GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Mastercard spełni marzenia Polaków
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-04 16:20 - dodaj komentarz
Z początkiem września oficjalną premierę ma platforma BezcenneNiespodzianki.pl, za pomocą której każdy posiadacz karty Mastercard może zgłosić do spełnienia marzenie swojej bliskiej osoby. Portal jest kluczowym narzędziem działań marketingowych marki, w ramach których Mastercard pragnie pozytywnie zaskakiwać użytkowników swoich produktów. Wizyta na stronie pozwoli bliżej poznać ideę Priceless i znaczenie hasła
Plus: Ja+ SuperDuet (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-04 16:17 - dodaj komentarz
Z takim duetem idziemy po złoto! W Plusie duet z rozmowami bez limitu i 6 GB netu za 25 zł za osobę! Sprawdź to!
IFA 2017: Huawei ujawnia przyszłość sztucznej inteligencji w urządzeniach mobilnych
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-04 16:14 - dodaj komentarz
Dzisiaj, na targach IFA, Huawei Consumer Business Group zaprezentował innowację, która zapoczątkuje nową erę smartfonów. CEO Richard Yu w swoim przemówieniu przedstawił wizję przyszłości dla firmy Huawei, w której, wraz z zastosowaniem Kirin 970, pojawia się nowa jakość urządzeń, bazujących na sztucznej inteligencji. Łącząc możliwości chmury z szybkością i responsywnością inteligentnych procesorów, Huawei wprowadza sztuczną inteligencję do codziennego życia.
Jesienna ramówka Telewizji Polsat za darmo w IPLI
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-04 16:05 - dodaj komentarz
Na coraz krótsze dni i coraz dłuższe wieczory IPLA przygotowała jesienną ramówkę, w której nie zabraknie nowych sezonów seriali i programów rozrywkowych Telewizji Polsat. Pierwsze premiery będą miały miejsce już dzisiaj. Wśród nowości znalazły się: przygodowe reality show „Wyspa przetrwania”, program „#Supermodelka Plus Size” oraz nowy serial „W rytmie serca”. Widzowie znajdą w serwisie również kultowe już seriale: nowe odcinki „Przyjaciółek”, „Pierwszej miłości”, „Świata według Kiepskich"
Aktualizacja Windows 10 Creators Update dostępna od 17 października
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-04 16:02 - dodaj komentarz
Udostępnianie jesiennej aktualizacji Windows 10 Creators Update rozpocznie się już 17 października 2017 roku. Jesienna odsłona Windows 10 Creators Update to kolejny krok w kierunku rozwoju systemu Windows. Jej zadaniem jest wspieranie twórczego pierwiastka, który tkwi w każdym z nas. W zapowiedzianej na jesień aktualizacji Windows 10 Creators Update firma Microsoft proponuje użytkownikom nowe sposoby na rozwijanie kreatywności.
Sony: Zabawy przy mocnym dźwięku z przenośnych głośników EXTRA BASS
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-04 16:00 - dodaj komentarz
Firma Sony wprowadza dwa nowe głośniki z serii EXTRA BASS™. Trudno nie zwrócić na nie uwagi: modele GTK-XB60 i GTK-XB90 są najgłośniejszymi i największymi przedstawicielami tej serii, choć nadal pozostają przenośne i bezprzewodowe. Dzięki ich nowym funkcjom można bawić się w każdym miejscu zgodnie z własnymi upodobaniami — ku zazdrości wszystkich znajomych. Dzięki wprowadzonym ulepszeniom sprzętowym seria EXTRA BASS jeszcze lepiej reprodukuje teraz mocny dźwięk o dużym poziomie
Deutsche Telekom: Pierwsze w Europie połączenie 5G w komercyjnej sieci
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-04 15:56 - dodaj komentarz
Deutsche Telekom, właściciel sieci T‑Mobile ogłosił dzisiaj, że wykonał w Berlinie pierwsze w Europie połączenie 5G w komercyjnej sieci mobilnej. W teście, przeprowadzonym na częstotliwości 3,7 GHz, uzyskano prędkości transmisji danych większe niż 2 Gbps i opóźnienia rzędu 3 milisekund. Do połączenia wykorzystano infrastrukturę radiową dostarczoną przez firmę Huawei, pracującą według najnowszej specyfikacji wzorowanej na opracowywanym jeszcze standardzie 3GPP R15.
Rozruszniki serca z lukami w zabezpieczeniach — komentarz Kaspersky Lab
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-04 15:54 - dodaj komentarz
Według doniesień medialnych z końca ubiegłego tygodnia amerykańska Agencja Żywności i Leków (FDA) zidentyfikowała poważne luki w zabezpieczeniach uaktualnienia rozruszników serca „Abbott”. W rezultacie ponad 450 000 takich urządzeń musi zostać przeprogramowanych, a kilka podatnych na ataki modeli zostało wycofanych z rynku.
Microsoft: System teleopieki wspiera mieszkańców Wielkopolski
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-04 15:51 - dodaj komentarz
Wykorzystany w nowatorski sposób system Microsoft Dynamics CRM oraz tzw. urządzenia ubieralne pozwoliły stworzyć rozwiązanie, które ma szansę poprawić jakość życia pacjentów oraz osób starszych. Wdrożony przez Stowarzyszenie Medycyna Polska system teleopieki i wsparcia pod nazwą TCCUD objął właśnie pierwszą grupę 550 mieszkańców Wielkopolski. Urządzenia ubieralne (tzw. wearables) znalazły swoje miejsce w sporcie oraz rozrywce.
Orange.one – nowy plan strategiczny Orange Polska
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-04 15:48 - dodaj komentarz
Orange Polska jako operator pierwszego wyboru dla klientów indywidualnych i biznesowych, działający w oparciu o model biznesowy, który zapewni stabilny wzrost przychodów i zysków. Taką wizję do 2020 roku przedstawił dziś zarząd firmy w nowym planie strategicznym Orange.One. Plan zakłada osiągnięcie celów poprzez rozwój usług i produktów najwyższej jakości, wsparty kompleksową rozbudową sieci światłowodowej i cyfryzacją, a także poprzez istotną poprawę efektywności operacyjnej.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: