GSMService.pl
 • nowości
 • artykuły
 • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Samsung podpowiada jak wykorzystać możliwości telewizorów i soundbarów

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2021-05-13 13:59 - czytano: 257 razy - dodaj komentarz
Samsung podpowiada jak wykorzystać możliwości telewizorów i soundbarówWielu kupujących sprzęt, taki jak telewizor czy soundbar, od razu chce cieszyć się nowymi funkcjami i w pełni wykorzystać jego możliwości. Wyjmujemy telewizor z kartonu i natychmiast go uruchamiamy. Nie czytamy instrukcji, przez co wielu funkcji być może nawet nie wypróbujemy. A przecież mogą nam ułatwić wykorzystanie telewizora i soundbara. Właśnie z myślą o tej grupie widzów Samsung stworzył serie wideoporadników, które odpowiadają na szereg pytań z kategorii „jak to działa?”
REKLAMA
Przystępna, zwięzła forma filmów ułatwi pierwszą konfigurację i pozwoli odkryć dodatkowe funkcje, dzięki którym korzystanie z telewizora czy soundbara będzie jeszcze przyjemniejsze i to już w chwili pierwszego uruchomienia.

Cykl wideoporadników Samsung pod hasłem „Sztuka obsługi” odpowiada na ważną rynkową potrzebę – pozwala skorzystać z pełni możliwości telewizorów Samsung QLED, The Frame oraz soundbarów już od chwili pierwszego uruchomienia.

W krótkich filmach widzowie dowiedzą się jak skonfigurować swój telewizor i soundbar, a także jak zmieniać ustawienia, czy korzystać z poszczególnych funkcji.

W projekcie zobaczymy aktorski duet, czyli Rafała Cieszyńskiego i Alżbetę Lenską. Bohaterowie krok po kroku pokazują, jak wprowadzić zmiany czy uruchomić poszczególne funkcje.
Filmy dostępne są dla wszystkich użytkowników na oficjalnym kanale Samsung Polska na YouTube.

W ramach projektu dostępne są trzy playlisty, które odpowiadają poszczególnym grupom produktów. W pierwszej dot. telewizorów Samsung QLED jest obecnie 30 filmów, które przeprowadzą widzów przez proces konfiguracji, współpracę z urządzeniami mobilnymi i konsolami, aż po montaż i konserwację telewizora. Materiały stanowią drogowskaz także dla nabywców tegorocznych telewizorów Samsung Neo QLED 2021, gdyż w wielu aspektach nowe funkcje są rozwinięciem tych, które pojawiły się już wcześniej w telewizorach QLED w 2020 roku.  

Druga playlista odkrywa pełnię możliwości telewizora Samsung The Frame. Widzowie dowiedzą się m.in. jak aktywować Tryb Sztuka czy funkcję Passe-partout, a także jak wymienić ramki czy zamontować ekran – niczym obraz – korzystając z dedykowanego uchwytu.

Trzecia playlista odkrywa przed widzami potęgę dźwięku i możliwości soundbarów Samsung. Z filmów dowiedzą się jak podłączyć soundbar, jak dobrać najodpowiedniejszy tryb dźwięku i skonfigurować funkcję Q-Symphony, która w połączeniu z telewizorem Samsung zapewni nowy poziom doświadczeń, uprzestrzenni dźwięk i go zdynamizuje.   

- Z każdą kolejną generacją naszych telewizorów i soundbarów wprowadzamy nowe technologie i funkcje, dzięki którym urządzenia te jeszcze lepiej wpisują się w styl życia użytkowników. Jednocześnie zdajemy sobie także sprawę, że jest grupa użytkowników, którzy chcieliby poznać więcej możliwości swoich urządzeń, ale trochę nie wiedzą od czego zacząć. To również z myślą o nich powstały nasze wideoporadniki, w których krok po kroku tłumaczymy jak uruchomić poszczególne funkcje – komentuje Grzegorz Stanisz, szef sprzedaży i marketingu w Samsung Electronics Polska.

Playlisty dostępne są na oficjalnym kanale Samsung Polska na YouTube:
 • Telewizory Samsung QLED: https://bit.ly/3o3YFJ7
 • Telewizor Samsung The Frame: https://bit.ly/3hboJRj
 • Soundbary Samsung: https://bit.ly/3uDKUmX
Źródło: Samsung
 • Dodaj do Google Bookmarks
 • Dodaj na Śledzika
 • Dodaj na Twitter
 • Dodaj do Wykop
 • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
 • Twitter
 • Facebook
odwiedź nas na: