GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

MAC : Żebyś się nie przejechał, sprawdź historię pojazdu
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-02 15:54 - dodaj komentarz
W trakcie zagranicznej majówki trafiliście na auto marzeń? Zanim zdecydujecie się na kupno, sprawdźcie online jego historię. To proste. Warunek? Musicie mieć profil zaufany. Nabywcy i właściciele samochodów importowanych z rynku wtórnego wybranych krajów europejskich oraz USA i Kanady mogą sprawdzić ich przeszłość na portalu historiapojazdu.gov.pl.
Samsung Galaxy A6 i A6+ - eleganckie i praktyczne smartfony
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-02 15:47 - dodaj komentarz
Firma Samsung Electronics zaprezentowała dzisiaj nową linię praktycznych smartfonów Galaxy A6 i A6+, wyposażonych w zaawansowane aparaty, wyświetlacze Infinity oraz oferujących m.in. uwierzytelnianie przy pomocy skanera twarzy. Galaxy A6 i A6+ łączą najlepsze funkcje znane z flagowych smartfonów marki – bezramkowy wyświetlacz Infinity, zaawansowane aparaty, wyjątkowe wzornictwo, a także wygodne uwierzytelnianie przy pomocy twarzy lub skanera linii papilarnych,
Gombrowicz i trapy czyli TACONAFIDE na Open’er Festival
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-02 15:44 - dodaj komentarz
Po ogromnym sukcesie halowej trasy koncertowej TACONAFIDE zdecydowali się zagrać jeszcze jeden, ostatni w tym roku koncert. 6 lipca wystąpią na głównej scenie Open’er Festival powered by Orange. O tej współpracy napisano już wszystko i wszędzie. Prześwietlono każdy wątek związany z „Soma 0,5 mg”. Od tych czysto muzycznych zaczynając, przez lifestylowe a na podatkowych kończąc.
LG G7 ThinQ nieskazitelny dźwięk dzięki głośnikowi Boombox
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-02 15:42 - dodaj komentarz
Silniejsze basy, efekty przestrzenne oraz krystalicznie czyste brzmienie – zarówno przy odtwarzaniu przez wbudowany głośnik, jak i w słuchawkach. Flagowy smartfon LG G7 ThinQ, którego premiera odbędzie się już 2 maja, zapewni wyjątkową jakość odtwarzanego dźwięku, która spełni oczekiwania użytkowników korzystających ze słuchawek, jak i wbudowanego głośnika. To wszystko dzięki wyposażeniu go w głośnik Boombox, zastosowany po raz pierwszy w smartfonie LG G7 ThinQ, który pozwala na uzyskanie poziomu dźwięku
Sony wprowadza nową serię szybkich, miniaturowych pamięci masowych SSD
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-02 15:36 - dodaj komentarz
Firma Sony powiększa ofertę zewnętrznych napędów SSD o nową, najbardziej zaawansowaną serię SL-E. Tworzące ją modele cechują się kieszonkowymi wymiarami stylowo wyglądającej obudowy oraz dużą pojemnością i szybkim, niezawodnym przesyłaniem danych. Nowe napędy zaprojektowano z myślą o użytkownikach profesjonalnych: architektach, inżynierach i autorach badań.
Majówkowa promocja w Orange na kartę
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-02 15:28 - 1 komentarz
Majówkowa promocja dla „karciarzy” to u nas już pewna świecka tradycja. Od kilku lat mamy coś dla Was z okazji jednego z najbardziej radosnych „długich weekendów” roku. Nie inaczej jest tym razem. Bo przecież majówka to wycieczki, grillowanie, las, rzeka, jezioro. Czyli czynności z dala od miasta i naszych domowych WiFi. Dlatego postanowiliśmy się uśmiechnąć do tych, którzy z telefonu na kartę korzystają w ramach limitowanych pakietów minut czy SMS i pokazać, że no-limit i duże paczki GB są fajne.
Kup Motorolę Moto G6 w przedsprzedaży i wyjedź do Chicago
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-02 15:26 - dodaj komentarz
W sklepie internetowym T‑Mobile ruszyła przedsprzedaż najnowszej propozycji Motoroli – modelu G6. Jak zwykle na pierwszych chętnych czekają atrakcyjne akcesoria – słuchawki Motorola Pulse Escape. Dodatkowo, wyłącznie dla klientów T‑Mobile, producent przygotował specjalny konkurs, w którym nagrodą jest wyjazd do Chicago – kolebki Motoroli.
Virgin Mobile Gigadaje
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-02 15:22 - dodaj komentarz
To już pewne! W Virgin Mobile masz jeszcze więcej wszystkiego – minut, sms-ów i oczywiście Internetu! To wszystko w nowej ofercie, z której powinieneś skorzystać. Dlaczego? Za 25 zł dostajesz giga dużo! W nowej ofercie GIGADAJE na kartę dostajesz nielimitowane rozmowy do wszystkich i na stacjonarne, SMS-y i 15 GB Internetu. To z pewnością pozwoli Ci bez ograniczeń szperać w sieci.
Innowacyjne systemy Quantum poprawią obsługę klientów Energi
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-02 15:15 - dodaj komentarz
Energa przygotowuje się do testów wdrażania innowacyjnej technologii rozpoznawania i analizy emocji podczas rozmów z klientami. Rozwiązanie gdańskiego start-up’u Quantum Lab ma pomóc w dalszej poprawie jakości obsługi w salonach i na infolinii Grupy Energa. Udział klientów w pilotażowych testach, badających stan emocjonalny, będzie zależny od ich zgody na taką rozmowę.
Nowa ładowarka bezprzewodowa dla Samsung S9 i S9+ (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-04-27 16:07 - dodaj komentarz
Jeśli bateria w Twoim smartfonie Samsung Galaxy S9 lub S9+ zacznie rozładowywać się w najmniej oczekiwanym momencie, wystarczy odłożyć telefon na bezprzewodową ładowarkę, aby można było kontynuować pracę lub rozmowę. Dzięki stylowemu gadżetowi Samsung ładowanie jest tak proste i szybkie jak odłożenie telefonu na stolik. W krótkim czasie można cieszyć się w pełni naładowaną baterią i pozostawać w ciągłym kontakcie.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: