GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Interia: Smaker bije rekordy
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-04-19 15:50 - dodaj komentarz
Należący do Interii serwis Smaker jest liderem kategorii Kuchnia, gotowanie i bije kolejne rekordy – w marcu br. odwiedziło go ponad 4,5 mln użytkowników sieci. Według badania Gemius/PBI w kategorii Kuchnia, gotowanie Grupa Interia dominuje na rynku, z wynikiem 4,9 mln RU w marcu 2018. Największa w tym zasługa serwisu Smaker, który łączy funkcję społecznościową i poradnikową- użytkownicy korzystają z niego w poszukiwaniu sprawdzonych przepisów na smaczne i zdrowe dania,
MagentaBiznes - tak się robi efekt WOW w biznesie
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-04-19 15:44 - dodaj komentarz
Wystartowała nowa kampania T‑Mobile dla firm, w której klienci operatora promują rozwiązania MagentaBiznes – nielimitowany internet i rozmowy dla wszystkich w firmie, a także niższe płatności, gdy nie używa się dodatkowych kart SIM. W pierwszym spocie reklamowym wystąpiła architekt krajobrazu, prowadząca od ponad 21 lat własną firmę. Na ekranie pojawiła się także Dorota Wellman, która sprawdza, jak uzyskać efekt WOW w biznesie.
PZPN z nowym systemem biletowym od Blue Media
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-04-19 15:37 - dodaj komentarz
Wdrożenie systemu biletowego to kolejny etap rozwoju projektu “Łączy nas piłka”, realizowanego przez spółkę Blue Services z grupy Blue Media. Na pierwsze dwa mecze I reprezentacji Polski oraz reprezentacji U-21 sprzedano przez system biletowy “Łączy nas piłka” 100 tys. biletów w niecałe dwa miesiące od uruchomienia usługi. Wdrożenie systemu biletowego to kolejny etap rozbudowy multiplatformy komunikacyjnej, tworzonej i rozwijanej od 2014 r. przez Blue Services, spółkę z grupy Blue Media.
Nowe rozwiązania chmurowe zintegrowane z architekturą Fortinet Security Fabric
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-04-19 15:33 - dodaj komentarz
Fortinet, światowy lider w dziedzinie zaawansowanych cyberzabezpieczeń, poinformował, że firma Arista Networks przystąpiła do programu partnerskiego Fortinet Fabric-Ready. Arista jest jednym z największych dostawców chmurowych rozwiązań sieciowych sterowanych programowo. Jej produkty przeznaczone są dla dużych centrów przetwarzania danych, systemów pamięci masowej i środowisk obliczeniowych.
ING piątą marką w Polsce ze 100 mln wyświetleń na YouTube
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-04-19 15:27 - dodaj komentarz
ING Bank Śląski jako pierwszy bank i piąta marka w Polsce przekroczył 100 mln wyświetleń filmów w serwisie YouTube. Bank jest też najpopularniejszy w swojej kategorii pod względem liczby subskrybentów obserwujących profil. Filmy opublikowane na kanale ING Banku Śląskiego w serwisie YouTube zostały obejrzane ponad 100 mln razy. Taki wynik osiągnęło do tej pory tylko 5 marek w Polsce. Jak wynika z lutowego raportu YouTube Trends Polska, przygotowanego przez Sotrender, filmy ING są także
Nowy marketplace Wirtualnej Polski – WP radarOkazji
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-04-19 15:25 - dodaj komentarz
Grupa WP wystartowała właśnie z multibrandowym serwisem e-commerce „WP radarOkazji”. To kolejne rozwiązanie Wirtualnej Polski służące sprzedaży w sieci. WP radarOkazji to serwis, który agreguje tysiące ofert od partnerów e-commerce w jednym miejscu. Wyróżnikiem WP radarOkazji jest personalizacja – serwis w sposób automatyczny dopasowuje wyświetlane sklepy i oferty produktowe do preferencji użytkownika.
Najwięcej odsłon w sieci pochodzi z dużych miast
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-04-18 16:37 - dodaj komentarz
Z najnowszych danych Gemiusa wynika, że im większe miasto, tym większa liczba odsłon w sieci wykonywanych przez użytkowników. Więcej ciekawostek o tym, jak Polacy korzystali z internetu w minionym miesiącu, przeczytasz w najnowszej analizie Gemiusa. Analiza zachowania internautów w marcu pokazała, że użytkownicy sieci z miast liczących ponad 500 tys. mieszkańców są najbardziej aktywni online (średnio w miesiącu wygenerowali najwięcej odsłon w przeliczeniu na użytkownika).
Marek Zagórski nowym ministrem cyfryzacji
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-04-18 16:34 - dodaj komentarz
Prezydent Andrzej Duda 17 kwietnia 2018 r. roku powołał Marka Zagórskiego na stanowisko Ministra Cyfryzacji. "Cyfryzacja jest priorytetem premiera Morawieckiego, a więc również polskiego rządu. I dla mnie to jest najważniejsze" – zapowiada nowy szef resortu cyfryzacji. Cyfryzacja pod nadzorem Zagórskiego. Marek Zagórski kieruje Ministerstwem Cyfryzacji już od stycznia 2018 roku (jako sekretarz stanu). Do 17 kwietnia 2018 r., czyli do dnia nominacji, konstytucyjny nadzór nad resortem pełnił
Aplikacje z kodem osób trzecich a ryzyko ujawnienia danych osobowych
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-04-18 16:28 - dodaj komentarz
Analizując popularne aplikacje randkowe, badacze z Kaspersky Lab odkryli, że niektóre z nich przesyłają niezaszyfrowane dane użytkowników za pośrednictwem niezabezpieczonego protokołu HTTP, stwarzając zagrożenie dla prywatności. Jest to wynik stosowania w niektórych aplikacjach zewnętrznych gotowych do użycia zestawów narzędzi dla programistów (SDK), które są dostarczane przez popularne sieci reklamowe.
Microsoft przedstawił innowacje w obszarze bezpieczeństwa
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-04-18 16:26 - dodaj komentarz
W obliczu największych współczesnych zagrożeń, zwłaszcza tych rozwijających się w obszarze Internet of Things (IoT), Microsoft przedstawił nowe narzędzia i technologie bezpieczeństwa pomagające przedsiębiorstwom w ochronie danych i infrastruktury sieciowej. Nowe rozwiązania zostały stworzone w celu wzmocnienia ekosystemu chroniącego przed cyberatakami w pełnym zakresie – od chmury po urządzenia końcowe. Zostały one zaprojektowane tak, by wspierać specjalistów IT w
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: