GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Oglądaj kanały i bibliotekę AXN w PLAY NOW i TV bez dodatkowych opłat

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2021-10-04 13:12 - czytano: 2938 razy - dodaj komentarz
Oglądaj kanały i bibliotekę AXN w PLAY NOW i TV bez dodatkowych opłatW telewizji Play kanały AXN, AXN White i AXN Black są dostępne w pakiecie EXTRA. Jeśli zastanawiacie się, czy warto z niego skorzystać to mamy dla Was coś na zachętę – od dzisiaj do 17 października możecie oglądać te 3 wypełnione akcją, kryminałem i dramatem kanały w ramach otwartego okna. Promocja jest aktywowana automatycznie dla każdego klienta PLAY NOW oraz PLAY NOW TV (z dekoderem TV BOX). Oprócz kanałów będzie można także oglądać bibliotekę AXN NOW w PLAY NOW!
REKLAMA
A co warto obejrzeć korzystając z otwartego okna? 

Na pewno w oczy rzuca się serial Układ:
Polecamy też film O psie, który wrócił do domu – to wzruszająca opowieść o psie o imieniu Bella. Bohaterka wyrusza w długą podróż, by odnaleźć swojego właściciela, którego kocha. Zanim uda jej się wrócić do domu, czeka ją mnóstwo niezwykłych przygód. Na swej drodze spotka wielu nowych przyjaciół, których życie odmieni na zawsze. Premiera w sobotę 16 października o godz. 17.50 w AXN.

Trzecią z ciekawych produkcji jest serial Agenci NCIS: Los Angeles (a dokładniej jego 12 sezon), który opowiada o członkach Naval Criminal Investigate Service w Los Angeles, w których ręce trafiają najtrudniejsze sprawy kryminalne dotyczące armii Stanów Zjednoczonych Ameryki. Agenci specjalni G. Callen i Sam Hanna (w tych rolach Chris O’Donnel i LL Cool J) dzięki pracy w terenie potrafią przeniknąć do przestępczego podziemia. Wsparcie zapewniają im komputerowy magik Eric Beale (w tej roli Barrett Foa) oraz analityk wywiadu Nell Jones (Renée Felice Smith). W 12. Sezonie serialu zobaczymy gościnnie polskie gwiazdy, Izabellę Miko i Weronikę Rosati. Odcinki można oglądać w soboty i niedziele po 17:00 w ANX Black.

Otwarte okno potrwa do niedzieli, 17 października – po tym czasie osoby, które będą chciały dalej oglądać kanały i bibliotekę wideo AXN zapraszamy do zakupu pakietu EXTRA. Przez pierwsze 30 dni jest on bezpłatny, a po tym czasie miesięczna opłata to 20 zł. Można też wybrać PLAY NOW TV z Pakietem Rozszerzonym, gdzie pakiet EXTRA jest zawarty w cenie abonamentu.
Źródło: Play
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: