GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Odbierz od T-Mobile voucher do strefy gastronomicznej w Parku Rozrywki Mandoria

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2022-07-22 14:28 - czytano: 462 razy - dodaj komentarz
Odbierz od T-Mobile voucher do strefy gastronomicznej w Parku Rozrywki MandoriaZwiedziliście już pobliskie atrakcje turystyczne, zaliczyliście wycieczkę rowerową, spacer po lesie, kąpiel w morzu, graliście w badmintona i rzucaliście frisbee w parku? Macie poczucie, że zrobiliście już wiele, ale nadal macie ochotę na przygodę? A może chcecie na jeden dzień przenieść się do świata pełnego tajemnic? Dobrze się składa, bo wraz z T-Mobile macie szansę, aby wizyta w Parku Rozrywki Mandoria była jeszcze przyjemniejszym przeżyciem. Dla naszych klientów indywidualnych przygotowaliśmy bowiem voucher do
REKLAMA
wykorzystania w strefie gastronomicznej parku. Bonus można aktywować od 22 do 26 lipca w aplikacji „Mój T-Mobile”. 

Park Rozrywki Mandoria to świetna rozrywka zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i dorosłych chcących poczuć dreszczyk niecodziennych emocji. Czekają tam Carrara – najdłuższy w Polsce roller-coaster „pod dachem” i zarazem nowość tego sezonu, Mroczny Dwór – jedyny w kraju roller-coaster jeżdżący w ciemności, Merkant – flagowy roller-coaster Miasta Przygód czy Galeon – okręt wirujący nad portem. Emocji z pewnością będzie bez liku! A jeśli wolicie nieco spokojniejsze atrakcje, udajcie się w podróż z kupcami, dołączając do Karawany – największej w kraju dwupoziomowej karuzeli weneckiej lub wyruszcie na rodzinny rejs z Chytrą Wydrą. Spragnionych familijnych emocji z pewnością ucieszy też Karotka – skoczna karuzela dla małych i dużych, również otwarta w tym roku! Natomiast gdy głód da o sobie znać, będziecie mogli skorzystać z vouchera o wartości 50 zł od T-Mobile do wykorzystania w strefie gastronomicznej. 

Aktywuj usługę w aplikacji
Aby aktywować usługę, wystarczy w dniach od 22 do 26 lipca do końca dnia zalogować się w aplikacji „Mój T-Mobile” i odebrać voucher na posiłki i napoje do wykorzystania w strefie gastronomicznej Parku Rozrywki Mandoria. Aby skorzystać z bonusu, należy uprzednio dokonać zakupu biletu wstępu. Prezent można zrealizować do 31 grudnia 2022 roku.

Promocja obejmuje zarówno klientów abonamentowych (T, T DATA, Rodzina), jak i osoby korzystające z usług MIX (Frii Mix) oraz na kartę (Frii oraz GO!).
Źródło: T-Mobile
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: