GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Nagrody EISA 2018 dla siedmiu produktów Sony
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-17 15:22 - dodaj komentarz
Europejskie Stowarzyszenie Obrazu i Dźwięku doceniło osiągnięcia firmy Sony jako czołowego producenta elektroniki użytkowej: w tegorocznej edycji organizowanej przez stowarzyszenie konkursu nagrody otrzymało siedem produktów Sony. EISA jest największą europejską organizacją zrzeszającą wydawców i twórców multimediów. Jurorzy stowarzyszenia wnikliwie oceniają produkty z różnych kategorii, a ich werdykty uważane są za wyznacznik prawdziwej jakości i innowacyjności.
10 GB w muzycznym prezencie od Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-17 15:19 - dodaj komentarz
Kraków Live Festival to kolejne muzyczne wydarzenie tego lata wspierane przez Orange. Wystąpią na nim m.in. Die Antwoord, Kendrick Lamar i Martin Garrix. Z tej okazji każdy, kto korzysta ze smartfona z internetem od Orange dostanie darmowy pakiet 10 GB w prezencie. Będzie można aktywować go w dniach festiwalowych, czyli 17 i 18 sierpnia. Pakiet 10 GB w prezencie może aktywować klient usług mobilnych Orange.
73 proc. włamań powiodło się dzięki wykorzystaniu aplikacji internetowych
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-17 15:18 - dodaj komentarz
Analiza testów penetracyjnych przeprowadzonych przez badaczy z Kaspersky Lab w sieciach korporacyjnych w 2017 r. wykazała, że trzy czwarte (73%) skutecznych włamań powiodło się dzięki wykorzystaniu aplikacji internetowych zawierających luki w zabezpieczeniach. Wyniki zostały podsumowane w nowym raporcie „Ocena bezpieczeństwa korporacyjnych systemów informacyjnych w 2017 r.”.
#MicrosoftMówi – „cloud” on the water, czyli zachmurzona ewolucja muzyki
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-17 15:14 - dodaj komentarz
Od płyt winylowych, po kasety, płyty CD, odtwarzacze MP3, a ostatnio coraz bardziej popularne serwisy streamingowe. Sposób, w jaki słuchamy muzyki, przez lata, szybko ewoluował, dając nam za każdym razem nie tylko możliwość cieszenia się nowym nośnikiem dźwięku, ale także szansę na przechowywanie coraz większej liczby nagrań na mniejszych nośnikach. Każdy z nich ma swoje plusy i minusy, jednak w dobie rosnącej popularności muzyki w formie cyfrowej, łatwo zapomnieć o wyzwaniach
Orange: Tak się robi Internet Rzeczy! Jak to działa (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-17 15:10 - dodaj komentarz
Orange Polska zapewniamy łączność opartą o jedną z 11 różnych technologii i rozwiązań. Bazują one na testowanym rok temu LTE-M i NB-IoT, a także innych – choćby LoRa. CAT-M1, o którym mowa w tym odcinku to jedna z kategorii urządzeń w ramach szerszego LTE-M. Integrated Solutions dba o to, by dane, które będą spływać z liczników prezentowane były w sposób zdatny dla osoby, która zajmować się będzie zarządzaniem całym tym systemem. Czyli przeanalizuje dane, złoży je w całość i
Poczta Polska: Pocztówka z wakacji także przez Internet
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-17 15:05 - dodaj komentarz
Widokówki z nadmorskimi miejscowościami były najlepiej sprzedającym się produktem lipca w placówkach pocztowych. Według najnowszych danych Poczty Polskiej aż o 20% wzrosła sprzedaż znaczków w pasie nadmorskim w porównaniu do wyników z zeszłego roku. Z kolei w sprzedaży internetowej na platformie Envelo największą popularnością cieszy się e-znaczek. W okresie wakacyjnym dobrze sprzedaje się również e-kartka – personalizowana pocztówka z grafiką lub zdjęciem.
Fala włamań na konta w serwisie Instagram - komentarz Kaspersky Lab
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-16 15:25 - dodaj komentarz
W ostatnich dniach wielu użytkowników Instagrama straciło dostęp do swoich kont i nie jest w stanie go odzyskać. Wg ofiar, po porwaniu konta cyberprzestępcy zmieniają nick, zdjęcie profilowe, adres e-mail i numer telefonu, co sprawia, że przywrócenie dostępu jest niemal niemożliwe. Instagram opublikował już swoje oficjalne stanowisko w tej sprawie. Eksperci z Kaspersky Lab skomentowali temat.
Inteligentne urządzenia LG ThinQ z najwyższymi notami od jurorów EISA
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-16 15:23 - dodaj komentarz
Europejskie Stowarzyszenie Obrazu i Dźwięku (ang. European Imaging and Sound Association ― EISA) nagrodziło produkty firmy LG Electronics za nowatorskie wykorzystanie sztucznej inteligencji i innowacyjne wzornictwo. Produkty LG oparte na technologii sztucznej inteligencji ThinQ, takie jak telewizory LG OLED i LG SUPER UHD oraz systemy audio LG XBOOM, wyprzedziły konkurencję w kategoriach, w których liczyła się znakomita jakość obrazu, doskonały dźwięk oraz efektywne wykorzystanie
Niedobory kadrowe, niedoinwestowanie i błędy ludzkie stwarzają zagrożenie dla ICS
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-16 15:18 - dodaj komentarz
Według badania Kaspersky Lab poświęconego stanowi cyberbezpieczeństwa przemysłowego w 2018 r., firmy z sektora przemysłowego i energetycznego, jak również przedsiębiorstwa transportowe i logistyczne, mają odmienne opinie odnośnie negatywnych skutków cyberataków na ich sieci przemysłowe. Jednak jeśli chodzi o czynniki, które zagrażają bezpieczeństwu ich sieci, zgodnie wskazują trzy kluczowe obawy: niedobory kadrowe, niedoinwestowanie ze strony kierownictwa wyższego szczebla oraz czynnik ludzki.
Darmowe gigabajty i minimum 30 dni po doładowaniu w nowej ofercie T‑Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-16 15:16 - dodaj komentarz
Nowa oferta „Darmowe GB po doładowaniu” od T‑Mobile to idealna propozycja dla tych, którzy chcą swobodnie korzystać z internetu bez konieczności ciągłego doładowywania karty. By z niej skorzystać wystarczy kupić Starter za 5zł z bonusem 7 GB (do wykorzystania w Polsce) na 7 dni na start. Po doładowaniu konta wybraną kwotą przedłużona zostanie ważność karty. W zależności od kwoty doładowania może to być od 30 (przy doładowaniu od 5 złotych) do 150 dni (przy doładowaniu od 200 złotych).
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: