GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Play: JUNIOR BOX z Minionkiem i smartfonem za 2 zł (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-17 16:06 - dodaj komentarz
FORMUŁA JUNIOR BOX To idealny zestaw na Święta! Świętuj z Play! Już teraz JUNIOR BOX z LG K8 (2017) i maskotką do wyboru za jedyne 2 zł! W spocie reklamowym taryfy Junior Box w Play występuje dziennikarka i podróżniczka Martyna Wojciechowska razem ze swoją córką Marysią.
Netia - sprzedaż usług B2C za pośrednictwem Telefonii Dialog
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-17 15:59 - dodaj komentarz
Netia poinformowała, że Spółka podjęła decyzję, iż począwszy od dnia 20 listopada 2017 roku, nowa sprzedaż na sieci Netia na rynku B2C będzie skoncentrowana za pośrednictwem wybranego podmiotu z Grupy Kapitałowej Netii – tj. Telefonii Dialog. W opinii Zarządu Spółki, koncentracja sprzedaży w Telefonii Dialog, w perspektywie kilku lat, wpłynie na uproszczenie funkcjonowania Grupy Kapitałowej Netia.
Play: Ruszyła przedsprzedaż LG V30
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-17 15:57 - dodaj komentarz
W tym tygodniu odbyła się jego polska premiera a dzisiaj trafił do oferty Play. Mowa o chyba najciekawszej propozycji jeśli chodzi o nagrywanie wideo, czyli LG V30. Podsumowując – super sprzęt zarówno dla amatorów (gotowe tryby Cine Video) jak i profesjonalistów (ustawienia manualne i zapis surowego materiału) od dzisiaj w fioletowej przedsprzedaży ze słuchawkami Beoplay H4.
NC Cyber: notujemy stały wzrost liczby incydentów w sieci
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-17 15:53 - dodaj komentarz
Od stycznia do października 2017 r. zespół CERT Polska, należący do działającego w NASK NC Cyber, obsłużył 647 incydentów związanych z malware, czyli złośliwym oprogramowaniem. W całym 2016 r. takich incydentów było 211. Teraz komunikaty ostrzegawcze NC Cyber dostępne są już w RSO. Łącznie wszystkich zgłoszeń do NC Cyber było w bieżącym roku pond 9 tys. W okresie od stycznia do końca października 2017 zespół CERT Polska w NC Cyber odnotował wśród tych zgłoszeń 221 prób włamań do
Plus: Darmowe Wi-Fi w Centrum Nauki Kopernik
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-17 15:41 - dodaj komentarz
Z inicjatywy i na zlecenie sieci Plus uruchomiona dziś została usługa darmowego Wi-Fi w Centrum Nauki Kopernik. Można z niej korzystać zarówno w budynku Centrum, jak i na przylegającym do niego terenie Parku Odkrywców. Usługa Wi-Fi na terenie Centrum Nauki Kopernik jest darmowa, natomiast ograniczeniu do półgodziny podlega jednorazowy czas dostępu do Internetu, po czym można się zalogować ponownie.
Szara Sobota: najbezpieczniejszy dzień wyprzedaży w sezonie świątecznym
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-17 15:35 - dodaj komentarz
Coroczne wyprzedaże z okazji Czarnego Piątku i Cyberponiedziałku oznaczają świetne okazje, a zarazem dni rekordowej liczby cyberataków w ramach phishingu finansowego. Klienci są znacznie bezpieczniejsi w tzw. Szarą Sobotę, gdy liczba tego rodzaju ataków spada nawet o jedną trzecią, mimo że jest to jeden z najbardziej intensywnych dni zakupowych. Trend ten został przedstawiony w corocznym raporcie Kaspersky Lab poświęconym przeglądowi nowych finansowych ataków phishingowych wykrytych w sezonie
Postprawda a poglądy polityczne – badanie F-Secure
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-17 15:30 - dodaj komentarz
Firma F-Secure, globalny dostawca rozwiązań z zakresu cyberbezpieczeństwa, przeprowadziła badanie dotyczące postprawdy. Według raportu internauci określający swoje poglądy jako lewicowe najczęściej udostępniają w mediach społecznościowych niesprawdzone informacje (35%) – tuż za nimi są jednak zarówno zwolennicy prawicy (32%), jak i centrum (28%). Publikowanie w sieci memów i dowcipów bez sprawdzenia, czy zawierają prawdziwe treści, to domena lewicowców (64%).
Badanie Fortinet: 95proc. firm w Polsce dotknięte cyberatakami
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-17 15:28 - dodaj komentarz
Fortinet ogłosił wyniki najnowszego globalnego badania cyberbezpieczeństwa w przedsiębiorstwach zatrudniających powyżej 250 pracowników, uwzgledniające również Polskę. Badanie pokazuje, że aż 95% firm w Polsce doświadczyło w ostatnim czasie cyberataku. Pomimo tego według 47% decydentów w kwestiach IT, cyberbezpieczeństwo nie jest priorytetem dla zarządów ich firm.
Rejestrator trasy TRANSCEND DrivePro 130
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-17 15:25 - dodaj komentarz
Firma TRANSCEND prezentuje nowy rejestrator trasy DrivePro 130. DrivePro 130 wykorzystuje matrycę Sony Exmor™ do rejestrowania obrazu w rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Ponadto dla lepszej przejrzystości nagrywanego materiału, wykorzystana w urządzeniu technologia Wide Dynamic Range (WDR) wyrównuje poziomy jasności każdego ujęcia, aby żaden fragment kadru nie był ani zbyt ciemny, ani zanadto jasny.
Przenośny głośnik typu Boombox marki Hykker od poniedziałku w Biedronce
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-17 15:21 - dodaj komentarz
W najbliższy poniedziałek 20 listopada ofertę sklepów Biedronka wzbogaci bezprzewodowy głośnik Sound Storm marki Hykker. Urządzenie wyróżniające się nowoczesnym designem jest wyposażone w dwa głośniki po 5 W i moduł Bluetooth. Świetnie sprawdzi się jako mikołajkowy prezent lub element własnego wyposażenia, a gdziekolwiek tylko zawita, rozkręci każdą imprezę – zarówno domową, jak i plenerową. Sound Storm w czarnej wersji kolorystycznej będzie dostępny w wyjątkowej cenie 111 zł.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: