GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Kontel: Telefony GSM stacjonarne na kartę SIM marki Jablocom
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-14 15:39 - dodaj komentarz
Telefony GSM marki Jablocom stanowią inteligentne i ekonomiczne rozwiązanie w obszarze komunikacji głosowej w firmie. Wykorzystuje ono usługi sieciowe wybranego operatora telefonii komórkowej, co oznacza znaczne ułatwienie w stosunku do systemów opartych na łączach stacjonarnych i VoIP – nie wymaga kabli, serwerów, ani licencji. Może w każdej chwili zostać wdrożone, aby zastąpić lub rozszerzyć istniejący system telefoniczny.
KE: Koniec z roamingiem w UE
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-14 15:28 - dodaj komentarz
Po 10 latach od zgłoszenia inicjatywy likwidacji roamingu na terenie Unii Europejskiej w życie wchodzi nowy mechanizm rozliczeń. "Roam like at home” oznacza to, że od 15 czerwca 2017 r. przebywając w innych państwach UE będziemy mogli korzystać z telefonu komórkowego na takich samych zasadach, jak w kraju zamieszkania. W ciągu kolejnych 5 lat systematycznie mają być także obniżane stawki za przesył danych.
Play: Wakacje bez dodatkowych opłat za roaming w UE (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-14 15:24 - dodaj komentarz
Teraz w PLAY rozmowy, SMS-y i internet bez dodatkowych opłat w całej Unii Europejskie. Bezpłatnie odbieraj połączenia w roamingu UE we wszystkich planach taryfowych. Połączenia głosowe, SMS-y, MMS-y, które wykonasz w roamingu UE, potraktujemy jak połączenia wykonane w kraju. Transmisję danych rozliczymy z uwzględnieniem Limitów GB przyznanych w niektórych planach taryfowych
Street View po SGGW - najdłuższa trasa w Polsce
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-14 15:19 - dodaj komentarz
Do użytku oddana została najdłuższa w Polsce trasa spacerowa w technologii Street View. Składa się z 14,5 tys. zdjęć wykonanych na terenie Kampusu Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego na warszawskim Ursynowie. Nie wychodząc z domu, można odwiedzić cały uczelniany kampus, urokliwy stary park przy Pałacu Ursynowskim, a także wejść do środka niektórych budynków dydaktycznych. Wirtualny spacer po SGGW polecany jest zwłaszcza tegorocznym maturzystom i kandydatom na studia, którzy będą
Kolokacja Netii z najnowocześniejszym systemem gaśniczym
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-14 15:17 - dodaj komentarz
Netia zakończyła pierwszy etap modernizacji oraz rozbudowy swojego Data Center w Warszawie. Obecnie, jako pierwsza firma w Polsce, dysponuje w swoim Centrum Kolokacji najnowocześniejszym systemem gaśniczym z „cichymi dyszami”. Netia, modernizując swoje Centrum Kolokacji, postawiła na najwyższej klasy rozwiązania, uznanego na świecie producenta i dostawcy stałych urządzeń gaśniczych - firmę Tyco.
NaviExpert na dłuuugi weekend 40proc. taniej
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-14 15:15 - dodaj komentarz
Takiej promocji dawno nie było - tylko do niedzieli roczne abonamenty NaviExpert dostępne są już od 59 zł! Przed nami długi czerwcowy weekend, w którym jak co roku możemy spodziewać się zwiększonego ruchu na drogach oraz wzmożonych kontroli policyjnych. Aby ustrzec się od stania w korkach oraz uniknąć niechcianego mandatu polecamy abonament NaviExpert Polska, dostępny w promocyjnej cenie już od 59 zł. A co z osobami, które planują dłuższą podróż poza granice Polski?
NASK: Pokolenie 3.0. w świecie wirtualnym i realnym
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-14 15:10 - dodaj komentarz
Internet w szkole i edukacji, tożsamość sieciowa, zachowania ryzykowne i cele użytkowania to tylko niektóre obszary prezentowane w najnowszym raporcie z badań „Nastolatki 3.0.” wydanym przez NASK. Wynika z niego, że życie cyfrowe nastolatków jest bardzo podobne to realnego. Nadal, jeśli tylko mogą, głównie grają, oglądają filmy, słuchają muzyki i podtrzymują kontakty towarzyskie, ale też uczą się, pogłębiają zainteresowania i poznają świat z jego lepszych i gorszych stron.
Orange rozpoczyna współpracę z kinguin.net
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-14 15:07 - dodaj komentarz
Orange rozpoczyna współpracę z kinguin.net – internetową platformą, na której można kupować i sprzedawać gry, a także akcesoria i gadżety do nich. Teraz będziecie mieli jeszcze więcej powodów, by dołączyć do ponad 6 mln aktywnych kupujących i wybierać wśród ofert 6 tysięcy sprzedających, oferujących dziesiątki tysięcy gier i nie tylko. A co możecie kupić? Cóż… Wybór tematyczny jest naprawdę spory – od pre-orderów, nowości i bestsellerów do starszych – kultowych tytułów i to na
Nowe oprogramowanie dekoderów HD produkcji Cyfrowego Polsatu
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-14 15:02 - dodaj komentarz
Z myślą o abonentach korzystających z dekoderów HD produkcji Cyfrowego Polsatu operator zaprojektował nowe oprogramowanie. Nowoczesny wygląd menu, łatwy i intuicyjny dostęp do funkcji, w tym do serwisów online, oraz kontrastowe kolory to tylko część pozytywnych zmian, które sprawią, że korzystanie ze sprzętu stanie się jeszcze prostsze i przyjemniejsze. Bezpłatna, automatyczna aktualizacja przeprowadzana jest etapami w kolejnych partiach dekoderów.
Kaspersky Lab otwiera nowe laboratorium technologii przyszłości w Izraelu
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-14 14:58 - dodaj komentarz
Cyberprzestępcy są coraz skuteczniejsi w przeprowadzaniu ataków na infrastrukturę krytyczną, w szczególności połączone z internetem przemysłowe systemy sterowania, oraz na technologie przyszłości, takie jak urządzenia Internetu Rzeczy czy nowoczesne samochody. Tymczasem organizacje i użytkownicy pozostają niepokojąco słabo przygotowani. Dlatego tak istotny stał się dostęp w czasie rzeczywistym do danych analitycznych dotyczących cyberzagrożeń.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: