GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Ponad połowa Polaków nie zabezpiecza dostępu do swoich smartfonów
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-06-28 15:35 - dodaj komentarz
Ponad połowa użytkowników z Polski (57%) nadal nie chroni w żaden sposób swoich urządzeń mobilnych, a tylko 20% korzysta z rozwiązań zabezpieczających przed kradzieżą — bez wątpienia jest to gratka dla kieszonkowców, którym uda się upolować smartfona. Z badania Kaspersky Lab wynika, że urządzenia mobilne wielu Polaków — a wraz z nimi coraz większa ilość poufnych informacji — są dostępne dla każdego.
Kolejne sezonowe bankomaty Euronet
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-06-28 15:31 - dodaj komentarz
Z końcem czerwca zakończy się instalacja bankomatów sezonowych Euronet Polska, największego niezależnego operatora sieci bankomatów w Polsce. W tym roku w popularnych kurortach i miejscowościach turystycznych zawita o ponad 30 więcej urządzeń aniżeli w roku ubiegłym. Rekordowa liczba bankomatów, w tym sezonie sięgająca ponad 160 maszyn, jest tradycyjnym udogodnieniem dla klientów wypoczywających w czasie wakacji.
Orange: Dołączyły do ZUŚ, będą miały światłowód
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-06-28 15:25 - dodaj komentarz
Stepnica, Marianowo, Drawno, Stare Czarnowo i Kozielice to nie tylko urokliwe miejscowości w województwie zachodniopomorskim, ale także gminy, które wczoraj dołączyły do Zachodniopomorskiej Unii Światłowodowej (ZUŚ). Już 11 gmin i powiatów w tym regionie będzie współpracować z Orange Polska przy realizacji inwestycji światłowodowych.
Raport o stanie rynku telekomunikacyjnego w 2017 roku
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-06-28 15:22 - dodaj komentarz
Jak wpływały na rynek zmiany własnościowe operatorów, inwestycje w infrastrukturę, obowiązek rejestracji kart pre-paid i wprowadzenie RLAH? Zapraszamy do zapoznania się z Raportem o stanie rynku telekomunikacyjnego w Polsce w 2017 roku, który podzieliliśmy na dwie części – dotyczącą samego rynku oraz infrastruktury telekomunikacyjnej.
Apple Watch Series 3 już od dziś dostępny dla klientów T‑Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-06-28 15:20 - dodaj komentarz
Począwszy od dziś, 28 czerwca 2018 r., w ofercie T‑Mobile dostępny będzie Apple Watch Series 3 – wspaniały towarzysz prowadzących zdrowy i aktywny tryb życia. Urządzenie będzie oferowane w zestawach z iPhone’ami 7, 8 i X oraz samodzielnie w wybranych sklepach T‑Mobile. Apple Watch to zegarek numer jeden na świecie. Niezależnie od tego, czy użytkownicy biegają, pływają, czy po prostu starają się być bardziej aktywni w ciągu dnia, Apple Watch Series 3 pozwala pozostawać w kontakcie,
Fortinet podpisał umowę o współpracy z Interpolem
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-06-28 15:17 - dodaj komentarz
Fortinet sformalizował współpracę z Interpolem w sprawie udostępniania informacji o cyberzagrożeniach. Wspólnym celem jest walka z globalną cyberprzestępczością i zagrożeniami ochrony danych osobowych dzięki informacjom pochodzącym z laboratorium FortiGuard Labs. Historia współpracy między firmą Fortinet a Interpolem. Od ponad dwóch lat Fortinet jest aktywnym członkiem eksperckiej grupy roboczej działającej w strukturach Interpolu, która pomogła w wykryciu wielu operacji cyberprzestępczych,
Samsung zaprasza na bezpłatne warsztaty ze Sketchnotingu
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-06-27 16:13 - dodaj komentarz
Firma Samsung Polska zaprasza wszystkich zainteresowanych na bezpłatne warsztaty z tworzenia notatek biznesowych w formie rysunkowej. Zajęcia poprowadzi doświadczona rysowniczka Agata Jakuszko Sobocka. W trakcie szkolenia uczestnicy nauczą się, jak zamieniać słowa i myśli na proste obrazki, których znaczenie jest często warte więcej niż 1000 słów. Warsztaty odbędą się w warszawskim Warsaw Spire w dniach 3, 4 i 5 lipca o godz. 17:00.
Ekskluzywny pakiet dla fanów K-pop do pobrania na smartfony LG
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-06-27 16:11 - dodaj komentarz
LG dostrzegło rosnącą popularność gatunku K-pop oraz fenomen zespołu BTS - koreańskiej gwiazdy, która szturmem zdobywa listy przebojów i popularność na całym świecie i nawiązało globalną współpracę z zespołem. Dzięki temu prawdziwi fani K-pop i posiadacze smartfonów LG mogą pobrać ekskluzywny pakiet materiałów ze swoimi ikonami korzystając z aplikacji LG SmartWorld. W skład pakietu wchodzi siedem motywów poświęconych poszczególnym członkom zespołu BTS i pozwalających na całkowite
Nawigacja Plus 20proc. taniej
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-06-27 16:08 - dodaj komentarz
Plus, który od 20 lat wspiera Polską Siatkówkę przygotował kolejną specjalną promocję dla swoich klientów. Tym razem można korzystać z najlepszej nawigacji 20% taniej. Promocja „Nawigacja Plus 20% taniej na 20-lecie siatkówki z Plusem" jest dostępna dla klientów wszystkich rodzajów ofert telefonicznych w sieci Plus. W promocji „Nawigacja Plus 20proc taniej na 20lecie siatkówki z Plusem" mogą wziąć udział wszyscy klienci korzystający z usług telefonicznych w sieci Plus.
Liczba ofiar szkodliwych koparek kryptowaluty wzrosła o 44proc.
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-06-27 16:06 - dodaj komentarz
Liczba użytkowników, którzy byli atakowani przez szkodliwe oprogramowanie służące do kopania kryptowaluty, zwiększyła się z 1,9 do 2,7 miliona w ciągu zaledwie jednego roku. Statystyki dotyczące ostatnich 24 miesięcy pokazują, że tego rodzaju programy coraz bardziej koncentrują się na rynkach rozwijających się i wykorzystują urządzenia z tych regionów w celu zwiększenia swoich dochodów.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: