GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

W Plusie drugi smartfon za złotówkę

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2022-06-14 15:29 - czytano: 559 razy - dodaj komentarz
W Plusie drugi smartfon za złotówkęPlus przygotował specjalną ofertę rodzinną. Klienci, którzy od 9 czerwca br. zdecydują się na ratalny zakup smartfona OPPO Reno7 5G, OPPO Reno7 Lite 5G czy Samsunga Galaxy S21 FE 5G w ofercie abonamentowej otrzymają drugi smartfon, odpowiednio OPPO A16 lub Samsung Galaxy A03 za symboliczną złotówkę. Dodatkowo opłata za drugi i kolejny abonament będzie wynosiła jedynie złotówkę miesięcznie aż przez rok.
REKLAMA
W ofercie ratalnej OPPO Reno7 5G jest dostępny za 299 złotych na start i np. 36 rat po 72.22 złotych miesięcznie za sprzęt. Natomiast OPPO Reno7 Lite 5G można kupić za 199 złotych na start i np. 36 rat po 52,78 złotych miesięcznie. Klienci, którzy wybiorą jeden z tych modeli wraz z abonamentem mogą dobrać smartfon OPPO A16 jedynie za złotówkę.

Klienci mogą wybrać również Samsunga Galaxy S21 FE 5G w ofercie ratalnej za 349 złotych na start i np. 36 rat po 94,44 złotych miesięcznie za sprzęt. Przy zakupie urządzenia w ofercie z abonamentem, użytkownicy otrzymają smartfon Samsung Galaxy A03 za symboliczną złotówkę.

Abonamenty za 1 złoty miesięcznie
W Plusie opłaca się być całą rodziną. Klienci, którzy posiadają lub dokupią abonament, zapłacą pełną kwotę jedynie za pierwszy abonament, a kolejnych pięć otrzymają za symboliczną złotówkę miesięcznie i to przez cały rok. Dzięki tej ofercie można zaoszczędzić nawet 1 308 złotych na pojedynczym abonamencie ze smartfonem, a w rodzinnym budżecie może pozostać aż 5 046 złotych.

Aby skorzystać z promocji wystarczy mieć lub kupić abonament za minimum 44,90 złotych miesięcznie i dobrać kolejny abonament za minimum 55 złotych miesięcznie. Przy wyborze oferty z urządzeniem, klient otrzymuje aż rok abonamentu za 1 złoty miesięcznie. Natomiast klienci, którzy zdecydują się tylko na abonament telefoniczny zapłacą złotówkę miesięcznie przez pół roku.
Źródło: Plus
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: