GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Krajobraz cyberzagrożeń przemysłowych w I połowie 2017 r.
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-28 15:58 - dodaj komentarz
Z nowego raportu Kaspersky Lab poświęconego ewolucji cyberzagrożeń przemysłowych wynika, że w pierwszej połowie roku na ataki najbardziej narażone były firmy produkcyjne. Znajdujące się w nich komputery tworzące przemysłowe systemy sterowania (ICS) stanowiły cel około jednej trzeciej wszystkich działań cyberprzestępców. Największa aktywność atakujących miała miejsce w marcu, po czym w okresie od kwietnia do czerwca odsetek atakowanych komputerów odnotował stopniowy spadek.
Microsoft: Inter Cars w biznesowej Formule 1
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-28 15:55 - dodaj komentarz
Inter Cars SA – największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych oraz ciężarowych na terenie Europy Środkowo-Wschodniej postawił zdecydowany krok w kierunku cyfrowej transformacji biznesu, podejmując decyzję o wdrożeniu systemu CRM online firmy Microsoft. W najnowszym, czerwcowym raporcie firmy analitycznej Forrester, aplikacja chmurowa Microsoft Dynamics 365 została uznana za lidera rozwiązań automatyzujących sprzedaż
UPC wdraża CallPage, autorskie rozwiązanie zwycięzcy 4. edycji Think Big
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-28 15:52 - dodaj komentarz
UPC Polska wprowadza kolejne rozwiązanie mające na celu usprawnienie kontaktu z klientami. Na stronie internetowej dostępny jest już prosty moduł do zamawiania rozmowy z konsultantem UPC. Pracownicy firmy błyskawicznie oddzwaniają do klientów, którzy pozostawili swój numer telefonu na portalu. Narzędzie dostarczył CallPage – zwycięzca 4.edycji Think Big, programu UPC Biznes skierowanego do małych i średnich przedsiębiorstw.
Polska może stać się centrum nowych technologii w Europie
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-28 15:46 - dodaj komentarz
Michał Krupiński, Wiceprezes Zarządu Banku Pekao kierujący pracami Zarządu powiedział w telewizji w CNBC. Sektor finansowy w Polsce, największy w Europie Środkowo-Wschodniej, jest dobrze dokapitalizowany i bardzo dochodowy. Silny wzrost gospodarczy na poziomie 4%, który według prognoz ma utrzymać się jeszcze przez dwa lata będzie sprzyjać rozwojowi akcji kredytowej.
Samsung rozszerza promocję Galaxy S8 i S8 + Witaj piękny! Żegnaj stary
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-28 15:44 - dodaj komentarz
Firma Samsung wprowadza ważne zmiany na korzyść klientów w regulaminie promocji „Witaj piękny! Żegnaj stary”. Zgodnie z nowymi warunkami promocji jeszcze więcej klientów będzie mogło skorzystać z promocji „Witaj piękny! Żegnaj stary” kupując smartfon Galaxy S8 lub S8+. Dzięki rozszerzeniu listy modeli objętych odkupem, klienci mogą odsprzedać niemal każdy dostępny na polskim rynku smartfon, niezależnie od jego wartości rynkowej.
DNA Finland wybiera firmę Ericsson do obsługi metadanych
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-28 15:42 - dodaj komentarz
Firma Ericsson (NASDAQ: ERIC) podpisała umowę dot. usług wyszukiwania treści z firmą DNA, największym operatorem płatnej telewizji i jednym z wiodących operatorów telekomunikacyjnych w Finlandii. Firma Ericsson zapewni usługi redakcyjne oraz zaawansowane metadane ponad 150 kanałom telewizyjnym w językach fińskim, angielskim i szwedzkim w sieci kablowej DNA, fińskiej cyfrowej telewizji naziemnej i szerokopasmowej.
Na co zwrócić uwagę rezerwując wyjazd przez Internet?
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-28 15:41 - dodaj komentarz
Robienie zakupów, płacenie rachunków, rezerwacje wizyt u lekarza, fryzjera czy kosmetyczki, uzyskiwanie porad prawnych a nawet załatwianie spraw urzędowych. Coraz więcej czynności, które do niedawna wymagały osobistej wizyty w punkcie obsługi, wykonujemy online. Jak pokazują badania przeprowadzone przez eSky, coraz więcej z nas wykorzystuje internetowe narzędzia do samodzielnego planowania podróży. Na co zwrócić uwagę decydując się na zakup biletów lotniczych, hoteli czy ubezpieczeń
T‑Mobile dostawcą usług telekomunikacyjnych dla NBP
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-28 15:37 - dodaj komentarz
T‑Mobile Polska rozpoczął świadczenie usług telekomunikacyjnych dla Narodowego Banku Polskiego zgodnie z warunkami wygranego przez operatora przetargu. Kontrakt o wartości ponad 7,3 milionów złotych obejmuje świadczenie usług telekomunikacyjnych wraz z dostarczeniem urządzeń oraz specjalistycznych usług dla NBP przez okres czterech lat. 31 marca 2017 roku Narodowy Bank Polski poinformował rynek o wyborze najkorzystniejszej oferty na świadczenie przez 48 miesięcy usług telefonii
HAMMER zaskakuje! 5 nowych telefonów wchodzi na rynek
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-28 15:34 - dodaj komentarz
W najbliższych dniach oferta marki HAMMER z pancernymi telefonami zostanie wzbogacona aż o 5 nowych modeli. Wśród nich znajdą się zarówno proste telefony z klawiszami, w tym jeden z klapką, a także smartfony. Na szczególną uwagę zasługuje model HAMMER BLADE – wysokiej klasy odporny smartfon z czytnikiem linii papilarnych. Dwa spośród modeli wzbogacą ofertę sklepów Biedronka! Czy HAMMER całkiem zawładnął rynek pancernych telefonów?
Zwyczaje czytelnicze Polek w dobie cyfrowych technologii
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-28 15:32 - dodaj komentarz
Polki coraz chętniej czytają w nowoczesnej formie. Aż 49% spośród 563 zapytanych Pań deklaruje, iż korzysta z ebooków, a 28% sięga po audiobooki. Większość, bo 69% pobiera bezpłatne tytuły ebooków dostępne na oficjalnych stronach, 49% kupuje je samodzielnie, a 44% korzysta z nabytych przez rodzinę lub znajomych. Polki najczęściej czytają książki sensacyjne i kryminały, po które sięgają zarówno w formie drukowanej (56%), jak również w cyfrowej (46%).
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: