GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Fortinet rozszerza współpracę z firmą IBM
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-10 14:51 - dodaj komentarz
Fortinet poinformował o rozwinięciu dotychczasowej współpracy z firmą IBM w ramach nowej usługi IBM X-Force Threat Management Services. Usługi firmy IBM stanowią zintegrowane, oparte na oprogramowaniu, podejście do całego cyklu działań w obszarze zarządzania zagrożeniami. Usługi te zostały zaprojektowane według zasad określonych w dokumencie National Institute of Science and Technology (NIST) Cybersecurity Framework.
Domeny .pl, .eu oraz .com zabezpieczone protokołem DNSSEC
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-10 14:49 - dodaj komentarz
Wszystkie domeny z końcówką .pl, .eu oraz .com zarejestrowane za pośrednictwem nazwa.pl zostały podpisane protokołem DNSSEC. Klienci firmy i internauci odwiedzający ich strony uzyskali w ten sposób dostęp do ochrony przed najczęściej spotykaną formą cyberataku, czyli phishingiem. Poprzez wprowadzone rozwiązanie nazwa.pl zabezpiecza ponad 90% wszystkich domen w Polsce chronionych tym protokołem.
Play: 3 nowości i obniżki cen słuchawek
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-10 14:45 - dodaj komentarz
Już czuć w powietrzu weekend, ale Play nie zwalnia i leci z nowościami. Od dzisiaj możecie wybrać 3 nowe słuchawki: Huawei Y6 2018 Dual SIM, Samsung Galaxy A8 (2018) i Xiaomi Redmi 5 Plus 64 GB Dual SIM. Mamy też dobrą wiadomość dla osób wybierających telefon razem z abonamentem, obniżono tam ceny między innymi modeli: Huawei Mate 10 Pro Dual SIM, LG Q6 Dual SIM, Motorola Moto Z2 Play Dual SIM, Samsung Galaxy A5 (2017), Samsung Galaxy Xcover 4, Samsung Galaxy J5 (2017) Dual SIM, Galaxy J7 (2016).
Rusza kolejna osłona UPC Future Makers
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-09 16:22 - dodaj komentarz
12 maja w Warszawie odbędzie się UPC Future Makers: Girls Edition – dzień pełen inspiracji i motywacji dla kobiet do kształtowania przyszłości w cyfrowym świecie. W programie wydarzenia znajdą się: nauka kodowania, wykłady z bezpieczeństwa w sieci oraz warsztat #Girlpower w social media. Realizatorzy projektu zachęcają kobiety do zdobywania umiejętności programistycznych i wykorzystywania ich w celu zmieniania świata na lepsze.
Pojedziemy bez dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-09 16:17 - dodaj komentarz
Sejm przyjął dziś zmiany w ustawie Prawo o ruchu drogowym autorstwa Ministerstwa Cyfryzacji. „Za” głosowało 255 posłów, „przeciw” było 153, natomiast 26 „wstrzymało się” od głosu. Oznacza to, że już wkrótce kierowcy nie będą musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Zamiast tego policja sprawdzi wspomniane dane w systemie informatycznym CEP (Centralna Ewidencja Pojazdów). Już dziś znajdują się tam informacje zawarte w dowodzie rejestracyjnym, a także dane o
Kaspersky Lab wykrył lukę dnia zerowego w przeglądarce Internet Explorer
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-09 16:11 - dodaj komentarz
Pod koniec kwietnia 2018 r. produkty Kaspersky Lab zaczęły proaktywnie wykrywać u użytkowników nieznanego wcześniej exploita (szkodliwe narzędzie wykorzystujące lukę w zabezpieczeniach do infekcji urządzenia). Jak okazało się po analizie, exploit ten wykorzystywał lukę dnia zerowego (CVE-2018-8174) w przeglądarce Internet Explorer i był aktywnie stosowany w atakach ukierunkowanych.
WannaCry zaatakował amerykańską szkołę
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-09 15:17 - dodaj komentarz
Zagrożenie szyfrujące WannaCry, odpowiedzialne za setki tysięcy ataków w ponad 150 krajach, ponownie zaatakowało. Tym razem jego celem stała się amerykańska szkoła publiczna w Leominster, która zdecydowała się opłacić okup w wysokości 10 tysięcy dolarów za odblokowanie dostępu do zaszyfrowanych danych. Eksperci z firmy ESET przypominają, że przed tym atakiem chroni zaktualizowany system Windows - udostępnili nawet narzędzie pozwalające sprawdzić, czy system jest odporny na atak WannaCry.
Siódmy kwartał z rzędu rośnie liczba klientów w T‑Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-09 15:15 - 1 komentarz
To już siódmy kwartał z rzędu, w którym wzrosła liczba klientów kontraktowych T‑Mobile. Obecnie operator obsługuje ich 6,990 mln, co oznacza wzrost o 69 tysięcy w porównaniu do czwartego kwartału 2017 roku i o 294 tysiące w porównaniu do stanu na koniec pierwszego kwartału 2017 roku. W sumie, na koniec pierwszego kwartału br. T‑Mobile obsługiwał 10,509 mln klientów.
Optymistyczne prognozy dla branży e-sportu
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-09 15:10 - dodaj komentarz
O ile zdążyliśmy przyzwyczaić się do rekordowych zarobków piłkarzy i już nas nie szokują, to statystyki branży e-sportu mogą wprawić wiele osób w zdumienie. Zapewne część z nas nie zdaje sobie sprawy jak prężnie rozwija się ta gałąź przemysłu rozrywkowego. E-sport w pigułce. Historia e-sportu zaczyna się na początku lat 90. Na przełomie lat powstawały nowe ligi graczy online, a coraz to inne gry zyskiwały swoich fanów.
Pro-kliencka implementacja technologii blockchain w obszarze finansów
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-09 15:06 - dodaj komentarz
Biuro Informacji Kredytowej (BIK) wraz z firmą technologiczną Billon wprowadzają na rynek unikalne na światową skalę rozwiązanie blockchainowe opracowane przez polskich inżynierów. Dzięki technologii stworzonej przez Billon dwie polskie firmy dokonują „kopernikańskiego przewrotu” w obrocie. Na start klienci banków otrzymają gwarancję niezmienności dotyczących ich dokumentów oraz dostęp do nich nawet po ustaniu relacji z bankiem.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: