GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Ludzie nie zdają sobie sprawy, jakie znaczenie mają dla nich ich dane
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-27 15:06 - dodaj komentarz
Wydaje się, że stare powiedzenie „nie wiesz, co masz, dopóki tego nie stracisz” nigdy nie było bardziej aktualne niż w erze cyfrowej. Nowe badanie firmy Kaspersky Lab pokazuje, że chociaż ludzie są przekonani o wartości swoich danych, w rzeczywistości nie doceniają ich znaczenia, dopóki ich nie stracą. Ludzie potrafią oblać się zimnym potem, sądząc, że utracili dane, które wcześniej uważali za mało istotne.
5GB na Majówkę w Orange na kartę
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-27 14:46 - dodaj komentarz
Orange ma dla Was darmowy pakiet 5 GB internetu na Majówkę. Po prostu. By poprawić Wam nastrój, byście mogli stremować w namiocie na majówce lub nie martwić się o transfer danych w nawigacji. Każdy powód jest dobry. I każdy klient Orange na kartę może z tego pakietu skorzystać.
T-Mobile partnerem głównym ESL Mistrzostw Polski w 2017r.
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-27 14:43 - dodaj komentarz
T-Mobile, realizując swoją strategię zaangażowania w obszary związane z cyfrowym stylem życia, podejmuje współpracę jako partner główny z ESL Mistrzostwami Polski – prestiżowymi rozgrywkami e-sportowymi, w których uczestnicy rywalizują o nagrody z puli wynoszącej 300 000 złotych (łącznie w dwóch sezonach rozgrywek w 2017 roku do wygrania będzie aż 300 000 złotych). W 14. sezonie głównymi tytułami są League of Legends i Counter-Strike: Global Offensive.
Jak pracownik zdalny może zabezpieczyć swoją sieć domową?
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-27 14:41 - dodaj komentarz
W niektórych branżach coraz więcej pracowników wykonuje swoje obowiązki zdalnie. Praca z domu jest jednym z najpopularniejszych benefitów, jakie można zaproponować przy zatrudnieniu. Z punktu widzenia pracodawcy takie rozwiązanie może jednak być ryzykowne pod kątem zabezpieczenia cennych firmowych danych. W przypadku wzrastającej liczby pracowników zdalnych biura firm zaczynają być połączone ze słabo zabezpieczonymi domowymi sieciami.
70 proc. zakupów w e-sklepach opłaciliśmy przez internet
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-27 14:38 - dodaj komentarz
38 proc. transakcji odbyło się poprzez systemy płatności online – tak wynika z raportu platformy dla sklepów internetowych Shoper. To zdecydowanie najwygodniejsza i najpopularniejsza metoda płatności, która w dodatku jest księgowana automatycznie i przyspiesza wysyłkę produktu. W przypadku 31 proc. zamówień kupujący zdecydowali się na samodzielne wykonanie przelewu. Często zdarza się, że to jedyna dostępna forma płatności lub jedna z bezpłatnych metod.
ARCHOS Bolt – elektryczna hulajnoga dostępna w Polsce
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-27 14:36 - dodaj komentarz
Firma ARCHOS od 1998 roku wprowadza na rynek innowacyjne produkty z dziedziny elektroniki użytkowej. W 2000 r. zaprezentowała pierwszy odtwarzacz MP3 wyposażony w dysk twardy, a w 2009 r. pierwszy w historii tablet z systemem Google Android. Naturalna ewolucja producenta oraz rosnące zapotrzebowanie na ekologiczne środki transportu sprawiły, że firma ARCHOS zdecydowała się wprowadzić do Polski serię elektrycznych pojazdów, poczynając od hulajnogi ARCHOS Bolt.
Wirtualna Polska, Sportklub i Fightklub rozpoczynają współpracę
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-26 15:43 - dodaj komentarz
Grupa Wirtualna Polska oraz kanały telewizyjne Sportklub i Fightklub zawarły umowę, dzięki której użytkownicy serwisów WP otrzymają dostęp do ekskluzywnych treści wideo emitowanych na wyłączność w Sportklubie i Fightklubie. Dodatkowo, serwisy internetowe obu kanałów telewizyjnych będą dostępne w ramach serwisów należących do WP. Oznacza to, że domeny Sportklub.pl i Fightlub.pl będą automatycznie przekierowywały użytkowników na partnerskie strony serwisu WP SportoweFakty,
KE: Roaming już nie będzie straszyć
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-26 15:39 - dodaj komentarz
Tegoroczne wakacje w UE będą tańsze dla użytkowników telefonów komórkowych. Już od połowy czerwca zniesione zostaną opłaty roamingowe dla osób, które korzystają ze swoich komórek i smartfonów w innym kraju Unii. Nowy mechanizm rozliczeń „Roam like at home” gwarantuje, że będziemy płacić za połączenia, wiadomości i przesył danych na takich samych zasadach jak w kraju zamieszkania.
Surface Keyboard i Surface Mouse już dostępne w sprzedaży
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-26 15:31 - dodaj komentarz
Firma Microsoft wprowadza na polski rynek nowe akcesoria: klawiaturę Surface Keyboard oraz mysz Surface Mouse. Akcesoria utrzymane są w stonowanej, eleganckiej stylistyce, charakterystycznej dla całej linii urządzeń Surface. Są kompatybilne zarówno z flagowymi komputerami Microsoft, jak również urządzeniami innych producentów. Klawiatura Surface Keyboard oraz mysz Surface Mouse to stylowe urządzenia, odznaczające się eleganckim, minimalistycznym designem.
Innovation Award 2017: złoto dla Grupy WP
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-26 15:28 - dodaj komentarz
Zaledwie cztery miesiące po uruchomieniu telewizji WP, Grupa Wirtualna Polska otrzymała najwyższe odznaczenie w kategorii „Innowacyjne media działania komercyjne – inne” za nowatorskie połączenia online'u z telewizją. W kategorii tej, nagradzane są nowatorskie sposoby dotarcia do właściwych ludzi, we właściwym miejscu, o właściwym czasie. Innovation 2017 to merytoryczna, interdyscyplinarna inicjatywa branżowa dotycząca „nowych rzeczy w marketingu”.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: