GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Nowe, wydajniejsze modele rejestratorów z serii VioStor

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-01-28 13:03 - czytano: 677 razy - dodaj komentarz
Nowe, wydajniejsze modele rejestratorów z serii VioStor QNAP Security, producent urządzeń do rejestracji nagrań z monitoringu wideo, oraz EPA Systemy wprowadzają na polski rynek nowe, wydajniejsze rejestratory z serii VioStor VS-4100PRO+ oraz VS-6100PRO+. Modele czterodyskowe występują w wersjach obsługujących transmisję z 8, 12 oraz 16 kanałów, a urządzenia sześciodyskowe – odpowiednio z 12, 16 i 20 kanałów. Sprzęt kierowany jest do firm z segmentu SMB. Gwarantuje dużą wydajność, stabilną pracę i niezawodną rejestrację obrazu.
REKLAMA
QNAP
QNAP
Obsługuje megapikselowe kamery IP i oferuje płynne odtwarzanie nagranych klipów. Dwurdzeniowy procesor Intel 2,6Ghz oraz 4GB pamięci DDR3 gwarantuje bardzo wysoką przepustowość na poziomie 250Mbps dla modeli czterodyskowych oraz 330Mbps dla sześciodyskowych.

Rejestratory QNAP z serii VS-4100PRO+ i VS-6100PRO+ z dostępnym obecnie oprogramowaniem systemowym obsługują odpowiednio do 16TB i 24TB pojemności, co oznacza, że są kompatybilne z nośnikami 4TB. Olbrzymia przestrzeń na dane pomieści wysokiej jakości nagrania, rejestrowane przez odpowiednio długi czas. Wśród standardów zapisu wideo znajdziemy formaty H.264, MPEG-4, M-JPEG oraz MxPEG.

W nowych rejestratorach QNAP Security zastosowano płyty główne klasy serwerowej oraz system chłodzenia Sanyodenki, zapewniające niezawodność i maksymalizujące czas niezakłóconej pracy. Dostępne jest także współpracujące ze sprzętowym dekoderem wyjście HDMI, zapewniające możliwość wyświetlania na monitorze obrazu do 180 klatek na sekundę w rozdzielczości FullHD. – Współczesny rynek systemów monitoringu wideo silnie migruje w kierunku wysokich rozdzielczości. Megapikselowe kamery zdobywają rosnącą popularność, a sprzęt rejestrujący oferuje niespotykaną dotąd wydajność. Całość przekłada się na większą skuteczność obecnych systemów bezpieczeństwa. Dodatkową zachętą dla małych i średnich firm staje się przystępna cena tego typu rozwiązań – mówi Piotr Kotas z EPA Systemy, autoryzowanego dystrybutora QNAP Security w Polsce.

Za zarządzanie rejestratorami QNAP VioStor odpowiada aplikacja QNAP Surveillance Client oraz dedykowany do urządzeń przenośnych program VMobile. Oprogramowanie współpracuje z różnymi platformami systemowymi: Windows, Mac®, iOS, Android i Windows Mobile, gwarantując wymaganą elastyczność. Oprócz zarządzania rejestratorem VioStor za pośrednictwem interfejsu administracyjnego na komputerach, zdalny monitoring jest też dostępny przez urządzenia mobilne. Zyskuje się dzięki temu dużą wygodę, gdyż obraz z podłączonych kamer IP obserwować można w każdej chwili i wszędzie tam, gdzie jest dostęp do sieci internetowej.

Wśród najważniejszych funkcji dostępnych w nowych rozwiązaniach QNAP VioStor można znaleźć takie mechanizmy, jak „dewarping fisheye”, multi-server oraz zaawansowane zarządzanie zdarzeniami. Funkcja „dewarping fisheye” pomaga w praktycznym zarządzaniu kamerami 360?, wyświetlając obszar monitorowania w jaśniejszych kształtach. Multi-server „łączy” kilka rejestratorów VioStor w jeden, zarządzany z jednej przeglądarki system i pozwala monitorować teren w zasięgu nawet 128 kamer IP. Zaawansowane zarządzanie zdarzeniami obsługuje 5 różnych alarmów zdarzeń, w tym detekcja ruchu, wejście alarmowe, błąd połączenia, błąd nagrywania oraz zdarzenie zdefiniowane przez użytkownika. Każde zdarzenie może być przypisane do siedmiu różnych działań, w tym zapisu zdarzeń, kontroli PTZ, wyjścia alarmowego, powiadomienia e-mail, powiadomienia SMS, sygnału akustycznego oraz działania zdefiniowanego przez użytkownika. Rejestratory VioStor są kompatybilne z ponad 1700 modelami kamer IP różnych światowych producentów.

Wysoka elastyczność podczas wdrażania oraz szeroka oferta kamer współpracujących w połączeniu z dużą wydajnością i stabilną pracą podkreśla skuteczność nowych rejestratorów z serii VS-4100PRO+ oraz VS-6100PRO+, a także ich przystosowanie do potrzeb wymagających firm.

W ofercie EPA Systemy znajduje się pełna gama dysków sieciowych i serwerów NAS oraz urządzeń VioStore firmy QNAP.
Źródło: EPA Systemy
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: