GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Ekstremalne korki podczas meczu Polaków. Czy miasta powinny udostępnić BUSpasy?
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-06-20 17:08 - dodaj komentarz
Niemal puste drogi w porannym szczycie komunikacyjnym i ekstremalne, niespotykane od lat korki wczesnym przedpołudniem. Oto sytuacja drogowa w dniu meczu Polska - Senegal. Czy miasta powinny udostępnić BUSpasy do rozładowania takich korków? AutoMapa szczegółowo przeanalizowała dane drogowe w dniu pierwszego meczu Reprezentacji Polski podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2018r. Bez wątpienia można na ich podstawie powiedzieć, że piłka nożna jest nadal polskim sportem narodowym.
Jak Polacy zamawiają jedzenie? W jakich mediach społecznościowych szukają rekomendacji?
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-06-20 17:05 - dodaj komentarz
Coraz więcej Polaków odwiedza lokale gastronomiczne, a przy ich wyborze kierują się rekomendacjami znajomych lub rodziny oraz opiniami z serwisów społecznościowych i portali – przede wszystkim z Facebooka. Jedzenie na wynos zamawiamy przez telefon, rzadziej przez strony internetowe, a największe znaczenie ma dla nas czas dostawy – pokazują wyniki raportu „Polska na Talerzu 2018”, przygotowanego przez MAKRO Polska na podstawie badania przeprowadzonego przez IQS.
Zyxel przedstawia Multy Pro – zarządzalne rozwiązanie do usług bezprzewodowych
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-06-20 17:03 - dodaj komentarz
Zyxel Communications prezentuje Multy Pro, dedykowane dla operatorów, zarządzalne i inteligentne rozwiązanie bezprzewodowe pracujące w technologii Mesh, które umożliwia tworzenie instalacji spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Rozwiązanie Multy Pro obejmuje wybrane bramy szerokopasmowe oraz wzmacniacze bezprzewodowe marki Zyxel, zapewniając operatorom możliwość wyboru i elastyczność wdrożenia idealnego rozwiązania w całym domu, nawet w warunkach
W aplikacji mobilnej mbanku można też otworzyć konto
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-06-20 17:00 - dodaj komentarz
Kolejne nowości w aplikacji mobilnej mBanku. Poza nowym systemem płatności, pojawiła się też możliwość otwarcia rachunku wprost ze smartfona a także zarządzania zleceniami stałymi. Z pierwszej możliwości mogą korzystać użytkownicy urządzeń z systemem iOS (Apple). W mBanku stanowią oni już 25 procent wszystkich użytkowników aplikacji mobilnej.
Play: Doładuj się po mistrzowsku – z bonusem
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-06-19 17:17 - dodaj komentarz
Takie promo na dobry początek mundialu to świetna okazja, żeby wykorzystać bonus na zobaczenie części transmisji, jeśli przed pierwszym gwizdkiem o 17 nie dotrzecie do domu, pubu czy strefy kibica, gdzie będziecie oglądać spotkanie z Senegalem. Pamiętajcie też, że dodatkowe GB czy środki ważne są aż 30 dni od ich przyznania. Uwaga – bonus działa tylko i wyłącznie dnia 19 czerwca 2018 r. przy doładowaniach wykonanych za pośrednictwem strony doladowania.play.pl!
Apple Pay już dostępne dla posiadaczy kart Mastercard w Polsce
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-06-19 17:13 - dodaj komentarz
Mastercard we współpracy z bankami: Alior Bank, Bank Pekao S.A., Bank Zachodni WBK, BGŻ BNP Paribas, Getin Noble Bank, mBank, Raiffeisen Polbank oraz T-Mobile Usługi Bankowe, udostępnił dziś usługę Apple Pay posiadaczom wydanych przez te instytucje kart Mastercard i Maestro. Wkrótce do tego grona dołączy również PKO Bank Polski. Nowa usługa zmienia oblicze płatności mobilnych, oferując prosty, szybki, bezpieczny i chroniący prywatność użytkownika sposób płacenia.
NASK o bezpieczeństwie i ochronie prywatności przed wakacjami
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-06-19 17:11 - dodaj komentarz
Już po raz dziewiąty w ramach wspólnej akcji "Przed wakacjami – co warto wiedzieć?", 53 instytucje przygotowały porady pomocne dla osób, które planują urlop. Akademia NASK opracowala poradnik o ochronie prywatności w internecie. W tym roku dowiesz się z nich m.in. jak zaoszczędzić czas przed wyjazdem, załatwiając formalności on-line, jak płacić kartą za granicą czy co można zrobić w przypadku kłopotów z wynajmem samochodu.
agentpzu.pl – pierwszy w Polsce serwis dla agentów
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-06-19 17:05 - dodaj komentarz
PZU uruchomiło pierwszą na rynku platformę internetową skierowaną do obecnych i przyszłych agentów ubezpieczeniowych. Można na niej znaleźć przydatne informacje, poradniki związane ze współpracą z PZU, podstawowe zasady prowadzenia własnej działalności oraz oferty pracy. Informacje te będą szczególnie przydatne osobom, które rozważają założenie własnej agencji ubezpieczeniowej.
Smart TV w centrum domowego ekosystemu
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-06-19 17:04 - dodaj komentarz
W ubiegłym roku więcej niż 7 na 10 sprzedanych na świecie telewizorów Samsung stanowiły modele „inteligentne”. Według badań rynkowych przeprowadzonych przez IHS Markit sprzedaż takich urządzeń na rynku globalnym przekroczyła już 60%. Biorąc pod uwagę, że w 2013 roku odsetek ten wynosił 35% jest to wzrost znaczący. Wynik ten odzwierciedla rosnący popyt na łatwe w obsłudze, przystępne i inteligentne urządzenia. Firma Samsung od wielu lat rozwija możliwości swoich telewizorów również
Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia, Tychy i Orange Polska tworzą Smart City
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-06-19 17:02 - dodaj komentarz
Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia, Miasto Tychy oraz Orange Polska będą współpracować przy rekomendacji oraz wdrażaniu rozwiązań wspierających budowę Inteligentnego Miasta (Smart City). Porozumienie w tej sprawie zawarte zostało 19 czerwca w Tychach. Najpierw powstanie precyzyjna koncepcja Inteligentnego Miasta, skonsultowana ze środowiskami naukowymi. Na tej podstawie zarekomendowane zostaną do wdrożenia konkretne rozwiązania technologiczne.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: