GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Czy czytanie ebooków psuje wzrok?
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-28 15:00 - dodaj komentarz
Czytanie ebooków stało się bardzo modne, jak potwierdza 60% respondentów badania zrealizowanego przez Instytut Badawczy ARC Rynek i Opinia na zlecenie Virtualo. Co trzeci zapytany obawia się jednak, iż czytanie na ekranie bardziej psuje wzroki niż czytanie książek tradycyjnych, ale tylko co trzeci czyta ebooki na czytnikach, czyli dedykowanych do e-lektury urządzeniach. Czy e-czytanie rzeczywiście negatywnie wpływa na wzrok?
Użytkownicy Premium Mobile w zasięgu LTE Advanced
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-28 14:58 - dodaj komentarz
Internet mobilny nowej generacji LTE Advanced już jest dostępny dla użytkowników sieci Premium Mobile. To teraz prawie 500 Mb/s prędkości możliwej do osiągnięcia! Co ważne, LTE Advanced obejmuje swoim zasięgiem już ponad 47% populacji naszego kraju. A to oznacza, że z najnowszej technologii szybkiego internetu może już korzystać ponad 15 milionów osób. Rozwiązania internetu bezprzewodowego LTE Advanced udostępnia sieć Premium Mobile (korzystając z infrastruktury Plus).
AGON: seria monitorów gamingowych od AOC
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-28 14:56 - dodaj komentarz
AGON jest terminem wywodzącym się z antycznej Grecji. Oznacza on „zawody” oraz „rywalizację”. Monitory AOC należące do serii o tej nazwie są kierowane do zagorzałych graczy oraz zawodników e-sportowych. AGON – monitory stworzone z myślą o graczach. Seria monitorów AOC AGON jest obecna na rynku ponad 1,5 roku i w jej skład wchodzi obecnie 11 modeli monitorów o przekątnych wynoszących od 24 do 35 cali.
Ericsson przewiduje: w 2023 roku miliard subskrypcji sieci 5G
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-28 14:51 - dodaj komentarz
Prognozy Ericsson (NASDAQ: ERIC) przewidują, że do roku 2023 będzie miliard abonentów rozszerzonego mobilnego internetu szerokopasmowego sieci 5G. Prognozy te należą do kluczowych statystyk, opublikowanego dzisiaj, listopadowego wydania Ericsson Mobility Report. Oczekuje się, że technologia 5G zostanie wdrożona jako pierwsza w gęsto zaludnionych obszarach miejskich i do końca 2023 roku obejmie ponad 20 procent światowej populacji.
Ustawa o OSE podpisana przez Prezydenta RP - NASK operatorem sieci
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-27 15:33 - dodaj komentarz
Już 1 września przyszłego roku pierwsze szkoły zaczną funkcjonować w Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej. To nie tylko podłączenie do szybkiego internetu, ale również dostęp do treści edukacyjnych oraz darmowe narzędzia bezpieczeństwa w sieci, pozwalające jednocześnie identyfikować i przeciwdziałać globalnym i lokalnym zagrożeniom. Dziś tylko kilka tysięcy spośród 30,5 tys. szkół w Polsce jest w zasięgu sieci o przepustowości co najmniej 100 Mb/s.
Samsung dostarcza emocji w świątecznej kampanii (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-27 15:29 - dodaj komentarz
Ruszyła przedświąteczna kampania sprzedażowa marki Samsung – To nie prezent, to spełnienie marzeń. W jej ramach marka prezentuje pozytywne emocje, jakie towarzyszą momentom obdarowywania bliskich świątecznymi prezentami. Kampania podkreśla, że za każdym podarunkiem kryje się nie tylko przedmiot, ale przede wszystkim nowe możliwości i emocje, które ten prezent wywołuje lub pomaga uchwycić. Akcji towarzyszy promocja sprzedażowa, w ramach której wybrane produkty premiowane są
Nerka w prezencie za doładowanie w Plusie
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-27 15:27 - 1 komentarz
W najnowszej promocji Plusa dla użytkowników usług na kartę oraz mix można odebrać saszetkę typu „nerka". Wystarczy wysyłać na numer 80444 bezpłatnego SMS-a o treści NERKA, a następnie za pośrednictwem kanału internetowo-bankowego doładować swoje konto za minimum 50 zł. Od wtorku 28 listopada dostępna będzie nowa promocja dla klientów Plusa korzystających z usług na kartę oraz mix, w której można otrzymać saszetkę typu „nerka".
Startuje kampania telewizyjna I love myPhone
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-27 15:14 - dodaj komentarz
Od dziś – 27 listopada – rusza kampania myPhone promująca 3 modele smartfonów oraz podkreślająca instalowany we wszystkich urządzeniach tej marki czysty, bezpieczny i certyfikowany Android. Zabawne ujęcia, bezpośredni język i atmosfera bez nadęcia dodają charakteru marce, za którą dotąd przemawiały głównie argumenty racjonalne. Reklamy przedstawiają smartfony myPhone: Pocket 2, FUN 5 i Prime 2. Podkreślają przewagi konkurencyjne produktów myPhone czyli czysty, bezpieczny i certyfikowanym
Czy czeka nas przyszłość bez fizycznego pieniądza?
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-27 15:10 - dodaj komentarz
Każdy chyba kiedyś oglądał firm, w którym przestępcy planują zuchwałą kradzież pieniędzy z banku lub konwoju. Już w niedalekiej przyszłości podobne historie mogą nie mieć potwierdzenia w rzeczywistości, gdyż transakcje za pomocą gotówki i monet znikną zupełnie. W wielu krajach, a w szczególności w Skandynawii, coraz mocniej rozwijana jest idea „cash-less society” zakładająca całkowite wyeliminowanie z obrotu fizycznego pieniądza.
Telewizja na świecie. 21 faktów, które warto znać
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-27 15:07 - dodaj komentarz
Czy współcześni widzowie spędzają przed telewizorem więcej czasu niż jeszcze pięć lat temu? Jakie seriale przyciągają widownię na całym świecie? Czy walka o pilota wciąż trwa? Oto odpowiedzi na te i wiele innych pytań dotyczących telewizji na świecie.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: