GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Bank Pekao S.A. przystąpił do Programu Polska Bezgotówkowa
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-05 15:29 - dodaj komentarz
Bank Pekao S.A. przystąpił do Programu Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego „Polska Bezgotówkowa”. Teraz przedsiębiorcy, którzy przez ostatni rok nie akceptowali kart, będą mogli otrzymać terminal za darmo oraz przez 12 miesięcy nie zapłacą żadnych opłat za przyjmowanie płatności bezgotówkowych. Dzięki przystąpieniu do Programu, Bank Pekao S.A. będzie mógł zaoferować firmom możliwość bezpłatnego korzystania z terminali przez 12 miesięcy.
Nowa nawigacja dla kierowców pojazdów ciężarowych
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-05 15:28 - dodaj komentarz
Już 1. kwietnia będzie dostępna usługa WebEye Navigator - nawigacja przeznaczona dla profesjonalnych kierowców samochodów ciężarowych. Umożliwia oszczędność kosztów poprzez skrócenie faktycznego czasu jazdy, a także zwiększa wydajność dzięki optymalizacji opłat za przejazd. Nawigacja ma dla profesjonalnego kierowcy pojazdu ciężarowego ogromne znaczenie. Obniża koszty podróży, umożliwia sprawny dojazd do celu bez zbędnych opóźnień.
Najnowsze telewizory Samsung QLED TV zobaczymy już w środę
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-02 15:44 - dodaj komentarz
Seria QLED TV na 2018 rok zostanie zaprezentowana po raz pierwszy podczas imprezy First Look, która odbędzie się w najbliższą środę w budynku Amerykańskiej Giełdy Papierów Wartościowych na Manhattanie. Wydarzenie First Look rozpocznie się o godz. 17.00 czasu polskiego. Materiały z eventu będą na bieżąco udostępniane na stronie news.samsung.com oraz na profilach społecznościowych instagram.com/samsungpolska i facebook.com/samsungpolska.
Nowy tablet Huawei MediaPad M5 (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-02 15:42 - dodaj komentarz
Huawei MediaPad M5 posiada idealną jakość obrazu, wielowarstwowy dźwięk, długi czas pracy baterii i perfekcyjny design. Teraz dostępny w przedsprzedaży wraz z klawiaturą. Teraz nie będziesz musiał martwić się o jakość obrazu, ponieważ HUAWEI MediaPad M5 posiada wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości 2K i 280 PPI. Podczas odtwarzania filmów technologia HUAWEI ClariVu wykorzystuje inteligentne algorytmy, aby zapewnić najlepsze wrażenia wizualne.
Netia: Nowe okno otwarte aż do Świąt
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-02 15:38 - dodaj komentarz
Wraz z początkiem nowego miesiąca Netia ma dla Was nowe okno otwarte. Tym razem stawia na lifestyle, nowy polski serial produkcji Canal+ i piłkarski klasyk, który elektryzuje całą Polskę! Powiadają, że w marcu jak w garncu. Dokładnie tak samo będzie w Telewizji Osobistej Netii! Specjalnie dla Was na cały miesiąc (a nawet jeszcze dłużej, bo okno będzie do 2 kwietnia włącznie!) udostępniamy bez dodatkowych opłąt większość kanałów, które znajdują się w pakiecie Styl Życia.
Nowości w Orange TV VOD: Thor: Ragnarok i inne
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-02 15:34 - dodaj komentarz
Fantastyczne megahity, polskie przeboje oraz doskonała, zwariowana komedia już w marcu w Orange VOD. To nowości, których do tej pory nie mieliśmy w ofercie. A żeby je zobaczyć, część z nich w jakości 4K koniecznie musicie mieć Orange Love ze światłowodem. Zobaczcie o jakie filmy chodzi. Zapraszam do obejrzenia mojego odświeżonego formatu, w którym proponuję jakie filmy obejrzeć na VOD w Orange TV.
Przemysłowy Internet Rzeczy - jak będzie wyglądała jego przyszłość?
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-02 15:31 - dodaj komentarz
Do 2021 roku rynek Przemysłowego Internetu Rzeczy wzrośnie średnio o 27% rocznie, a jego wartość przekroczy 20 mld dolarów. Jakie wyzwania stoją przed Przemysłem 4.0 w najbliższych latach? Przemysł 4.0 to obecnie temat wielu targów i konferencji przemysłowych na całym świecie. Czwarta rewolucja przemysłowa w odróżnieniu od wcześniejszych zmian w przemyśle integruje ludzi ze sterowanymi cyfrowo maszynami szeroko wykorzystującymi internet oraz technologie informacyjne.
FIBARO na MWC 2018 – polski smart home
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-02 15:28 - dodaj komentarz
FIBARO już po raz drugi wzięło udział w targach Mobile World Congress w Barcelonie. Tegoroczna edycja skupiała się na technologii 5G, która już wkrótce ma wprowadzić rewolucję w prędkości przesyłania danych w świecie mobilnym. Technologia 5G już wkrótce zadebiutuje na światowych rynkach. Eksperci reprezentujący globalne korporacje technologiczne mówią, że to standard, który przede wszystkim przyspieszy przesyłanie danych oraz ustabilizuje jakość mobilnego połączenia internetowego.
4 na 10 Polaków rezygnuje z zakupów, jeśli nie może zapłacić kartą
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-02 15:25 - dodaj komentarz
Jak wynika z badania „Postawy Polaków wobec form płatności”, przeszło połowa z nas chce płacić bezgotówkowo, a aż 40% rezygnuje ze zrobienia zakupów, jeśli nie da się zapłacić za nie kartą. Tymczasem wielu małych i średnich przedsiębiorców w dalszym ciągu nie widzi potrzeby wprowadzenia u siebie terminali lub stanowią one dla nich zbyt duży koszt. Wkrótce może się to jednak zmienić.
Nowi dostawcy usług cyfrowych na platformie Mastercard Engage
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-01 16:39 - dodaj komentarz
Mastercard zaprezentował najnowszą, rozbudowaną wersję Mastercard Engage – platformy, która pomaga wydawcom kart, detalistom i producentom urządzeń znaleźć właściwego usługodawcę do zintegrowania technologii płatności. Stanowi to odpowiedź na wymagania współczesnego konsumenta, który chętnie korzysta z urządzeń mobilnych, ma większą wiedzę w zakresie technologii i oczekuje bardziej innowacyjnych metod dokonywania i otrzymywania płatności we wszystkich kanałach i na wszystkich urządzeniach.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: