GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Kaspersky Lab uzyskał patent dla technologii Kaspersky Private Security Network
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-28 15:35 - dodaj komentarz
Specjalistyczna, oparta na chmurze usługa bezpieczeństwa firmy Kaspersky Lab — łącznie ze stojącą za nią technologią i modelem — uzyskała patent w Stanach Zjednoczonych. Technologia leżąca u podstaw Kaspersky Private Security Network umożliwia firmom, które podlegają specjalnym wymogom regulacyjnym oraz rygorystycznym politykom przesyłania danych, korzystanie ze skutecznego i natychmiastowego wykrywania zagrożeń w oparciu o chmurę bez uszczerbku dla standardów korporacyjnych.
Samsung Electronics z rekordowymi wynikami za II kwartał 2017 roku
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-28 15:33 - dodaj komentarz
Firma Samsung Electronics ogłosiła wyniki finansowe za drugi kwartał finansowy, zamknięty 30 czerwca 2017 roku. Przychody firmy w tym okresie wyniosły 61,00 bln KRW (won koreański), co oznacza wzrost rok do roku o 10,06 bln KRW. Skonsolidowany zysk operacyjny spółki za osiągnął zaś rekordową wartość 14,07 bln KRW, co daje 5,92 bln KRW wzrostu w porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku.
Kolejne telefony z VoLTE i WiFi Calling w Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-28 15:30 - dodaj komentarz
Bitewny kurz po odpaleniu aplikacji do WiFi Calling jeszcze nie opadł, a już Orange ma dla Was nowe wieści związane z usługą, a także siostrzanym VoLTE. VoLTE to szybsze łączenie rozmów i lepsza jakość połączeń. WiFi Calling daje możliwość dzwonienia do Polski z dowolnego miejsca na świecie w cenie naszego planu taryfowego, a w Polsce zapewnia dostęp do naszych usług tam gdzie nas zasięg mobilny (jeszcze) nie sięga.
Zmiany dotyczące kadry zarządzającej w T‑Mobile Polska
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-28 15:26 - dodaj komentarz
Elżbieta Wójcik podjęła decyzję o rozstaniu się z T‑Mobile Polska z dniem 31 lipca 2017 r. Andreas Maierhofer, Prezes Zarządu T‑Mobile Polska powiedział: „Dziękujemy Elżbiecie Wójcik za jej wkład w rozwój T‑Mobile Polska w trudnych warunkach rynkowych i życzymy powodzenia w dalszych działaniach.
Cowon: PLENUE 2  PLENUE R Odtwarzacze Pełne Emocji
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-28 15:22 - dodaj komentarz
Historia przenośnych urządzeń audio rozpoczyna się mniej więcej w 1979 roku. Wówczas to, będąca rynkowym potentatem firma SONY, pokazała światu odtwarzacz WALKMAN. Przez następnych kilkanaście lat wyznaczył on standard dla muzyki, której zadaniem było zmieścić się w kieszeni. Próby z ich następcą – przenośnym odtwarzaczem płyt CD zakończyły się w momencie upowszechnienia plików MP3. Pierwszy z nich pokazano światu w 1998, ale od tego momentu czyli mniej więcej od początku XXI wieku
Samsung: Informacja dla użytkowników My Knox
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-28 15:13 - dodaj komentarz
Po aktualizacji smartfona do system Android 7.0 (Nougat) i przy korzystaniu z trybu maksymalnego oszczędzania energii może dojść do utraty danych aplikacji My Knox. W związku z tym, rekomendujemy by użytkownicy My Knox nie używali trybu maksymalnego oszczędzania energii oraz regularnie tworzyli kopie zapasowe przechowywanych w tej aplikacji danych. Zwracamy uwagę, że utraconych danych z My Knox nie można odzyskać. W celu stworzenia kopii zapasowej danych należy udać się do ustawień aplikacji My Knox
30 lipca włącz się w jednodniowy etap akcji T‑Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-27 15:13 - dodaj komentarz
Trwa piąta edycja akcji T‑Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami. W ciągu zaledwie miesiąca, osoby które włączyły się aktywnie w pomaganie dzieciom, pokonały dystans pięćdziesięciu milionów kilometrów. 30 lipca przed jej uczestnikami kolejne wyzwanie - podczas jednodniowego etapu będą musieli wspólnie pokonać milion kilometrów. Ponad milion osób, zarówno przebywających w Polsce, jak i za granicą, włączyło się w akcję T‑Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami.
Telewizory 4K HDR Sony XE70 już w sprzedaży
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-27 15:10 - dodaj komentarz
Firma Sony rozpoczęła sprzedaż telewizorów z serii XE70. Modele są wyposażone w technologie Sony, skupiające się wokół jakości obrazu oraz dźwięku. Seria XE70 to przede wszystkim technologia 4K X-Reality PRO, której zadaniem jest pokazanie obrazu 4K HDR (High Dynamic Range) w najlepszej możliwej szczegółowości. Połączenie rozdzielczości 4K z systemem Motionflow XR, zapewnia płynność i ostrość obrazu, dzięki której widzowie oglądający sport czy kino akcji, będą mogli cieszyć się
Orange został partnerem fundacji Startup Hub
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-27 15:06 - dodaj komentarz
Orange został partnerem fundacji Startup Hub Warsaw. Wspólnie szukają startupów do 2. edycji programu. Pula na dofinansowanie wynosi 100 000 zł, a Startup Hub oferuje możliwość intensywnych spotkań z inwestorami (co najmniej 20 spotkań), a także dużymi firmami, jak Facebook, Campus Warsaw, czy Orange. Co ważne, co najmniej jeden startup wyłoniony w konkursie, otrzyma dziką kartę do #5 Orange Fab.
Gemius: Czas wolny Polacy spędzają w realu
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-27 15:04 - dodaj komentarz
Pierwszy dzień wakacji był jednocześnie dniem najniższej aktywności Polaków w sieci w czerwcu. Podczas czerwcowego długiego weekendu rodacy odpoczywali także od internetu. Z analizy firmy Gemius wynika, że w weekendy i dni wolne od pracy regularnie spada w Polsce liczba osób łączących się z siecią. Szkolne dzienniki elektroniczne w centrum zainteresowania. Zanim jednak lato zawita do Polski na dobre, trzeba jeszcze przez chwilę zająć się obowiązkami szkolnymi.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: