GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Kaspersky Lab pomaga Interpolowi zwalczać cyberprzestępczość w regionie ASEAN
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-25 16:03 - dodaj komentarz
Kaspersky Lab informuje o swoim udziale w przełomowej operacji w ramach walki z cyberprzestępczością pod kierunkiem Interpolu w regionie ASEAN, w którą zaangażowany był sektor publiczny i prywatny. Podczas tych działań zidentyfikowano niemal 9 000 serwerów kontrolujących sieci zainfekowanych komputerów oraz setki zarażonych stron internetowych, w tym portali rządowych.
Raport Dyżurnet.pl 2016: Internauci wyczuleni na pornografię dziecięcą
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-25 16:02 - dodaj komentarz
Najczęstszym powodem zgłoszenia niepokojących treści do zespołu interwencyjnego jest podejrzenie, że są to materiały przedstawiające seksualne wykorzystywanie dzieci. Takie dane znajdują się w raporcie, który opublikował dziś zespół Dyżurnet.pl - działający w instytucie badawczym NASK krajowy hotline, odpowiedzialny za reagowanie na szkodliwe i nielegalne treści w internecie. Zdaniem jego ekspertów, statystyka ta świadczy o wyczuleniu internautów na ten rodzaj przestępstw.
Netflix za darmo na telewizorach LG SUPER UHD oraz OLED 2017
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-25 15:59 - dodaj komentarz
Już od dziś rusza promocja LG i Netflix – jednego z największych światowych serwisów streamingowych, w ramach której osoby kupujące telewizor z nowej linii na 2017 rok – LG OLED TV 4K, LG Super UHD TV lub modele LG UHD TV z serii UJ750, otrzymają bezpłatnie 3 miesięczny dostęp do serwisu Netflix w pakiecie Premium. Umożliwia on oglądanie filmów w najwyższej możliwej jakości 4K.
300 000 posłusznych urządzeń: Hajime zdobywa świat Internetu Rzeczy
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-25 15:55 - dodaj komentarz
Kaspersky Lab opublikował wyniki swojego dochodzenia dotyczącego aktywności Hajime – tajemniczego, ewoluującego szkodliwego oprogramowania wycelowanego w Internet Rzeczy, które tworzy ogromną sieć zainfekowanych urządzeń (tzw. botnet). Botnet ten rozprzestrzeniał się ostatnio szeroko, infekując wiele urządzeń na świecie. Obecnie sieć składa się z niemal 300 000 urządzeń zainfekowanych szkodliwym oprogramowaniem, które są gotowe współdziałać, aby wypełnić instrukcje autora szkodnika bez wiedzy
Nju mobile świętuje już 4 lata
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-25 15:54 - dodaj komentarz
Nju mobile ma już 4 lata – ruszyło dokładnie 25 kwietnia 2013 roku. W tym czasie dzięki fajnej i prostej ofercie udało się wejść przebojem na rynek i zyskać Wasze zaufanie. Wiele się w tym czasie działo, oferta się zmieniała, ewoluowała, ale najlepsze w niej było zawsze to, że traktowała klientów fair. W końcu to w nju jest zasada, że jeżeli nie korzystasz nie płacisz czy „im dłużej, tym lepiej”.
Two Door Cinema Club na Orange Warsaw Festival 2017
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-25 15:51 - dodaj komentarz
Two Door Cinema Club powracają do Polski po 6 latach i pierwszy raz zagrają w Warszawie. 3 czerwca na Orange Warsaw Festival odbędzie się ich długo oczekiwany koncert. Tego samego dnia zagrają Imagine Dragons i Justice. `Od małego, niezależnego francuskiego labelu do największych scen świata – historia Two Door Cinema Club to spełnienie snu o karierze muzycznej w tej najbardziej tradycyjnej formule. Trzech chłopaków z Bangor, nadmorskiego miasta położonego kilkanaście
AOC Porsche Design - stylowe monitory
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-25 15:45 - dodaj komentarz
Firma AOC we współpracy ze Studio F. A. Porsche stworzyła dwa monitory o atrakcyjnym wzornictwie: PDS241 oraz PDS271. Oba monitory oparto na matrycach IPS o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli i odświeżaniu 60 Hz. Mniejszy z nich charakteryzuje się przekątną 24 cale, natomiast większy wyposażono w panel o przekątnej wynoszącej 27 cali. Monitory wykorzystują technologie Low Blue Light oraz Flicker-Free. Pierwsza z nich redukuje ilość potencjalnie niekorzystnego niebieskiego światła.
Nowości 2017 K&M:  Laptopy z serii Explore PRO i nowe smartfony
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-25 15:40 - dodaj komentarz
Decyzja dotycząca poszerzenia oferty Kruger&Matz o laptopy, jest naturalnym następstwem bardzo dobrze przyjętych przez rynek ultrabooków, które pojawiły się w portfolio producenta dokładnie rok temu. Od tego czasu firma pracowała nad urządzeniami, które doskonale spełnią swoje funkcje podczas codziennej pracy, zarówno w domu, jak też w biurze. Efektem tego jest seria Explore PRO.
Pieniądze albo pliki – jak zapobiec wymuszeniom w internecie?
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-25 15:35 - dodaj komentarz
Dostęp do wirtualnej waluty Bitcoin sprawił, że biznes opierający się na wymuszaniu okupów w internecie (ransomware) dobrze prosperuje i przynosi spore dochody. Według raportu State of Cyber Security 2017, w 2012 r. istniała jedna rodzina ransomware’u. W 2015 r. było ich już 35, a w 2016 r. aż 193. F-Secure Labs ostrzega, że jeśli rządy nie zdelegalizują anonimowego źródła finansowania, ten wzrost będzie ograniczony tylko możliwościami nabywania Bitcoina przez konsumentów.
Więcej zdjęć widoku ulicy na mapach Panoramy Firm
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-25 15:32 - dodaj komentarz
Wyszukiwarka lokalna PanoramaFirm.pl znacząco zwiększyła zasięg funkcjonalności „Widok ulicy”. Aktualnie użytkownicy serwisu mapa.pf.pl mogą w trakcie wyszukiwania skorzystać ze zdjęć prezentujących faktyczny wygląd danej okolicy w wielu miejscowościach. Nowe treści na mapach Panoramy Firm są efektem podjętej współpracy całej grupy Eniro z serwisem Mapillary.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: