GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Blisko 10 mln ataków hakerskich dziennie. Polska wśród 25 najbezpieczniejszych miejsc
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-29 15:06 - dodaj komentarz
Hakerzy na całym świecie próbują zaatakować komputery i urządzenia osobiste już prawie 10 milionów razy dziennie. Polska jednak opiera się tym próbom i pozostaje w gronie 25 najbardziej bezpiecznych miejsc na świecie. W związku z nowymi wyzwaniami cyberbezpieczeństwa już 19 września odbędzie się w Warszawie konferencja Check Point Security Day 2018.
T‑Mobile prezentuje najbardziej elastyczną ofertę dla rodzin
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-29 15:02 - dodaj komentarz
Począwszy od 30 sierpnia 2018r. T‑Mobile wprowadzi nową propozycję skierowaną do rodzin. Nowatorski mechanizm pozwoli dołączać do umowy przez całość jej trwania kolejne karty i dzięki temu uzyskiwać atrakcyjne rabaty. Wraz ze startem oferty ruszy ogólnopolska kampania reklamowa. Usługi pakietowe oparte o multi-sim są obecne na rynku od dawna, cieszą się rosnącą popularnością wśród klientów nie tylko ze względu na korzyści cenowe, lecz także wygodę w związku z możliwością opłacania
IFA 2018: Samsung prezentujemonitor QLED z technologią Thunderbolt 3
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-29 14:58 - dodaj komentarz
W trakcie targów IFA 2018 Samsung zaprezentował pierwszy monitor typu curved z technologią Thunderbolt™ 3 firmy Intel. Monitor CJ79 (C34J791) został wyposażony w dwa porty tego typu, które pozwalają na przesył obrazu i danych z prędkością 40 gigabitów na sekundę (Gpbs) – ośmiokrotnie szybszą niż USB 3.0. Dodatkowo za pomocą jednego kabla możliwe jest ładowanie urządzeń o mocy do 85 watów (W). Model CJ79 jest kompatybilny z komputerami Mac i PC.
Ufamy Google i Facebookowi ale swoich danych do bankowości im nie podamy
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-29 14:55 - dodaj komentarz
Niemal połowa badanych Polaków ma zaufanie do technologicznych koncernów, takich jak Google, Apple, Facebook czy Amazon (GAFA). Nie jesteśmy jednak jeszcze gotowi, by skorzystać z ich usług finansowych. Ani udostępnić im swoich danych do bankowości internetowej - wynika z tegorocznej edycji badania Blue Media “Podejście Polaków do fintechu”.
Ekran Sharp AQUOS 8K LCD zdobywa nagrodę EISA
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-29 14:53 - dodaj komentarz
Ekran AQUOS 8K LCD zdobył nagrodę dla najlepszego sprzętu w kategorii „Innowacyjny Monitor – wyświetlacze kina domowego i wideo”. Model LV-70X500E serii AQUOS wyposażony został w panel LCD o rozdzielczości 8K – aż 16 razy większej niż w urządzeniach Full HD. Dzięki temu wyświetlacz Sharp zapewnia niespotykany realizm obrazu i wyjątkową ilość wyświetlanych szczegółów.
Samsung SSD X5 – nowy standard w obszarze dysków przenośnych
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-29 14:49 - dodaj komentarz
Firma Samsung Electronics zaprezentowała dziś swój pierwszy przenośny dysk półprzewodnikowy NVMe – SSD X5. Dysk oparty na przełomowej technologii Thunderbolt™ 3[2] gwarantuje niespotykaną prędkość zapisu i odczytu. To idealna pamięć przenośna dla profesjonalistów IT i twórców treści pracujących zdalnie, takich jak fotografowie czy montażyści.
Nowy kolor Huawei P20: Twilight (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-28 15:08 - dodaj komentarz
Poznaj nowy kolor dla Huawei P20 i odkryj morze możliwości dzięki jego wnętrzu! HUAWEI P20 z nowym podwójnym aparatem Leica rozpoczyna nową erę fotografii w smartfonach. Życie pędzi niemiłosiernie, uchwyć każdy ważny moment za pomocą wizjonerskiego telefonu HUAWEI P20 z supernowoczesnym aparatem fotograficznym. Teraz Huawei P20 Pro dostępny jest w kolorze twilight w wersji 4 GB RAM + 64 ROM.
PayU z rabatami na AliExpress – startuje Tydzień Znanych Marek
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-28 15:04 - dodaj komentarz
AliExpress, największa na świecie transgraniczna platforma handlu internetowego, rozpoczyna kolejny Tydzień Znanych Marek, którego partnerem jest PayU. Z tej okazji przygotowano dla polskich klientów wyprzedaże z rabatami do 50% na produkty oferowane w ramach akcji oraz kupony zniżkowe na zakupy, ważne przy płatności przez PayU. Akcja trwa od dziś do 31 sierpnia, zarówno na stronie AliExpress, jak i w aplikacji mobilnej sklepu.
Ustawa o cyberbezpieczeństwie wchodzi w życie
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-28 15:01 - dodaj komentarz
Od 28 sierpnia 2018 r. zaczyna obowiązywać ustawa o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, implementująca do polskiego prawa dyrektywę w sprawie środków na rzecz wysokiego wspólnego poziomu bezpieczeństwa sieci i systemów informatycznych na terytorium Unii (tzw. dyrektywę NIS). Ustawa, która wdraża dyrektywę NIS, utworzy w Polsce krajowy system cyberbezpieczeństwa. W jego skład wejdą m.in. najwięksi przedsiębiorcy z wybranych sektorów gospodarki oraz administracja rządowa i
Zdjęcia z ekskluzywnej kolekcji Magnum Photos dostępne na telewizorze Samsung The Frame
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-28 14:59 - dodaj komentarz
Firma Samsung we współpracy z agencją fotograficzną Magnum Photos zapowiedziała udostępnienie kolekcji 28 specjalnie wyselekcjonowanych zdjęć, które będzie można znaleźć wyłącznie w sklepie Art Store na telewizorze The Frame 2018. W ramach projektu, czwórka fotografów Magnum podjęła wyzwanie – każdego dnia przez tydzień mieli zrobić wyjątkowe, przyciągające spojrzenie zdjęcie. W ten sposób powstała kolekcja, która prezentowana na telewizorze The Frame, świetnie łączy sztukę z
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: