GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

TO BĘDZIE LEGENDARNE – teledysk PLAY na Przystanek Woodstock 2017 (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-24 15:36 - dodaj komentarz
Ten kolorowy festiwal to przykład jak świetnie się bawić nie potrzebując do tego mnóstwa pieniędzy na karnety na koncerty. Pokazuje też, że każdy jest tu mile widziany, może nawiązywać nowe przyjaźnie i może czuć się bezpiecznie. Z tej okazji Play zrobiło specjalne muzyczne zaproszenie na tegoroczny Przystanek Woodstock, zobaczcie:
Huawei: Sekrety fotografii mobilnej
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-24 15:34 - dodaj komentarz
eszcze kilka lat temu, aby wykonać efektowne zdjęcie z rozmyciem w tle, dobry portret czy widowiskową fotografię z długim czasem naświetlania, niezbędny był profesjonalny aparat. Dziś wystarczy smartfon i dobry pomysł. Zdradzamy, jakie możliwości fotograficzne kryje aparat w telefonie. Nie jest tajemnicą, że podstawą dobrego zdjęcia jest pomysł. To już połowa sukcesu, ale żeby efekt zachwycał, przydatny będzie również wysokiej jakości sprzęt.
Gemius: Poniedziałki z e-commerce
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-24 15:29 - dodaj komentarz
6 proc. polskich internautów odwiedziło w czerwcu serwisy i aplikacje związane z e-handlem. Największym zainteresowaniem użytkowników sieci cieszyły się one w poniedziałki. Najpopularniejszymi serwisami e-commerce były Allegro.pl, Ceneo.pl i Aliexpress.com. W ostatnim miesiącu największe oblężenie strony WWW i aplikacje związane z e-handlem przeżywały w środę 7 czerwca. Liczba użytkowników łączących się z nimi wyniosła wtedy 7,1 mln, czyli 26 proc. ogółu internautów.
Play: Wybierz STAN NIELIMITOWANY z Samsungiem Galaxy J5 (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-24 15:26 - dodaj komentarz
Przenieś numer do PLAY i wybierz STAN NIELIMITOWANY z nowym Samsungiem Galaxy J5 w abonamencie tańszym o 10 zł! Samsung Galaxy J5 (2017) to smartfon łączący w sobie zgrabne wzornictwo i dobre parametry. Ekran o przekątnej 5,2 cala wyświetla obrazy w jakości HD, natomiast zaokrąglone szkło 2.5D nadaje mu elegancki wygląd. W Galaxy J5 obydwa aparaty mają matrycę 13 Mpix.
Huawei MediaPad M3 lite – moc 4 głośników
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-24 15:23 - dodaj komentarz
Co sprawia, że dany film oceniamy jako dobry? Z pewnością jest to wciągający scenariusz, świetna gra aktorska oraz imponująca scenografia. Na odbiór danej produkcji filmowej wpływają także parametry techniczne, takie jak jakość obrazu oraz dźwięku. Czy to oznacza, że filmy najlepiej oglądać na ekranie kinowym? Niekoniecznie! Podobnych wrażeń można teraz doświadczyć dzięki tabletom.
Kaspersky Battery Life: bezpłatna aplikacja wydłużająca czas pracy baterii
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-24 15:17 - dodaj komentarz
Kaspersky Lab wprowadził nowe rozwiązanie dla użytkowników urządzeń z systemem Android — Battery Life. Bezpłatna aplikacja powstała, aby oszczędzić użytkownikom mobilnym znalezienie się w nieprzyjemnej, budzącej niepokój sytuacji — kiedy bateria telefonu zaczyna się wyczerpywać w najbardziej nieodpowiednim momencie. Z opublikowanego niedawno badania wynika, że 9 na 10 osób odczuwa panikę, gdy poziom naładowania baterii ich telefonu zaczyna spadać.
Orange koproducentem filmu Luca Bessona Valerian i Miasto Tysiąca Planet
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-24 15:11 - dodaj komentarz
Współpraca Grupy Orange przy filmie „Valerian i Miasto Tysiąca Planet” dotyczy wspólnej produkcji, a także marketingu i sponsoringu. Polska premiera filmu planowana jest na 4 sierpnia. Partnerstwo obejmuje też prawa do sponsoringu w całej Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie. „Valerian i Miasto Tysiąca Planet” to spektakularny film przygodowy, wyreżyserowany przez Luca Bessona, legendarnego reżysera filmów: Leon Zawodowiec, Piąty Element i Lucy.
Samsung Inkubator: osiem polskich startupów, które mają szanse na sukces
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-24 15:07 - dodaj komentarz
Internet Rzeczy zyskuje coraz większe zainteresowanie wśród konsumentów i jest nazywany kolejną technologiczną rewolucją o ogromnym gospodarczym potencjale. To trend, który chcą wykorzystać startupy biorące udział w programie Samsung Inkubator w Rzeszowie. Internet kojarzony jest głównie z komputerami i smartfonami. Ku zaskoczeniu wielu coraz częściej dotyczy jednak też urządzeń, z których korzystamy na co dzień, a które na pierwszy rzut oka nie są związane z technologiami.
Olsztyn zagłębiem informatycznym województwa? Są na to szanse
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-24 15:06 - dodaj komentarz
Czy Olsztyn stanie się „doliną krzemową” całego województwa? Realną szansę widzi w tym białostocka Grupa TenderHut z branży IT, która właśnie w Olsztynie zamierza otworzyć biuro swojej spółki zależnej SoftwareHut. Jaki potencjał ma dla nich to miasto, że otwierając swoje biura w różnych częściach świata, mogąc wybrać każde inne miasto, w Polsce zdecydowali się właśnie na stolicę Warmii i Mazur?
epay Polska rozwija sprzedaż kart gamingowych
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-24 15:02 - dodaj komentarz
Sklep internetowy Ultima.pl dołączył do grona punktów sprzedaży kodów cyfrowych marek PlayStation, Xbox i Nintendo. Jest to kolejny po muve.pl sklep oferujący Karty w formie kodu cyfrowego, który pojawia się na koncie użytkownika chwilę po realizacji zamówienia. W ciągu najbliższych miesięcy planowane jest rozszerzenie sprzedaży Kart w tej formie o inne marki. Za dystrybucję kart odpowiada epay, dywizja należąca do Euronet Polska.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: