GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

LG nagrodzone EISA AWARDS za najlepszy telewizor OLED 2017 - 2018
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-08-17 15:37 - dodaj komentarz
Najnowsze telewizory oraz system soundbar od LG nagrodzone przez największych ekspertów branżowych. Stowarzyszenie EISA (European Imaging and Sound Association) przyznało modelowi LG OLED tytuł „najlepszego telewizora OLED” 2017 – 2018, który jest już szóstym z kolei wyróżnieniem zdobytym przez telewizory koreańskiego producenta wyposażone w matryce organiczne. Zwycięzcą nagrody EISA 2017-2018 jest model LG OLED 65E7, który wygrał dzięki perfekcyjnej jakości obrazu oraz szerokim
Nowa wersja trojana Faketoken dla Androida
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-08-17 15:33 - dodaj komentarz
Badacze z Kaspersky Lab wykryli nową modyfikację dobrze znanego trojana bankowości mobilnej Faketoken, który został rozwinięty i obecnie potrafi kraść dane uwierzytelniające z popularnych aplikacji wykorzystywanych do zamawiania taksówek oraz dzielenia kosztów transportu oraz organizowania wspólnych przejazdów. Rynek aplikacji mobilnych rozwija się, oferując coraz więcej usług, które wiążą się z przechowywaniem poufnych informacji finansowych.
Skala cyber zagrożeń w najnowszym raporcie Security Intelligence Report
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-08-17 15:15 - dodaj komentarz
Microsoft przygotował kolejną, 22 odsłonę raportu Security Intelligence Report (SIR), który prezentuje szczegółowe informacje dotyczące obecnej skali cyberzagrożeń. Publikacja zwraca uwagę również na luki w systemach zabezpieczeń, które mogą wymagać poprawy, złośliwe oprogramowanie czy ataki sieciowe oraz exploity – czyli programy wykorzystujące braki w oprogramowaniu.
Orange: Chmura i 5G
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-08-17 15:12 - dodaj komentarz
Czy 5G będzie działać w chmurze? A raczej, czy bez chmury 5G w ogóle powstanie? To chyba największe wyzwanie związane z 5G – stworzenie rozwiązań, które zastąpią urządzenia składające się na sieć 3G czy 4G. Możliwości vRAN są skalowalne, co oznacza, że do chmury będzie można w przyszłości przenieść kilkuset stacji bazowych. Serwery chmury są połączone z resztą sieci szkieletowej.
Plus: SmartDOM - Bądź sprytny (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-08-17 15:08 - dodaj komentarz
Oferta dla bystrzaków! Masz TV w Cyfrowym Polsacie? Przenieś numer do Plusa, by zyskać: abonament w Plusie za 20 zł/mies., Internet LTE Plus nawet za 1 zł/mies., smartfon Samsung Galaxy j5 za 1 zł na start!Odkryj smartDOM i połącz usługi dla domu.
Jak aplikacje wpływają na rozwój dzieci?
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-08-17 15:04 - dodaj komentarz
Zostaw telefon! Odłóż tablet! – możemy coraz częściej usłyszeć od zatroskanych rodziców. Chociaż nadmierne korzystanie z urządzeń elektronicznych nie jest wskazane, nie uciekniemy od rozwoju technologii. Możemy jednak znaleźć sposób, by używanie aplikacji i smartfonów stało się dla dzieci pożyteczne. Obecnie urządzenia elektroniczne otaczają nas na każdym kroku i trudno sobie wyobrazić bez nich życie.
Rynek telemedyczny rośnie błyskawicznie - udział polskich firm
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-08-17 15:01 - dodaj komentarz
Nawet 27 mld dol. może wynosić wartość światowego rynku telemedycznego. Rozwija się on bardzo dynamicznie. Szacuje się, że w najbliższych latach roczne wzrosty będą co najmniej 15-procentowe. Najdojrzalszy jest w tej chwili rynek w Stanach Zjednoczonych. Drugie miejsce pod względem rozwoju zajmuje rynek europejski. Co ważne, spora w tym zasługa polskich producentów sprzętu telemedycznego.
Monitor z 240 Hz i G-SYNC: AOC AGON AG251FG
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-08-17 14:59 - dodaj komentarz
AOC AGON AG251FG, monitor z odświeżaniem 240 Hz i wsparciem dla technologii NVIDIA G-SYNC wchodzi do sprzedaży. Podczas tegorocznych targów gamescom zadebiutuje monitor dedykowany grom sieciowym o wysokim tempie rozgrywki. AG251FG oparto na matrycy TN o przekątnej 24,5 cala i czasie reakcji 1 ms. Wyświetla on obraz w rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli przy odświeżaniu 240 Hz. Monitor wspiera technologię NVIDIA G-SYNC, która zapobiega efektowi rozrywania obrazu oraz Ultra Low Motion Blur
Samsung i Live Nation prezentują: Koncert Coldplay w wirtualnej rzeczywistości
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-08-17 14:51 - dodaj komentarz
Już dziś, 17 sierpnia fani Coldplay obejrzą koncert ulubionego zespołu transmitowany na żywo w wirtualnej rzeczywistości. Show odbędzie się na stadionie Soldier Field w Chicago, w ramach trasy „A Head Full of Dreams”, a jego transmisję będzie można śledzić przy pomocy gogli Samsung Gear VR. To pierwszy w historii grupy Coldplay koncert transmitowany w technologii VR. Bez konieczności przeciskania się do pierwszego rzędu - fani zostaną przeniesieni w najlepsze miejsca na widowni, aby móc
LG: Udoskonalony interfejs UX 6.0+ w nowym LG V30
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-08-16 15:30 - dodaj komentarz
Doskonałe funkcje multimedialne, większe możliwości dopasowania oraz intuicyjność obsługi to główne zalety nowego interfejsu smartfonów LG. Nowy interfejs użytkownika UX 6.0+, który zadebiutuje w przygotowywanym smartfonie V30 firmy LG Electronics (LG) jest udoskonaloną wersją dotychczasowego interfejsu, zoptymalizowanego do współpracy z wyświetlaczem 18:9 OLED FullVision.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: