GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Noworoczna wyprzedaż w Wypożyczalni PLAY NOW

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2022-01-04 14:22 - czytano: 488 razy - dodaj komentarz
Noworoczna wyprzedaż w Wypożyczalni PLAY NOWW Wypożyczalni Play właśnie trwa promocja, dzięki której wybrane filmy będzie można obejrzeć za jedyne 5 zł! W promocyjnej cenie dostępne są m.in. takie produkcje jak: 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy, Gorący temat, Hotel Transylwania 2, Miłość po sąsiedzku. Spójrzcie na nie: 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy. Historia oparta na prawdziwych wydarzeniach. To opowieść o 23-letnim Tomku, który został niesłusznie skazany za gwałt i morderstwo. Po 18 latach zastraszania i upokorzeń w więzieniu, na drodze
REKLAMA
mężczyzny stanęli prokuratorzy i policjant, którzy  postanowili odkryć dlaczego karę poniósł niewinny człowiek.

Gorący temat
Film inspirowany prawdziwymi wydarzeniami z 2016 roku, które rozgrywały się w Fox News, jednej z największych stacji telewizyjnych w USA. Trzy kobiety będące na różnych etapach kariery dziennikarskiej postanawiają sprzeciwić się przemocy seksualnej doświadczanej przez lata. Opowieść o skandalu, który dał początek ruchowi #MeToo. W rolach głównych Charlize Theron, Nicole Kidman i Margot Robbie.

Hotel Transylwania 2
Akcja filmu rozgrywa się 7 lat po wydarzeniach z pierwszej części. W hotelu nastąpiło wiele zmian – gośćmi stali się również ludzie, a Mavis i Johnny doczekali się potomstwa. Draculę niepokoi brak wampirzej natury u swojego wnuka, dlatego podczas nieobecności rodziców chłopca, postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i rozbudzić w chłopcu wampirze instynkty.

Miłość po sąsiedzku
Czarująca opowieść o Rosemary (Emily Blunt) i Anthonym (Jamie Dornan), którzy mimo wzajemnej sympatii, nie potrafią się do siebie zbliżyć. Wszystko zmienia się, gdy na drodze Rosemary staje przystojny i zaradny Adam (Jon Hamm), który ma konkretne plany względem kobiety.

Ponadto w ofercie promocyjnej możecie znaleźć takie hity jak: Kobiety mafii, Banksterzy, Resident Evil, Kler i wiele więcej! Miłego seansu!
Źródło: Play
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: