GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Cyfryzacja wielkopolskich szkół - szansa dla młodych talentów
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-18 15:37 - dodaj komentarz
Program Operacyjny Polska Cyfrowa (PO PC), jako główne źródło unijnych dotacji na budowę sieci szerokopasmowego internetu w Polsce, jest kołem zamachowym rozwoju polskiej gospodarki. O stanie i przyszłości inwestycji PO PC, w Publicznej Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Wólce, dyskutowali m.in. minister inwestycji i rozwoju Jerzy Kwieciński oraz minister cyfryzacji Marek Zagórski. Centrum Projektów Polska Cyfrowa przeprowadziło już trzy nabory na "Wyeliminowanie
Mundial w jakości 4K w Orange TV bez dodatkowych opłat
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-18 15:33 - dodaj komentarz
Świetna wiadomość dla fanów piłki nożnej i klientów Orange Polska. Po raz pierwszy mundial będzie transmitowany w najwyższej jakości obrazu 4K w ramach usług Orange TV. Wszystkie mecze pokażemy bez dodatkowych opłat dla klientów posiadających łącze światłowodowe i dekoder umożliwiający odbiór 4K. Mundial w 4K znakomicie wpisuje się w dotychczasową ofertę Orange TV.
Play: Jedna sekunda i dzwonisz – VoLTE (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-18 15:31 - dodaj komentarz
Tak, dzisiaj jest ten szczęśliwy dzień, w którym Play może Wam się pochwalić wprowadzeniem technologii VoLTE. Na razie na iPhone’y, cały czas pracujemy, by do tego grona dołączyło jak najwięcej smartfonów na Androidzie. A co takiego daje VoLTE? Dowiecie się oglądając kolejny odcinek vloga. Jeśli Twój iPhone nie ma jeszcze możliwości dzwonienia przez VoLTE to uzbrój się w cierpliwość do jutra – aktualizacja będzie udostępniana partiami.
Cybergang Roaming Mantis rozszerza ataki z Azji na resztę świata (łącznie z Polską)
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-18 15:29 - dodaj komentarz
W ubiegłym miesiącu Kaspersky Lab poinformował o wykryciu nowego szkodliwego oprogramowania dla systemu Android, rozprzestrzenianego przy użyciu techniki przechwytywania ustawień DNS w routerach, które atakowało głównie urządzenia mobilne w Azji. Minęły cztery tygodnie, a zagrożenie to nadal szybko ewoluuje, rozszerzając zasięg geograficzny swoich celów o Europę (łącznie z Polską) i Bliski Wschód, stosując ataki phishingowe wymierzone w urządzenia z systemem iOS oraz zaprzęgając
Xiaomi w Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-18 15:24 - dodaj komentarz
Do sklepu z telefonami bez umowy wjechał kolejny smartfon Xiaomi – 5A 16GB. Nie jest to pierwszy smartfon producenta, który zagościł w sklepie Orange. Wcześniej był jeszcze model 4X, ale już się wyprzedał. Za 5A zapłacicie u nas 499 zł. Ale choć niektórzy piszą, że „Xiaomi lepsze”, a producent ma nad Wisłą wielu zagorzałych zwolenników, to nie jedyne nowości i promocje w sklepie.
Samsung i Centrum Nauki Kopernik zapraszają na pokazy naukowe z wykorzystaniem Slow-mo
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-18 15:21 - dodaj komentarz
Już 19 maja, na specjalnie przygotowanej scenie, Centrum Nauki Kopernik wraz z firmą Samsung zaprezentują pokazy naukowe. Dzięki technologii Slow-mo, w którą wyposażony jest Galaxy S9, eksperymenty będzie można zobaczyć tak dokładnie, jak nigdy dotąd. Wydarzenie związane jest z 15. warszawską Nocą Muzeów, w której bierze udział Kopernik. W tym roku dodatkową atrakcją będą pokazy doświadczeń naukowych, prezentowane na specjalnie przygotowanej scenie przy Centrum Nauki Kopernik.
Play: Dwa smartfony Huawei Mate w cenie jednego (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-18 15:20 - dodaj komentarz
Po co brać jeden, kiedy można od razu dwa? Teraz Huawei Mate 10 Lite z drugim smartfonem gratis w ofercie rodzinnej STAN NIELIMITOWANY DOM WI-FI. A żeby było jeszcze ciekawiej, dodatkowo możesz wybrać pakiet Kids lub Sport w telewizji Play NOW w cenie abonamentu. Nieźle, co?
Netia: Zmiany w składzie Zarządu
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-18 15:17 - dodaj komentarz
Zarząd Netia S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej: "Spółka" lub "Netia") informuje, że w dniu 18 maja 2018 r. Pani Katarzyna Iwuć złożyła rezygnację z pełnienia funkcji Prezesa Zarządu Spółki, Dyrektora Generalnego. Rezygnacja jest skuteczna z momentem jej złożenia. Pani Katarzyna Iwuć nie przedstawiła przyczyn złożenia rezygnacji. Zarząd Spółki informuje również, że w dniu 18 maja 2018 r., rezygnacje z funkcji Członka Zarządu Spółki, Dyrektora ds. Techniki złożył Pan Stefan Radzimiński.
Poczta Polska dla lokalnych społeczności: darmowe wifi dla klientów
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-18 15:15 - dodaj komentarz
Poczta Polska zrealizowała projekt darmowego wifi. Dzięki temu z bezpłatnego dostępu do internetu można korzystać w 3800 placówkach pocztowych w całej Polsce. Ma to szczególne znaczenie w małych miejscowościach i na wsi, gdzie dostęp do sieci jest ograniczony technicznie lub ekonomicznie. Cyfryzacji urzędów pocztowych towarzyszy wzrost liczby placówek. Poczta Polska realizuje projekt bezprzewodowego, darmowego dostępu do internetu w swoich placówkach.
Trzy sytuacje, w których pogratulujesz sobie, że uruchomiłeś tę usługę
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-18 15:12 - dodaj komentarz
Telefon już to nie tylko narzędzie komunikacji, ale kieszonkowy bank danych. Zdjęcia, dokumenty, kontakty, terminarz, wiadomości, dane do logowania i wiele innych cennych informacji – wszystko zamknięte w jednym urządzeniu. Wygodne? Do czasu. Aby móc cieszyć się wygodnym i bezpiecznym dostępem do danych, warto skorzystać z dedykowanej usługi chmurowej. Do czego przydaje się chmura? Sprawdźmy na przykładzie usługi Samsung Cloud.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: