GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

GOmobile - nowa aplikacja mobilna Banku BGŻ BNP Paribas
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-20 15:45 - dodaj komentarz
Klienci indywidualni Banku BGŻ BNP Paribas mogą jeszcze prościej korzystać z usług oraz produktów oferowanych przez Bank. Dzięki nowej aplikacji mobilnej GOmobile, dostępnej już w marketach z aplikacjami, otrzymają szybki i łatwy dostęp do swojego konta, lokat, kredytów, historii wydatków czy analiz w smartfonie. Udoskonalona aplikacja, z zaprojektowaną od podstaw szatą graficzną i funkcjonalnościami, umożliwia szybsze i bardziej przystępne korzystanie z usług Banku.
Samsung Galaxy Tab Active2 – wydajny tablet dla biznesu
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-20 15:43 - dodaj komentarz
Samsung Galaxy Tab Active2 to nowy, wzmocniony tablet dla biznesu. Urządzenie wyposażono m.in. w zabezpieczenia biometryczne i rysik S Pen. Wspólnie z partnerami, firma Samsung rozwija ekosystem usług i narzędzi, dedykowanych Galaxy Tab Active2. Firma Samsung Electronics Co., Ltd. zaprezentowała Galaxy Tab Active2, nowy tablet zaprojektowany pod kątem zadań biznesowych. Urządzenie oferuje m.in. zabezpieczenia biometryczne, możliwość pracy na wielu oknach jednocześnie i rysik S Pen.
Polska Poczta nagradza laureatów Rankingu e-Gazele Biznesu
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-20 15:40 - dodaj komentarz
Znamy pierwszych zwycięzców konkursu e-Gazele Biznesu. Podczas wczorajszej uroczystej gali w Katowicach Poczta Polska wyróżniła wiodące firmy z województwa śląskiego, opolskiego i dolnośląskiego, które zajmują się sprzedażą w internecie. Poczta Polska kolejny rok z rzędu jest partnerem rankingu najlepszych polskich przedsiębiorstw eCommerce. Liderem e-Gazeli Biznesu w woj. dolnośląskim została firma P4 Solutions, która specjalizuje się w sprzedaży produktów do domu i ogrodu.
Ericsson przedstawia wyniki fnansowe za trzeci kwartał 2017
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-20 15:38 - dodaj komentarz
Sprzedaż spadła o 6% rdr. Sprzedaż skorygowana dla porównywalnych jednostek, z uwzględnieniem zmiany kursów walutowych spadła o 3%. Sprzedaż w segmencie Sieci (Networks) zmniejszyła się o 4%. Sprzedaż skorygowana dla porównywalnych jednostek, z uwzględnieniem zmiany kursów walutowych oraz o skorygowany projekt Managed Services w Ameryce Północnej, nieznacznie wzrosła. Marża brutto wyniosła 25.4% (28.3%). Skorygowana¹ marża brutto wyniosła 30.0% (29.4%) na skutek wzrostu
myPhone Prime 2 - mocny i tani smartfon już na rynku
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-20 15:36 - dodaj komentarz
Duży, 5,5-calowy ekran HD, elegancka metalowa obudowa, dwa dobre aparaty fotograficzne oraz podzespoły zapewniające płynne działanie – tak w skrócie przedstawia się nowy myPhone Prime 2. Model w wyjątkowej cenie 399 złotych wzbogaca ofertę marki myPhone jeszcze dziś. Czy jakiś smartfon w tak niskiej cenie wzbudzał dotychczas tak wiele emocji? Model to 5,5-calowy smartfon, następca popularnego modelu Prime.
Wyróżnienie dla Ministerstwa Cyfryzacji
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-19 15:52 - dodaj komentarz
Zespół ministerstwa otrzymał prestiżowe wyróżnienie „Liderów Digital Excellence 2017” CIONET Polska za szczególne osiągnięcia w dziedzinie innowacyjności i transformacji cyfrowej. Od dwóch lat Ministerstwo Cyfryzacji podejmując liczne działania dąży do przeprowadzenia cyfrowej rewolucji w polskiej administracji publicznej. Nasze staranie zostały dostrzeżone i wyróżnione przez organizację CIONET Polska, która jest największą społecznością IT Executives w Europie.
Play: Nowy Xiaomi w ofercie i Galaxy S8+ tańszy nawet o 858 zł
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-19 15:49 - dodaj komentarz
Czwartkowe zmiany w cenniku telefonów w sieci Play – jedna nowość i kilka modeli w niższych cenach. Ale za to jaka nowość! Do oferty trafia Xiaomi Mi 6 64 GB. Xiaomi Mi 6 to smartfon z systemem Android 7.1.1 Nougat deklasujący konkurencję pod względem wydajności, szybkości i płynności. Tak doskonałe działanie gwarantuje ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 635 oraz nakładka systemowa MIUI v8.2.
Samsung wprowadza pierwszy ekran Cinema LED Screen w Azji
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-19 15:38 - dodaj komentarz
Samsung Electronics rozszerza swoją wizję „Teatru Przyszłości”, instalując w Paragon Cineplex w Bangkoku w Tajlandii Cinema LED Screen. Ekrany Cinema LED Screen firmy Samsung, pierwsze na świecie kinowe wyświetlacze LED z funkcją High Dynamic Range (HDR) zgodne ze standardem DCI, po pomyślnych instalacjach na początku bieżącego roku w Seulu i Busan w Korei są wprowadzane w Azji Południowo-Wschodniej.
Visa wspiera kampanię społeczną Warto Bezgotówkowo
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-19 15:36 - dodaj komentarz
Visa, wieloletni aktywny członek Koalicji na Rzecz Obrotu Bezgotówkowego i Mikropłatności, wspiera zainicjowaną przez Koalicję kampanię społeczną Warto Bezgotówkowo. Kampania ta, objęta honorowym patronatem przez Ministerstwo Rozwoju i Ministerstwo Finansów, ma upowszechniać wiedzę o zaletach bezgotówkowych form płatności oraz zachęcać Polaków do aktywnego korzystania z nich.
Aż 2/3 instytucji finansowych doświadczyło w 2016 roku cyberataku
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-19 15:33 - dodaj komentarz
Cyberbezpieczeństwo staje się dla banków i innych instytucji finansowych coraz większym wyzwaniem. Dzieje się tak z uwagi na wzrastającą popularność urządzeń Internetu Rzeczy (IoT) oraz zachowania konsumentów, którzy chętnie korzystają z dostępu do swoich kont za pomocą różnych urządzeń mobilnych. Instytucje finansowe zmieniają strategie bezpieczeństwa, aby sprostać oczekiwaniom klientów. Zapotrzebowanie na usługi w czasie rzeczywistym i na żądanie rośnie.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: