GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Play: Nokia 3310, LG X power 2 i taniejące modele
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-11 15:57 - dodaj komentarz
Do cenników Play właśnie trafiły dwie nowe słuchawki Nokia 3310 i LG X power 2 i dodatkowo obniżono ceny innych modeli. Kultowa Nokia 3310 doczekała się następcy i dostaniecie ją po prostu za złotówkę. Granie w Snake’a jeszcze nigdy nie było takie tanie. LG X power 2, który wymiata baterią jeśli chodzi o smartfony. 4500 mAh to naprawdę bardzo dużo zwłaszcza jak na dość smukły smartfon.
Mastercard: cashback pozwala sprzedawcom pozyskać nowych klientów i zwiększyć obroty
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-11 15:49 - dodaj komentarz
Firma Mastercard zaprezentowała wyniki badania przeprowadzonego wśród właścicieli i kierowników sklepów, na temat oceny funkcjonowania usługi „Płać kartą i wypłacaj” (cashback) w ich placówkach. Badanie stanowi kontynuację analogicznej ankiety z 2015 r., dzięki czemu pozwala oceniać trendy w rozwoju usługi cashback w Polsce. Zdaniem ankietowanych detalistów, coraz częściej wypłata gotówki ze sklepowej kasy jest głównym motywem wizyty w sklepie konsumenta, który tylko przy okazji robi małe zakupy.
Samsung QLED TV Q9 – prestiż i technologia
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-11 15:47 - dodaj komentarz
Telewizory z serii QLED TV to produkty, które łączą wysoką jakość obrazu, bogatą funkcjonalność oraz piękny design. Do sprzedaży wchodzą właśnie pierwsze egzemplarze z najbardziej prestiżowej i zaawansowanej serii QLED TV - Q9F o przekątnej ekranu 65 cali. Z kolei model Q9F z ekranem 88 cali trafi do sklepów jesienią. Dostępne na rynku portfolio QLED TV obejmuje obecnie 11 telewizorów o przekątnych od 49 do 75 cali, z płaskim (F) i zakrzywionym ekranem (C).
Cyfrowy Polsat podsumowuje I kw. 2017 roku
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-11 15:44 - dodaj komentarz
Grupa Cyfrowy Polsat opublikowała bardzo dobre wyniki operacyjne i finansowe za I kwartał 2017 roku. W wyniku konsekwentnej realizacji długoterminowej strategii rozwoju odnotowała wzrost wyników operacyjnych oraz przewyższające oczekiwania analityków wyniki finansowe – przychody Grupy osiągnęły blisko 2,4 mld zł, wynik EBITDA wyniósł 929 mln zł, a marża EBITDA wzrosła do 39%. W ramach działań mających na celu regularne oddłużanie Grupy, spółka podjęła decyzję o przedterminowym wykupie
T-Mobile udostępni stream pierwszego występu Gorillaz na żywo w technologii 360°
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-11 15:35 - dodaj komentarz
20 czerwca 2017, w klubie Palladium w Kolonii, T-Mobile i Gorillaz zaprezentują światu premierowy występ zespołu na żywo zrealizowany w technologii 360°. Będzie to jedno z czterech ekskluzywnych wydarzeń pt. “T-Mobile Electronic Beats prezentuje Humaz Live” promujących nowy krążek zespołu jeszcze przed jego jesienną trasą po Europie i Ameryce Północnej. Seria występów jest podsumowaniem wyjątkowej współpracy pomiędzy Deutsche Telekom, właścicielem marki T-Mobile, i najsłynniejszym wirtualnym zespołem świata.
Kaspersky Lab analizuje ataki DDoS w I kwartale 2017 r.
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-11 15:32 - dodaj komentarz
Pierwszy kwartał 2017 roku potwierdził prognozy dotyczące ewolucji ataków DDoS sformułowane przez ekspertów z Kaspersky Lab na podstawie wyników odnoszących się do ubiegłego roku. Pokazał ponadto, że tak jak my wszyscy cyberprzestępcy również potrzebują przerwy. Mimo utrzymującej się rosnącej popularności zaawansowanych działań cyberprzestępczych mających na celu zatrzymanie funkcjonowania infrastruktury IT, w firmach odnotowano znaczący spadek ogólnej liczby ataków DDoS
UPC: Kampania telewizyjna Replay TV (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-11 15:31 - dodaj komentarz
UPC Polska ruszyło z telewizyjną kampanią reklamową, promującą innowacyjną usługę Replay TV. Kampania potrwa do 18 czerwca. Wprowadzenie Replay TV wspierane jest także reklamą w radiu, online oraz działaniami BTL. Replay TV to usługa dostępna na dekoderach Horizon UPC, pozwalająca klientom oglądać ulubione programy telewizyjne nawet do siedmiu dni wstecz, dzięki czemu użytkownicy mogą kształtować własną ramówkę i mieć jeszcze większą swobodę w korzystaniu z cyfrowej telewizji.
Białe certyfikaty dla Orange Polska
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-11 15:28 - dodaj komentarz
Od kilku lat realizowano w Orange Polska Program Oszczędności Energii. Uruchomiono blisko 100 różnych inicjatyw, które w latach 2014-2016 przyniosły łącznie oszczędności energii elektrycznej w wysokości 145,0 GWh. Dla organizacji to konkretne korzyści w budżecie, dla środowiska – zmniejszenie emisji CO2 do atmosfery łącznie o 118 802 ton. Przykładami takich inicjatyw są – RAN features – ograniczenie zużycia energii elektrycznej przez nadajniki stacji bazowych oraz Green Box
T-Mobile Polska z wyższą bazą abonentów po pierwszym kwartale 2017
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-11 15:23 - dodaj komentarz
W pierwszym kwartale 2017 roku T-Mobile Polska kontynuuje pozyskiwanie klientów abonamentowych, których liczba w ciągu roku zwiększyła się o 178 tysięcy. Spółka konsekwentnie inwestuje w rozbudowę infrastruktury zwiększając liczbę stacji bazowych obsługujących technologię LTE oraz Carrier Aggregation (CA), która zapewnia wyższe prędkości przesyłania danych i większą pojemność sieci.
Rewelacyjna klawiatura mechaniczna X Range i Smartwatch Chrono 2 w sklepach Biedronka
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-11 15:18 - dodaj komentarz
Już w poniedziałek 15 maja, ofertę sklepu Biedronka wzbogacą dwa urządzenia technologicznej marki Hykker – gamingowa Klawiatura mechaniczna X Range i multifunkcyjny Smartwatch Chrono 2. Produkty będą dostępne w atrakcyjnych cenach - odpowiednio 149 zł i 159 zł. Hykker X Range to gamingowa klawiatura mechaniczna, będąca nieodłącznym elementem wirtualnych rozgrywek.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: