GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Plus kibicuje Biało-Czerwonym i rozdaje GB za wygrane sety

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2022-08-29 15:03 - czytano: 460 razy - dodaj komentarz
Plus kibicuje Biało-Czerwonym i rozdaje GB za wygrane setyJuż dziś rozpoczynają się FIVB Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn, a Polacy będą bronić mistrzowskiego tytułu! Plus, który jest dumnym sponsorem Polskiej Siatkówki, zachęca wszystkich do wspierania Biało-Czerwonych, zarówno na trybunach, jak i przed telewizorami, a za każdy wygrany przez Polaków set daje swoim klientom 3 GB. Plus wspiera Polską Siatkówkę od 1998 roku. Jest Głównym Sponsorem Reprezentacji Polski Kobiet i Mężczyzn oraz obu najwyższych krajowych lig siatkarskich.
REKLAMA
Od lat jest Sponsorem Tytularnym PlusLigi mężczyzn, od samego początku jest też Sponsorem Strategicznym najwyższej ligi kobiet. Zdecydowana większość Polaków kojarzy markę Plus właśnie z siatkówką i jej sukcesami, a Plus i siatkówka to wręcz synonim. Zawsze przy okazji siatkarskich zmagań, Plus zachęca swoich klientów do kibicowania naszym drużynom i prowadzi różne działania, które mają ich w tym wspierać.

Bilety na mecze
Wszyscy klienci Plusa mieli możliwość zakupu ze specjalną zniżką biletów na mecze rozpoczynjących się właśnie mistrzostw świat. W ramach akcji „Solidarni z Ukrainą” klienci operatora korzystający z oferty przeznaczonej dla obywateli Ukrainy mogli otrzymać bilety na mecze ich reprezentacji rozgrywane w Katowicach.

Nowa promocja ,,GB za sety”
Od dzisiaj dostępna jest dla wszystkich klientów Plusa promocja, w której za każdy set wygrany przez Polaków w meczach mistrzostw świata przyznawany będzie bezpłatny pakiet internetowy 3 GB. Ilość przyznanych pakietów bonusowych jest zależna wyłącznie od liczby wygranych setów przez polską reprezentację, a będą one przyznawane każdorazowo po każdym wygranym secie od momentu przystąpienia do promocji. Bonus przyznany klientom abonamentowym będzie aktywny do końca bieżącego cyklu bilingowego, natomiast w przypadku klientów ofert na kartę oraz mix przyznane bonusy będą ważne przez 30 dni licząc od pierwszej aktywacji pakietu GB przyznanego w ramach promocji.

Aby otrzymać dodatkowe gigabajty klient powinien: znajdować się w okresie ważności dla usług wychodzących, czyli posiadać aktywne konto, lub w przypadku usług abonamentowych nie zalegać z płatnościami, oraz wysłać w okresie obowiązywania promocji na numer 80180 bezpłatnego SMS-a o treści SET.

Strefa Plusa w katowickim „Spodku”
Na kibiców obecnych na meczach Polskiej Reprezentacji w „Spodku” czekać będzie też specjalna strefa dodatkowych atrakcji przygotowana przez sieć Plus. Na odwiedzających czekać będzie ścianka z wizerunkiem siatkarzy, na tle której można zrobić zdjęcia, specjalna maszyna do mierzenia wysokości skoku dosiężnego, którego wynik będzie potwierdzony specjalnym certyfikat z podpisem trenera naszej reprezentacji, rozdawane też będą tzw. „klaskacze”. W trakcie meczów, w przerwie między setami, planowane są również konkursy, w których obecni na hali kibice będą mogli wygrać atrakcyjne nagrody.

Z wiarą w sukces!
Osoby, które nie mogą wspierać naszej kadry na „żywo” zachęcamy do kibicowania jej przed telewizorami. Oficjalnym nadawcą turnieju odbywającego się w Polsce i Słowenii jest Telewizja Polsat, a Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News i serwis Polsat Box Go pokażą na żywo w czasie całego turnieju łącznie 52 mecze.

W trakcie ostatnich 24 lat, kiedy Plus wspiera Polską Siatkówkę, wszystkie reprezentacje Polski mężczyzn i kobiet (seniorów, juniorów i kadetów) zdobyły na najróżniejszych turniejach łącznie aż 50 medali i żadna inna dyscyplina sportów drużynowych nie może nawet pomarzyć o takich wynikach i sukcesach. Wierzymy, że teraz do tej kolekcji przybędzie kolejny i Polska po raz trzeci z rzędu wywalczy tytuł Mistrza Świata!
Źródło: Plus
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: