GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Nowa promocja Samsung i bon na zakupy w perfumerii Douglas
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-05 15:28 - dodaj komentarz
Z myślą o konsumentach, którzy planują zakup sprzętu AGD do łazienki, Samsung przygotował promocję, która z pewnością ucieszy wielbicieli pięknych zapachów. Przy zakupie jednego z modeli pralki, pralko-suszarki AddWashTM lub suszarki marki Samsung, można otrzymać bon podarunkowy o wartości aż do 300 zł na zakupy w perfumeriach Douglas. Promocja trwa od 6 października do 30 listopada 2017 roku.
Premium Mobile liderem rankingu przenoszenia numerów
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-05 15:26 - dodaj komentarz
Według zestawień Urzędu Komunikacji Elektronicznej (UKE) dotyczących procedury MNP (przenoszenie numerów telefonów komórkowych między operatorami netto) marka Premium Mobile to nr 1 wśród wszystkich sieci komórkowych w Polsce w III kwartale 2017 roku. Raporty Urzędu Komunikacji Elektronicznej (UKE) przedstawiają statystyki przenoszenia numerów telefonów komórkowych.
Dron Parrot Bebop 2 Power. 30 minut lotu i więcej funkcji wideo
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-05 15:21 - dodaj komentarz
Dron Parrot Bebop 2 Power pozwala latać dłużej i docierać jeszcze dalej, dając użytkownikowi więcej swobody w poszerzaniu swoich horyzontów. Pojemniejsza bateria sprawia, że nowa odsłona Bebop 2 może utrzymywać się w powietrzu nawet przez pół godziny, a dedykowane gogle VR umożliwiają pilotowanie drona z widokiem z perspektywy pierwszej osoby.
Coraz więcej sprzedających na shumee
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-05 15:11 - dodaj komentarz
Już ponad pięćdziesiąt osób zarejestrowało się na shumee jako sprzedawcy w trzy dni od momentu udostępnienia nowej wersji aplikacji. Szybko rośnie liczba wystawionych na sprzedaż ubrań i innych przedmiotów. Shumee umożliwia zamknięcie procesu zakupu/sprzedaży w aplikacji pomiędzy indywidualnymi użytkownikami. Dzięki szybkiemu procesowi weryfikacji sprzedawcy, przygotowanemu z firmą DotPay, kupujący mogą dokonać bezpiecznych płatności za zakupy
Najnowsze monitory Samsung QLED Gaming Monitors na Poznań Game Arena
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-05 15:09 - dodaj komentarz
Samsung Electronics Polska zaprezentuje na targach PGA przede wszystkim najnowsze monitory z serii QLED Gaming Monitors oraz najnowocześniejsze i superszybkie dyski SSD. Podczas tego wydarzenia, uczestnicy będą mieli okazję także spotkać się z członkami zespołu PRIDE oraz zmierzyć się z nimi w rozgrywce w Counter Strike: Global Offensive. Dla najlepszych uczestników tej rywalizacji przewidziano wartościowe nagrody – najnowsze monitory i pamięci SSD Samsunga.
Po starter Orange do Żabki, Fresh’a i punktu RUCHu
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-04 16:49 - dodaj komentarz
Kolejna porcja wiadomości dla fanów prepaidów. Tym razem zmiany nie dotyczą jednak kolejnych kroków (niewielkich dla człowieka ale olbrzymich dla ludzkości) na drodze do upraszczania oferty. Będzie za to o małym prezencie, dla wszystkich tych, którzy kupią starter w jednej ze wspomnianych w tytule ogólnopolskich sieci lub bardziej lokalnie KDSH Rypin, PSS Olsztyn, Codet oraz SL Optymi.
Strategiczne partnerstwo LG i Microsoft w obszarze gamingu i rozrywki domowej
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-04 16:47 - dodaj komentarz
Premiera najpotężniejszej konsoli do gier Xbox One X w towarzystwie innowacyjnych telewizorów LG OLED TV 4K. Firma LG Electronics oraz Microsoft ogłosiły strategiczne partnerstwo, którego celem jest dostarczenie najbardziej zaawansowanych rozwiązań LG i Xbox w świecie gier i rozrywki domowej. W wyniku współpracy firmy stworzyły zaawansowany technologicznie zestaw gamingowy składający się z telewizorów LG OLED TV 4K i konsol Xbox One X.
Mistrzostw Świata 2018 na żywo w Internecie wyłącznie w IPLI
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-04 16:42 - dodaj komentarz
W październiku odbędą się dwie decydujące kolejki eliminacji do Mistrzostw Świata 2018 w piłce nożnej w Rosji, w których wystąpią Biało-Czerwoni. 5 października w 9. kolejce drużyna Adama Nawałki spotka się z reprezentacją Armenii, a kilka dni później, 8 października w 10. kolejce – z reprezentacją Czarnogóry. Telewizja internetowa IPLA pokaże wszystkie 54 mecze legalnie i na żywo. Znowu czekają nas wielkie sportowe emocje.
Ugrupowania cyberprzestępcze okradają i naśladują siebie nawzajem
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-04 16:22 - dodaj komentarz
Zaawansowani cyberprzestępcy aktywnie przeprowadzają ataki na inne ugrupowania w celu kradzieży danych ofiar, „pożyczania” narzędzi i technik oraz ponownego wykorzystywania cudzej infrastruktury. Według zespołu GReAT z Kaspersky Lab jeszcze bardziej utrudnia to badaczom bezpieczeństwa dokładną analizę zagrożeń. Dokładna analiza zagrożeń opiera się na identyfikacji schematów i narzędzi wskazujących na określone ugrupowanie cyberprzestępcze.
Nju mobile z WiFi Calling
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-04 16:19 - dodaj komentarz
„Żółty kolega” z nju ma do zaoferowania WiFi Calling dla (prawie) wszystkich. (Prawie) wszyscy to którzy korzystają ze smartfonów z Androidem w wersji 5.0 lub nowszej i zainstalują nowiutką – odpaloną dzisiaj aplikację. Znajdziecie ją na Google Play. Śliczne kolory nju, żółciak i jego koleżanka, a przede wszystkim koniec problemów z zasięgiem w miejscach, gdzie możecie podłączyć się do WiFi – to wszystko dostaniecie od nas za darmo.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: