GSMService.pl
 • nowości
 • artykuły
 • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Samsung Internet 14.0 beta z ulepszonymi funkcjami prywatności i zabezpieczeń

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2021-03-17 12:33 - czytano: 225 razy - dodaj komentarz
Samsung Internet 14.0 beta z ulepszonymi funkcjami prywatności i zabezpieczeńNajnowsza aktualizacja pozwala bezpieczniej i bardziej intuicyjnie korzystać z sieci na urządzeniach Galaxy. Samsung ogłasza uruchomienie przeglądarki nowej generacji Samsung Internet 14.0 beta. Najnowsza wersja przeglądarki oddaje do dyspozycji użytkowników ulepszone ustawienia prywatności i zabezpieczeń, nowe funkcje zaprojektowane z myślą o przeglądaniu na urządzeniach składanych oraz kolejne innowacje w interfejsie użytkownika.
REKLAMA
Samsung nieustannie poszukuje sposobów na zwiększenie bezpieczeństwa swoich usług i ochrony prywatności użytkowników – mówi Du Kim, Vice President i Head of Web R&D, Mobile Communications Business, Samsung Electronics. - Dzięki Samsung Internet 14.0 beta użytkownicy będą mogli bezpiecznie korzystać z Internetu zachowując pełną kontrolę nad swoimi danymi.  

Nowe i ulepszone funkcje prywatności
Niektóre witryny, mimo zabezpieczeń sieciowych, mogą przekierować użytkownika do innych witryn, aby śledzić go podczas przeglądania. Samsung Internet 14.0 beta zapewnia ochronę podczas przeglądania dzięki ulepszonej funkcji Inteligentnego Zapobiegania Śledzeniu, która wykrywa, kiedy witryna próbuje śledzić użytkownika i automatycznie ją zatrzymuje, chroniąc informacje dotyczące aktywności użytkownika w sieci.

To jednak nie wszystko. W przeglądarce Samsung Internet 14.0 beta został wprowadzony nowy panel sterowania Prywatność i Bezpieczeństwo, który sprawia, że monitorowanie i kontrolowanie ustawień prywatności jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Dodatkowo panel umożliwia przeglądanie przydatnych statystyk dziennych, takich jak liczba zablokowanych wyskakujących okienek i elementów śledzących. Dostęp do uzyskanych danych daje użytkownikom możliwość podejmowania świadomych decyzji dotyczących swojej prywatności.

Przeglądanie treści w erze urządzeń składanych
Korzystanie z trybu Flex na wybranym składanym smartfonie Galaxy zapewnia użytkownikom wyjątkowe wrażenia i wygodę. Podczas oglądania wideo można wyświetlać film w górnej części ekranu, mając do dyspozycji panel sterujący w dolnej części wyświetlacza. Dzięki Samsung Internet 14.0 działanie trybu Flex będzie jeszcze bardziej intuicyjne –  tryb zostanie włączony automatycznie podczas odtwarzania wideo na pełnym ekranie, bez konieczności korzystania z Asystenta wideo.
 
Wyższy poziom wielozadaniowości
Samsung Internet 14.0 beta sprawia, że przy użyciu funkcji App Pair można uruchomić wiele okien przeglądarki Samsung Internet jednocześnie i wyświetlić je w tym samym czasie na podzielonym ekranie. W ten sposób można łatwiej nawigować między przeglądanymi treściami i np. podczas czytania przepisu oglądać tutorial, lub łatwo porównać ceny przy planowaniu podróży i dokonywaniu rezerwacji.

Dostosowywanie środowiska przeglądania przez użycie ulubionej czcionki
Samsung Internet 14.0 beta umożliwia zmianę czcionki na ulubioną lub taką, która ułatwia czytanie. Chcąc ustawić wyświetlanie w witrynach czcionki używanej w smartfonie, należy w menu ustawień Samsung Internet wprowadzić „Labs” i włączyć opcję „Użyj czcionek na stronie www”.

Inne przydatne funkcje w Samsung Internet 14.0 beta obejmują:
Bezpośrednie pisanie na tabletach Galaxy z serii Tab S7: Za pomocą rysika S Pen można teraz wpisywać tekst bezpośrednio w pasku wyszukiwania Samsung Internet i w każdym polu tekstowym witryny internetowej, a pismo ręczne jest przekształcane bezpośrednio na tekst cyfrowy[3].
 • Tryb czytnika: Udoskonalony tryb ułatwiający czytanie umożliwia automatyczną zmianę stron z dużą ilością tekstu, w format łatwiejszy w odbiorze i poprawiający czytelność.
 • Rozszerzenie tłumaczenia maszynowego: Oparte na silniku tłumaczeniowym Samsung Research to rozszerzenie przeglądarki obsługujące 18 języków[4], które umożliwia łatwe przeglądanie przetłumaczonych stron internetowych.
Samsung Internet 14.0 zostanie oficjalnie wprowadzony w kwietniu. Obecni użytkownicy Samsung Internet otrzymają powiadomienie o dostępności nowej wersji. Najnowszą wersję przeglądarki Samsung Internet można również pobrać ze sklepu Google Play lub Galaxy Store.
Źródło: Samsung
 • Dodaj do Google Bookmarks
 • Dodaj na Śledzika
 • Dodaj na Twitter
 • Dodaj do Wykop
 • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
 • Twitter
 • Facebook
odwiedź nas na: