GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

FIBARO na MWC 2018 – polski smart home
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-02 15:28 - dodaj komentarz
FIBARO już po raz drugi wzięło udział w targach Mobile World Congress w Barcelonie. Tegoroczna edycja skupiała się na technologii 5G, która już wkrótce ma wprowadzić rewolucję w prędkości przesyłania danych w świecie mobilnym. Technologia 5G już wkrótce zadebiutuje na światowych rynkach. Eksperci reprezentujący globalne korporacje technologiczne mówią, że to standard, który przede wszystkim przyspieszy przesyłanie danych oraz ustabilizuje jakość mobilnego połączenia internetowego.
4 na 10 Polaków rezygnuje z zakupów, jeśli nie może zapłacić kartą
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-02 15:25 - dodaj komentarz
Jak wynika z badania „Postawy Polaków wobec form płatności”, przeszło połowa z nas chce płacić bezgotówkowo, a aż 40% rezygnuje ze zrobienia zakupów, jeśli nie da się zapłacić za nie kartą. Tymczasem wielu małych i średnich przedsiębiorców w dalszym ciągu nie widzi potrzeby wprowadzenia u siebie terminali lub stanowią one dla nich zbyt duży koszt. Wkrótce może się to jednak zmienić.
Nowi dostawcy usług cyfrowych na platformie Mastercard Engage
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-01 16:39 - dodaj komentarz
Mastercard zaprezentował najnowszą, rozbudowaną wersję Mastercard Engage – platformy, która pomaga wydawcom kart, detalistom i producentom urządzeń znaleźć właściwego usługodawcę do zintegrowania technologii płatności. Stanowi to odpowiedź na wymagania współczesnego konsumenta, który chętnie korzysta z urządzeń mobilnych, ma większą wiedzę w zakresie technologii i oczekuje bardziej innowacyjnych metod dokonywania i otrzymywania płatności we wszystkich kanałach i na wszystkich urządzeniach.
Multimedia Polska - decyzja UOKiK
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-01 16:37 - dodaj komentarz
Multimedia Polska to operator telekomunikacyjny, oferuje m.in. dostęp do internetu i kanałów telewizyjnych. Wątpliwości Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów wzbudził sposób zawierania lub zmiany umów w 2015 i w 2016 r. Urząd przeanalizował telefoniczne rozmowy sprzedażowe i skrypty rozmów. Postępowanie przeciwko operatorowi zostało wszczęte pod koniec grudnia 2016 r. Multimedia Polska błędnie informowała abonentów, że mogą odstąpić od umowy o świadczenie usług telekomuniacyjnych
100 lecie firmy Panasonic: przyszłość firmy głęboko zakorzeniona w jej dziedzictwie
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-01 16:34 - 1 komentarz
W ramach obchodów 100. rocznicy powstania przedsiębiorstwa firma Panasonic poświęciła temu tematowi szczególną uwagę na ważnej prezentacji swoich produktów w Palma de Mallorca, gdzie zorganizowano Konwencję Panasonic 2018. Panasonic zaprosił ponad 2000 gości, pragnąc przypomnieć istotne innowacje, jakie firma wprowadziła w ciągu ostatnich 100 lat, wnosząc wkład w rozwiązywanie problemów społecznych i poprawę jakości życia ludzi. Przy tej okazji dyrektor generalny Panasonic Europe, .
Mastercard wprowadza tokeny kart płatniczych dla e-sprzedawców
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-01 16:03 - dodaj komentarz
Podczas targów Mobile World Congress w Barcelonie Mastercard poinformował, że Flipkart będzie pierwszym detalistą w regionie Azji i Pacyfiku, który skorzysta ze skierowanej do sprzedawców detalicznych usługi Mastercard Digital Enablement Services (MDES) for Merchants. Umożliwia ona bankom wydającym karty zastąpienie numerów kart kredytowych, debetowych lub przedpłaconych (numerów PAN) bezpiecznymi tokenami cyfrowymi.
Nauka i zabawa z technologią – 8 marca warsztaty dla kobiet w ażdym wieku
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-01 16:02 - dodaj komentarz
Z okazji Dnia Kobiet, firma Samsung zaprasza wszystkie mamy, córki, babcie i ich przyjaciółki na warsztaty, podczas których w kobiecym gronie będziemy bawić się i poznawać nietypowe zastosowanie nowych technologii. Z komputerów, smartfonów i telewizorów korzystamy codziennie. Nowe technologie pozwalają jednak na zdecydowanie więcej niż to, do czego wykorzystujemy je rutynowo na co dzień! Dzień Kobiet jest świetną okazją, by znaleźć chwilę na spotkanie, podczas którego pokażemy Wam,
Latasz dronem? Możesz stracić nad nim kontrolę
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-01 15:59 - dodaj komentarz
Drony zdążyły się już nieco spopularyzować. Nie tylko możemy za ich pomocą robić zdjęcia i filmy z lotu ptaka, ale również wykorzystywać je w celu identyfikacji przestępców, monitorować granice kraju, czy też wykorzystywać je do przesyłania paczek na odległość. Zdaniem eksperta z firmy ESET, specjalizującej się w ochronie antywirusowej, znaczna popularność tych bezzałogowych statków powietrznych może wkrótce zainteresować cyberprzestępców.
ISE 2018 - NEC doceniony przez odwiedzających i branżę
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-01 15:57 - dodaj komentarz
NEC Display Solutions Europe ocenia ISE 2018 jako wyjątkowo udaną edycję targów branży AV. Stoisko NEC było jednym z najpopularniejszych, zarówno wśród gości, jak i specjalistów z branży. Magazyn EXHIBITOR wyróżnił NEC nagrodą ISE 2018 Stand Design Award w kategorii stoisk XL. Generalnym przesłaniem marki NEC w tym roku był slogan: „Create Endless Impressions”.
Oszustwa finansowe stanowiły ponad połowę wyłudzeń danych online w 2017
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-01 15:54 - dodaj komentarz
W 2017 r. technologie antyphishingowe firmy Kaspersky Lab wykryły ponad 246 milionów podejmowanych przez użytkowników prób odwiedzenia różnego rodzajów stron phishingowych. W ponad 53% przypadków dotyczyły one stron związanych z finansami – to o 6 punktów procentowych więcej w porównaniu z danymi obejmującymi 2016 r. Według analizy krajobrazu zagrożeń finansowych przeprowadzonej przez Kaspersky Lab udział oszustw finansowych wśród wszystkich ataków phishingowych jeszcze nigdy nie był tak
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: