GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

UPC inwestuje w rozwój zasięgu Telewizji Cyfrowej

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2012-06-14 15:29 - czytano: 5990 razy - dodaj komentarz
UPC inwestuje w rozwój zasięgu Telewizji CyfrowejUPC Polska, lider innowacji na rynku usług cyfrowych, dokonuje niezbędnych inwestycji w sieć, by zapewnić jak największej liczbie abonentów dostęp do najwyższej jakości usług telewizyjnych. Dzięki temu mieszkańcy Łodzi, Nysy, a od niedawna także Piotrkowa Trybunalskiego, mogą w pełni korzystać z Telewizji Cyfrowej UPC, oferującej ponad 160 kanałów, w tym szereg w rozdzielczości HD, a nawet 3D.
REKLAMA
Wszystkie wyżej wymienione miasta z wyjątkiem Łodzi oraz dodatkowo Leszno i Rawicz, zyskały także dostęp do bogatej oferty kilku tysięcy programów „na żądanie“. Niebawem usługa UPC NA ŻĄDANIE będzie dostępna także w Łodzi. Wkrótce usługi cyfrowe UPC zagoszczą również u mieszkańców Pabianic, Mielca, Czerwionki, Lędzin oraz Knurowa.

Telewizja Cyfrowa UPC, czyli rozrywka szyta na miarę
Telewizja Cyfrowa UPC to przepustka do świata telewizji w najwyższej jakości obrazu i dźwięku. Jej oferta programowa to ponad 160 odpowiednio sprofilowanych pod kątem zainteresowań widzów kanałów, w tym bogaty wybór kanałów sportowych, dziecięcych oraz filmowych. Koneserzy kina doceniają  także wybór pakietów Premium, które umożliwiają dostęp do wielu propozycji HBO, CANAL+ i Filmbox w jakości HD i 3D. Telewizja UPC gwarantuje widzom także szereg interaktywnych funkcjonalności, które pozwalają swobodnie zarządzać potencjałem, jaki niosą ze sobą usługi cyfrowe. Abonenci szczególnie cenią sobie możliwość zatrzymywania programu na żywo, przewijania oraz nagrywania, także całych serii (np. wszystkich odcinków serialu). Fanom sportu Telewizja Cyfrowa UPC udostępnia Strefę Sportową z podglądem 12 kanałów sportowych. Ponadto,  klienci maja do dyspozycji funkcję kontroli rodzicielskiej, która umożliwia ograniczenie dostępu najmłodszym widzom do określonych programów. Coraz chętniej sięgają także po Zdalne Nagrywanie w Telewizji Cyfrowej UPC, które pozwala na zaplanowanie nagrywania ulubionych programów z dowolnego miejsca za pomocą telefonów komórkowych, iPhona, iPada lub strony WWW. Dzięki temu, nawet będąc poza domem – na wakacjach, w pracy, czy na spacerze mogą zaprogramować cyfrową nagrywarkę dekodera.

Oglądanie „na żądanie”
Mieszkańcy miast, w których UPC udostępniło ostatnio  najbogatszą na rynku telewizji kablowej usługę VOD (UPC NA ŻĄDANIE), mogą nadrobić zaległości w oglądaniu ulubionego programu, wybranego serialu, czy filmu. Oferta treści „na żądanie” obejmuje ponad 3700 programów, z których 1600 jest bezpłatnych. UPC NA ŻĄDANIE to ponad 700 filmów i blisko 200 produkcji fabularnych, dokumentalnych oraz odcinków seriali w najwyższej jakości HD, dostępnych natychmiast, za naciśnięciem przycisku na pilocie, bez konieczności dzwonienia lub wysyłania smsów.

UPC NA ŻĄDANIE to również 10 unikalnych na rynku KANAŁÓW NA ŻĄDANIE, które oferują setki odcinków seriali animowanych, obyczajowych oraz najpopularniejszych programów dokumentalnych i life-stylowych emitowanych przez poszczególnych nadawców, wśród których są: TVP NA ŻĄDANIE, TVN NA ŻĄDANIE, DISCOVERY ON DEMAND, FILMBOX ON DEMAND, NATIONAL GEOGRAPHIC NA ŻĄDANIE, HBO ON DEMAND, DISNEY NA ŻĄDANIE, CARTOON NETWORK NA ŻĄDANIE, SUNDANCE CHANNEL NA ŻĄDANIE i CANAL + NA ŻYCZENIE.
Źródło: UPC
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: