GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

NASK dla innowacji w cyberbezpieczeństwie i naukach społecznych
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-19 16:24 - dodaj komentarz
Cztery projekty badawcze otrzymają dofinansowanie z funduszu stypendialnego NASK - dwa w dziedzinach technicznych i dwa w naukach społecznych. Prace będą dotyczyć botnetów, malware’u na urządzeniach mobilnych, "czynnika ludzkiego" w cyberbezpieczeństwie oraz zachowań młodzieży w finansowym świecie on-line. Projekty wyłoniono w drugiej edycji konkursu stypendialnego, przeprowadzonego przez NASK PIB. Jednym ze zwycięskich projektów jest stworzenie programu, symulującego zachowanie się botnetu.
Interaktywne monitory w szkołach z dofinansowaniem rządu
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-19 16:21 - dodaj komentarz
Do końca 2019 roku, w ramach rządowego programu Aktywna Tablica, 15 tysięcy polskich szkół zostanie wyposażonych w nowoczesne, multimedialne tablice. Każda z placówek jest odpowiedzialna za wybór najlepszego rozwiązania, które usprawni pracę nauczycieli i ułatwi naukę uczniom. Samsung przygotował specjalną ofertę dla szkół obejmującą 2 modele monitorów interaktywnych wraz z dedykowanym oprogramowaniem.
Gala KSW 42: Mamed Khalidov kontra Tomasz Narkun w Cyfrowym Polsacie i IPLI
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-19 16:18 - dodaj komentarz
Abonenci Cyfrowego Polsatu oraz użytkownicy największej telewizji internetowej IPLA mogą już od dzisiaj zamawiać dostęp do gali KSW 42. W walce wieczoru kibice zobaczą pojedynek pomiędzy Mamedem Khalidovem a Tomaszem Narkunem. Realizowana w systemie „pay-per-view” (PPV) gala odbędzie się już 3 marca br. Dostęp do niej kosztuje 40 zł. W pojedynkach tego wieczoru zmierzą się jedni z najlepszych zawodników europejskiego MMA Michał Materla oraz Scott Askham.
T-Mobile: Nokia 5 - UNBOXING (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-19 16:14 - dodaj komentarz
Poznajcie najnowszy model marki Nokia. Zobaczcie jakie cechy ma dawny król wśród telefonów komórkowych. Gładka, metalowa obudowa, która idealnie leży w dłoni. Jasny, laminowany wyświetlacz HD o przekątnej 5,2 cala z zaokrąglonym szkłem Corning Gorilla. Aparat 13 Mpix z tyłu oraz 8 Mpix z przodu. Nokia 5 jest wyposażona w system Android Nougat, oferujący pełną gamę usług Google, bez niepotrzebnych dodatków. Obsługa dwóch kart dual SIM.
Nowy Plus Stacjonarny
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-19 16:10 - dodaj komentarz
Plus Stacjonarny to oparta na technologii GSM usługa telefonii stacjonarnej działającej do pół kilometra w strefie wyznaczonej przez klienta dostępna w dwóch planach taryfowych w opcji z telefonem lub bez. Plus Stacjonarny to usługa polecana klientom szukającym telefonu do domu. Działa bez dodatkowego gniazdka i kabli w oparciu o technologię komórkową. Do karty SIM przypisany jest numer telefonu, który działa w promieniu 500 metrów od wskazanego adresu, czyli w strefie wyznaczonej
Kaspersky Lab podsumowuje wyniki testów w branży cyberbezpieczeństwa w 2017 r.
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-19 16:08 - dodaj komentarz
Kaspersky Lab utrzymał najwyższą pozycję w najnowszym rankingu TOP3 opierającym się na wynikach niezależnych testów rozwiązań cyberbezpieczeństwa przeprowadzonych w 2017 r. Produkty Kaspersky Lab uzyskały pierwsze miejsce aż 72 razy na 86 testów i przeglądów oraz uplasowały się w pierwszej trójce w 91% testów. Według rankingu TOP3 Kaspersky Lab od pięciu lat jest najczęściej testowanym i nagradzanym producentem rozwiązań bezpieczeństwa na rynku.
Telewizor The Frame z nową kolekcją niezwykłych fotografii
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-19 16:04 - dodaj komentarz
Kolekcja Art Store dostępna na telewizorze Samsung The Frame wzbogaciła się właśnie o dzieła słynnego koreańskiego fotografa Bien-u Bae. Artysta, znany z medytacyjnych fotografii pejzażowych, przyciągnął uwagę wielu kolekcjonerów z całego świata. Zdjęcia Bae zdobią wnętrza domów m.in. Eltona Johna czy Baracka Obamy. Wizyta w koreańskiej pracowni Bae była świetną okazją do rozmowy z artystą o sztuce, jej cyfrowym wymiarze i nowych sposobach prezentacji, jakie oferuje telewizor The Frame.
Ładowanie indukcyjne podbija rynek usług gastronomicznych
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-19 16:01 - dodaj komentarz
System Powermat tworzy coraz gęstszą sieć swoich punktów. Najmodniejsze warszawskie restauracje już niedługo zostaną wyposażone w kolejne PowerSpoty! W nowej lokalizacji goście za darmo będą mogli bezprzewodowo naładować swoje telefony i dodatkowo skorzystać z indywidualnych promocji. Restauracja Orzo oraz kawiarnie MCoffee na Uniwersytecie SWPS to kolejne punkty gastronomiczne, które będą korzystać z najnowszej technologii komunikacji z klientami.
Ekspert od kryptowalut na Politechnice Gdańskiej
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-19 15:58 - dodaj komentarz
Dr hab. Krzysztof Piech z Uczelni Łazarskiego, dyrektor Centrum Technologii Blockchain 22 lutego będzie gościem prof. Piotra Dominiaka z Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej podczas jubileuszowego, 25. spotkania z cyklu „Wieczór z Ekonomią”. Prof. Krzysztof Piech, który jest jedną z niewielu osób w Polsce mających ogromną wiedzę teoretyczną i praktyczną o kryptowalutach, wygłosi wykład pt. „Czy kryptowaluty zastąpią pieniądz tradycyjny?”.
Telewizor The Frame z nową kolekcją niezwykłych fotografii
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-19 15:57 - dodaj komentarz
Kolekcja Art Store dostępna na telewizorze Samsung The Frame wzbogaciła się właśnie o dzieła słynnego koreańskiego fotografa Bien-u Bae. Artysta, znany z medytacyjnych fotografii pejzażowych, przyciągnął uwagę wielu kolekcjonerów z całego świata. Zdjęcia Bae zdobią wnętrza domów m.in. Eltona Johna czy Baracka Obamy. Wizyta w koreańskiej pracowni Bae była świetną okazją do rozmowy z artystą o sztuce, jej cyfrowym wymiarze i nowych sposobach prezentacji, jakie oferuje telewizor The Frame.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: