GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Filmy za 5 zł i świąteczne hity w Wypożyczalni PLAY NOW

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2021-12-16 14:13 - czytano: 677 razy - dodaj komentarz
Filmy za 5 zł i świąteczne hity w Wypożyczalni PLAY NOWPlay startujemy z nową promocją! Od 16 do 19 grudnia w Wypożyczalni PLAY NOW wybrane produkcje filmowe możecie obejrzeć tylko za 5zł. Wśród nich takie hity jak „Pętla”, „Bogowie”, „Pitbull. Ostatni pies” czy „Uprowadzona 3”. PĘTLA. Przekorny los łączy losy młodego stróża prawa Daniela oraz dwóch bliźniaków z Ukrainy. Mężczyźni pomagają policjantowi szybko awansować na oficera Centralnego Biura Śledczego. Niedługo potem, Daniel przejmuje kontrolę nad domem publicznym na Podlasiu. Od tej pory, staję się
REKLAMA
obiektem poszukiwań polskich służb specjalnych oraz rosyjskiego wywiadu. 

Gwiazdy w obsadzie: Antoni Królikowski, Katarzyna Warnke

PITBULL. OSTATNI PIES
Po śmierci jednego z funkcjonariuszy policji dochodzi do zjednoczenia kolegów po fachu, w myśl zasady ‘My, psy, musimy trzymać się razem’. Na drodze stają im jednak codzienne problemy – budżet, zwolnienia i przeniesienia. Aby przeciwstawić się gangsterom komendant ściąga doświadczonych policjantów – Despero, Metyl i Quantico. Nikt nie spodziewa się jednak, że do walki o dominację między gangami z Pruszkowa i Wołomina wejdzie trzeci gracz – Czarna Wdowa.

Gwiazdy w obsadzie: Marcin Dorociński, Krzysztof Stroiński, Cezary Pazura

BOGOWIE
Ambitny kardiochirurg – Zbigniew Religia, zamierza dokonać pierwszego zabiegu przeszczepu serca. Pomimo oporu ze strony starszych mistrzów i przedstawicieli partii komunistycznej udaje mu się dokonać rewolucji w polskiej medycynie. Jaką cenę będzie musiał zapłacić za sukces?

Gwiazdy w obsadzie: Tomasz Kot, Piotr Głowacki

ŚWIĄTECZNE FILMY W WYPOŻYCZALNI
Na zimowe, mroźne wieczory szczególnie polecamy świąteczne produkcje filmowe dostępne całym czas, w naszej Wypożyczalni w PLAY NOW. Oglądaj takie tytuły jak „Listy do M. 4”, „Firmowa gwiazdka”, „Miłość jest wszystkim”, „Kochajmy się od święta” czy „Złe mamuśki 2”. Dla najmłodszych przygotowaliśmy ‘Królowa Śniegu: Po drugiej stronie lustra’, ‘Mały miś i najpiękniejszy prezent’ oraz ‘Mikołaj i spółka’.

Nie możesz tego przegapić! Więcej świątecznych tytułów znajdziesz TUTAJ. Z Wypożyczalni mogą skorzystać klienci, którzy mają abonament w Play, posiadają usługę PLAY NOW TV z dekoderem TV BOX lub korzystają z ofert na kartę.
Źródło: Play
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: