GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Telewizja 2020 roku - telewizja w 50proc. mobilna
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-10 15:37 - dodaj komentarz
Firma Ericsson (NASDAQ:ERIC) opublikowała ósmą edycję corocznego raportu ConsumerLab TV and Media zawierającego szczegółowe informacje na temat ogromnego wzrostu oglądalności telewizji i materiałów wideo oraz dalszej zmiany sposobu, w jaki odbiorcy oglądają treści wideo. Na podstawie obszernych analiz mediów obejmujących okres ośmiu lat, Ericsson ConsumerLab szacuje, że wzrost popularności materiałów wideo na żądanie będzie nadal bardzo intensywny do 2020 r,
Jaka przyszłość czeka galerie handlowe? Coraz częściej kupujemy w internecie
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-10 15:35 - dodaj komentarz
Galerie handlowe, jak sama nazwa wskazuje, kojarzą się nam głównie z zakupami. Jednak rozwój branży e-commerce, jak również zmiana stylu życia Polaków sprawiła, że coraz częściej kupujemy w internecie. Jaki los czeka zatem galerie handlowe? Czy niebawem przestaną istnieć? Dostosuj się albo zgiń. Choć nic nie wskazuje na to, że galerie handlowe trzeba będzie zamykać, to na pewno zarządców czekają w najbliższym czasie duże zmiany.
5-portowe ładowarki USB od TP-Link
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-09 15:52 - dodaj komentarz
Rozwój technologii sprawia, że posiadamy coraz więcej urządzeń elektronicznych: smartfony, tablety, czytniki ebooków, odtwarzacze muzyki, rejestratory jazdy, nawigacje, zegarki sportowe i wiele innych. Większość z nich ładowanych jest za pomocą kabla USB. Kiedy potrzebujesz naładować więcej niż jedno urządzenie, rozkładasz je po całym mieszkaniu i wpinasz do każdego wolnego gniazdka elektrycznego.
Mastercard i Alior Bank zachęcają dziewczynki do nauki przedmiotów ścisłych
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-09 15:47 - dodaj komentarz
10 i 11 października wolontariusze Mastercard i Alior Banku przeprowadzą w Warszawie warsztaty edukacyjne poświęcone technologiom płatniczym. Weźmie w nich udział 120 dziewcząt z placówki szkolno-wychowawczej z Tomaszowa Lubelskiego. Zajęcia zostaną zorganizowane w ramach międzynarodowego, autorskiego programu Mastercard pod nazwą Girls4Tech. Jego celem jest zachęcenie uczennic na całym świecie do nauki przedmiotów ścisłych, aby w przyszłości chętniej wybierały zawody związane z technologią,
QLED TV, czyli telewizor dla wymagających graczy
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-09 15:44 - dodaj komentarz
Świetne odwzorowanie kolorów i szczegółów, rozdzielczość 4K i niski Input Lag to elementy, na które należy zwrócić uwagę wybierając telewizor z myślą o grach. Jeśli dodamy do tego łatwy dostęp do serwisów streamingowych czy szybką i płynną współpracę z konsolą, zyskujemy urządzenie, które zadowoli nawet najbardziej wymagających graczy – Samsung QLED TV. Szacuje się, że w 2017 r. udział gier konsolowych w globalnym rynku wzrośnie do 31 proc.
Jubileuszowa gala KSW 40 w Cyfrowym Polsacie i IPLI
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-09 15:41 - dodaj komentarz
Ruszyła sprzedaż odbywającej się 22 października br. gali KSW 40. Abonenci Cyfrowego Polsatu oraz użytkownicy IPLI mogą zamawiać dostęp do wydarzenia, które już po raz drugi odbędzie się poza granicami Polski. W stolicy Irlandii – Dublinie swoje umiejętności pokażą m.in. Mariusz Pudzianowski, Mateusz Gamrot, Michał Materla, Maciej Jewtuszko oraz Dawid Zawada. Gala dostępna będzie w systemie „pay-per-view” (PPV) w cenie 40 zł.
Plush ABO teraz także z telefonem
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-09 15:39 - dodaj komentarz
Plush po raz kolejny zaskakuje i odpowiada na potrzeby swoich klientów. Od niedawna w sklepie internetowym www.plushbezlimitu.pl, gdzie od zawsze było w czym wybierać, można znaleźć także telefon! Na start jest dziewięć smartfonów w ofercie ratalnej ze wszystko mającym Plush ABO na 24 miesiące. Plush ABO to oferta abonamentowa dla młodych duchem i ciałem, a zarazem odpowiedź na potrzeby klientów, którzy szukają czegoś co łączy zalety abonamentu i korzyści oferty „na kartę".
Orange: Wi-Fi Extender Plus – poszerz swoje domowe Wi-Fi
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-09 15:36 - dodaj komentarz
Fizyka jest nieubłagana – każda ściana, mebel, urządzenie elektroniczne, nawet zwykłe radio stojące na drodze sygnału WiFi osłabia go. Nie zauważymy tego w przeciętnej kawalerce, lecz już w dużym mieszkaniu może stanowić pewne wyzwanie, a w piętrowych domkach jednorodzinnych przeradza się to w realny problem. Od jakiegoś czasu szukaliśmy dla Was rozwiązania. Okazał się nim WiFi Extender Plus. Sięgnąć, gdzie WiFi nie sięga...
Administracja rządowa sięga po Office 365
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-09 15:32 - dodaj komentarz
Ponad 300 licencji pakietu Office 365 trafi do pracowników Głównego Urzędu Miar. Narzędzie Microsoft ma pomóc w budowie i usprawnieniu wewnętrznej komunikacji wśród urzędników. Celem wdrożenia ma być efektywne i szybkie realizowanie zadań Urzędu. Dokumenty w formie elektronicznej od dawna nie są czymś wyjątkowym. W obecnej rzeczywistości to absolutna norma – zarówno w wymiarze poprawy jakości pracy, jak i generowania oszczędności czy działań proekologicznych.
Światowi eksperci o cyberbezpieczeństwie podczas Konferencji CYBERSEC
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-09 15:27 - dodaj komentarz
Zagrożenia w internecie w ostatnich latach stały się jednym z podstawowych wyzwań w sferze bezpieczeństwa - zarówno indywidualnego, jak i biznesowego, a nawet państwowego. Miliony osób każdego dnia padają ofiarą oszustw, szantażu, kradzieży - dokonywanych za pośrednictwem globalnej sieci. Firmy, mimo ciągłych inwestycji i rozbudowy systemów bezpieczeństwa również narażone są na cyberataki, podobnie jak instytucje publiczne.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: