GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

LA LA LAND w Play Now za darmo
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-29 14:44 - dodaj komentarz
Co 2 tygodnie w sekcji PLAY Kino Play ma dla Was filmowy prezent do obejrzenia zupełnie za darmo dla każdego korzystającego z PLAY NOW. Tym razem prawdziwy kinowy hit. Film, o którym było bardzo głośno. Film, który zgarnął mnóstwo, mnóstwo nagórd, w tym 6 Oscarów na tegorocznej Gali! Przez aplikację i stronę internetową możecie zobaczyć: LA LA LAND.
Europejski rynek reklamy online nadal z dwucyfrowym wzrostem
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-29 14:41 - dodaj komentarz
Według badania AdEx Benchmark zrealizowanego na zlecenie IAB Europe reklama online zanotowała w 2016 roku wzrost o 12,2 proc. na rynku europejskim, a jej wartość wyniosła 41,8 mld euro. W Polsce wartość reklamy online wyniosła 3,6 mld zł (866 mln euro), notując 14 proc. wzrost. Europejska edycja badania nie uwzględnia wydatków na e-mail marketing, więc wartość polskiego rynku w tym zestawieniu różni się nieznacznie od opublikowanej przez IAB Polska 5 maja br.
NASK: Cyfrowe szanse edukacyjne dla dzieci niepełnosprawnych
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-29 14:39 - dodaj komentarz
Dzieci, które mają trudności z poruszaniem się lub niedosłyszące powinny uczyć się wszystkiego, czego uczą się ich pełnosprawni rówieśnicy. Trzeba tylko, aby szkoła dostrzegła ich potencjał i pomogła im go rozwinąć. Aby promować edukację niepełnosprawnych dzieci, Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie zorganizowała IV Ogólnopolską Olimpiadę Wiedzy dla dzieci z niepełnosprawnością z dysfunkcjami narządów ruchu i/lub zaburzeniami słuchu.
IDG przyznaje Comarch tytuł Best in Cloud 2017
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-29 14:35 - dodaj komentarz
System Comarch ERP XT zajął pierwsze miejsce w rankingu „Best in Cloud 2017” w kategorii „Najlepszy produkt ERP”. Organizatorem konkursu jest redakcja magazynu Computerworld, a zwycięzców typowali menedżerowie IT z listy CIO 100. Comarch ERP XT to dedykowany małym przedsiębiorstwom system klasy ERP, któremu zaufało już 50 tys. firm w całej Europie. Użytkownicy Comarch ERP XT mogą cieszyć się mobilnym dostępem do aplikacji i jej nieustanną zgodnością z obowiązującymi przepisami, nad którą
Poczta Polska zrealizuje innowacyjne projekty z 9 start-upami
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-29 14:32 - dodaj komentarz
HardGamma Ventures i Poczta Polska wspólnie wybrały pierwszą grupę spółek-uczestników premierowej rundy programu „GammaRebels powered by Poczta Polska”, którego celem jest połączenie potencjału początkujących, kreatywnych przedsiębiorców z infrastrukturą, doświadczeniem oraz zasobami Narodowego Operatora Pocztowego. Finansowanie projektów zapewnia Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) w ramach rządowego programu Start In Poland.
Kaspersky Endpoint Security for Business automatyzuje zarządzanie bezpieczeństwem
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-29 14:28 - dodaj komentarz
Kaspersky Lab ukończył proces integracji i certyfikacji Kaspersky Endpoint Security for Business z ConnectWise Manage, rozwiązaniem typu RMM umożliwiającym zdalne monitorowanie i zarządzanie, oraz ConnectWise Automate, rozwiązaniem typu PSA, które zapewnia automatyzację usług. Dostawcy usług zarządzanych (MSP) będący partnerami Kaspersky Lab mają teraz do dyspozycji narzędzie, które zapewnia lepszą widoczność i kontrolę
Orange Warsaw Festival 2017 dla dużego i małego
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-29 14:26 - dodaj komentarz
Orange Warsaw Festival to miejsce, gdzie każdy – mały i duży fan, także ten ze szczególnymi potrzebami – jest mile widziany. Z roku na rok coraz więcej fanów z niepełnosprawnościami przybywa na nasz festiwal. Cieszy nas to, ponieważ oznacza, że Orange Warsaw Festival jest miejscem bezpiecznym także dla osób o szczególnych potrzebach. Wspólnie z Fundacją Polska Bez Barier oraz organizatorem zadbaliśmy o szereg rozwiązań:
Play: 100 zł na wszystko w eshopie i przez telefon
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-26 16:52 - dodaj komentarz
Od dzisiaj Play ruszyło z kolejną edycją Waszej ulubionej akcji, której zasady są bardzo proste: 100 zł na wszystko w eshopie i przez telefon. Wybierając MIXa oraz FORMUŁĘ SOLO możecie każdy telefon, słuchawki czy inne urządzenia kupić 100 zł taniej. Oczywiście cena po rabacie może wynieść najmniej 1 zł.
Przyszłość telewizji: czynniki zmian – czy jesteśmy gotowi na nowe trendy?
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-26 16:49 - dodaj komentarz
Premiera raportu na temat trendów na rynku telewizyjnym, zrealizowanego przez infuture hatalska foresight institute w partnerstwie z UPC Polska. Telewizję ogląda blisko 92 proc. Polaków, a 65 proc. robi to codziennie, spędzając średnio ponad 4 godziny na dobę przed szklanym ekranem. Szybki rozwój technologii wprowadza interakcję pomiędzy użytkownikami a nadawcami treści. Użytkownicy coraz częściej oglądają treści na urządzeniach mobilnych i korzystają z serwisów OTT i VOD.
Darmowy maraton Overwatch przez 76 godzin także dzięki Kartom Prezentowym
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-26 16:46 - dodaj komentarz
Wszyscy fani gier Blizzard, a w szczególności pozycji Overwatch powinni odnotować w swoich kalendarzach najbliższy weekend. Z okazji pierwszych urodzin jednej z najgłośniejszych produkcji zeszłego roku, Blizzard postanowił za darmo udostępnić na 76 godzin grę Overwatch na wszystkich dostępnych platformach. W przypadku graczy konsolowych, jedynym warunkiem jest wykupienie subskrypcji Xbox Gold lub PlayStation Plus, zaś dla użytkowników pecetów wystarczy posiadanie konta w serwisie Battle.net
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: