GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Podwajamy gigabajty na wiosnę – startuje nowa kampania T-Mobile

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2021-04-02 13:35 - czytano: 549 razy - dodaj komentarz
Podwajamy gigabajty na wiosnę – startuje nowa kampania T-MobileWiosną wszystko się budzi, również ciekawość! Aby ją szybko zaspokoić i sprawdzić, co w trawie piszczy, warto zajrzeć do naszej wiosennej oferty. Dlaczego? Bo tej wiosny gigabajty w T‑Mobile wyjątkowo rozkwitły, a dokładniej zostały przez nas podwojone. O tej wiosennej ofercie można już dziś dowiedzieć się więcej w telewizji, internecie i w punktach sprzedaży, gdzie wystartowała nasza kampania, promująca nowe taryfy 5G z podwojonymi paczkami gigabajtów na dwa lata.
REKLAMA


Wyższe temperatury, dłuższe dni i coraz więcej zieleni wokół napawają dobrą energią. Wiosną chcemy spędzać wolny czas na spacerach i wycieczkach, tak jak np. bohaterowie naszego najnowszego spotu. Chcemy lepiej poznawać otaczający nas świat, a dziecięca ciekawość mobilizuje niejednego rodzica do sprawdzania tajemnic przyrody. Z pomocą przychodzi im nie tylko szybki internet, ale także wideorozmowa z seniorką rodu, która o kwiatach wie wszystko. I choć nie specjalizujemy się w wiosennych roślinach, to z pewnością w T-Mobile dostarczamy konkurencyjne oferty na smartfony 5G i to z podwojonym pakietem gigabajtów.

W każdej z nowych taryf 5G nasi klienci indywidualni znajdą nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz solidne paczki gigabajtów: w przypadku M+ to 25 GB podwojone w wiosennej promocji do 50 GB, w taryfie L+ znajdziemy 100 GB, a w XL+ aż 150 GB. Każda z taryf jest dostępna zarówno w ofercie z urządzeniem, jak i osobno.

Nasi nowi klienci i osoby przedłużające umowę w T-Mobile również mogą skorzystać z wiosennych gigabajtów. We wszystkich taryfach M i M+ podwajamy na dwa lata GB dostępne w podstawowym pakiecie. Oznacza to, że w taryfie M przez cały okres umowy klienci będą mogli korzystać z 30 GB, a w taryfie M+ aż z 50 GB. Więcej informacji o taryfach 5G w T‑Mobile można znaleźć pod tym linkiem.

W wiosennej kampanii promowane będą dwa modele smartfonów w najlepszych cenach na rynku z dostępem do siec piątej generacji – Samsung Galaxy A42 5G i Xiaomi Redmi Note 9T 5G.

Co więcej, z okazji wiosny mamy niespodziankę dla naszych indywidualnych klientów abonamentowych taryfy T, którzy zawarli z nami umowę lub aneks po 30 września 2018 r. W aplikacji „Mój T‑Mobile” każdy z nich może podwoić gigabajty dostępne w ramach swojej taryfy. Dodatkowy pakiet internetu ważny będzie na okres obecnego i kolejnego okresu rozliczeniowego.

Kampanię przygotował Departament Zarządzania Marką T‑Mobile wraz z agencją DDB Warszawa. Nad planowaniem i zakupem mediów czuwał dom mediowy Mindshare. Materiały BTL opracowała agencja Digitas Poland (ARC – Grupa Publicis), a działania w internecie i mediach społecznościowych poprowadzi VMLY&R oraz Starcom.
Źródło: T-Mobile
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: