GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Internet łączy Polaków [Raport INEA]
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-10 14:44 - dodaj komentarz
Już co trzeci z nas jest online non-stop, a ponad 90 proc. Polakom internet ułatwia utrzymywanie kontaktów z bliskimi – wynika z badania multimedialnego operatora telekomunikacyjnego INEA. W jaki sposób najczęściej komunikujemy się z rodziną i znajomymi? Co robimy w sieci w wolnym czasie? Ilu Polaków nie wyobraża sobie życia bez dostępu do internetu?
Zakupy BLIKIEM metodą jednego kliknięcia dostępne dla klientów ING
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-10 14:41 - dodaj komentarz
Klienci ING Banku Śląskiego mogą dokonywać błyskawicznych i bezpiecznych płatności BLIKIEM w internecie bez wpisywania kodu w trakcie płatności. ING jest kolejnym bankiem, który wdrożył rozwiązanie udostępnione przez Polski Standard Płatności. „Jedno kliknięcie” w diametralny sposób skraca i ułatwia każdą transakcję w internecie. Jak to działa? Przy dokonywaniu transakcji BLIKIEM online klient otrzymuje zaproszenie do zapamiętania sklepu.
F-Secure z technologią Little Flocker – lepsza ochrona  komputerów Mac
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-10 14:39 - dodaj komentarz
Firma F-Secure, dostawca rozwiązań z zakresu cyberbezpieczeństwa, nabyła Little Flocker, zaawansowaną technologię ochronną dla komputerów Mac, od prywatnego dewelopera aplikacji. Większość rozwiązań zabezpieczających dla MacOS zwalcza złośliwe oprogramowanie wyłącznie tradycyjnymi metodami sygnaturowymi i nie chroni użytkowników przed nowoczesnymi atakami ukierunkowanymi. Little Flocker zabezpiecza komputery Mac wykorzystując zaawansowaną analitykę behawioralną, a także monitoruje
Facebook ułatwi kontakt z przedstawicielami władzy
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-07 15:32 - dodaj komentarz
Town Hall to nowa funkcja Facebooka, która ma ułatwić kontakt obywateli z przedstawicielami władzy. Obecnie dostępna jest tylko dla internautów w USA. Czy ma szanse na sukces poza granicami tego kraju? Na to pytanie odpowiada Krzysztof Majkowski, szef działu consultingu w Gemiusie.Najnowszy mechanizm Facebooka umożliwia mieszkańcom USA kontakt z przedstawicielami władzy ─ od lokalnej do federalnej.
Zgłoś szkołę do MegaMisji i #Superkoderów
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-07 15:30 - dodaj komentarz
Orange dajemy nie tylko internet, ale też wiedzę, jak z niego korzystać w edukacji. Fundacja Orange zaczyna nabór do dwóch programów edukacyjnych dla szkół – MagaMisja i #SuperKoderzy. Dzięki MegaMisji dzieci w wieku 6-10 lat ze świetlic szkolnych będą mogły przeżyć niezapomnianą przygodę w cyfrowym laboratorium i nauczyć się, jak mądrze i bezpiecznie korzystać z nowych technologii. Udział w programie daje szkole i nauczycielom dostęp do ciekawych scenariuszy zajęć i do wiedzy na temat
Interia na żywo z Parlamentu Europejskiego
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-07 15:28 - dodaj komentarz
Jako pierwszy przed kamerami Interii wypowiadał się Kazimierz Michał Ujazdowski, a rozmowa dotyczyła m.in. polityki zagranicznej rządu PiS, szukaniu sojuszników dla Polski i współpracy z brytyjskimi europosłami podczas negocjacji dotyczących Brexitu. Kolejni europosłowie, którzy w najbliższych dniach udzielą portalowi wywiadu to Zdzisław Krasnodębski, Jerzy Buzek, Janusz Zemke, Danuta Hübner i Zbigniew Kuźmiuk. Wszystkie rozmowy prowadzi Agnieszka Waś-Turecka, dziennikarka Fakty Interia.pl
CP: Spędź weekend z kanałami Eleven i Eleven Sports
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-07 15:25 - dodaj komentarz
Już w najbliższy weekend, od 7 do 9 kwietnia br., abonenci Cyfrowego Polsatu otrzymają w ramach otwartego okna bezpłatny dostęp do kanałów Eleven i Eleven Sports. Kanały będzie można oglądać zarówno na dekoderze, jak i mobilnie – na laptopach, tabletach i smartfonach – w serwisie Cyfrowy Polsat GO (abonenci z aktywną opcją ON THE GO).
Nowi partnerzy dołączają do globalnej inicjatywy No More Ransom
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-07 15:21 - dodaj komentarz
Dziewięć miesięcy po uruchomieniu projektu No More Ransom (NMR) do inicjatywy dołączyły nowe organy ścigania i prywatni partnerzy z różnych krajów, w tym z Polski. Po ostatniej aktualizacji udostępniono 15 nowych narzędzi deszyfrujących, pozwalających odzyskać dane ofiarom szkodliwych programów blokujących dostęp do danych i żądających zapłacenia okupu (ransomware).
Czy 5G już tu jest? Relacja z Innovation Gardens Summit (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-07 15:20 - dodaj komentarz
Tematem przewodnim IGS było 5G i innowacje. Podczas sześciu prelekcji, wygłoszonych przez sześciu keynoterów przewijał się ten sam wniosek – era 5G na pewno nastąpi i warto przygotować się na zmiany, które przyniesie. 5G w Polsce w 2020 lub 2021 roku. Jean-François Fallacher, prezes Orange Polska wskazał datę uruchomienia sieci 5G w Polsce – będzie to 2020 lub 2021 rok.
Derby Madrytu i inne rozrywki w nowym oknie otwartym Telewizji Osobistej
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-07 15:15 - dodaj komentarz
Okno otwarte Netii w kwietniu będzie wyjątkowe. Na cały miesiąc Telewizja Osobista otwiera kilka kanałów oraz pozwoli obejrzeć najważniejsze sportowe wydarzenia weekendu. Przez cały kwiecień klienci Netii otrzymają dostęp do kanałów TLC, Paramount Channel oraz wszystkich programów 4fun.tv. TLC jest amerykańskim kanałem nadającym programy skierowane głównie do kobiet. Paramount Channel oferuje najlepsze hollywoodzkie produkcje związane z wytwórnią Paramount Pictures.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: