GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Internet od T-Mobile z oficjalnym laptopem Mistrzostw Polski Lenovo Legion Y520
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-12 15:02 - 1 komentarz
T-Mobile rozszerza ofertę Internetu mobilnego, która oprócz bogatych pakietów danych zawiera prawdziwą gratkę dla amatorów gier. W zestawie z Internetem w najlepszej sieci, dostępne są nowe urządzenia wśród nich oficjalny laptop Mistrzostw Polski ESL 2017 - Lenovo Legion Y520 z profesjonalną myszą. W ofercie T-Mobile można wybierać w zestawach z laptopem, modemem lub routerem w opcji na 24 i 36 rat.
epay: Komunijne dylematy – czym zastąpić słynny rower?
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-12 14:56 - dodaj komentarz
Będąc zaproszonym na Pierwszą Komunię Świętą, zgodnie z tradycją w Polsce, dziecku często podarowuje się również upominki. W związku ze zmieniającymi się preferencjami najmłodszych oraz nowymi technologiami, dzieci coraz rzadziej otrzymują „zwyczajowy” rower, na rzecz konsoli do gier lub innego sprzętu elektronicznego. Oprócz tego Polacy systematycznie wydają coraz więcej decydując się na droższe prezenty. Jak wobec tego sprawić niespodziankę dziecku, być oryginalnym, a jednocześnie trafić w
Czytanie ebooków stało się modne
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-12 14:52 - dodaj komentarz
Książki elektronicznej cieszą się coraz większą popularnością i sympatią Polaków. W badaniu zrealizowanym przez Virtualo, lidera branży ebooków i audiobooków, 60% respondentów potwierdziło, iż czytanie książek elektronicznych jest obecnie bardzo modne. Dlaczego tak chętnie sięgamy po ebooki? Czy to chwilowy trend czy forma czytania, która wpisze się na stałe w polskie zwyczaje czytelnicze?
Samsung: Jak mała, polska szkoła stała się wzorem dla innych
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-12 14:51 - dodaj komentarz
W szkole podstawowej w Koninie Żagańskim uczy się 39 dzieci. Biorąc pod uwagę tę liczbę i powierzchnię placówki trudno nazwać ją dużą, za to metody nauczania, które stosują pracujący tam nauczyciele, są na światowym poziomie. Korzystając z nowych technologii sami biorą udział w różnego rodzaju szkoleniach, a w czasie zajęć odkrywają cyfrowy świat razem z uczniami: tworzą własne aplikacje i gry, realizują projekty edukacyjne, organizują zdalne lekcje z klasami w innych miejscowościach.
Tylko 10proc. polskich internautów kupuje w zagranicznych sklepach online
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-12 14:48 - dodaj komentarz
41% polskich użytkowników sieci robi zakupy online przez komórkę. 1/4 internautów wykorzystuje do tego tablet. Co za pomocą urządzeń mobilnych kupujemy najczęściej? To samo, co na komputerach stacjonarnych: ubrania, kosmetyki i elektronikę. Polki kupują za pośrednictwem urządzeń mobilnych zwykle inne rodzaje produktów niż Polacy. Kobiety przeważnie zamawiają odzież oraz kosmetyki, z kolei mężczyźni – urządzenia elektroniczne i inne przedmioty przydatne w domu.
Play: Nokia 3310, LG X power 2 i taniejące modele
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-11 15:57 - dodaj komentarz
Do cenników Play właśnie trafiły dwie nowe słuchawki Nokia 3310 i LG X power 2 i dodatkowo obniżono ceny innych modeli. Kultowa Nokia 3310 doczekała się następcy i dostaniecie ją po prostu za złotówkę. Granie w Snake’a jeszcze nigdy nie było takie tanie. LG X power 2, który wymiata baterią jeśli chodzi o smartfony. 4500 mAh to naprawdę bardzo dużo zwłaszcza jak na dość smukły smartfon.
Mastercard: cashback pozwala sprzedawcom pozyskać nowych klientów i zwiększyć obroty
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-11 15:49 - dodaj komentarz
Firma Mastercard zaprezentowała wyniki badania przeprowadzonego wśród właścicieli i kierowników sklepów, na temat oceny funkcjonowania usługi „Płać kartą i wypłacaj” (cashback) w ich placówkach. Badanie stanowi kontynuację analogicznej ankiety z 2015 r., dzięki czemu pozwala oceniać trendy w rozwoju usługi cashback w Polsce. Zdaniem ankietowanych detalistów, coraz częściej wypłata gotówki ze sklepowej kasy jest głównym motywem wizyty w sklepie konsumenta, który tylko przy okazji robi małe zakupy.
Samsung QLED TV Q9 – prestiż i technologia
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-11 15:47 - dodaj komentarz
Telewizory z serii QLED TV to produkty, które łączą wysoką jakość obrazu, bogatą funkcjonalność oraz piękny design. Do sprzedaży wchodzą właśnie pierwsze egzemplarze z najbardziej prestiżowej i zaawansowanej serii QLED TV - Q9F o przekątnej ekranu 65 cali. Z kolei model Q9F z ekranem 88 cali trafi do sklepów jesienią. Dostępne na rynku portfolio QLED TV obejmuje obecnie 11 telewizorów o przekątnych od 49 do 75 cali, z płaskim (F) i zakrzywionym ekranem (C).
Cyfrowy Polsat podsumowuje I kw. 2017 roku
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-11 15:44 - dodaj komentarz
Grupa Cyfrowy Polsat opublikowała bardzo dobre wyniki operacyjne i finansowe za I kwartał 2017 roku. W wyniku konsekwentnej realizacji długoterminowej strategii rozwoju odnotowała wzrost wyników operacyjnych oraz przewyższające oczekiwania analityków wyniki finansowe – przychody Grupy osiągnęły blisko 2,4 mld zł, wynik EBITDA wyniósł 929 mln zł, a marża EBITDA wzrosła do 39%. W ramach działań mających na celu regularne oddłużanie Grupy, spółka podjęła decyzję o przedterminowym wykupie
T-Mobile udostępni stream pierwszego występu Gorillaz na żywo w technologii 360°
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-11 15:35 - dodaj komentarz
20 czerwca 2017, w klubie Palladium w Kolonii, T-Mobile i Gorillaz zaprezentują światu premierowy występ zespołu na żywo zrealizowany w technologii 360°. Będzie to jedno z czterech ekskluzywnych wydarzeń pt. “T-Mobile Electronic Beats prezentuje Humaz Live” promujących nowy krążek zespołu jeszcze przed jego jesienną trasą po Europie i Ameryce Północnej. Seria występów jest podsumowaniem wyjątkowej współpracy pomiędzy Deutsche Telekom, właścicielem marki T-Mobile, i najsłynniejszym wirtualnym zespołem świata.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: