GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Wybierz Samsung Galaxy S22 5G w T-Mobile i złap pierwszą ratę gratis

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2022-07-19 14:29 - czytano: 470 razy - dodaj komentarz
Wybierz Samsung Galaxy S22 5G w T-Mobile i złap pierwszą ratę gratisStylowy, wytrzymały i gwarantujący piękne zdjęcia nocą – taki jest Samsung Galaxy S22 5G 8/128 GB. Od dziś, 19 lipca, smartfon ten można kupić w T-Mobile w wyjątkowej promocji. Wybierając dowolną ofertę abonamentową, w stałych ratach 0% przez cały okres spłaty, klienci otrzymają pierwszą ratę gratis. Promocja obowiązuje do 1 sierpnia. Obserwowanie spadających gwiazd, letnie koncerty pod chmurką, biwaki i rozmowy przy ognisku – w wakacje mamy wiele okazji do tego, aby różne aktywności przeciągać nawet do późnych godzin nocnych.
REKLAMA
Okazji, które chcemy uwiecznić, a do tego potrzebujemy telefonu ze świetnym aparatem, który poradzi sobie nawet z trudnym oświetleniem. I tutaj z pomocą przychodzi Samsung Galaxy S22 5G, którzy wyposażony został w trzy aparaty: aparat główny o rozdzielczości 50 MP, aparat szerokokątny 12 MP i teleobiektyw 10 MP, które pozwolą zrejestrować ważne momenty, aby zdjęcia i filmy były wyraźne i pełne kolorów – także nocą. Teraz można go nabyć w specjalnej promocji w T-Mobile nie płacąc za pierwszą ratę. Jak dokładnie prezentuje się ta oferta?

Internet bez ograniczeń – to ma znaczenie
Lubimy cieszyć się chwilą i korzystać z okazji, zwłaszcza w wakacje. Teraz klienci T-Mobile mogą bawić się tym, co ma dla nich znaczenie, bo nie muszą zaprzątać sobie głowy telefonem, który będzie wytrzymały, stylowy i zagwarantuje im dostęp do rozrywki. To wszystko mogą mieć w magentowej sieci, decydując się na Samsung Galaxy S22 5G w ofercie abonamentowej – także z nielimitowanym internetem 5G. Teraz pierwszą regularną ratę na to urządzenie otrzymają w prezencie. Dla klientów, którzy zdecydują się na 24-miesięczny plan ratalny w ramach tej promocji, jedna rata gratis wyniesie 140 zł lub 160 zł w zależności od wybranej wysokości pierwszej wpłaty, z kolei dla tych, którzy wybiorą 36-miesięcznym plan ratalny, będzie ona wynosić 100 zł lub 110 zł. Ponadto osoby, które zdecydują się na zakup w taryfie „L Nielimitowana”, zapłacą za urządzenie o 300 zł mniej, czyli 3699 zł, zaś ci, którzy zdecydują się na zakup z taryfą „M Nielimitowaną” otrzymają rabat na urządzenie w wysokości 250 zł.

Oferta „L Nielimitowana” gwarantuje nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y. Dodatkowo zaś umożliwia korzystanie z internetu na urządzeniu w błyskawicznej sieci 5G bez limitu danych do zużycia oraz limitu prędkości.
Źródło: T-Mobile
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: