GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Płatności mobilne i wiele innych funkcji w nowej aplikacji mobilnej mBanku
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-12 15:52 - dodaj komentarz
mBank wprowadza aplikację mobilną z funkcją płatności Android Pay, logowaniem odciskiem palca także na platformie Android oraz tempem wydatków, pomagającym kontrolować osobisty budżet. Projektując aplikację bank oparł się na opiniach i zwyczajach użytkowników. Wszystko po to, by mobilne narzędzie jeszcze lepiej spełniało ich oczekiwania
Opinia Rady Etyki PR na temat ukrytej reklamy w mediach
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-12 15:49 - dodaj komentarz
Rada Etyki Public Relations z niepokojem obserwuje negatywne zjawisko wzrastającej ingerencji działów marketingu naszych krajowych mediów w treści stron dziennikarskich. Jest to szczególnie widoczne w tytułach prasowych, ale także jest obecne w mediach elektronicznych oraz portalach internetowych. W efekcie obok materiałów dziennikarskich zamieszcza się płatne formy reklamy podobne do advertoriali czy reklamy natywnej, ale bez informowania czytelnika, iż jest to materiał promocyjny.
Inea: Pierwsza taka aplikacja dostawcy usług multimedialnych
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-12 15:47 - dodaj komentarz
INEA, jako pierwszy dostawca usług multimedialnych w Polsce, przygotowała dla swoich klientów aplikację do zarządzania usługami na urządzenia mobilne. Z poziomu smartfonu bądź tabletu umożliwia ona np. przejrzenie listy wypożyczonych filmów, zamówienie dostępu do wydarzeń specjalnych typu pay-per-view, czy zapłacenie rachunku. To druga aplikacja mobilna dla klientów INEA po udostępnionej przed trzema laty aplikacji telewizyjnej INEA Online TV.
Energa wspiera młode polskie start-up’y
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-12 15:45 - dodaj komentarz
Pod koniec kwietnia w Warszawie w szranki stanie 15 drużyn młodych informatyków z całego kraju. Walczyć będą o prawo do reprezentowania Polski w światowym finale Imagine Cup w Seattle. Najlepsze zespoły wyłonione zostały w trwających od października eliminacjach. Wśród sponsorów polskiego etapu konkursu jest Grupa Energa.Imagine Cup to prestiżowe wydarzenie organizowane od 2003 roku przez Microsoft. Jest nie tylko konkursem dla pasjonatów informatyki i elektrotechniki
Motorola CLK446 - radiotelefon zaprojektowany od nowa
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-12 15:38 - dodaj komentarz
Na polski rynek trafia nowy radiotelefon, który przełamuje konwenanse i dotychczasowe wyobrażenia dotyczące tego typu sprzętu. Motorola CLK446 wyróżnia się nowoczesnym i eleganckim wzornictwem, niewielkimi rozmiarami oraz wagą, a użytkownikom oferuje dużą funkcjonalność. Atrakcyjny wygląd idzie w parze z zaawansowaną technologią, która sprawdzi się w codziennych zastosowaniach w restauracjach, sklepach lub hotelach. Sprzedaż radiotelefonu rozpoczyna spółka
Decyzja KE: Zmiana warunków świadczenia usługi szerokopasmowej transmisji danych
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-12 15:33 - dodaj komentarz
Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej (Prezes UKE) w dniach 9 marca – 9 kwietnia 2017 r. przeprowadził postępowanie konsolidacyjne projektu decyzji w sprawie zmiany oferty ramowej w zakresie zapewnienia Usługi BSA, w związku z obowiązkami regulacyjnymi nałożonymi na Orange Polska S.A. (OPL). Projekt decyzji poddanej postępowaniu konsolidacyjnemu stanowi ponowne rozpatrzenie sprawy zakończonej wydaniem decyzji Prezesa UKE z dnia 11 sierpnia 2016 r.
Usługa Visa Checkout już dostępna w Polsce
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-11 15:34 - dodaj komentarz
Visa Checkout, sprawdzona na świecie szybka, wygodna i bezpieczna forma płatności jest już dostępna w Polsce. Dzięki usłudze konsumenci mogą płacić online zarówno z urządzeń stacjonarnych, jak i mobilnych podając tylko swój login i hasło1. Płatności z Visa Checkout można dokonywać u pierwszych polskich detalistów – w sklepie internetowym sieci RTV EURO AGD oraz OLEOLE!, a także w ich serwisach mobilnych – jak również na stronach wielu międzynarodowych firm.
Nowa oferta w PLAY – konferencja prasowa w czwartek (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-11 15:30 - dodaj komentarz
13 kwietnia odbędzie się konferencja prasowa sieci Play podczas której Play zaprezentuje swoją nową ofertę. Rzecznik prasowy Marcin Gruszka na swoim blogu nie zdradza szczegółów na jej temat. Wiemy tylko, że ma być to „nowa, bardzo ciekawa, bardzo przemyślana i bardzo innowacyjna oferta która według jego słów „zmieni sporo na rynku”. Czy tak będzie w rzeczywistości?
mDokumenty – pilotaż w maju
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-11 15:26 - dodaj komentarz
Łódź i Ełk jako pierwsze przetestują działanie mDokumentów w praktyce. Jeśli pilotaż wypadnie pomyślnie, to – zgodnie z harmonogramem – nowe narzędzie będzie dostępne w całym kraju już w lipcu. Stan prac nad mDokumentami referowali w środę w sejmie przedstawiciele Ministerstwa Cyfryzacji. Zgodnie z zapowiedziami - poszczególne usługi w ramach projektu mDokumenty będą uruchamiane stopniowo. W pierwszej kolejności w tej formie udostępniony zostanie dowód osobisty.
Polska po raz pierwszy uczestnikiem spotkania ministrów ds. cyfrowych grupy G20
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-11 15:24 - dodaj komentarz
W dniach 6-7 kwietnia br. w Düsseldorfie odbyło się spotkanie ministrów ds. cyfrowych grupy G20. Wśród nielicznych zaproszonych na wydarzenie państw nieczłonkowskich G20 znalazła się Polska, którą reprezentował Krzysztof Szubert - sekretarz stanu w Ministerstwie Cyfryzacji oraz Pełnomocnik Rządu ds. Jednolitego Rynku Cyfrowego. To dopiero drugi raz w historii, kiedy przedstawiciel Polski wziął udział w spotkaniu ministrów G20 – wcześniej, w marcu br. W analogicznym spotkaniu ministrów finansów G20
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: