GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Minionki przeszły do PLAY (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-02 16:20 - dodaj komentarz
Play rusza z kolejną odsłoną kolorowego Junior Boxa. Tym razem w pudełku znajdziecie oprócz smartfona kolorową maskotkę Minionka! Jest szalenie, jest kolorowo!
Kaspersky Lab na temat kontroli rodzicielskiej pokazuje, jak różne są dzieci
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-02 16:16 - dodaj komentarz
Kaspersky Lab opublikował raport na temat zdarzeń wykrywanych na komputerach używanych przez dzieci. Ogólnie według analizy dzieci na całym świecie komunikują się, grają i uzyskują dostęp do treści dla dorosłych przy użyciu komputerów rzadziej niż rok temu, ale częściej odwiedzają strony zawierające informacje na temat narkotyków, alkoholu i tytoniu.
Nowe kompaktowe serwery NAS od NETGEAR
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-02 16:15 - dodaj komentarz
NETGEAR rozszerzył serię wolnostojących sieciowych pamięci masowych o trzy nowe modele. ReadyNAS 424, 426 i 428 to uniwersalne systemy obsługujące do 40 użytkowników. Przeznaczone są dla małych i średnich przedsiębiorstw i oferują pojemności od 40 TB do 80 TB. ReadyNAS 424, 426 i 428 to szybsze i bezpieczniejsze niż kiedykolwiek rozwiązania wolnostojących serwerów NETGEAR. Te kompaktowe urządzenia umożliwiają przechowywanie i udostępnianie plików, automatyczne
Ruszyło IGF Polska - Forum Cyfrowego Rozwoju
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-02 16:12 - dodaj komentarz
IGF Polska (Internet Governance Forum) to inicjatywa, której celem jest stworzenie platformy do podejmowania dialogu nad różnymi aspektami zarządzania internetem, kształtowania jego przyszłości i sposobu funkcjonowania. Forum stanowi część światowej inicjatywy ONZ, gromadzącej podobne projekty działające w Europie i na świecie. IGF Polska wspiera Komitet Sterujący, w skład którego wchodzą przedstawiciele pięciu grup interesariuszy:
47 inicjatyw z całej Polski otrzymało FAJNE GRANTY T-Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-02 16:09 - 1 komentarz
47 grantów o łącznej wartości 218 tysięcy złotych w ramach konkursu FAJNE GRANTY T-Mobile przyznała wczoraj Komisja złożona z przedstawicieli Ministerstwa Cyfryzacji, sponsora projektu, firmy T-Mobile Polska i organizacji pozarządowych. Głównym kryterium oceny była innowacyjność zaproponowanych działań i ich przewidywany wpływ społeczny. W trwającym miesiąc naborze zgłoszono 286 wniosków.
CP: Oświadczenie dotyczące ustawy  abnamencie
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-02 16:06 - dodaj komentarz
W Sejmie zostało dzisiaj złożone pismo podpisane przez Polską Izbę Komunikacji Elektronicznej, ITI Neovision S.A. (operator platformy nc+) oraz Cyfrowy Polsat S.A. Operatorzy występują w obronie praw swoich abonentów. Pismo zostało również przesłane szefom partii reprezentowanych w parlamencie. Wystąpienie dotyczy projektu nowej ustawy o abonamencie. Jego sygnatariusze sprzeciwiają się nierównemu traktowaniu obywateli oraz łamaniu przepisów chroniących ich dane osobowe i
Kaspersky Lab oraz AVL Software and Functions nawiązują współpracę
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-02 16:02 - dodaj komentarz
Coraz więcej funkcji wbudowanych w nowoczesne samochody — takich jak zdalna diagnostyka, telemetria czy rozbudowane systemy informacyjno-rozrywkowe — wykorzystuje kanały komunikacji między pojazdami a chmurą lub inną infrastrukturą. Wymiana danych z pojazdem oferuje wiele technologicznych możliwości, jednak kanały te mogą być również wykorzystane do przeprowadzenia cyberataków.
Impact'17: Polska może być jednym z pierwszych krajów 5G
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-02 15:58 - 1 komentarz
Tim rozpoczął swoje wystąpienie od ważnej zapowiedzi i zaproszenia: "Jestem tutaj, aby powiedzieć, że Deutsche Telekom spowoduje, że Polska będzie jednym z pierwszych krajów, które będą miały sieć 5G. Jestem tutaj, aby zaprosić Was, m.in., młodą scenę startupową w Polsce, do współpracy z nami. Abyście podzielili się z nami swoimi pomysłami. "
Startuje kampania telewizyjna HAMMER AXE M LTE (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-02 15:54 - dodaj komentarz
Już 3 czerwca, myPhone – polski producent urządzeń mobilnych – startuje z kampanią telewizyjną telefonu HAMMER AXE M LTE. Spot to historia o dorastaniu i męskim świecie, a także o tym, że przyjaźń to czerpanie energii z tego, że jesteśmy różni. Reklama HAMMERA rozpoczyna się niczym przygodowy film – jeden z bohaterów płynie łódką w blasku zachodzącego słońca. Co nastąpi dalej i co łączy czterech zupełnie różnych facetów? Koniecznie obejrzyjcie!
Platforma SAMSUNG ARTIK – nowa generacja Internetu Rzeczy
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-02 15:52 - dodaj komentarz
Firma Samsung Electronics zapowiedziała wprowadzenie nowej, zaawansowanej platformy SAMSUNG ARTIK™ Smart IoT. Rozwiązanie to ułatwi firmom wprowadzanie na rynek nowych produktów i usług wykorzystujących Internet Rzeczy (IoT), pozwoli także szybciej uzyskać zwrot z inwestycji. Zaawansowana platforma ARTIK firmy Samsung obejmuje nowe, kompleksowe zabezpieczenia, spełniające normy korporacyjne.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: