GSMService.pl
 • nowości
 • artykuły
 • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Nowe oprogramowanie dekoderów EVOBOX Lite

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2021-03-11 12:33 - czytano: 321 razy - dodaj komentarz
Nowe oprogramowanie dekoderów EVOBOX Lite Z myślą o wygodzie swoich klientów Cyfrowy Polsat rozpoczął aktualizację oprogramowania dekoderów EVOBOX Lite do odbioru telewizji satelitarnej. Nowoczesne menu, łatwy i intuicyjny dostęp do wszystkich funkcji, w tym do serwisów online, oraz szybsza praca urządzenia sprawią, że korzystanie z usług TV stanie się jeszcze prostsze i przyjemniejsze. Aktualizacja odbywa się automatycznie, przeprowadzana będzie etapami, a jej zakończenie planowane jest na maj.
REKLAMA
Nowoczesne oprogramowanie Graphyne firmy ADB, z którego z powodzeniem korzystają użytkownicy dekoderów EVOBOX HD, EVOBOX PVR i EVOBOX IP, trafi także do dekoderów EVOBOX Lite.

Jakie korzyści przyniesie nowy interfejs dekoderów?

 • Nowoczesny wygląd – nowe, przejrzyste menu ułatwiające wybór treści i funkcji,
 • Intuicyjny sposób przeglądania kanałów – czytelny program TV z opisem audycji i możliwością filtrowania treści według różnych kryteriów, jak np. kategorii programu (film/rozrywka/sport).
 • Szybki dostęp do funkcji: TimeShift (możliwość zatrzymywania i przewijania wybranych programów do 3 godzin), reStart (oglądanie wybranych programów z kanałów linearnych od początku ), CatchUP (oglądanie wybranych programów nawet do 7 dni wstecz od ich emisji),
 • Łatwiejszy dostęp do serwisów Cyfrowy Polsat GO i HBO GO,
 •  Szybkość i wydajność – zwiększona efektywność pracy dekodera
Instalacja nowego oprogramowania
Aktualizacja dekoderów zostanie przeprowadzona automatycznie i będzie realizowana partiami przez kilka najbliższych tygodni. Po aktualizacji oprogramowania konieczne będzie ponowne zainstalowanie kanałów, czyli wykonanie tzw. „pierwszej instalacji”. Odbywa się to w kilku prostych krokach, a dekoder będzie prowadził użytkownika przez ten proces – wyświetlając odpowiednie komunikaty – aż do wyświetlenia kanałów. Klienci zostaną z wyprzedzeniem poinformowani o planowanych zmianach w ich dekoderach, za pośrednictwem komunikatów wyświetlanych na ekranie telewizora (podłączonego do dekodera), SMS-ów i wiadomości e-mail.

Prosta oferta telewizji satelitarnej
Cyfrowy Polsat od lat konsekwentnie rozwija swoje usługi i stawia na innowacyjne rozwiązania. Wychodzi naprzeciw oczekiwaniom widzów, którzy od telewizji oczekują wciąż więcej. Oferuje nie tylko bogaty wybór programów telewizyjnych, nowoczesne dekodery, ale również dostęp do serwisów online oraz usług i funkcji dodatkowych, np. CatchUP, reStart, TimeShift czy Multiroom. W bogatej ofercie telewizji satelitarnej oraz kablowej IPTV umożliwia dopasowanie telewizji do własnych potrzeb i zainteresowań. Zapewnia wybór pomiędzy atrakcyjnymi pakietami podstawowymi: Pakiet S za 20 zł/mies., Pakiet M za 30 zł/mies. i Pakiet L za 60 zł/mies., które można swobodnie łączyć z dodatkowymi pakietami tematycznymi: Polsat Sport Premium, Eleven Sports, Ekstraklasa, HBO+HBO GO, FilmBox, Cinemax, Dzieci, Rozrywka i VOD.

EVOBOX Lite, podobnie jak pozostałe dekodery z linii EVOBOX – PVR, HD, IP i STREAM, wyprodukowany został w należącej do Grupy Polsat fabryce InterPhone Service w Mielcu, która wprowadziła na rynek kilka milionów urządzeń cieszących się uznaniem klientów.
Źródło: Cyfrowy Polsat
 • Dodaj do Google Bookmarks
 • Dodaj na Śledzika
 • Dodaj na Twitter
 • Dodaj do Wykop
 • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
 • Twitter
 • Facebook
odwiedź nas na: