GSMService.pl
 • nowości
 • artykuły
 • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Nawet 50proc. świątecznego rabatu na Samsungi i Xiaomi z abonamentem

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2022-11-04 13:24 - czytano: 540 razy - dodaj komentarz
Nawet 50proc. świątecznego rabatu na Samsungi i Xiaomi z abonamentemCzy tego chcemy czy też nie końcówka roku zbliża się nieubłaganie – wraz z nią przychodzą świąteczne oferty w Play! W tym roku przygotowaliśmy specjalną okazję, aby wymarzony telefon Samsung lub Xiaomi kupić nawet 50% taniej! Wystarczy przenieść numer do Play i wybrać jedną z ofert – M, L lub HOMEBOX. Nie dość, że obniżamy cenę telefonów nawet o 50% to jeszcze pozostałą kwotę rozkładamy na raty 0%, co łatwiej pozwoli zadbać o domowy budżet.
REKLAMA
Polecamy zwłaszcza poniższe modele:
 • Samsung Galaxy S21 FE 5G od 1499 zł (zamiast 2999 zł)
 • Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G od 849 zł (zamiast 1649 zł)
 • Samsung Galaxy A53 5G od 999 zł (zamiast 1999 zł)
 • Xiaomi Redmi Note 11 od 549 zł (zamiast 1099 zł)
Z promocji mogą także skorzystać przedsiębiorcy, którzy przeniosą swoją działalność do Play i wybiorą abonament Play dla Firm L lub XL.

To doskonała okazja, aby sprawić prezent sobie, swoim bliskim lub wymienić telefony w swojej firmie.

Do wyboru jest także kilkadziesiąt innych modeli tych producentów, na które Play również oferuje korzystne rabaty.

Wygodne raty 0%
Nie dość, że ceny za smartfony w świątecznej promocji są wyjątkowo atrakcyjne to dodatkowo Play, w trosce o domowy budżet swoich klientów, rozkłada je na stałe raty 0%. Ich spłata nastąpi razem z abonamentem na jednej fakturze.

Rabat 50% na smartfony z abonamentem także dla firm
Świąteczna promocja nie ominie także klientów biznesowych, którzy zdecydują się na przeniesienie telefonów w swojej działalności do Play. Dzięki tej decyzji oni również mogą otrzymać rabat nawet 50% na smartfon z abonamentem wybierając jedną z ofert Play dla Firm: L lub XL.

Świąteczny zestaw JuniorBOX z prezentem dla najmłodszych i nawet 6 miesiącami bez opłat
Dla osób wybierających MIX, Play również przygotował atrakcyjne promocje. Przy zakupie dowolnego smartfonu w ofercie JuniorBOX klienci będą mieli do wyboru jeden z dwóch elektronicznych gadżetów w prezencie: słuchawki bezprzewodowe Nokia Go Earbuds 2+ z funkcją redukcji hałasu otoczenia lub zegarek Maxcom Aurum z pojemną baterią i długim czasem czuwania.

Dodatkowo przy przeniesieniu numeru i wyborze oferty MIX Elastyczny 50/100 lub 60/120 z dowolnym smartfonem klienci otrzymają aż 6 miesięcy (doładowań) bez opłat, natomiast wybierający standardowy MIX z dowolnym smartfonem odbiorą 3 miesiące (doładowania) bez opłat.

Gdyby tego było mało to na każdego klienta który zdecyduje się na wybranie jednej z powyższych ofert czeka również pakiet 100GB do wykorzystania na social media ważny przez 90 dni.

Więcej możliwości – Play 360
Wybierając ofertę w Play warto też zainteresować się pakietem Play360. To zbiór pożytecznych usług, który pokrywa wiele potrzeb, w jednej korzystnej cenie. W jego skład wchodzi profesjonalna naprawa telefonu, możliwość korzystania z Nawigacji Play, dostęp do biblioteki Legimi z e-bookami i audiobookami czy priorytetowe połączenie z konsultantem.
Źródło: Play
 • Dodaj do Google Bookmarks
 • Dodaj na Śledzika
 • Dodaj na Twitter
 • Dodaj do Wykop
 • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
 • Twitter
 • Facebook
odwiedź nas na: