GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Pierwszy polski trener Google Apps

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-05-21 12:15 - czytano: 3638 razy - tylko 1 komentarz
Pierwszy polski trener Google AppsGammanet - autoryzowany reseller Google Apps - poinformował o pomyślnej certyfikacji pierwszych w Polsce szkoleniowców Google Apps. W dzisiejszych czasach firma, która nie istnieje w internecie skazuje się na niebyt. Rozwój technologii sprawia, że poza reklamą i promocją internet jest dla przedsiębiorców coraz częściej kompleksowym środowiskiem pracy i dostępu do różnorodnych narzędzi potrzebnych w codziennej działalności.
REKLAMA
Cloud computing zyskuje na popularności z uwagi na możliwość ograniczenia kosztów i mobilność rozwiązań.

 Wg. raportu IDC “Poland's Cloud Services Market 2011-2015 Forecast and 2010 Competitive Analysis“ prognozowana, średnioroczna stopa wzrostu rynku cloud computing w Polsce do roku 2015 wyniesie 33%.

- Gammanet jest firmą działającą w nowych technologiach. Rynek ten cechuje się dynamicznymi zmianami. By proponować swoim klientom najlepsze rozwiązania i pokazywać jak z nich efektywnie korzystać - musimy sami nieustannie podnosić swoja wiedzę i kompetencje - mówi Robert Posiadała - prezes Gammanet sp. z o.o.

Dzisiaj możemy się pochwalić, że jako jedyna firma w kraju zatrudniamy certyfikowanych szkoleniowców Google Apps. Piotr Podstawski i Marcin Springer to trenerzy, którzy przeszkolili kilkuset uczestników szkoleń realizowanych przez Gammanet. Posiadają niezbędą wiedzę i doświadczenie by pomagać użytkownikom Google Apps efektywnie wykorzystywać możliwości tego oprogramowania.

Działamy na runku edukacyjnym i biznesowym wdrażając środowisko pracy grupowej i komunikacji oparte na “chmurze” Google. Przeniesienie biznesu do “chmury” jest technicznym i organizacyjnym wyzwaniem dla każdej organizacji, niezależnie od wielkości czy branży. Posiadając w swoich szeregach certyfikowanych szkoleniowców - czyli osoby, które zdały egzaminy z administracji i zastosowania narzędzi Google Apps oraz spełniają rygorystyczne standardy kwalifikacyjne - jesteśmy bardziej wiarygodni dla naszych partnerów biznesowych.

- Jesteśmy dumni z tego, że w katalogu certyfikowanych szkoleniowców Google jako pierwsi w Polsce znaleźli się nasi eksperci - mówi Posiadała.
Źródło: Gammanet
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
jak oni są pierwsicertyfikowani to ja jestem matka teresa z kalkuty...haha
2013-06-01 11:35
~zdegustowana
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: