GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Wypożyczaj, testuj i decyduj o zakupie – produkty Samsung dostępne w Plenti

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2022-04-14 14:00 - czytano: 206 razy - dodaj komentarz
Wypożyczaj, testuj i decyduj o zakupie – produkty Samsung dostępne w PlentiOrganizujesz domówkę i szukasz głośnika czy może myślisz o nowym robocie sprzątającym i chcesz sprawdzić, jak poradzi sobie w twoim domu? Teraz, za pomocą aplikacji Plenti, przetestujesz wybrane urządzenia Samsung i sprawdzisz je w działaniu. W ramach współpracy do oferty Plenti dołączyły oczyszczacze powietrza, roboty sprzątające, odkurzacze oraz sprzęt audio Samsung. Za pośrednictwem aplikacji mobilnej Plenti[i] użytkownicy otrzymują dostęp do tysięcy urządzeń elektronicznych, w tym nowości rynkowych,
REKLAMA
z opcją czasowego wypożyczenia. Wybrany gadżet dociera wprost pod drzwi naszego mieszkania czy biura, nawet w ciągu kilkudziesięciu minut od złożenia zamówienia. Teraz portfolio Plenti powiększyło się o rodzinę produktów Samsung, m.in. oczyszczacz powietrza Cube AX47, robota sprzątającego Jet Bot+™, odkurzacz Jet 90 Complete, a także soundbar Q-Seria HW-Q700A oraz głośnik Power Audio MX-T50.

Dzięki Plenti użytkownicy zyskują możliwość przetestowania produktów jeszcze przed ich zakupem. Aplikacja oferuje dwa modele współpracy: Flexi to wynajem na krótki okres, np. kilka dni, natomiast subskrypcja wiąże się z wynajmem na miesiące (1+,3+,6+,12+). Z 3-miesięcznej subskrypcji skorzystamy wtedy, gdy na przykład zechcemy wynająć oczyszczacz powietrza jedynie na sezon alergiczny. Flexi sprawdzi się doskonale w razie niespodziewanego zapotrzebowania na głośnik Power Audio, który rozkręci każdą imprezę. Opcja czasowego wynajmu stwarza także świetną okazję do tego, aby porównać ze sobą urządzenia dostępne na rynku – jakość dźwięku w przypadku soundbarów lub efektywność sprzątania w przypadku odkurzaczy o różnej mocy lub funkcjach.

Plenti sprawia, że użytkownicy nie muszą polegać jedynie na opisie producenta, opinii sprzedawcy w sklepie, czy rekomendacji znajomego. Wynajem okresowy oznacza, że mogą oni wybrane produkty przetestować w domowym zaciszu, aby podjąć naprawdę przemyślane decyzje.
Źródło: Samsung
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: