GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Masz proste hasło do Wi-Fi? Lepiej je zmień. Chyba że chcesz nieświadomie rozsyłać porno
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-30 15:28 - dodaj komentarz
Jedziesz na wakacje i zostawiasz włączone Wi-Fi? Uważaj, oszuści zza ściany wykorzystają każdą lukę w zabezpieczeniach – zwłaszcza proste hasło! Niedawno Jerzy K. z Katowic otrzymał wezwanie na komisariat celem złożenia wyjaśnień w sprawie fałszywych aukcji na portalu sprzedażowym. Dopiero na miejscu dowiedział się, że ktoś wykorzystał jego niezabezpieczoną sieć Wi-Fi do nielegalnej działalności. Jak osoba włamała się do sieci? Pomogło jej bardzo proste hasło do routera.
W T‑Mobile z rodziną wychodzisz dobrze nie tylko na zdjęciu (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-30 15:25 - 1 komentarz
Zaprezentowana 28 sierpnia br. nowa oferta T‑Mobile - Dla rodziny będzie promowana w ruszającej dziś kampanii reklamowej. Spot telewizyjny podkreśla zalety najbardziej elastycznej oferty abonamentowej dla rodzin na rynku. Oferta T‑Mobile - Dla rodziny, którą promować będzie rozpoczynająca się właśnie kampania reklamowa, w prosty sposób pozwala klientom uzyskiwać rabaty na abonament za kolejne przyłączane do grupy numery, bez ograniczeń czasowych.
Na rynku urządzeń AGD najważniejsza jest łączność bezprzewodowa
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-30 15:22 - dodaj komentarz
Popyt na małe urządzenia AGD nadal wzrasta. W okresie od stycznia do czerwca 2018 roku globalny rynek (z wyłączeniem Ameryki Północnej) wzrósł o 7 proc. i osiągnął wartość 21,8 mld euro (przy założeniu stałego kursu euro). Według prognoz GfK wzrost sprzedaży w całym roku 2018 wyniesie 8-9 proc. To główne wnioski dotyczące globalnego rynku małych urządzeń AGD przygotowane przez analityków GfK z okazji targów elektroniki IFA 2018, właśnie rozpoczynających się w Berlinie.
Samsung prezentuje telewizor QLED 8K z technologią sztucznej inteligencji
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-30 15:19 - dodaj komentarz
W trakcie konferencji prasowej, zorganizowanej podczas targów IFA 2018, firma Samsung zaprezentowała telewizor QLED Q900R z funkcją skalowania do 8K w oparciu o algorytmy sztucznej inteligencji. Telewizor ten, dostępny w czterech ogromnych rozmiarach ekranu (65", 75", 82" i 85"), został wyposażony w innowacyjne rozwiązania 8K – w tym prawdziwą rozdzielczość 8K, wysoki HDR i procesor Quantum 8K – które mają na celu ożywienie obrazów do jakości 8K.
Inteligentna półka prawdę ci powie… o twoich klientach
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-30 15:17 - dodaj komentarz
Pomimo natłoku reklam w telewizji i internecie ponad 75% konsumentów podejmuje decyzje zakupowe w sklepie. To właśnie tam odbywa się decydująca walka o nasze portfele. Na jej wynik ma wpływ wiele czynników. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom można je badać, co pozwala na lepsze prowadzenie sklepu oraz optymalizację sprzedaży, chociażby poprzez efektywniejsze zarządzanie planogramami czy planowanie akcji promocyjnych.
IFA 2018: Asystent domowy Archos Hello z Androidem w trzech wersjach
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-30 15:14 - dodaj komentarz
Firma ARCHOS zaprezentuje na targach IFA 2018 w Berlinie zestaw trzech asystentów domowych z linii ARCHOS Hello. Urządzenia wspierają usługi Google i można nimi sterować za pomocą komend głosowych. ARCHOS Hello to eleganckie urządzenia, które nowoczesną konstrukcję łączą z szeroką funkcjonalnością. Użytkownik może poprosić asystenta Hello między innymi o aktualne dane pogodowe, wiadomości ze świata, ustawić czasowe powiadomienia czy obsługiwać systemy smart home z użyciem
Sapphire: HDR w grach PC – jak zacząć?
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-30 15:10 - dodaj komentarz
Karty graficzne obsługujące HDR są obecne na rynku od dłuższego czasu, telewizory z tą funkcją powoli stają się powszechne, a biblioteka gier wspierających ten efekt ciągle się rozszerza. Nareszcie na rynku zaczynają też pojawiać się monitory HDR. Korzystanie z dobrodziejstw tej technologii na komputerze PC wymaga jednak spełnienia szeregu warunków. Efekt szerokiego zakresu dynamiki HDR (High Dynamic Range) można obecnie aktywować w grach PC w trzech wersjach:
Fortinet: 96proc. firm z naruszeniem bezpieczeństwa, cryptojacking na domowym IoT
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-30 15:07 - dodaj komentarz
Niemal każde przedsiębiorstwo doświadczyło ataku z wykorzystaniem luk w oprogramowaniu – wynika z najnowszego kwartalnego raportu o cyberzagrożeniach firmy Fortinet. Analitycy ostrzegają, że cyberprzestępcy rozwijają funkcjonalności złośliwego oprogramowania oraz narzędzia do cryptojackingu, które przejmują moc obliczeniową domowych urządzeń z kategorii internetu rzeczy.
NAVITEL na targach IFA 2018
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-29 15:15 - dodaj komentarz
Targi IFA organizowane są nieprzerwanie od 1926 roku i cieszą się ogromną popularnością w branży technologicznej. Producenci z całego świata specjalizujący się w elektronice użytkowej, prezentują nowe produkty oraz innowacyjne usługi. Targi w Berlinie to dla nas najważniejsze wydarzenie tego roku. Oprócz utrzymania wysokich wyników sprzedaży w Polsce skupiamy się też na poszerzeniu dystrybucji we Francji, Holandii, Belgii, Grecji, a także w Niemczech.
IFA 2018; LG prezentuje lodówkę Centrum System
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-29 15:12 - dodaj komentarz
Firma LG Electronics prezentując na targach IFA 2018 nową lodówkę z dolnym zamrażalnikiem po raz kolejny ustanawia nowe standardy. Innowacyjna lodówka z dolnym zamrażalnikiem wyróżnia się na tle konkurencji zarówno największą w branży sprawnością energetyczną, jak i trwałością oraz bogatą gamą funkcji zwiększających wygodę. Jest to też pierwsza lodówka, której sprężarka jest objęta 20-letnią gwarancją.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: