GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

20proc. rabatu od T-Mobile na pakiet korepetycji online i bezpłatną lekcję z GoStudent

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2022-11-10 13:51 - czytano: 849 razy - dodaj komentarz
20proc. rabatu od T-Mobile na pakiet korepetycji online i bezpłatną lekcję z GoStudentDla jednych może być to mnożenie ułamków dziesiętnych, dla innych zastosowanie strony biernej w języku angielskim – tak jak my kiedyś, tak wiele dzieci teraz może potrzebować dodatkowego wsparcia w opanowaniu szkolnego materiału. A może jesteś rodzicem bystrzaka domagającego się poszerzenia tematów omawianych w szkole? Dla tych, którzy potrzebują wsparcia w rozwijaniu i pogłębianiu wiedzy swoich pociech, w T-Mobile przygotowaliśmy do 20% rabatu na pakiet korepetycji online i bezpłatną lekcję próbną na platformie GoStudent.
REKLAMA
Z rabatu można skorzystać w dniach 11-16 listopada poprzez aplikację „Mój T-Mobile”.

Nie tylko matematyka, fizyka, angielski czy polski, ale tak naprawdę każdy z przedmiotów szkolnych może sprawić różne trudności naszym dzieciom. Może się to przełożyć nie tylko na oceny, ale przede wszystkim na niechęć do nauki i samoocenę naszej pociechy. Rodzice szukają więc rożnych form wsparcia rozwoju swoich dzieci, a z pomocą może przyjść im platforma GoStudent, na której można znaleźć korepetytorów z aż 30 przedmiotów. W kilka kliknięć dopasujemy nauczyciela, który pomoże zrozumieć i zgłębić zadany materiał. Dla każdego, kto chciałby przetestować możliwość korepetycji online, T-Mobile przygotowało specjalną ofertę: do 20% rabatu na pakiet korepetycji online i bezpłatną lekcję z korepetytorem GoStudent. 

Umów bezpłatną lekcję
Oferta dostępna jest w aplikacji „Mój T-Mobile” w sekcji  „Benefity” od 11 do 16 listopada. Aby skorzystać z rabatu i bezpłatnej lekcji, należy kliknąć w baner „GoStudent”, który przeniesie nas na stronę, gdzie należy wypełnić formularz. W kolejnym kroku do klienta lub klientki zadzwoni doradca edukacyjny, który zorganizuje bezpłatną lekcję próbną z wybranego przedmiotu i ustali szczegóły współpracy.

Z oferty mogą skorzystać klienci posiadający oferty: Postpaid (T, T DATA, Rodzina), Prepaid (GO!, Frii), Mix (Frii Mix), MagentaBiznes, Magenta Biznes Internet, Jump proFirma, Data Jump ze zgodą na „Partnerzy Marketing".
Źródło: T-Mobile
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: