GSMService.pl
 • nowości
 • artykuły
 • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

„PlusLiga” i „PlusLiga Kobiet”

Dodał: AK - opublikowano: 2008-04-15 21:59 - czytano: 4674 razy - tylko 1 komentarz
„PlusLiga”  i „PlusLiga Kobiet”W dniu dzisiejszym Polkomtel S.A., operator sieci Plus i Sami Swoi, podpisał pięcioletnią umowę sponsorską z Profesjonalną Ligą Piłki Siatkowej S.A., na mocy której począwszy od sezonu 2008/2009 Plus będzie Sponsorem Tytularnym ekstraklasy siatkarskiej kobiet i mężczyzn.
REKLAMA
„Umowa, którą dzisiaj podpisaliśmy, to kolejny znaczący etap rozwoju polskiej siatkówki. Nasza 10-letnia współpraca owocuje nieustannym podnoszeniem poziomu sportowego zarówno reprezentacji, jak i rozgrywek ekstraklasy, co znalazło uznanie w postaci licznych nagród i wyróżnień. Dlatego też Plusa nie może zabraknąć w tak ważnym przedsięwzięciu sportowym. Mam nadzieję, że nasza obecność w roli tytularnego sponsora rozgrywek ligowych sprawi, że obydwie ligi staną się jeszcze bardziej profesjonalne, a mecze ekstraklasy dostarczać będą coraz więcej wspaniałych przeżyć i satysfakcji zarówno zawodnikom, jak i kibicom” - powiedział podczas dzisiejszej konferencji prasowej Adam Glapiński, Prezes Zarządu, Dyrektor Generalny Polkomtel S.A.

Mecze Ligi Siatkówki Kobiet i Polskiej Ligi Siatkówki w sezonie 2007/2008 cieszą się coraz większym zainteresowaniem publiczności telewizyjnej. Transmisje z meczów siatkówki w Polsat Sport i TV 4 zyskały ponad 30-milionową widownię.

W obydwu ligach gra coraz więcej znakomitych zawodniczek i zawodników. Meczom tym kibicuje wytrawna widownia siatkarska, gwarantując bezpieczne, rodzinne widowiska sportowe. Z sezonu na sezon pojawiają się nowe hale siatkarskie, stwarzając organizatorom i zawodnikom optymalne warunki do gry i realizacji profesjonalnych widowisk.

„Pozyskanie dla Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej S.A. tak zaangażowanego w rozwój siatkówki w Polsce sponsora, jakim jest Plus, jest wielkim sukcesem. To sprawdzony i wierny przyjaciel naszych działań. Dalsze pięć lat współpracy pozwoli na jeszcze większą profesjonalizację obu lig. Nie jest już dla nikogo tajemnicą, że polska siatkówka odzyskuje należne jej miejsce na światowych parkietach, a nie byłoby to możliwe bez coraz silniejszej ekstraklasy kobiet i mężczyzn. Plus zaufał nam już dziesięć lat temu i jestem pewien, że nadal wspólnie będziemy pracować nad rozwojem polskiej siatkówki” - powiedział Artur Popko, Prezes Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej S.A.
Źródło: Plus
 • Dodaj do Google Bookmarks
 • Dodaj na Śledzika
 • Dodaj na Twitter
 • Dodaj do Wykop
 • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
fajnie że plus wspiera siatkówkę, mam nadzieje że przyczyni się to do medalu na IO:) a może kiedyś na meczy the czasoumilaczy zobaczymy i ich bananovy jee?:D
2008-04-16 21:01
~mariusz
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
 • Twitter
 • Facebook
odwiedź nas na: