GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Cinkciarz.pl z aplikacją na Universal Windows Platform
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-27 15:19 - dodaj komentarz
Firma udostępniła swoje usługi na platformie Microsoftu. Docelowo użytkownicy znajdą na niej wszystkie funkcjonalności wspierające wymianę walut, które dziś są dostępne w aplikacji Cinkciarz.pl na urządzeniach z systemami Android oraz iOS. Aplikacja na UWP jest wszechstronnym rozwiązaniem, oferującym te same praktyczne i wygodne funkcjonalności dla tak różnorodnych urządzeń jak: komputer PC, tablet, konsola Xbox czy nawet… okulary Hololens.
NASK uzyskał status Państwowego Instytutu Badawczego
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-26 16:01 - dodaj komentarz
Instytut badawczy NASK uzyskał status Państwowego Instytutu Badawczego. W ten sposób Rada Ministrów wyróżnia instytuty badawcze, które wypełniają szczególne ważne dla państwa zadania i prezentują wysoki poziom prac badawczo-rozwojowych. Wśród działań, które stanowią podstawę nadania NASK statusu PIB jest prowadzenie Narodowego Centrum Cyberbezpieczeństwa, utworzonego w lipcu 2016 r. Jest to instytucja koordynująca działania, dotyczące bezpieczeństwa teleinformatycznego instytucji państwowych oraz
POPC + Orange = 264 tys. gospodarstw domowych w zasięgu światłowodu
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-26 15:57 - dodaj komentarz
To równanie pozwoli załatać wiele cyfrowych „białych plam” na mapie Polski. W 423 gminach Orange planuje podłączyć do światłowodu ponad 264 tys. domów, mieszkań, małych i średnich firm, a także szkół. Tych ostatnich w planach ma blisko 2,9 tys. A to wszystko do 2020 r. Największą z firm, która także wzięła na siebie najwięcej z obszarów był Orange. Fundacja Orange i Stowarzyszenie Mistrzowie Kodowania podpisali kolejne porozumienie, także w ramach POPC, choć w nieco innych obszarach.
LG Display prezentuje 77-calowy elastyczny wyświetlacz
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-26 15:52 - dodaj komentarz
Niekwestionowany lider rynku wyświetlaczy organicznych prezentuje innowacyjny wyświetlacz OLED. Firma LG Display, lider innowacji w dziedzinie technologii wyświetlania obrazu, zaprezentowała pierwszy na świecie elastyczny i przezroczysty wyświetlacz OLED o przekątnej 77 cali. To kolejne osiągnięcie, które pozwoliło spółce LG cenionej za doświadczenie w produkcji dużych paneli organicznych, umocnić swoją silną pozycję w branży.
Mobilne oprogramowanie ransomware: ewoluujące zagrożenie
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-26 15:47 - dodaj komentarz
Cyberprzestępcy stosujący mobilne oprogramowanie ransomware koncentrują swoje ataki na bogatych krajach. Rozwinięte rynki nie tylko odznaczają się wyższym poziomem przychodów, ale również bardziej zaawansowaną i powszechniej wykorzystywaną infrastrukturą mobilną i e-płatności. Według rocznego raportu Kaspersky Lab dotyczącego oprogramowania ransomware obejmującego lata 2016-2017 są to idealne warunki dla cyberprzestępców, ponieważ oznaczają możliwość przelania
Kolejna edycja European Broadband Awards
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-26 15:43 - dodaj komentarz
Rusza 3 edycja European Broadband Awards 2017, odbywająca się w ramach Jednolitego Rynku Cyfrowego (Digital Single Market - DSM). W konkursie zostaną wyłonione i nagrodzone najlepsze projekty w zakresie planowania, zarządzania i wdrażania Internetu szerokopasmowego w Europie. Celem European Broadband Awards jest identyfikacja i uznanie dobrych praktyk w planowaniu, zarządzaniu i wdrażaniu sieci szerokopasmowych, jak również wspieranie wymiany know-how.
Kluby Sportowe Orange nagrodzone
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-26 15:40 - dodaj komentarz
Program Kluby Sportowe Orange otrzymał nagrodę w Konkursie Marketingu Bezpośredniego „Golden Arrow” w kategorii społeczna odpowiedzialność biznesu. Tworząc 100 multidyscyplinarnych klubów, otworzyliśmy furtkę do rozwoju sportowych pasji mieszkańców małych i średnich miejscowości. Każda z uczestniczących drużyn została wyposażona w niezbędne stroje, sprzęt sportowy i treningowy. Aby w pełni wykorzystać możliwości, jakie daje Program, kluby otrzymały tablety oraz darmowy internet.
T-Mobile: Zmiany w ESL Mistrzostwach Polski
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-26 15:37 - dodaj komentarz
23 czerwca ruszył nowy, 15 sezon ESL Mistrzostw Polski, który przyniesie ze sobą szereg innowacyjnych zmian, zapewniających uczestnikom nowe możliwości rozwoju profesjonalnej kariery. Dodatkowo system wynagrodzeń dla drużyn wprowadzi w szeregi graczy stabilność finansową. W rozgrywkach ponownie zmierzą się najlepsi polscy zawodnicy Counter-Strike: Global Offensive i League of Legends. Zwieńczeniem sezonu będą finały, które odbędą się 15-17 września podczas 28. Międzynarodowego Festiwalu
Play: FORMUŁA PERFECT BOX dla Firm
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-26 15:32 - dodaj komentarz
Nowy Stan Nielimitowany to nie wszystko. Play uruchomiło także wersję abonamentu dla firm, nazwaną FORMUŁA PERFECT BOX dla Firm. W założeniu prosta, dająca dużo oferta. 2 karty SIM a w nich:mnielimitowane rozmowy i SMSy i MMSy w kraju, nielimitowany internet w smartfonie, nielimitowany roaming UE – rozmowy, SMSy, internet w roamingu UE, muzyka w TIDALu, filmy i seriale w Showmaxie. I do tego dodatkowy internet do biura gratis.
UKE: Przed wakacjami – co warto wiedzieć?
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-26 15:27 - dodaj komentarz
Co powinieneś wiedzieć zanim wyjedziesz na wakacje? Jak uniknąć wysokich kosztów połączeń podczas letniego wypoczynku? Jak zabezpieczyć telefon dziecka? Gdzie dzwonić w sytuacji alarmowej? Uczestniczymy w akcji informacyjnej „Przed wakacjami – co warto wiedzieć?” Nowe zasady korzystania z roaming. Co to jest roaming? Roaming umożliwia korzystanie z obcych sieci, gdy znajdujemy się poza zasięgiem sieci swojego dostawcy usług. Z roamingu miedzynarodowego korzystamy, będąc za granicą,
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: