GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

PLAY i UPC Polska podpisały umowę o współpracy
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-22 16:26 - dodaj komentarz
PLAY i UPC Polska podpisały umowę o współpracy, dzięki której PLAY zaoferuje UPC Polska hurtowy dostęp do usług telekomunikacyjnych pozwalający UPC na świadczenie swoim klientom usług mobilnych, jako operator wirtualny (MVNO). Wybór PLAY na partnera technologicznego przez UPC Polska jest dowodem na elastyczne podejście PLAY do współpracy z innymi operatorami, o czym świadczy również fakt, że PLAY pozostaje najczęściej wybieraną siecią przez operatorów wirtualnych w Polsce.
1 GB internetu od Virgin Mobile w puszkach Tigera
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-22 16:24 - dodaj komentarz
Virgin mobile wspólnie z Tiger Energy Drink uruchomiło nową promocję. W sklepach Żabka i Freshmarket dostępna jest limitowana edycja puszek, które zawierają kody aktywujące bezpłatny pakiet 1 GB w Virgin Mobile. Współpraca największego wirtualnego operatora na polskim rynku i jednego z najsilniejszych brandów na rynku napojów energetycznych, zaowocowała wyprodukowaniem limitowanej edycji puszek Tiger.
Play: Ruszyła przedsprzedaż iPhone’a 8
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-22 16:18 - dodaj komentarz
Dobra wiadomość – w eshopie (sklepie internetowym Play) na play.pl już możecie zamawiać w przedsprzedaży iPhone’y 8! Jeśli macie już upatrzony model to dostępne są wersje: iPhone 8 64 GB, iPhone 8 256 GB, iPhone 8 Plus 64 GB i iPhone 8 Plus 256 GB. Smartfony są sprzedawane w aż 11 ofertach. Najniższy możliwy koszt zakupu to… złotówka. Za taką cenę można mieć wszystkie warianty iPhone’a 8 i 8 Plus. Tak niską cenę zakupu urządzenia uzyskamy m.in. w ofercie Stan Nielimitowany po dopłaceniu
Pracownicy polskiego oddziału Microsoft przesiedli się na rowery
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-22 16:11 - dodaj komentarz
Za oknem jesienna plucha, ale zespołowi polskiego oddziału Microsoft pogoda niestraszna. Zwłaszcza, kiedy cel jest szczytny. Z wygodnych czterech kółek przesiedli się na dwa. Rowerem do pracy w Microsoft to akcja, w której znaczenie mają nie tylko dobra kondycja i troska o środowisko. Każdy przejechany na rowerze kilometr przelicza się na punkty, a im więcej ich będzie, tym więcej pieniędzy Microsoft przeznaczy na rehabilitację dziecka jednego z pracowników firmy.
Najnowsze dane o polskim e-commerce już dostępne
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-22 16:08 - dodaj komentarz
Ponad połowa polskich internautów to e-konsumenci. Co kupują, w jakich e-sklepach i ile średnio wydają w sieci? Kulisy polskiego e-commerce odkrywa najnowszy raport „E-commerce w Polsce 2017. Gemius dla e-Commerce Polska”. W 2017 roku 54 proc. polskich internautów kupowało online (w porównaniu z 50 proc. w roku 2016). Najsilniejszym czynnikiem zachęcającym do e-zakupów jest ich całodobowa dostępność (82 proc. wskazań).
Kaspersky Lab wchodzi na rynek EDR
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-22 16:01 - dodaj komentarz
Rozwój zaawansowanych cyberzagrożeń wymaga od przedsiębiorstw rewizji dotychczasowych ekosystemów bezpieczeństwa IT i położenia większego nacisku na wczesną identyfikację trwających ataków oraz reagowanie na incydenty. W świecie, w którym żadna sieć nie jest całkowicie bezpieczna, firmy muszą szukać oznak włamania w swoich infrastrukturach w sposób proaktywny.
Orange: Pasażerze! Śmigaj po necie na A2
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-22 15:58 - dodaj komentarz
Nawigacja działa, dzieciaki oglądają film na tablecie, małżonek bądź małżonka z nosem w telefonie przegląda internet na siedzeniu pasażera, czyli można jechać w Polskę. Potrzebny jest jednak do tego zasięg i szybki internet. I tu mamy dla Was naprawdę dobrą wiadomość – piękny zasięg na A2. Pamiętajcie, że kluczem do sukcesów w prowadzeniu samochodu jest…prowadzenie samochodu. Warto się na tym w pełni skupić, a nie siedzieć w necie w czasie jazdy.
Microsoft: Jakość wydobyta z danych
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-22 15:57 - dodaj komentarz
Rynek usług finansowych to jeden z najbardziej konkurencyjnych segmentów biznesowych. Klienci są dosłownie atakowani przez oferty mnóstwa produktów pochodzących od różnorodnych instytucji. Co więcej, proponowane usługi finansowe są wręcz bliźniacze i nie stanowią elementu wyróżnienia w oczach odbiorców. Gdzie zatem szukać przewagi rynkowej na wymagającym rynku usług finansowych?
iPhone 8 w Orange – ruszyła przedsprzedaż
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-22 15:51 - dodaj komentarz
Wydarzenie, na którym odbyła się premiera iPhone8, podobnie jak to bywało wcześniej stała się ważnym tematem, nie tylko dla fanów technologii. To już fenomen społeczny, który doczekał się już pewnie nie jednej naukowej analizy. iPhone 8, co było dość oczywiste trafia także do Orange, na razie w formie przedsprzedaży. Smartfony są dostępne w większości planów mobilnych i Orange Love.
Nowoczesne urządzenia Samsunga stworzone z myślą o wszystkich użytkownikach
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-22 15:47 - dodaj komentarz
Samsung Electronics od lat dokłada wszelkich starań, by unowocześniać i rozwijać ofertę produktów konsumenckich. Tym razem swoją uwagę poświęcił również tym osobom, dla których ułatwienie codziennych obowiązków jest szczególnie istotne. W ośrodku R&D Campus w Seulu Samsung otworzył strefę, w której osoby z niepełnosprawnością będą mogły poznać i wypróbować nowoczesne sprzęty domowe, ułatwiające ich życie. Również dla klientów w Polsce przygotowano specjalne udogodnienia.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: