GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

W T-Mobile roaming UE bez dodatkowych opłat (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-17 15:01 - dodaj komentarz
Gdy standardowo korzystasz z roamingu UE, to rozmowy, SMS-y i MMS-y w tym roamingu masz takie same jak w Twojej ofercie w Polsce. Co do zasady, Twój pakiet Internetu do wykorzystania w UE jest uzależniony od tego: jaką ofertę i z jakim pakietem Internetu posiadasz.
Ataki Ransomware- Jak mogą zaszkodzić firmie i jak się przed nimi chronić ?
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-17 14:59 - dodaj komentarz
Co to jest Ransomware, na czym polega atak tego wirusa oraz skąd się bierze tyle jego odmian? Dlaczego ostatnio jest o nim tak głośno? Na te i podobne pytania odpowiedzą specjaliści z firm Marken Systemy Antywirusowe (oficjalny Polski dystrybutor programów antywirusowych Bitdefender) oraz Epa Systemy (oficjalny dystrybutor QNAP na Polskę) podczas konferencji „Ataki Ransomware – Jak mogą zaszkodzić firmie i jak się przed nimi chronić?”
Na Ukrainie Facebook rośnie w siłę kosztem rosyjskiej konkurencji
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-17 14:58 - dodaj komentarz
Drugi kwartał 2017 roku przyniósł przetasowania w rankingu najpopularniejszych serwisów społecznościowych na Ukrainie. Wywodzące się z Rosji Vk.com i Ok.ru zanotowały w ostatnich miesiącach spadki odwiedzalności, natomiast Facebook.com systematycznie pnie się w górę. W ciągu dwóch ostatnich miesięcy niemal dwukrotnie spadła liczba ukraińskich internautów odwiedzających serwis Vk.com.
Play: Wybierz Stan Nielimitowany tak jak Martyna Wojciechowska (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-17 14:54 - dodaj komentarz
Korzystaj ze Stanu Nielimitowanego w Unii Europejskiej. Rozmowy i SMS-y bez limitu oraz pakiety internetu bez dodatkowych opłat!
Trojan Magala wzbogaca się kosztem małych firm
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-17 14:50 - dodaj komentarz
Badacze z Kaspersky Lab wykryli nową sieć zainfekowanych urządzeń (tzw. botnet), która umożliwia cyberprzestępcom zarabianie pieniędzy na agresywnej reklamie, głównie w Niemczech i Stanach Zjednoczonych. Przestępcy infekują komputery swoich ofiar trojanem Magala, generując fałszywe odsłony reklam i zarabiając nawet 350 dolarów na każdej maszynie. Najbardziej tracą na tym małe firmy, które nie zdają sobie sprawy, że współpracują z pozbawionymi skrupułów reklamodawcami.
IBM mainframe wyznacza nowe standardy bezpieczeństwa danych
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-17 14:47 - dodaj komentarz
Firma IBM zaprezentowała dziś IBM Z, najnowszą generację najsilniejszego systemu transakcyjnego na świecie, zdolnego do przeprowadzania 12 miliardów zaszyfrowanych transakcji dziennie. Nowy system po raz pierwszy został także wyposażony w technologicznie przełomowy silnik, umożliwiający szyfrowanie wszystkich danych, na każdym etapie ich przetwarzania i przechowywania, pochodzących z aplikacji, usług chmurowych oraz baz danych.
Gartner: Infinity zapewnia przejrzyste i innowacyjne zabezpieczenia dla dużych i małych firm
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-17 14:44 - dodaj komentarz
Firma Check Point Software Technologies poszerzyła swoją pozycję lidera w dwóch Magicznych Kwadrantach Gartnera, Unified Threat Management oraz Enterprise Network Firewalls. Zgodnie z analizą firmy Gartner, Check Point zdaje sobie sprawę z różnic w wymogach bezpieczeństwa pomiędzy małymi firmami a dużymi korporacjami. Unikalny zbiór wyzwań, przed jakimi stają klienci, wymaga najwyższych standardów bezpieczeństwa, które są dostosowane do rozmiaru i złożoności.
Telewizor MU7002 – najlepszy przyjaciel graczy i fanów filmowych emocji
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-17 14:37 - dodaj komentarz
Samsung MU7000 to najnowsza seria telewizorów Premium Ultra HD, która trafiła już do sprzedaży. Modele z tej linii zostały wyposażone w szereg technologii, które zadbają o wysoką jakość obrazu. Jeśli połączymy to z łatwą i intuicyjną obsługą oraz szybkim Smart TV dostajemy telewizor, który jest odpowiedzią na potrzeby współczesnych użytkowników, w tym fanów filmów i gier na dużym ekranie.
W Europie rośnie popularność urządzeń z systemem iOS
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-14 16:27 - dodaj komentarz
W 13 na 14 analizowanych krajów zwiększył się odsetek odsłon stron WWW wykonywanych za pomocą urządzeń wyposażonych w system Apple’a. iOS jest najbardziej rozpowszechniony w Turcji, gdzie jedna piąta odsłon wykonywana jest na urządzeniach z tym systemem. W trzech spośród 14 analizowanych krajów odsetek odsłon na urządzeniach z iOS osiągnął w maju 2017 roku wynik dwucyfrowy. Rekordzistą jest Turcja, gdzie co piątą (19,4 proc.) odsłonę krajowych stron WWW wykonano na urządzeniu z systemem Apple’a.
Wakacje z IPLĄ w doborowym towarzystwie
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-14 16:23 - dodaj komentarz
IPLA serwuje kolejną dawkę wakacyjnych hitów filmowych, m.in.: „Jackie” z laureatką Oscara Natalie Portman w roli głównej, „Sztukę kochania” z Magdaleną Boczarską, „Pokot” z plejadą gwiazd, m.in.: Wiktorem Zborowskim, Andrzejem Grabowskim, Borysem Szycem, Tomaszem Kotem i Katarzyną Herman, oraz wzruszającą komedię „Po prostu przyjaźń” z Agnieszką Więdłochą, Magdaleną Różczką, Maciejem Zakościelnym i Bartłomiejem Topą.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: