GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

UOKiK: UPC Polska wycofało wniosek o przejęcie sieci Multimedia Polska
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-23 15:33 - dodaj komentarz
UPC Polska wycofało wniosek o przejęcie kontroli nad spółką Multimedia Polska. Wcześniej UOKiK przedstawił zastrzeżenia do koncentracji, w których wskazał że transakcja doprowadzi do ograniczenia konkurencji w kilkunastu miastach. Mieszkańcy tych miejscowości mogliby płacić więcej za internet i telewizję kablową. Uczestnicy koncentracji dostarczają m.in. usługi telewizji kablowej oraz dostępu do Internetu. Transakcja miała polegać na zakupie przez UPC Polska 100 proc. akcji spółki
Duże ułatwienia w gospodarowaniu częstotliwościami
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-23 15:27 - dodaj komentarz
Nowe narzędzia dla prezesa UKE, usprawnienia mechanizmów aukcyjnych, zabezpieczające ich przebieg przed nierzetelnym postępowaniem uczestników, czy zapisy dotyczące właściwego oznaczenia telefonów to tylko niektóre ze zmian przewidzianych przez projekty nowelizacji Prawa telekomunikacyjnego oraz ustawy o radiofonii i telewizji, przekazane właśnie przez Ministerstwo Cyfryzacji do uzgodnień międzyresortowych, konsultacji publicznych i opiniowania.
Sposób PayU na porzucane koszyki – odroczona płatność
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-23 15:20 - dodaj komentarz
Aż 42% internautów przyznaje, że zdarzyło im się nie dokończyć zakupu z powodu braku wystarczających środków na koncie. Kup dziś, zapłać później – nawet w ciągu 30 dni – tak w skrócie działa odroczona płatność od PayU, która rozwiązuje ten problem. PayU Płacę później to obecnie jedyna w swojej kategorii metoda płatności dostępna w Polsce. Usługa pozwala klientom już niemal wszystkich sklepów internetowych współpracujących z PayU na bezkosztowe odroczenie płatności za zakupy do 30 dni.
Credit Agricole poszerza dostęp do aplikacji mobilnej dla klientów MŚP
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-23 15:14 - dodaj komentarz
Credit Agricole udostępnił najnowszą wersję swojej aplikacji mobilnej CA24. Znalazło się w niej kilka użytecznych nowości, na które czekali klienci. Najważniejszą nowością jest możliwość podpięcia do aplikacji rachunków firmowych i korzystania z nich tak samo jak z rachunków indywidualnych. Inną nowością jest automatyczna prezentacja salda na rachunku bezpośrednio po uruchomieniu aplikacji.
Cyfrowy Polsat podsumowuje 2017 rok
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-22 15:45 - dodaj komentarz
Dla Grupy Cyfrowy Polsat to kolejny rok bardzo dobrych wyników operacyjnych i finansowych. Wśród najważniejszych wydarzeń 2017 roku były: dalsza skuteczna realizacja strategii multiplay, wdrożenie zasady Roam like at home (RLAH), nabycie praw sportowych do transmisji Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA oraz strategiczne akwizycje. Grupa po raz kolejny odnotowała wysoki wzrost liczby usług kontraktowych oraz klientów usług zintegrowanych. Osiągnęła wyniki oglądalności zgodne z
Pierwszy wyścig Formuły 1 w 4K w Eleven Sports 1 tylko w Orange TV
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-22 15:37 - dodaj komentarz
Coraz więcej treści 4K w Orange TV. W najbliższy weekend rusza nowy sezon Formula 1™. Dla polskich widzów szczególnym wydarzeniem będzie powrót na tor Roberta Kubicy jako kierowcy testowego Williams Martini Racing. To spore wydarzenie i na pewno polski kierowca potrzebuje wsparcia kibiców. Niedzielny wyścig, oprócz standardowej relacji w HD, pokazany zostanie także w 4K. Będzie to pierwsza w Polsce transmisja wyścigu F1 w tej technologii.
T‑Mobile robi kolejny krok, by być bliżej swoich klientów
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-22 15:34 - dodaj komentarz
T‑Mobile Polska systematycznie poprawia swoje wyniki operacyjne, notuje także wzrosty w parametrach dotyczących obsługi klienta i postrzegania marki. Operator w 2018 roku zamierza kontynuować strategię koncentracji na relacjach z klientami. W tym celu z dniem 1 kwietnia 2018 wprowadzi w swoich strukturach zmiany, które pozwolą mu jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby klientów.
Nazwa.pl wprowadza DNSSEC dla prawie 450 tys. domen .pl
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-22 15:31 - dodaj komentarz
Nazwa.pl – największy rejestrator nazw w domenie .pl, współpracujący z NASK PIB, podpisał obsługiwane przez siebie nazwy protokołem DNSSEC. Wprowadzone zmiany zwiększają poziom bezpieczeństwa prawie 450 tys. Domen, co stanowi niemal jedną piątą wszystkich nazw w domenie .pl. W szczególności, jeżeli dokonujemy transakcji on-line czy podajemy swoje dane w Internecie. Na koniec 2017 roku ok. 1,6% nazw w domenie .pl było zabezpieczone protokołem DNSSEC.
Samsung Polska partnerem TEDxWarsaw
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-22 15:26 - dodaj komentarz
W czwartek, 22 marca 2018 roku, w warszawskich Złotych Tarasach odbędzie się już 9. edycja inspirującej konferencji TEDxWarsaw, pod przewodnim hasłem „Men & Women”. W tym roku jednym z partnerów imprezy jest firma Samsung Polska, która na potrzeby prowadzonych warsztatów i prelekcji udostępni swoje najnowsze urządzenia do interaktywnych prezentacji - Samsung Flip.
Play: Nowy super pakiet Unlimit za 25 zł na Ukrainę (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-22 15:24 - dodaj komentarz
Operator Play przygotował nowy pakiet ”Dla naszych przyjaciół z Ukrainy” – Unlimit za 25 zł na Ukrainę. W ramach Oferty Promocyjnej można włączyć pakiet nielimitowanych minut, które można wykorzystać dzwoniąc z Polski, w zasięgu Sieci Telekomunikacyjnej na Ukrainę, do ukraińskich sieci komórkowych Kyivstar, Vodafone, Lifecell.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: