GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

CopyCat - tak zarabia się na fałszywych reklamach
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-10 15:28 - dodaj komentarz
Badacze z firmy Check Point zidentyfikowali mobilne złośliwe oprogramowanie, które zainfekowało 14 milionów urządzeń z Androidem i zrootowało około 8 milionów z nich. Oprogramowanie to pozwoliło zarobić hakerom w ciągu dwóch miesięcy szacunkowo 1,5 miliona dolarów na fałszywych reklamach! Złośliwe oprogramowanie, określane przez badaczy mobilnych zagrożeń firmy Check Point mianem CopyCat, wykorzystuje nową technikę generowania i kradzieży przychodów z reklam.
Jak korzystano z sieci podczas Open’er Festival Powered by Orange?
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-10 15:26 - dodaj komentarz
Tłum ludzi w dzisiejszych czasach zawsze oznacza masę smartfonów. Jeszcze kilkanaście lat temu gdy zespół zaczynał grać wolniejsze kawałki wszyscy wyciągali zapalniczki, teraz wyjmują z kieszeni telefony i włączają latarki. Znak czasów. Oznacza to także, że sieć przeżywa w takich sytuacjach oblężenie. Nie inaczej było na tegorocznym Open’er Festival Powered by Orange.
Stylowy Q-Smart Black Edition i klasyczny FLIP 3 od dziś tylko w sklepach Biedronka
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-10 15:17 - 4 komentarze
Od dziś w ofercie sklepów Biedronka dostępne są dwa modele telefonów marki myPhone – polskiego producenta urządzeń mobilnych. Są to nowe odsłony urządzeń ze znanych serii Q-Smart i FLIP, czyli: 5-calowy, stylowy smartfon Q-Smart Black Edition oraz klasyczny telefon FLIP 3 z kultową klapką. Oba modele dostępne są w wyjątkowych cenach, odpowiednio za: 299 zł i 129 zł. myPhone Q-Smart Black Edition to atrakcyjne rozwiązanie dla osób rozważających zakup nowego smartfona,
Trzy sposoby na cyberbezpieczne wakacje
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-10 15:09 - dodaj komentarz
Niezależnie od tego, gdzie wybieramy się na letni wypoczynek, część czasu zapewne spędzimy w sieci. Zabierzemy ze sobą smartfona lub laptopa, będziemy sprawdzać pocztę, korzystając z publicznego wi-fi w hotelu, a dzieci zechcą w deszczowe dni zagrać w grę online. Dlatego warto stosować się do zaleceń dotyczących bezpiecznego korzystania z publicznych sieci, aby nie wpaść w wakacyjne cyfrowe kłopoty.
Zyxel chroni dane osobowe w klinice stomatologicznej My Dental Clinic
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-10 15:07 - dodaj komentarz
Zyxel Communications wspólnie z firmą 3Dyta wdrożył rozwiązanie z zakresu ochrony danych osobowych w klinice stomatologicznej My Dental Clinic w Warszawie. Urządzenie USG60W, które zastosowano, zapewnia nie tylko bezpieczeństwo danych pacjentów, ale także rozdziela aktywność sieciową pracowników kliniki od aktywności pacjentów. Dane o stanie zdrowia pacjentów stanowią informacje głęboko spersonalizowane.
HW-MS6500 - zakrzywiony soundbar Samsung z linii Sound+
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-10 15:03 - dodaj komentarz
Do nowej linii bezprzewodowych soundbarów Sound+ dołączył właśnie model HW-MS6500. Urządzenie wyróżnia się wysokiej jakości dźwiękiem, a dzięki zakrzywionej konstrukcji stanowi idealną parę dla telewizorów Samsung QLED TV i UHD Premium z zakrzywionym ekranem. Soundbar HW-MS6500 to urządzenie dla użytkowników, którzy poszukują wysokiej jakości dźwięku i kompaktowej konstrukcji typu „One body”. W tym rozwiązaniu głośnik niskotonowy jest wbudowany w listwę głośnikową, dzięki czemu
Emirates rozszerzyły ofertę darmowego Wi-Fi na pokładzie
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-10 15:01 - dodaj komentarz
Linie Emirates rozszerzyły popularną wśród swoich pasażerów ofertę Wi-Fi dostępnego podczas lotów. Wszyscy członkowie Emirates Skywards Platinum oraz Gold mogą cieszyć się darmowym, nielimitowanym Wi-Fi podczas lotów na pokładzie maszyn przewoźnika, niezależnie od klasy podróży. Udogodnienie dotyczy także wszystkich członków Emirates Skywards lecących klasami pierwszą lub biznes.
Cała Polska szuka programistów. Przedsiębiorcy o specjalistach IT
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-10 14:59 - dodaj komentarz
Programista to obecnie jeden z najbardziej poszukiwanych zawodów na rynku pracy w Polsce. To efekt rewolucji technologicznej, która wymaga dostosowania swoich planów biznesowych do bieżącej rzeczywistości. W jaki sposób rekrutuje się dziś programistów? Jak ich zatrzymać i zapewnić atrakcyjne warunki pracy? Jakie umiejętności muszą posiadać? „Specjalista IT potrzebny od zaraz” – to zdanie coraz częściej wymawiają menedżerowie w polskich przedsiębiorstwach.
Rusza konkurs Netii na innowacyjne produkty z obszaru ICT
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-10 14:56 - dodaj komentarz
Netia ogłosiła konkurs na innowacyjne produkty z obszaru IT, Big Data, digital marketing, WIFI i cloud dla klientów biznesowych. Celem i jednocześnie nagrodą w konkursie jest stworzenie z wybranymi partnerami nowych usług i produktów, które będą oferowane Klientom Netii. Operator zaprasza do udziału w konkursie wszystkich przedsiębiorców, którzy posiadają w swoim portfolio ciekawe rozwiązania ICT oraz chcą nawiązać współpracę z Netią.
Agnieszka Gładysz dyrektorem Departamentu Strategii i Analiz Rynku Telekomunikacyjnego w UKE
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-10 14:54 - dodaj komentarz
Agnieszka Gładysz, dotychczas wice-dyrektor Departamentu Strategii i Analiz Rynku Telekomunikacyjnego w Urzędzie Komunikacji Elektronicznej, awansowała na stanowisko dyrektora tego Departamentu. Agnieszka Gładysz związana jest z UKE od 2006 r. Przez ponad 10 lat kariery zawodowej, przeszła pełną ścieżkę awansu: od specjalisty, poprzez Naczelnika Wydziału, do Zastępcy Dyrektora.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: