GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

T-Mobile: 6 pierwszych rat na smartfony za darmo

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2021-10-13 15:29 - czytano: 312 razy - dodaj komentarz
T-Mobile: 6 pierwszych rat na smartfony za darmo„Cukierek albo psikus!” – taki wybór zwykle dają napotykanym osobom dzieci obchodzące Halloween. W T-Mobile nie stawiamy klientów przed takimi „dylematami” i na Halloween przygotowaliśmy dla nich po prostu… strasznie dobry deal! Kupując wybrany telefon w taryfie M+, L+ i XL+, użytkownicy indywidualni otrzymają aż 6 pierwszych rat jest całkowicie za darmo. W T-Mobile nie ma czasu na nudę! I chociaż jesienna pogoda zachęca do nostalgii, my lubimy wywoływać pozytywne emocje u naszych klientów.
REKLAMA
Dlatego wraz ze zbliżającym się Halloween przygotowaliśmy dla nich strasznie dobrą ofertę, której zdecydowanie nie trzeba się bać. Wręcz przeciwnie, warto się z nią zapoznać! Dlaczego? Ponieważ zarówno nowi, jak i przedłużający umowę klienci, kupując wybrany smartfon w taryfie M+, L+ czy XL+, przy niezmienionej opłacie na start za 6 rat nie zapłacą ani złotówki. Co więcej, ci, którzy zdecydują się na umowę w taryfie M również mogą liczyć na prezent - 3 pierwsze raty za urządzenie otrzymują od nas za darmo. Jak widać – nie ma się czego bać!

Promocją zostało objętych większość urządzeń dostępnych w naszej ofercie. Wśród nich nie zabrakło również smartfona Xiaomi Redmi Note 9 Pro.

Ale to jeszcze nie wszystko, w ramach oferty voice klienci mogą liczyć nawet na 200 GB internetu i , w zależności od wybranej taryfy, nawet do 2 lat rozrywki uwolnionej w prezencie od T-Mobile. Nie ma więc obawy o zużyte gigabajty, a do tego można co miesiąc bezpłatnie zmieniać platformy rozrywkowe, wśród których znajdują się: HBO GO, Tidal Premium, Legimi, Polsat Box Go (Premium, Sport, Filmy i Seriale, Newsy i Rozrywka, Dzieci) i Eleven Sports.

Z oferty skorzystać można zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i online i u naszych konsultantów. Trzeba jednak pamiętać, że jest ona ograniczona czasowo – klienci skorzystać z niej mogą do 12 listopada.
Źródło: T-Mobile
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: