GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Odbierz 30proc. zniżki od T-Mobile na koszulki reprezentacji Polski

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2021-09-30 16:18 - czytano: 3516 razy - dodaj komentarz
Odbierz 30proc. zniżki od T-Mobile na koszulki reprezentacji PolskiPrzed polską kadrą jeszcze kilka meczów w fazie eliminacyjnej do Mistrzostw Świata 2022. Sportowe emocje nie opuszczają nas nawet na chwilę, dlatego w tym tygodniu w ramach „Happy Fridays” dla klientów indywidualnych przygotowaliśmy 30% rabatu na koszulki reprezentacji Polski dostępne w sklepie R-GOL.com. Kod zniżkowy można odebrać od 1 do 5 października w aplikacji „Mój T-Mobile” lub poprzez SMS.
REKLAMA
Za kilka dni, 9 października, nasza drużyna zmierzy się z reprezentacją San Marino na Stadionie Narodowym. Trzy dni później rozegrają zaś mecz na wyjeździe z Albanią. Po kilku tygodniach czekają ich jeszcze starcia z Andorą (12 listopada) oraz Węgrami (15 listopada). Dla prawdziwych kibiców będą to z pewnością pełne emocji spotkania! Jako sponsor reprezentacji Polski wspieramy naszych piłkarzy podczas każdego meczu i chcemy dawać naszym klientom jeszcze więcej pozytywnych wrażeń. Dlatego właśnie przygotowaliśmy dla nich specjalną promocję, w ramach której mogą zakupić koszulki reprezentacji Polski z 30% rabatem w sklepie internetowym oraz w sklepach stacjonarnych R-GOL.com.

Wybierz swoją wymarzoną koszulkę i kibicuj naszej drużynie!

Tym razem kod rabatowy na sportowy gadżet można odebrać od 1 do 5 października (do końca dnia) w aplikacji „Mój T-Mobile” albo poprzez wysłanie bezpłatnej wiadomości SMS o treści „HF” na numer 80800. W wiadomości zwrotnej użytkownik otrzyma kod zniżkowy, który należy wpisać na stronie: https://www.r-gol.com/koszulki-reprezentacji-polski/. Z promocji można skorzystać także w sklepach stacjonarnych R-GOL.com. Wybrana koszulka z pewnością pozwoli jeszcze mocniej wczuć się w sportową atmosferę – czy to na stadionie, czy przed telewizorem.

Z promocji można skorzystać do 8 października. Każdy klient może wykorzystać tylko jeden kod.
Źródło: T-Mobile
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: