GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Ponad milion wstępnych zamówień na telefon iPhone 4S

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2011-10-14 10:47 - czytano: 19218 razy - dodaj komentarz
Ponad milion wstępnych zamówień na telefon iPhone 4S Firma Apple poinformowała, że w ciągu pierwszego dnia dostępności liczba wstępnych zamówień na telefon iPhone 4S przekroczyła 1 milion, bijąc tym samym poprzedni rekord 600 000 zamówień należący do modelu iPhone 4. iPhone 4S to najbardziej niezwykły model w dotychczasowej rodzinie telefonów iPhone. Urządzenie kryje w sobie nowe, nieprawdopodobne rozwiązania, w tym opracowany przez Apple dwurdzeniowy procesor A5 zapewniający oszałamiającą wydajność.
REKLAMA
iPhone 4s
Apple
iPhone 4s posiada zupełnie nowy aparat z zaawansowaną optyką; nagrywanie wideo w pełnej rozdzielczości 1080p HD; a do tego funkcję Siri, inteligentnego asystenta, który realizuje dla nas zadania, gdy go tylko o to poprosimy.

-Jeśteśmy wstrząśnięci niezwykłą odpowiedzią naszych klientów na model iPhone 4S– powiedział Philip Schiller, starszy wiceprezes ds. światowego marketingu produktów Apple. -To największa liczba zamówień na jakikolwiek produkt Apple, który kiedykolwiek wypuściliśmy na rynek. Jesteśmy podekscytowani faktem, że nasi klienci kochają telefon iPhone 4S tak mocno jak my.

iPhone 4S będzie dostępny w USA, Australii, Kanadzie, Francji, Niemczech, Japonii i Wielkiej Brytanii od piątku, 14 października, od godziny 8:00 lokalnego czasu.

Na pokładzie iPhone’a 4S działa iOS 5, najbardziej zaawansowany mobilny system operacyjny na świecie, oraz iCloud, przełomowy zestaw bezpłatnych usług w chmurze, współpracujący perfekcyjnie z takimi urządzeniami jak iPhone, iPad, iPod touch, komputery Mac i PC. iCloud pozwala na automatyczne i bezprzewodowe zapisywanie treści użytkownika w chmurze iCloud, a następnie ich rozsyłanie do wszystkich urządzeń użytkownika.

Dostępność
iPhone 4S oferowany jest w wersji czarnej lub białej oraz w pojemnościach 16GB, 32GB lub 64GB. Do końca października iPhone 4S trafi do sprzedaży na 22 rynkach na całym świecie, w krajach takich jak: Austria, Belgia, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Węgry, Irlandia, Łotwa, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Meksyk Holandia, Norwegia, Singapur, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja i Szwajcaria.
Źródło: Apple
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: