GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Miloan Polska na czele zestawienia firm pożyczkowych Online w Polsce
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-01-03 15:45 - dodaj komentarz
Miloan Polska znalazł się na czele najnowszego zestawienia firm pożyczkowych Online pod względem kosztów rozliczenia długu w okresie 1 miesiąca. W ocenie redakcji Gazety Finansowej przewagą Miloan Polska okazała się stosunkowo wysoka wartość darmowej pożyczki dla nowych klientów (do 1500 zł na 30 dni) oraz umiarkowany koszt przedłużenia spłaty oraz okres przedłużenia spłaty pożyczek.
W 2017 roku mobile kwitnie
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-01-03 15:41 - dodaj komentarz
W 2017 roku mobile marketing umocnił swoją pozycję w skutecznej komunikacji z klientami. Blisko połowa Polaków surfowała po sieci na smartfonie, a tradycyjnego SMS-a wysłano ponad 50 mld razy. Mobile kwitnie, a RCS, może tylko zwiększyć jego siłę. Co jeszcze miało wpływ na marketing w minionym roku, a co zmieni go w 2018? Marketing mobilny to coś więcej niż SMS, aplikacje i social media. To połączenie działań skupionych wokół urządzenia mobilnego, które jest zależne od różnorodnych
Monitory Samsung CHG90 oraz CHG70z certyfikatem VESA DisplayHDR
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-01-03 15:36 - dodaj komentarz
Organizacja Video Electronics Standards Association (VESA) po wykonaniu rygorystycznych testów przyznała monitorom CHG90 oraz CHG70 certyfikat DisplayHDR™ 600, potwierdzający spełnianie przez wyświetlacze normy DisplayHDR. Monitory te jako pierwsze na świecie mogą pochwalić się tym certyfikatem. W tym roku VESA, międzynarodowa organizacja non-profit, która zajmuje się ustanawianiem obowiązujących na rynku norm interfejsu dla ekranów, wyznaczyła standard DisplayHDR.
RODO: komu będzie przysługiwać prawo do bycia zapomnianym
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-01-03 15:34 - dodaj komentarz
Jednym z praw, które wprowadzi Rozporządzenie Ogólne o Ochronie Danych Osobowych, jest prawo do bycia zapomnianym. Na czym ono polega i w jakim przypadku nie będzie przysługiwać? Prawo do bycia zapomnianym polega na tym, że osoba, której dane osobowe są przetwarzane przez jakąś organizację, może zwrócić się do niej z prośbą o zaprzestanie ich wykorzystywania.
LG Electronics oraz HERE Technologies razem dla rozwoju samochodów autonomicznych
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-01-02 15:32 - dodaj komentarz
LG Electronics nawiązuje współpracę z firmą HERE Technologies (HERE), ogólnoświatowym dostawcą cyfrowych map nawigacyjnych oraz usług lokalizacyjnych. Partnerstwo zaowocuje stworzeniem rozwiązań telematycznych nowej generacji przeznaczonych do samochodów autonomicznych. Efektem końcowym prac będzie połączenie zaawansowanej technologii telematycznej firmy LG z precyzyjnymi mapami i usługami lokalizacyjnymi opartymi na platformie HERE Open Location Platform.
Technologia staje się bardziej ludzka - 10 trendów konsumenckich firmy Ericsson na rok 2018
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-01-02 15:26 - dodaj komentarz
Konsumenci oczekują, że interakcje technologiczne będą kontrolowane przez intonację, wyraz twarzy i język ciała. Słuchawki staną się akcesorium używanym przez 24 godziny na dobę, nawet podczas snu. 51 procent użytkowników rzeczywistości rozszerzonej / rzeczywistości wirtualnej uważa, że sztuczna inteligencja (AI) sprawi, że reklamy będą nie do odróżnienia od rzeczywistych produktów.
SMS kluczem w nieruchomościach
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-01-02 15:22 - dodaj komentarz
Branża nieruchomości jest bardzo dynamiczna, dlatego aby sprawnie funkcjonować potrzebuje szybkiej i skutecznej komunikacji. Niezawodność, uniwersalność oraz prostota narzędzia jakimi są SMS-y powoduje, że to jedno z ważniejszych i najlepiej sprawdzających się rozwiązań komunikacyjnych w tym sektorze. Większe budynki mieszkalne lub osiedla skupiają w sobie duże społeczności.
Sztuczna inteligencja zwiększa produktywność firm, ale robotom brakuje kreatywności
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-01-02 15:14 - dodaj komentarz
Sztuczna inteligencja jest na rynku pracy coraz bardziej obecna. Roboty już nie tylko wykonują prace fizyczne, lecz także zaczynają zastępować pracowników umysłowych. Ryzyko, że ludzie w ogóle przestaną być potrzebni, co prawda, raczej nie istnieje, ale robotyzacja oraz automatyzacja spowodują duże zmiany na rynku pracy, w naszym codziennym życiu zresztą również.
Znakomity dźwięk, intuicyjność oraz inteligentne rozwiązania – nowa linia głośników LG
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-12-29 15:06 - dodaj komentarz
Szeroka gama produktów audio zachwyca zarówno wspaniałym brzmieniem, jak i zaawansowanymi funkcjami opartymi na sztucznej inteligencji. Na zbliżających się targach CES 2018 firma LG Electronics zaprezentuje najnowszą linię produktów audio klasy Premium. Dzięki niezrównanej czystości dźwięku oraz inteligentnym funkcjom definiuje ona na nowo sposób myślenia o głośnikach przeznaczonych do użytku domowego.
JA + Internet LTE Plus (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-12-28 15:34 - dodaj komentarz
Walczysz z internetem od innego operatora? Przetestuj solidny internet LTE w Plusie!
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: