GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

SoftBank udostępnia bezprzewodową sieć wykorzystującą technologię Ericsson
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-09 15:10 - dodaj komentarz
Po zakończeniu procesu weryfikacji i testów, SoftBank Corp. - spółka zależna SoftBank Group Corp. (TOKIO: 9984), („SoftBank") - zdecydował o wdrożeniu w Japonii opracowanej przez firmę Ericsson (NASDAQ: ERIC) sieci Radio Dot System, która zapewni użytkownikom doskonałą jakość połączeń i transmisji wewnątrz budynków. SoftBank rozpoczął zakrojone na szeroką skalę testy sieci Radio Dot System oraz kliku innych przeznaczonych do pracy wewnątrz budynków rozwiązań w czerwcu 2015 r.
BNP Paribas International Hackathon ponownie w Warszawie
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-09 15:07 - dodaj komentarz
9-11 czerwca Bank BGŻ BNP Paribas już po raz drugi zorganizuje w Warszawie Hackathon, podczas którego startupy z Europy Środkowej będą pracować nad nowoczesnymi rozwiązaniami dla bankowości. Grupa BNP Paribas organizuje Hackathony jednocześnie w 10 miastach świata. W ubiegłorocznej edycji warszawskiego BNP Paribas International Hackathonu udział wzięło 9 startupów z 3 krajów.
Telemedycyna przyszłością polskiej służby zdrowia
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-09 15:05 - dodaj komentarz
Jednym z kluczowych elementów rozwoju opieki medycznej w naszym kraju są nowe technologie i rozwiązania telemedyczne. Ich wdrożenie to sposób na rozwiązanie problemów z dostępem do lekarzy i szansa na rozwój zakresu usług medycznych. Powstawanie i wprowadzanie na rynek nowych usług telemedycznych jest receptą na braki w infrastrukturze ochrony zdrowia. Tego typu rozwiązania mogą z powodzeniem zastąpić podstawowe konsultacje lekarskie, które nie wymagają fizycznego kontaktu z
Czy tradycyjne kasy fiskalne odejdą w niepamięć?
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-09 15:02 - dodaj komentarz
W najbliższym czasie przedsiębiorców prowadzących sprzedaż detaliczną czekają duże wyzwania związane z wprowadzeniem kas fiskalnych online, e-paragonów czy jednolitego pliku kontrolnego. Zmiany wymuszą wymianę używanych dotychczas urządzeń fiskalnych i systemów na nowe. Jednocześnie jest to szansa, aby sklepy zaczęły korzystać ze sprzętu bardziej dostosowanego do zmieniającej się rzeczywistości i lepiej sprawdzającego się w biznesie.
Promocja 30proc. więcej za doładowanie przez Internet od Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-08 15:58 - dodaj komentarz
Orange wprowadził nową edycję promocji 30% więcej za doładowanie przez internet. W ramach promocji za doładowanie telefonu kwotą 5, 10,30, 40, 50, 100 i 200 zł otrzymujemy bonus w postaci 30 procent wartości doładowania. Oferta jest adresowana do Abonentów taryf: Nowe Orange Go, Orange POP, Orange One oraz Orange Yes na kartę w Orange oraz Abonentów sieci Orange korzystający z ofert Mix.
NASK: Niebezpieczne treści. Jak dbać o bezpieczeństwo uczniów w internecie
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-08 15:52 - dodaj komentarz
NASK i Ministerstwo Edukacji Narodowej zapraszają do udziału w konferencji podejmującej tematykę związaną z dostępem dzieci i młodzieży do niebezpiecznych treści w internecie oraz angażowaniem się uczniów w różnego rodzaju ryzykowne zachowania, takie jak: internetowy challenge, potencjalnie zagrażające gry online, niebezpieczne mody prowadzące do zagrożenia zdrowia i życia.
Hollywoodzka śmietanka w majowych propozycjach VOD CP
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-08 15:49 - dodaj komentarz
Mark Wahlberg, Emily Blunt, Jason Statham, Robert De Niro i wielu, wielu innych… W filmowych hitach dostępnych w VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu wystąpiła plejada najlepszych i najbardziej cenionych aktorów. Wśród przygotowanych na maj propozycji znajdują się m.in.: oparte na faktach „Przełęcz ocalonych” i „Żywioł. Deepwater Horizon”, ekranizacja największego bestsellera ostatnich lat „Dziewczyna z pociągu”, kontynuacja przygód Czterech Jeźdźców „Iluzja 2” oraz
Cena Xbox One S w Orange poszła w dół o 500zł
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-08 15:46 - dodaj komentarz
Cena konsoli Xbox One S w Orange z MineCraft , a także FIFA 17 obniżyły się i to nawet o 5 okrągłych stówek. Xbox One S To także odtwarzacz Blu-ray, działający w rozdzielczości 4K i urządzenie do streamingu wideo, pozwalające odtwarzać choćby Netflixa. Oczywiście lista gier na to urządzenie nie kończy się na FIFA 17 i Minecraft.
25 najgorszych haseł, jakie kiedykolwiek mógłbyś wybrać
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-08 15:43 - dodaj komentarz
Nie ma co do tego wątpliwości. Ludzie są wyjątkowo kiepscy w wybieraniu haseł. Albo wybieramy hasło, które jest łatwe do odgadnięcia (imię chomika, ulubiona drużyna piłkarska), albo takie które jest łatwe do złamania (takie jak na przykład „hasło”) lub też ponosi nas wyobraźnia i wymyślamy faktycznie hasło skomplikowane i trudne do złamania („fTKJ5QSAw}jd’~m3X7N”, ale popełniamy ten błąd, że później stosujemy je do wszystkich naszych kont.
Wyniki UPC Polska za I kwartał 2017 roku
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-08 15:39 - dodaj komentarz
Dzięki inwestycjom w rozwój nowoczesnej sieci i innowacyjnych produktów, rośnie liczba klientów szybkiego internetu i cyfrowej telewizji UPC Polska. W I kwartale 2017 r. UPC Polska, lider rynku cyfrowej telewizji kablowej, szerokopasmowego internetu i telefonii, zwiększało zasięg superszybkiego internetu i rozwijało ofertę, dostarczając klientom nowe produkty i usługi, takie jak innowacyjny Replay TV. Pierwszy kwartał 2017 roku UPC Polska zamknęło liczbą 1 430 500 klientów,
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: