GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

System Pekao Connect Innowacją roku 2017
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-12-12 15:44 - dodaj komentarz
Usługa integracji platformy transakcyjnej PekaoBiznes24 z systemami finansowo-księgowymi firmy Pekao Connect otrzymała prestiżowy tytuł Innowacji Roku 2017. Pekao Connect to nowatorskie rozwiązanie Banku w zakresie elektronicznej obsługi bankowej dużych firm. Konkurs odbywał się patronatem Wydziału Nauk Technicznych Polskiej Akademii Nauk oraz Fundacji Centrum Innowacji FIRE.
Młodszy przedsiębiorca częściej korzysta z IT oraz zaawansowanych technologii
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-12-12 15:41 - dodaj komentarz
EFL w badaniu „Milenialsi w MŚP. Pod lupą” zapytał przedsiębiorców z pokolenia Y o nowoczesne technologie, z jakich korzystają w swoich firmach. Blisko połowa wskazała na tradycyjne narzędzia jak sprzęt komputerowy, telefony, internet, co trzeci – na maszyny, zaawansowane programy i aplikacje, a co szósty – na technologie czerpiące z IT, m.in. nawigację, monitoring czy terminale płatnicze. Biorąc pod uwagę branże, z podstawowego IT najczęściej korzystają przedstawiciele firm usługowych.
Plus: Ja + Laptop Omen by HP (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-12-11 15:38 - dodaj komentarz
W najnowszym spocie Plusa wszystko jest świętne! Odświętne! Testuj LTE Plus Advanced tylko za 9 zł przez dwa miesiące, albo zgarnij Omen by HP 15-ce008nw! Sprawdź to już teraz!
NASK: Wyzwania w ochronie własności intelektualnej
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-12-11 15:34 - dodaj komentarz
Badania nad prawem autorskim do muzyki, do nowych związków chemicznych i do elektronicznych ubrań oraz analizy prawnych zawiłości ochrony własności intelektualnej to niektóre tematy prac badawczych nagrodzonych w dorocznym konkursie Urzędu Patentowego RP. Urząd nagrodził nie tylko autorów prac doktorskich, habilitacyjnych, magisterskich i licencjackich ale też dziennikarzy oraz autorów plakatów i krótkich filmów poświęconych tematyce ochrony własności intelektualnej.
Cyfrowy Polsat i IPLA ze świąteczną galą KSW 41
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-12-11 15:31 - dodaj komentarz
Ruszyła sprzedaż dostępu do świątecznej gali KSW 41, która odbędzie się w katowickim spodku na dzień przed Wigilią Świąt Bożego Narodzenia. W sobotę, 23 grudnia br. w najważniejszych walkach wieczoru spotkają się Borys Mańkowski i Dricus Du Plessis w pojedynku o tytuł mistrza KSW wagi półśredniej oraz znani szerszej publiczności Popek Monster i Tomasz Oświeciński. Dla abonentów Cyfrowego Polsatu i IPLI gala jest dostępna w systemie „pay-per-view” (PPV) w cenie 40 zł.
Użytkownicy aplikacji mobilnych 14 polskich banków zaatakowani
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-12-11 15:27 - dodaj komentarz
W oficjalnym sklepie Google Play pojawiły się dwie niebezpieczne aplikacje, których ukrytym celem było wykradanie dostępu do rachunków bankowych Polaków i wyprowadzanie z nich pieniędzy. Eksperci z firmy ESET, którzy jako pierwsi wpadli na trop złośliwych aplikacji, poinformowali, że na celowniku znaleźli się użytkownicy aplikacji mobilnych aż 14 polskich banków! Z końcem listopada w oficjalnym sklepie Google Play pojawiły się dwie aplikacje – „CryptoMonitor”,
Nie trzeba papieru, żeby podpisać umowę z Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-12-11 15:23 - dodaj komentarz
Przychodzicie do salonu, wybieracie ofertę, umowę podpisujecie na tablecie i zanim wrócicie do domu jest już w formie pliku w formacie pdf na skrzynce e-mail. Szybko i wygodnie. Da się? Oczywiście. Dokładnie tak to wygląda w salonie przy ul. Okrzei 34 w Warszawie, przy skrzyżowaniu z ulicą Targową. Dzisiaj Orange rozpoczęło w nim testy rozwiązania, w którym „pozbyto się” papieru.
mBank przypomina zasady bezpiecznego korzystania z internetu
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-12-11 15:14 - dodaj komentarz
Dziennikarze twierdzą, że dbają o bezpieczeństwo swoich komputerów i urządzeń mobilnych. Zapominają jednak o kilku podstawowych zasadach – wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie mBanku. Instytucja rozpoczęła dziś kolejną edycję kampanii społecznej #uwazniwsieci, która ma uświadamiać o zagrożeniach czekających na nas w sieci. Aż 93 proc. dziennikarzy twierdzi, że dobrze sobie radzi z nowymi technologiami – wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie mBanku przez
Dziś telewizor musi być Smart
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-12-11 15:12 - dodaj komentarz
Wraz z innowacjami w dziedzinie jakości obrazu i designu Samsung udoskonala system i aplikacje dostępne w telewizorach. W 2010 r. powstał pierwszy na świecie sklep z aplikacjami dla telewizorów, a rok później wprowadzono interfejs dla użytkowników Samsung Smart TV – Smart Hub. Od tego czasu stopniowo pojawiały się kolejne innowacje, w tym system operacyjny Tizen, który pozwolił usprawnić korzystanie z telewizorów poprzez intuicyjną obsługę i możliwość połączenia z innymi urządzeniami.
TAURON z dofinansowaniem na budowę inteligentnych sieci
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-12-11 15:09 - dodaj komentarz
TAURON Dystrybucja pozyskał kolejne środki unijne na budowę i modernizację sieci średniego i niskiego napięcia. Głównym celem projektu będzie budowa i modernizacja sieci elektroenergetycznej pozwalająca na jej dostosowanie do funkcjonalności sieci inteligentnej (SMART). W sumie spółka na realizację inwestycji pozyskała dotacje w wysokości ponad 160 mln zł.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: