GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Polskie branże przyznają – cyfrowa odwaga się opłaci
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-07 15:37 - dodaj komentarz
Konkurowanie w erze cyfrowej wymusza na przedsiębiorstwach zapewnienie gotowości całej organizacji do procesu zmian. Tworzenie nowych modeli działania, ewolucja sposobów komunikacji i współpracy, prototypowanie usług i nowych rozwiązań produktowych w świetle wyzwań transformującego się rynku i ewolucji przyzwyczajeń klientów wymaga nowego spojrzenia i podejścia do wdrażania technologii. Mając na uwadze podniesienie efektywności transformacji cyfrowej w poszczególnych branżach
T‑Mobile świętuje kolejny tytuł dla najlepszej sieci
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-07 15:32 - dodaj komentarz
Oferta T‑Mobile i najlepsza jakość jego sieci sprawiają, że każdego dnia do T‑Mobile wracają setki klientów. Dla uczczenia tego faktu, jak i kolejnego zwycięstwa w niezależnych badaniach jakości sieci, telekom przygotował bezprecedensową okazję. T‑Mobile od lat systematycznie inwestuje w swoją infrastrukturę, czyniąc z niej główny filar swojej strategii rynkowej.
Nowe tablety 2w1 w ofercie Kruger&Matz
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-07 15:29 - dodaj komentarz
Kruger&Matz rozwijając segment laptopów i ultrabooków nie zapomina o użytkownikach urządzeń tzw. hybrydowych, łączących funkcje notebooka i tabletu. W portfolio producenta wszystkie tego typu tablety zostały sklasyfikowane do serii EDGE. Z początkiem roku wprowadzono do oferty dwa nowe modele: EDGE 1086LTE i EDGE1162, wyposażone w procesory marki Intel, gwarantujące niezawodną pracę systemu Windows 10.
Nowe funkcjonalności w aplikacji mobilnej MAKRO Polska
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-07 15:25 - dodaj komentarz
MAKRO Polska stawia na cyfryzację i rozwija swoją aplikację na smartfony. Aplikacja MAKRO oferuje takie funkcjonalności, jak wirtualna karta klienta czy dostęp do gazetek promocyjnych. Sieć hurtowni MAKRO Polska wprowadziła do swojej aplikacji mobilnej szereg rozwiązań i udogodnień dla klientów, m.in. rabaty dostępne wyłącznie dla użytkowników aplikacji oraz funkcję bezpośredniego kontaktu z przedstawicielem handlowym.
Płatności Visa poprzez Google Pay dostępne dla klientów ING
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-07 15:22 - dodaj komentarz
Klienci ING Banku Śląskiego, posiadający karty debetowe Visa, mogą już szybko, wygodnie i bezpiecznie płacić telefonem za pomocą aplikacji Google Pay. Umożliwia ona zarówno płatności zbliżeniowe w punktach handlowo-usługowych, jak i płatności wewnątrz wybranych aplikacji. ING Bank Śląski jest piątym bankiem w Polsce, który oferuje to rozwiązanie użytkownikom wydawanych przez siebie kart Visa.
Plus: Bransoletki Apart na Dzień Kobiet
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-06 16:20 - dodaj komentarz
Plus rozdaje bransoletki na Dzień Kobiet. Aby wziąć udział w Promocji należy: wysłać w Okresie Trwania Promocji darmową wiadomość tekstową SMS o treści BRANSOLETKA na nr 80404, zasilić swoje konto kwotą co najmniej 50,00 ZŁ (pięćdziesiąt złotych). Pierwszych 1100 Uczestników Promocji, którzy spełnią warunki określone w Regulaminie Promocji otrzyma Kod Promocyjny uprawniający do odebrania Prezentu.
Technologie LG i zaufanie klientów kluczem w strategii biznesowej działu mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-06 16:14 - dodaj komentarz
Podczas tegorocznych targów MWC nowy szef działu Mobile LG Electronics zaprezentował główne kierunki strategii firmy na rynku. Nadrzędnym celem LG jest trafne identyfikowanie i zaspokajanie rzeczywistych potrzeb Klientów, doskonalenie najważniejszych technologii oraz nieustanne dbanie o zaufanie do marki. Według prezesa działu Mobile, Hwanga Jeong-hwana, kluczowe znaczenie dla osiągnięcia tego celu będą miały urządzenia High-End, takie jak V30S ThinQ, które powstają na bazie
JA+ Mobilny Plus Online (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-06 16:12 - dodaj komentarz
Aplikacja Plus online. zaskoczy Cię swoimi możliwościami. Łatwo zarządzaj usługami i posiadanymi pakietami. Sprawdzaj połączenia i statystyki wysyłanych czy pobranych danych przez Internet. Zaloguj się i wypróbuj naszą aplikację.
Kaspersky Lab wprowadza nagrodę w wysokości 100 000$ w programie Bug Bounty
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-06 16:09 - dodaj komentarz
W ramach podjętej Globalnej Inicjatywy Transparentności Kaspersky Lab rozszerza swój program Bug Bounty o nagrody w wysokości do 100 000 dolarów za wykrycie i odpowiedzialne ujawnienie poważnych luk w zabezpieczeniach niektórych swoich czołowych produktów. Szansę na zdobycie nagrody posiadają wszyscy członkowie znanej platformy HackerOne, partnera firmy Kaspersky Lab w związku z inicjatywą Bug Bounty.
Paroc nawiązuje współpracę z Fluid Desk
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-06 16:07 - dodaj komentarz
Bez dobrego projektu ciężko o instalację, która spełni wymagania inwestora i obietnice producenta sprzętu. Wychodząc naprzeciw realnym potrzebom projektantów, Paroc Polska nawiązał współpracę z producentem oprogramowania Fluid Desk – kultową platformą 3D CAD i BIM dla specjalistów z branży HVAC. Zaprojektowanie izolacji i dobór odpowiednich rozwiązań dla systemów grzewczych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych czy wentylacji pożarowej prawdopodobnie jeszcze nigdy nie było tak proste.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: