GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Plus: 50proc. więcej na Halloween – odbierz extra bonus do doładowania
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-30 15:38 - dodaj komentarz
Tylko przez dwa dni - 30 i 31 października br. - użytkownicy usług na kartę w Plusie i Plushu mogą skorzystać z wyjątkowej promocji na Halloween! Każdy, kto w tym terminie doładuje za pośrednictwem kanału internetowo-bankowego swoje konto kwotą od 30 zł do 99 zł, otrzyma 50% GRATIS do wartości doładowania. Zasilenie konta kwotą od 30 zł do 99 zł należy dokonać na www.doladuj.plus.plwww.doladujplushbezlimitu.pl, www.doladujplushbezlimitu.pl, www.facebook.com/plus, www.bm.pl, www.doladowania.pl,
UPC Biznes z kanałami ELEVEN SPORTS dla hoteli
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-30 15:35 - dodaj komentarz
Eleven, Eleven Sports i Eleven Extra to kanały sportowe, które wzbogaciły ofertę programową UPC Biznes dla hoteli. Pakiet kanałów ELEVEN SPORTS powstał głównie z myślą o hotelach, które pragną zapewnić swoim klientom i gościom dostęp do największych sportowych emocji. ELEVEN SPORTS oferuje w swojej ramówce wydarzenia sportowe relacjonowane na żywo, przez 24 godziny na dobę i w jakości HD. Na antenie kanałów Eleven, Eleven Sports i Eleven Extra można oglądać mecze czołowych
Cybergang Gaza Team uaktualnia swój zestaw szkodliwych narzędzi o exploity
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-30 15:34 - dodaj komentarz
Eksperci z Kaspersky Lab odnotowują znaczące zmiany w operacjach przeprowadzanych przez niesławny cybergang Gaza Team, który aktywnie atakuje liczne organizacje komercyjne i rządowe w regionie Bliskiego Wschodu i Afryki. Ugrupowanie to, które aktywnie działa na arenie zagrożeń od kilku lat, uaktualniło swój arsenał w 2017 r. o nowe szkodliwe narzędzia.
Telewizor portalem do świata sztuki: Yves Behar opowiada o The Frame
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-30 15:31 - dodaj komentarz
Projektanci zajmujący się wzornictwem coraz bardziej uwzględniają styl życia ludzi i sposób, w jaki wchodzą oni w interakcje z otoczeniem. Dotyczy to także technologii i elektroniki użytkowej, którą wykorzystujemy w naszych domach – od lodówek po sprzęt audio-wideo. Firma Samsung konsekwentnie od wielu lat wpisuje się w ten coraz silniejszy trend, czego przykładem jest choćby telewizor The Frame.
W T‑Mobile nowe smartfony zyskują dodatkową ochronę
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-30 15:27 - dodaj komentarz
Pęknięta szybka lub zalanie urządzenia wodą, to najczęstsze wypadki spotykające użytkowników smartfonów. Od 30 października nie będą już dużym zmartwieniem dla abonentów T‑Mobile, ponieważ startuje Ubezpieczenie Urządzenia Basic, które pozwoli zabezpieczyć się przed ewentualnymi kosztami naprawy. Smartfon to wierny towarzysz, z którym rozstania zawsze bolą, a bez którego trudno w dzisiejszym świecie sprawnie funkcjonować.
Podsumowanie Pucharu Orange 2017
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-30 15:25 - dodaj komentarz
Szybciej, wyżej, mocniej – to motto, które przyświecało zawodnikom biorącym udział w sobotnim Pucharze Orange. W zawodach wzięło udział 10 klubów sportowych z całej Polski. Drużyny zmierzyły się ze sobą w konkurencjach łączących kilka dyscyplin na raz. Dopingowały je gwiazdy sportu: Jerzy Dudek, Milena Radecka, Artur Siódmiak, Marcin Urbaś, Tomasz Jankowski.
Klasyczny telefon myPhone Simply 2 ze stacją ładującą dostępny w Biedronce
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-30 15:21 - dodaj komentarz
myPhone – polski producent telefonów komórkowych od blisko 10 lat dostarcza na rynek proste modele dostosowane do potrzeb osób starszych i szukających podstawowych funkcji. Jednym z takich klasycznych urządzeń, o łatwej obsłudze i długim działaniu na jednym ładowaniu, jest myPhone Simply 2. Telefon od dziś – 30 października – pojawia się na półkach sklepów sieci Biedronka i będzie dostępny ze starterem tuBiedronka w wyjątkowej cenie 89,90 zł.
AutoMapa: Zmiany w organizacji ruchu na Wszystkich Świętych
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-30 15:18 - dodaj komentarz
Jak co roku AutoMapa przygotowała dla swoich użytkowników aktualne objazdy i wyłączenia dróg w związku z dniem Wszystkich Świętych. Dzień Wszystkich Świętych to corocznie czas podróży do grobów najbliższych oraz dużych zmian w organizacji ruchu w całej Polsce. Jak co roku, AutoMapa zadbała o najnowsze dane drogowe przycmentarnych terenów i ulic.
The Frame, czyli telewizor do oglądania i sztuka do podziwiania
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-30 15:16 - dodaj komentarz
Ekran telewizora nie musi być czarny! Stanie się dziełem sztuki lub kroniką emocji i wspomnień. Przedstawiamy Samsung The Frame, czyli telewizor, który po raz pierwszy w tak niezwykły sposób łączy technologię i sztukę. To prawdziwa rewolucja, także w sposobie aranżacji wnętrz. Tryb Sztuka. Telewizor The Frame urzeczywistnia przekonanie, że kiedy akurat nie oglądamy naszego ulubionego serialu, urządzenie może być pięknym elementem wystroju wnętrza.
Pracownik zdalny – nieobecny, nie znaczy nieaktywny
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-30 15:14 - dodaj komentarz
Praca zdalna to dziś trend, z którego pracownicy korzystają coraz częściej, o czym świadczą najnowsze badania – aż 57% Polaków deklaruje chęć pracy zdalnej.[i] Jakich osób powinni szukać pracodawcy, żeby praca w domu była opłacalna dla obu stron? Opowiada o tym Juliusz Korwin, dyrektor ds. marketingu start-upu Powermat, który zajmuje się udostępnianiem ładowania indukcyjnego dla smartfonów w przestrzeni publicznej.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: