GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Orange: Recenzja - Samsung Galaxy J5 2017
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-05 16:21 - dodaj komentarz
Samsung Galaxy J5 (2017) jes po prostu fajny. Obudowa jest wytłaczana ze stopu metalu, nie ma żadnych zdejmowanych czy odpinanych elementów, klapek etc. jedynie wtopione w plecy paski antenowe z tworzywa. Oznacza to niestety brak dostępu do baterii, ale do tego po prostu już trzeba się przyzwyczaić i jakoś przeżyć, bo to ogólna tendencja wśród wszystkich producentów. Na plus zaliczyć można, że to nic nie trzeszczy i nie zaskrzypi a całość jest zwarta niczym monolit.
Hakerzy kontrolowali komputery swoich ofiar na długo przed atakiem
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-05 16:15 - dodaj komentarz
Wychodzą na jaw kolejne informacje na temat głośnego ostatnio cyberataku na ukraińskie firmy i instytucje, który rykoszetem uderzył w podmioty na całym świecie. Anton Cherepanov z firmy antywirusowej ESET twierdzi, że hakerzy mieli dostęp do komputerów swoich ofiar na długo przed samym atakiem, a swoje cele namierzali i rozpoznawali po odpowiedniku polskiego numeru REGON. Niewykluczone, że sam cyberatak i zniszczenie danych tysięcy firm było zakończeniem zrealizowanych wcześniej innych działań.
Samsung QLED TV, czyli telewizor do jasnych pomieszczeń
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-05 16:11 - dodaj komentarz
Rosnąca popularność serwisów VoD, takich jak HBO GO, Player czy Netflix sprawia, że zmienia się sposób, w jaki oglądamy filmy i seriale. Jako widzowie nie jesteśmy już zależni od ramówki i sami decydujemy co i kiedy zobaczymy. Badania pokazują, że przed ekranem telewizora coraz chętniej zasiadamy w ciągu dnia, gdy jest jeszcze jasno, a wieczorem często oglądamy w oświetlonych wnętrzach. Warto o tym pamiętać wybierając nowy telewizor.
Philips: 24-calowy monitor z USB 3.0. IPS do zadań specjalnych
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-05 16:07 - dodaj komentarz
Philips 241B7QUPEB to monitor o bardzo wąskich ramkach, oparty na matowej matrycy IPS o przekątnej 24 cali. Dzięki wykorzystaniu jednego przewodu USB 3.0 można w ciągu kilku sekund podłączyć do niego laptopa. Monitor sprawdzi się wszędzie tam, gdzie mobilność nie wystarcza i konieczny jest większy, doskonalszy ekran zewnętrzny oraz dodatkowe porty USB.
Grupa TenderHut: nowa spółka i niemiecki oddział
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-05 16:01 - dodaj komentarz
Niedawno przejęli QBurst Poland i LIT, otworzyli swoje zagraniczne biura w Sztokholmie, Kopenhadze, Londynie i Zurichu. I na tym nie poprzestają. Grupa TenderHut, pochodząca z Białegostoku, otwiera właśnie swoje biuro w stolicy Niemiec, jednocześnie wprowadzając do swojego portfolio nową spółkę specjalizującą się w cyberbezpieczeństwie. Przez branżę IT „idą jak burza”. Niemiecka perfekcja w polskim wydaniu. Rozwiązania proponowane przez spółki grupy kapitałowej TenderHut zyskały
Samsung Electronics Polska w rankingu najlepszych pracodawców 2017
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-05 15:58 - dodaj komentarz
Firma Samsung Electronics Polska zdobyła szóste miejsce na liście najlepiej ocenianych przez studentów pracodawców w kategorii IT, awansując w stosunku do 2016 roku o trzy pozycje. Firma odnotowała także postęp w kategorii Business/Commerce, zajmując 15 miejsce. W badaniu przeprowadzonym przez firmę consultingową Universum wzięło udział ponad 27 tysięcy studentów z 64 polskich uniwersytetów, reprezentujących 97 dziedzin nauki.
40 proc. Polaków sprawdza służbowe mejle także w domu
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-05 15:56 - dodaj komentarz
Jak wynika z badania „Praca, moc, energia w polskich firmach”, 50% pracowników dużych organizacji myśli o pracy, będąc w domu. Ponad 40% – już po wyjściu z firmy sprawdza zaś służbową skrzynkę mejlową. Swoich przyzwyczajeń nie możemy pozbyć się nawet podczas urlopu, kiedy jesteśmy na wakacjach. Tymczasem czas wolny nie jest po to, żeby poświęcać go pracy, ale po to, żeby od niej odetchnąć, wypocząć i zregenerować siły przed powrotem do firmy. Tylko jak to zrobić?
Happy Hours w Cyfrowym Polsacie – aż 100 GB za 49,99 zł
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-04 15:41 - dodaj komentarz
Na stronie www.cyfrowypolsat.pl ruszyła promocja, w której klienci mogą otrzymać aż 100 GB Internetu LTE Plus za jedyne 49,99 zł/mies. Promocja z super dużym pakietem internetowym dostępna jest tylko w sklepie internetowym Cyfrowego Polsatu do 13 lipca. W ramach limitowanej, trwająca od 3 do 13 lipca br. promocji dostępny jest pakiet 100 GB za jedyne 49,99 zł/mies. wraz ze sprzętem w umowie na 24 miesiące.
UKE: Zobowiązanie Orange do zmiany Oferty SOR
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-04 15:39 - dodaj komentarz
Prezes UKE, po przeprowadzeniu postępowania administracyjnego, wszczętego na wniosek Novum S.A., 26 czerwca 2017 r. wydał decyzję zobowiązującą Orange Polska S.A. (OPL) do zmiany Oferty SOR poprzez zmianę wysokości opłaty abonamentowej za Usługę WLR POTS. Prezes UKE uwzględniając stanowisko Novum S.A oraz Krajowej Izby Gospodarczej Elektroniki i Telekomunikacji prezentowane w toku postępowania, uznał, że obecna w Ofercie SOR opłata za Usługę WLR POTS nie spełnia wymogu zapewnienia konkurencyjności
Po 19 zł na głowę w nju za wszystko (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-04 15:36 - dodaj komentarz
Otóż jeżeli weźmiecie plan za 29 zł, dobierzecie do niego dodatkowy numer za 9 zł to dostajecie no limit rozmów, SMS i sporą paczkę GB na dwa numery za… 19 zł na głowę. Oczywiście to wszystko także w ramach roamingu w Unii Europejskiej. W efekcie powstało takie dzieło z „tym żółtym”, jego koleżanką, tandemem, Warszawą, Berlinem, Rzymem i Paryżem w rolach głównych:
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: