GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Kupony paysafecard dostępne w salonach prasowych Inmedio i Relay

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2012-04-02 18:09 - czytano: 5136 razy - tylko 1 komentarz
Kupony paysafecard dostępne w salonach prasowych Inmedio i Relayepay Polska podpisał umowę z paysafecard, dzięki której możecie nabyć kupony pozwalające płacić gotówką w Internecie bez przelewów i bez konieczności posiadania kart kredytowych. Sieć sprzedaży kuponów paysafecard rozwija się w Polsce w dynamicznym tempie. Można je kupić m.in. w salonach prasowych Relay, Inmedio, Inmedio Cafe i sieć sklepów 1minute oraz Hubiz. Kupony paysafecard można kupić bezpośrednio w kasie dokonując płatności gotówką lub kartą płatniczą.
REKLAMA
Cała operacja trwa zaledwie kilka sekund. Na wydrukowanym kuponie znajduje się 16-cyfrowy kod PIN, który umożliwia zakupy w świecie internetowym. Kuponami paysafecard można płacić w ponad 3.500 serwisach internetowych, między innymi za dodatki w popularnych grach Online, takich jak League of Legends, Seafight i Travian lub dokonać zakupu Facebook Credits.

Jak działa paysafecard?        
Dokonywanie płatności kuponem paysafecard w Internecie jest proste, szybkie i bezpieczne. Wystarczy wejść na wybraną stronę internetową i wybrać daną usługę lub produkt. Następnie należy wybrać opcję płatności paysafecard i wpisać 16-cyfrowy kod PIN z kuponu. Co ważne, niewykorzystane środki pozostają  na kuponie i można z nich skorzystać przy kolejnych zakupach w sieci.

Bezpieczeństwo
Oprócz tego, że jest to rozwiązanie szybkie, to jest bezpieczne i pozwala Ci w pełni kontrolować dokonywane w ten sposób płatności – w każdej chwili możesz sprawdzić na stronie www.paysafecard.com stan środków na kuponie oraz historię transakcji.
Źródło: epay
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Fajnie, ze jest coraz wiecej punktow, gdzie mozna kupic paysafe! Dotej pory zawsze korzystalam z vobisu ale to bylo troche za daleko dla mnie
2012-05-30 12:28
~Miśka
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: