GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Zmiany w cenniku telefonów Play

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2011-09-15 13:49 - czytano: 3280 razy - tylko 1 komentarz
Zmiany w cenniku telefonów PlayOd jutra /16.09/ w ofercie podstawowej zmieni się cena następującego modelu: Samsung Wave S8500. Wyposażono go w 3.3-calowy wyświetlacz dotykowy Super AMOLED (druga generacja wyświetlaczy AMOLED), aplikację Social Hub integrującą kontakty, konta poczty Gmail i profile w portalach społecznościowych oraz intuicyjny interfejs użytkownika – TouchWiz 3.0.Procesor 1GHz zapewnia pracę telefonu w wielozadaniowym środowisku, oferując użytkownikom efektywność działania.
REKLAMA
Samsung Wave
Play
Motorola Defy
Play
Samsung Wave S8500 to pierwszy telefon, który wyposażono w ekran dotykowy Super AMOLED. Zastosowany w S8500 wyświetlacz, w porównaniu z poprzednimi rozwiązaniami AMOLED, generuje obraz o wyższym poziomie jasności i przejrzystości. Charakteryzuje się także ulepszoną czułością na dotyk i jednocześnie mniejszym poborem energii. Super AMOLED oferuje rozdzielczość 480 x 800 pikseli WVGA oraz technologię mDNIe. Social Hub to narzędzie, umożliwiające integrację profili w najważniejszych portalach społecznościowych, komunikatorów oraz kont mailowych Gmail przy jednoczesnej wydajnej kompresji danych. Sercem Social Hub jest technologia push, pozwalająca ona na bieżącą aktualizację przychodzącej poczty e-mail, wpisów do kalendarza oraz profili Facebook, czy MySpace.

Dodatkowo w ofercie na życzenie zmieniamy cenę następującego modelu:


Motorola Defy
Motorola Defy, płaski , kieszonkowy smartfon, oparty na platformie Android. Telefon wyposażony został w zaawansowane funkcje do przeglądania stron internetowych oraz 3. 7- calowy ekran dotykowy wysokiej rozdzielczości . Motorola Defy jest odporna na kurz i wodę . Dzięki temu użytkownik uniknie wielu problemów powodowanych przez takie codzienne przygody jak: zalanie telefonu w wyniku nagłej ulewy lub rozlania napoju , czy upuszczenie telefonu w piasek . Wyświetlacz telefonu jest pokryty powłoką zapobiegającą zarysowaniom . Funkcja CrystalTalk Plus stawia czoła hałaśliwemu otoczeniu dzięki dwóm wbudowanym mikrofonom , inteligentnie odfiltrowującym szumy w tle oraz wzmacniające głos . Dzięki Adobe Flash Lite i 3. 7 – calowemu ekranowi WVGA użytkownicy mogą wyświetlać więcej stron www niż korzystając ze standardowych rozwiązań . Tworzenie własnego świata rozrywki zapewnia 5- megapikselowy aparat fotograficzny z lampą błyskową, cyfrowym zoomem i funkcją ostrości , umożliwiającą użytkownikom uchwycenie najlepszych momentów ich życia. Defy jest wyposażony w standard DLNA ( Digital Living Network Alliance) , pozwalający na przechowywanie i udostępnianie materiałów z kompatybilnymi urządzeniami domowymi , takimi jak: HDTV , konsole do gier oraz komputery. Wbudowany odtwarzacz muzyczny posiada zaawansowane funkcje zarządzania multimediami. Przypisuje teksty piosenek do utworów, umożliwia ich wyszukiwanie , kupowanie i pobierane bezpośrednio z telefonu. Użytkownicy mają dostęp do ponad 70 tys. aplikacji , widgetów, gier z Android Market oraz do usług Google, w tym Google Search, Google Maps i Gmail.
Źródło: Play
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Szkoda, że cenny zmieniły się tylko w dwóch modelach, ale zawsze to coś. Z drugiej strony w orange przy przedłużeniu umowy można nabyć wybrane modele telefonów po obniżonej cenie, a przy tym dostaje się 50 % więcej minut, więc jest w czym wybierać.
2011-09-21 14:57
~Ala
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: