GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Ericsson wspiera budowę AGH Solar Boat - łodzi solarnej konstruowanej przez krakowskich studentów
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-17 14:25 - dodaj komentarz
Pionierski projekt tworzy interdyscyplinarny zespół z dwóch organizacji - Studenckiego Koła Naukowego Eko-Ener­gia dzi­ała­jącego przy Wydziale Ener­getyki i Paliw oraz Aka­demick­iego Klubu Żeglarskiego AGH. Konstruktorzy łodzi łączą pasję żeglarską oraz naukową w zakresie wykorzystania alternatywnych źródeł zasilania. Dzięki partnerstwu z firmą Ericsson studenci mogą konsultować zagadnienia związane z programowaniem łodzi z mentorami na co dzień zajmującymi się kodowaniem.
Gemius: Kto najczęściej klika w internetowe reklamy?
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-16 14:42 - dodaj komentarz
W reklamy online najczęściej klikają internauci z Ukrainy, najrzadziej użytkownicy sieci z Chorwacji. Na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej wśród wykorzystywanych formatów reklam dominują banery. Komputery osobiste i laptopy to urządzenia, na których niezmiennie jest najwięcej emisji reklam. Jak na tle innych krajów wypada Polska? Sprawdź w najnowszym raporcie Gemiusa.
Inea: MultiSIM w jednym abonamencie
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-16 14:37 - dodaj komentarz
Nawet cztery karty SIM w jednym abonamencie można zamówić w nowej promocji MultiSIM INEA. Po raz pierwszy oferta dostępna jest także poza siecią operatora. Usługi mobilne INEA są świadczone przy współpracy z PLAY. wprowadza unikalny zestaw kart SIM dla całej rodziny w atrakcyjnej cenie – nawet dla 4 osób! Każda karta SIM w zestawie umożliwia korzystanie z pakietu usług: nielimitowanych rozmów na numery komórkowe i stacjonarne w kraju,
Ataki ransomware WannaCry mogą być powiązane z grupą cyberprzestępczą Lazarus
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-16 14:34 - dodaj komentarz
W poniedziałek, 15 maja 2017 r., badacz z firmy Google opublikował na Twitterze poszlaki wskazujące na potencjalny związek między atakami oprogramowania szyfrującego dane WannaCry, które zainfekowało dziesiątki tysięcy komputerów na całym świecie, a szkodliwym programem przypisywanym grupie cyberprzestępczej Lazarus. Grupa Lazarus stoi za serią potężnych ataków na organizacje rządowe, media oraz instytucje finansowe.
Państwo bliżej obywatela dzięki pocztowej platformie Envelo
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-16 14:32 - dodaj komentarz
Profil Zaufany(eGO) można już aktywować odwiedzając dowolną z 4,5 tysiąca placówek pocztowych. To jeden z pierwszych, bardzo ważnych efektów porozumienia, jakie podpisały z Ministerstwem Cyfryzacji Poczta Polska, należąca do niej spółka Poczta Polska Usługi Cyfrowe - Envelo oraz Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa. Poczta jest w tym momencie pierwszym niebankowym podmiotem, który umożliwia aktywację Profilu Zaufanego.
Multimedia Polska publikuje wyniki finansowe za I kwartał 2017 r.
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-16 14:30 - dodaj komentarz
Grupa Multimedia Polska wypracowała w I kwartale 2017 r. 172,9 mln zł przychodów, co oznacza nieznaczny spadek o 1,1% w porównaniu do analogicznego okresu rok wcześniej. Grupa odnotowała wzrost przychodów w segmencie telewizji o 1,1% wobec I kwartału 2016 r. (z 90,2 mln zł do 91,2 mln zł). Sprzedaż w segmencie Internetu spadła o 4,3% (z 56,7 mln zł do 54,3 mln zł), a w segmencie telefonii o 10,9% r/r i wyniosła 21,4 mln zł.
Gala KSW 39: Colosseum będzie dostępna w UPC w systemie PPV
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-16 14:26 - dodaj komentarz
Już 27 maja 2017 na Stadionie Narodowym w Warszawie zobaczyć będzie można całą plejadę gwiazd Mieszanych Sztuk Walki. W walce wieczoru odbędzie się pojedynek Mameda Khalidova z mistrzem KSW w kategorii półśredniej, niepokonanym od ponad czterech Borysem Mańkowskim. Tę spektakularną galę MMA będzie można zobaczyć w UPC w systemie pay-per-view.
Joseph Kim nowym prezesem Samsung Electronics Polska
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-16 14:22 - dodaj komentarz
Samsung Electronics, światowy lider w dziedzinie technologii mobilnych i rozwiązań cyfrowych, ogłosił dzisiaj nominację Josepha (Jeongwoo) Kima na nowego prezesa polskiego oddziału firmy. Joseph Kim zastąpi na tym stanowisku Hadriana Baumanna, który został mianowany prezesem Samsung Electronics UK. Joseph Kim dołączył do firmy Samsung Electronics prawie 29 lat temu. W strukturze organizacji zajmował stanowiska w różnych departamentach, m.in. HR oraz w sprzedaży i marketingu. Pełnił także
Nowa Rumba myPhone już w sprzedaży
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-16 14:18 - dodaj komentarz
Nowa Rumba myPhone z klapką będzie dostępna w sprzedaży już od 16 maja. Telefon dzięki niebanalnemu designowi, kompaktowym rozmiarom i przydatnym funkcjom zapewniającym wygodną obsługę, można pokochać od pierwszego wejrzenia. Rumba to elegancki i poręczny telefon z klapką, przeznaczony dla osób, które poszukują prostych, wygodnych oraz modnych rozwiązań. Kultowa klapka zapewnia nie tylko ochronę ekranu, lecz też łatwość obsługi urządzenia.
Świat zaatakowany przez WannaCry. Jak można się bronić przed atakami ransomware?
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-16 14:13 - dodaj komentarz
Ransomware to najszybciej rozwijający się rodzaj szkodliwego oprogramowania. Analizy pokazują, że od 1 stycznia 2016 roku codziennie dochodzi do ponad 4 tysięcy ataków przeprowadzanych tą metodą. Ostatni globalny atak za pomocą ransomware WannaCry jest największym w historii. Jest to wysoce złośliwy szczep autoreplikującego ransomware określanego na wiele sposobów, m.in. jako WCry, WannaCry, WannaCrypt0r, WannaCrypt lub WannaDecrypt04, który rozprzestrzeniał się za pomocą exploitu nazwanego ETERNALBLUE.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: