GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Internet LTE Plus jest super (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-22 15:15 - dodaj komentarz
Możesz oglądać seriale, możesz być gamerem, możesz być melomanem lub po prostu pracować w sieci. Tak czy inaczej Internet LTE Plus JEST SUPER. A możesz go mieć w abonamencie — przez 6 miesięcy za darmo!
10 godzin nagrywania bez przerwy z kamerą osobistą TRANSCEND DrivePro Body 60
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-22 15:11 - dodaj komentarz
TRANSCEND wprowadza do oferty kamer osobistych nowy model DrivePro Body 60 z wbudowaną pojemną baterią umożliwiającą do 10 godzin nagrywania obrazu w jakości Full HD. Urządzenie przeznaczone jest dla pracowników służb ratowniczych oraz ochroniarzy. DrivePro Body 60 składa się z jednostki głównej połączonej za pomocą kabla z szerokokątnym obiektywem (130º) z przesłoną F/2.8 oraz matrycą Sony.
Fortinet ogłosił wyniki finansowe za II kwartał 2018 roku
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-22 15:07 - dodaj komentarz
Fortinet, globalny dostawca zaawansowanych cyberzabezpieczeń, przedstawił wyniki finansowe za II kwartał 2018 roku. Wybrane pozycje prezentują się następująco: Dochody: 441,3 mln USD, wzrost o 21% rok do roku. Kwota zafakturowanych zamówień: 513,4 mln USD, wzrost o 20% rok do roku. Rozwodniony zysk netto na akcję liczony według zasad GAAP: 0,28 USD. Rozwodniony zysk netto na akcję liczony według zasad innych niż GAAP: 0,41 USD.
Szanse i zagrożenia dla e-zdrowia na podstawie węgierskich doświadczeń
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-22 15:03 - dodaj komentarz
Jesienią 2017 roku na Węgrzech wprowadzono elektroniczny system usług opieki zdrowotnej. Jakie wnioski możemy wyciągnąć z realizacji e-zdrowia nad Dunajem po niemal roku jego funkcjonowania? E-rewolucja miała swoje blaski i cienie. Choć już niemal 70% recept jest elektroniczna, to system musi obecnie zmierzyć się z wymaganiami UE w zakresie przetwarzania danych.
Xperia XZ2 Premium na wyłączność w Play
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-21 15:31 - dodaj komentarz
Tylko 500 numerowanych sztuk w Polsce. Każda z głośniekiem SRS-XB41 z Bluetooth i funkcją EXTRA BASS. Jedyny smartofn w ofercie PLAY z ekranem 4k HDR, Jak zwykle w flagowcu od Sony fantastyczne aparaty. Xperia XZ2 Premium będzie dostępna w cenie 3999 złotych w limitowanej serii, która trafi na polski rynek wyłącznie do salonów Sony Centre i sieci sprzedaży Play.
Dzień Odkrywców z Samsung – Centrum Nauki Kopernik dostępne za darmo
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-21 15:24 - dodaj komentarz
Ponad 400 interaktywnych eksponatów, laboratorium Slow - mo, kosmiczny VR, wyścigi odkurzaczy i spotkanie z drużyną gamingową PRIDE. 26 sierpnia Samsung Electronics Polska – partner strategiczny Centrum Nauki Kopernik, zaprasza wszystkich na darmowe zwiedzanie. Już drugi rok z rzędu Samsung i Centrum Nauki Kopernik świętują Dzień Odkrywców otwierając dla wszystkich gości bramy tego największego centrum nauki w Polsce. Tego dnia na zwiedzających będą czekać dodatkowe atrakcje, niedostępne w
Dark Tequila: operacja z wykorzystaniem szkodliwego oprogramowania bankowego
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-21 15:16 - dodaj komentarz
Użytkownicy z Meksyku stanowili cel wyrafinowanej cyberoperacji o nazwie Dark Tequila. Była ona prowadzona od co najmniej pięciu lat i była ukierunkowana na kradzież danych uwierzytelniających transakcje bankowe, dane osobowe i firmowe przy użyciu szkodliwego oprogramowania, które potrafi rozprzestrzeniać się w komputerze ofiary bez dostępu do internetu.
Internet LTE od Cyfrowego Polsatu z Ligą Mistrzów UEFA nawet przez 6 miesięcy za darmo
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-21 15:14 - dodaj komentarz
Dzisiaj Cyfrowy Polsat wprowadził nowe odsłony ofert Internetu LTE. Teraz klienci mają możliwość zakupu pakietu IPLA Polsat Sport Premium z rozgrywkami Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA na żywo w każdym wariancie oferty w atrakcyjnej cenie – z abonamentem nawet przez pół roku za darmo. W Mistrzowskiej Ofercie pakiet z piłkarskimi rozgrywkami jest dostępny w cenie abonamentu!
Cyberprzestępcy bogacą się na technologii blockchain. Nowy raport McAfee
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-21 15:07 - dodaj komentarz
Rynek technologii blockchain rośnie i do 2024 roku ma osiągnąć wartość 9,6 miliarda USD. Rozwój ten wykorzystują także cyberprzestępcy. Jak podaje McAfee w raporcie Blockchain Threat Report, w I kwartale 2018 r. liczba próbek złośliwego oprogramowania do „kopania” kryptowalut (tzw. coin miner) wzrosła o 629%. Hakerzy atakują też giełdy wirtualnych pieniędzy – tylko japoński Coincheck na początku tego roku stracił w wyniku ich działań 532 miliony USD.
Ponad 50 tysięcy osób bawiło się na Kraków Live Festival 2018
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-21 15:04 - dodaj komentarz
Tegoroczny skład Kraków Live Festival był mocny, zwłaszcza dzięki udziałowi dwóch bardzo ważnych postaci amerykańskiego hip hopu – Kendricka Lamara i ASAP Rocky’ego. Artyści, którzy w przeszłości mieli okazję ze sobą współpracować, minęli się co prawda na głównej scenie festiwalu, ale pozostawili po sobie to samo wrażenie – gatunek ma się doskonale i nic nie wskazuje na to, żeby supremacja hip hopu miała się niedługo skończyć.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: