GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Rynek reklamy internetowej w Europie Środkowej i Wschodniej
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-04-23 14:57 - dodaj komentarz
Jakie formaty reklam online były najbardziej popularne wśród krajów Europy Środkowo-Wschodniej? Na jakich urządzeniach internauci mogli obejrzeć najwięcej kreacji? Sprawdź najnowszą odsłonę raportu gemiusAdMonitor i dowiedz się więcej na temat trendów w reklamie online w wybranych krajach europejskich. Najnowszy raport gemiusAdMonitor jest już dostępny. To cyklicznie wychodzący zbiór szczegółowych danych na temat rynku reklamy internetowej w 13 krajach Europy Środkowo-Wschodniej
NASK rozpoczyna budowę nowego systemu dla administracji publicznej
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-04-23 14:54 - dodaj komentarz
Ponad 100 przedstawicieli administracji publicznej, centralnej i regionalnej oraz innych instytucji państwowych uczestniczyło w poniedziałek 23 kwietnia w warsztatach, poświęconych projektowanemu systemowi Elektronicznego Zarządzania Dokumentacją w administracji publicznej (EZD RP). Warsztaty odbyły się w siedzibie NASK PIB. Według ministra cyfryzacji Marka Zagórskiego, który otworzył spotkanie, budowa ogólnopolskiego systemu Elektronicznego Zarządzania Dokumentami w
Samsung pierwszy na światowym rynku telewizorów wielkoformatowych
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-04-23 14:51 - dodaj komentarz
Rok 2018 jest dla firmy Samsung i linii telewizorów QLED przełomowy – tegoroczna oferta jest szersza, a urządzenia oferują jeszcze łatwiejszą obsługę, dopracowany design i zastosowane po raz pierwszy rozwiązania. Od nowojorskiego debiutu w marcu br. nowe QLED TV zajmują pozycję lidera na globalnym rynku wielkoekranowych telewizorów z ultrawysoką rozdzielczością. Ciągły rozwój technologii i wzornictwa sprawia, że konsumenci coraz chętniej wybierają ekrany o większej przekątnej.
Plush: Gigsy za doładowanie oraz 10 GB specjalnie na YouTube w Plush na Kartę
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-04-23 14:49 - dodaj komentarz
Plush odświeża ofertę „na kartę" - teraz pakiety internetowe, nawet do 100 GB, są bonusem po każdym doładowaniu, a do tego za doładowanie od 25 zł jest jeszcze dodatkowy pakiet 10 GB specjalnie na YouTube! W nowym Plush na Kartę jest jeszcze więcej Internetu niż dotychczas. W prezencie za doładowanie dostaje się pakiety internetowe, a jeśli jest ono za minimum 25 zł to dochodzi jeszcze 10 GB ekstra na YouTube.
Kaspersky Lab identyfikuje infrastrukturę cybergangu Crouching Yeti
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-04-23 14:46 - dodaj komentarz
Kaspersky Lab zidentyfikował infrastrukturę wykorzystywaną przez znane rosyjskojęzyczne ugrupowanie cyberprzestępcze zwane Crouching Yeti lub Energetic Bear, która składa się z zainfekowanych serwerów zlokalizowanych na całym świecie. Z badania wynika, że od 2016 r. zaatakowane zostały liczne serwery w różnych państwach, niekiedy w celu uzyskania dostępu do innych zasobów.
Orange: Kup Samsung Galaxy, odsprzedaj inny smartfon, zyskaj
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-04-23 14:43 - dodaj komentarz
Dobry smartfon nie jest zły. Ale są wśród nas fani pewnych marek, którzy wybierają konkretne smartfony, na przykład takie z zagiętymi ekranami. Na przykład Samsung Galaxy S9. Jeżeli czujecie, że chcielibyście przejść do tej drugiej grupy, a jednocześnie być nieco do przodu z gotówka, to właściwy moment. Teraz możecie zrobić to zgarniając przy okazji maksymalnie 1720 zł, które trafią na Wasze konto.
Optoma UHD40: kino domowe 4K i sportowe emocje na wielkim ekranie
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-04-23 14:39 - dodaj komentarz
Projektor Optoma UHD40 to najnowsza propozycja dla koneserów domowej rozrywki w wysokiej rozdzielczości oraz kibiców, którzy liczą na najwyższy poziom piłkarskich emocji podczas nadchodzącego Mundialu. UHD40 wyróżnia się przystępną ceną w segmencie projektorów 4K i może być interesującą alternatywą dla dużych telewizorów. Urządzenie można już kupić w Polsce.
Kup wybrane smartfony Samsung i odbierz zwrot gotówki
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-04-23 14:27 - dodaj komentarz
Do 29 kwietnia można skorzystać z nowej, atrakcyjnej promocji firmy Samsung. W jej ramach zakup Galaxy S8 i S8+, a także Galaxy J5 (2017) i Galaxy J7 (2017) premiowany jest częściowym zwrotem pieniędzy. Osoby, które w czasie trwania promocji zdecydują się na zakup smartfonów Samsung Galaxy S8, Galaxy S8+, Galaxy J5 (2017) lub Galaxy J7 (2017) otrzymają kod uprawniający do wypłaty gotówki z bankomatów sieci Euronet.
Mastercard na Netia OFF CAMERA
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-04-20 15:19 - dodaj komentarz
Trzeci rok z rzędu Mastercard jest partnerem Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Netia OFF CAMERA, który odbędzie się w dniach 27 kwietnia – 6 maja w Krakowie. Firma jest również fundatorem nagrody Mastercard Rising Star dla najlepszego debiutującego aktora lub aktorki. Zapewni także kinomanom zniżki na karnety i bilety, atrakcje oraz bezcenne emocje, a także możliwość spotkania z Marcinem Dorocińskim.
Play: Magda i Lara znają przepis na ofertę dla firm
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-04-20 15:16 - dodaj komentarz
Ty też wypróbuj nowy przepis na perfekcyjną ofertę dla firm! Wyłącznie najlepsze składniki: internet do biura i dwie karty SIM tylko teraz za 50 zł netto/miesięcznie. Mniam!
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: