GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Play: Tańsze modele i nowe zestawy
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-06-14 15:51 - dodaj komentarz
Od dzisiaj wybierając jeden z poniższych telefonów będziecie mogli dostać je z niższą opłatą na start lub z niższą dopłatą niż jeszcze wczoraj. Polecamy Wam przyjrzeć się zwłaszcza ofercie na Huawei Mate 10 lite i LG Q6. Fani mocniejszych sprzętów powinni rzucić okiem na LG V30 i Huaweia P10. Pełna lista urządzeń w obniżonych cenach prezentuje się tak:
Płać za bilety kartą Visa, a nawet 50proc. ich wartości wróci do programu Visa Oferty
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-06-14 15:48 - dodaj komentarz
Lato za pasem, a pogoda jest wspaniała – wszystko zachęca do podróży! SkyCash i Visa czują ten klimat. W ramach wspólnej promocji zachęcają do podróży i zwracają 50% wartości zakupionego biletu. Promocją objęte są wszystkie bilety komunikacji miejskiej i kolei regionalnych dostępne w aplikacji SkyCash. Aby skorzystać z promocji, należy zarejestrować swoją kartę Visa na stronie visaoferty.pl, a następnie za pomocą tej samej karty zakupić bilet w aplikacji SkyCash.
Play: Od jutra 3 miesiące gratis dla PLAY INTERNET
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-06-14 15:44 - dodaj komentarz
W ramach internetowych ofert Play proponuje Wam wiele sposobów na wykorzystanie danych i wiele urządzeń, spośród których możecie wybierać. Do strony ofertowej staramy się podchodzić równie różnorodnie. Od pewnego czasu abonencisieci Play mogli skorzystać z rabatu 10 zł na abonament na cały okres trwania umowy. Na czym to dokładnie polega? Posiadając inny abonament (głosowy lub internetowy) i podpisując czy przedłużając umowę na PLAY INTERNET będziecie mogli skorzystać z 3 miesięcy za 0 zł.
Sztuka w edukacji – uzupełnienie czy przeciwwaga dla nowych technologii
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-06-14 15:38 - dodaj komentarz
Już po raz piąty odbędzie się Ogólnopolska Konferencja „Cyberprzestrzeń, światy wirtualne”, organizowana na Akademii Pedagogiki Specjalnej. NASK jest współorganizatorem wydarzenia. Uczestnicy odbywającej się 15 czerwca w Warszawie konferencji skupią się na roli sztuki we współczesnej edukacji, rozważając jak kształcenie twórcze, estetyczne i rozwijające wrażliwość wpływa na postawy i działania młodych ludzi w dzisiejszym świecie – realnym i wirtualnym.
Polska wśród najczęściej atakowanych państw w maju
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-06-14 15:35 - dodaj komentarz
olska znalazła się w ogonie Europy pod względem bezpieczeństwa sieciowego. Pomimo mniejszej statuystycznie ilości ataków, nadal jesteśmy lepsi jedynie od sześciu państw: Macedonii, Ukrainy, Hiszpanii, Bośni i Hercegowiny, Litwy oraz Białorusi….. To wyniki badania indexu zagrożeń firmy Check Point Software Technologies. Podczas gdy najbezpieczniejszymi krajami Starego Kontynentu znów są Islandia i Irlandia, Polska ulokowała się na 36 miejscu i znalazła się za pierwszą piątką najczęściej
Czy sztuczna inteligencja napędzi polską gospodarkę?
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-06-14 15:32 - dodaj komentarz
W ciągu najbliższej dekady skumulowany wpływ sztucznej inteligencji (Artificial Intelligence/AI) na światową gospodarkę może wynieść od 1,5 do 3 bln USD, co przełoży się na przyspieszenie wzrostu PKB nawet o 1-2 pkt proc. Twórcy raportu „Iloraz sztucznej inteligencji” przygotowanego na zlecenie polskiego oddziału Microsoft szacują, że w przypadku polskiej gospodarki sztuczna inteligencja odpowiadała w ostatnich latach jedynie za 0,1-0,2 pkt proc. wzrostu.
Udane testy 5G podczas posiedzenia plenarnego BEREC w Polsce
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-06-14 15:26 - dodaj komentarz
Urząd Komunikacji Elektronicznej razem z Nokia przeprowadziły udane testy 5G podczas trwającego w Trójmieście 35. posiedzenia plenarnego BEREC (Organu Europejskich Regulatorów Łączności Elektronicznej). To pierwszy przypadek w Europie, kiedy regulator rynku inicjuje testy 5G. Podczas przeprowadzonych 14 czerwca w Sopocie testów na częstotliwości 28 GHz udało się osiągnąć w szerokości kanału radiowego 100 MHz transfer 375 Mb/s przy opóźnieniach 4-10 ms .
MAM + innogy = niższe rachunki dla mieszańców Warszawy
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-06-14 15:21 - dodaj komentarz
MAM, platforma do obniżania i opłacania rachunków za media, rozpoczęła współpracę z innogy Polska, sprzedawcą energii elektrycznej. Dzięki temu Klienci firmy będą mogli obniżać swoje rachunki oraz szybko dokonać opłaty za energię elektryczną. innogy Polska, jako pierwszy sprzedawca energii w Polsce, rozpoczęła współpracę z MAM – platformą do obniżania i opłacania rachunków za media.
Narodowe Centrum Badań i Rozwoju oraz Poczta Polska stawiają na elektromobilność
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-06-14 15:19 - dodaj komentarz
Poczta Polska oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju podpisały list intencyjny o współpracy na rzecz rozwoju elektromobilności w Polsce. Współpraca agencji wykonawczej Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz spółki Skarbu Państwa pozwoli na wykorzystanie potencjału logistycznego Poczty Polskiej oraz przełoży się na unowocześnienie jej oferty. Logistyka staje się jednym z głównych motorów napędowych gospodarki.
Niespodzianka od mPay dla uczestników Beskidy Music Festival
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-06-13 15:25 - dodaj komentarz
Niespodziankę możesz odebrać podczas Beskidy Music Festival w specjalnym punkcie oznaczonym logiem mPay. Na miejscu wystarczy okazać ekran aplikacji z zapisanym biletem (zakładka „Kontrola biletów”) lub jego papierowy wydruk. Obsługa punktu sprawdzi ważność biletu oraz to, czy kwalifikujesz się do otrzymania niespodzianki. Pamiętaj, że promocją objęte są tylko te bilety, które zostały opłacone przy użyciu karty płatniczej.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: