GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Designerskie soundbary Samsung Ultra Slim już dostępne w Polsce

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2022-07-14 13:23 - czytano: 258 razy - dodaj komentarz
Designerskie soundbary Samsung Ultra Slim już dostępne w PolsceJeśli uważacie, że soundbary zajmują zbyt dużo miejsca pod telewizorem, to zwróćcie uwagę na najnowsze dwa modele Samsung Ultra Slim. Nie tylko zajmują relatywnie mało miejsca, ale przede wszystkim odznaczają się ciekawym, smukłym designem oraz potężnym, przestrzennym brzmieniem. Seria obejmuje dwa modele: HW-S800B i HW-S801B, które są dostępne odpowiednio w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej i białej.
REKLAMA
Minimalistyczna oprawa
Ultra Slim to modele, które z pewnością zadowolą wszystkich fanów designu, pięknych wnętrz czy minimalizmu. Soundbar został zaprojektowany tak, aby mógł idealnie wkomponować się w przestrzeń pod telewizorem. Tym samym będzie doskonale współgrał z modelami telewizorów Samsung, takimi jak The Frame czy Neo QLED, zamontowanymi na ścianie. Unikalny, Ultra Smukły Design obudowy o głębokości zaledwie 4 cm idealnie wpisze się w każde wnętrze. Dzięki temu nie trzeba już aranżować swojej przestrzeni na nowo, aby cieszyć się perfekcyjnym dźwiękiem.

Kinowe brzmienie bez przewodów
Piękna oprawa to oczywiście nie jedyna cecha soundbarów Ultra Slim. Wprowadzona z tym roku po raz pierwszy do telewizorów Samsung funkcja Bezprzewodowego Dolby Atmos[1] zadba o kinowej jakości dźwięk i to bez dodatkowych, nieestetycznych przewodów. Wystarczy usiąść wygodnie w fotelu i rozkoszować się każdym pojedynczym dźwiękiem płynącym ze wszystkich stron.

Ponadto oba ww. modele oferują Wielokanałowy Dźwięk Przestrzenny w formacie 3.1.2. Oznacza to, że 3 kanały równomiernie rozprowadzają dźwięk: 1 niskotonowy, odpowiadający za głębokie basy zaś 2 pozostałe dwa kierują dźwięk ku górze. Zadbają o przestrzenne brzmienie, które będzie się równomiernie rozchodzić po całym pomieszczeniu. Ponadto funkcja Dźwięku Dopasowanego do Przestrzeni sprawia, że soundbar automatycznie rozpoznaje otoczenie, w którym się znajduje. Następnie dostosowuje zasięg i ton dźwięku tak, by perfekcyjnie dopasować się do miejsca, w którym go umieścimy.
Soundbary Ultra Slim, podobnie jak modele Q-Serii, wyróżniają się świetną współpracą z telewizorami Samsung; Neo QLED, QLED czy Crystal UHD. Technologia Q-Symphony sprawia, że głośniki telewizora łączą się i są jednocześnie wykorzystywane z głośnikami soundbara, zapewniając wzmocniony i wciągający dźwięk dla jeszcze bardziej intensywnych wrażeń. Niezależnie od tego, czy oglądamy film science fiction czy koncert orkiestry symfonicznej, możemy być pewni, że otoczy nas harmonijne brzmienie.

Muzyka za jednym dotknięciem
Warto dodać, że soundbary Ultra Slim to także niezwykle funkcjonalne urządzenia. Za pomocą funkcji Dotknij i Odtwórz można w szybki i prosty sposób przełączyć się z telefonu i kontynuować słuchanie muzyki na soundbarze. Wystarczy dotknąć soundbara telefonem, a ten automatycznie wykryje urządzenie i odtworzy muzykę – bez dodatkowego łączenia.
Źródło: Samsung
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: