GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

CINEBAR 11 – najpopularniejszy soundbar od Teufel

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2021-03-10 13:49 - czytano: 238 razy - dodaj komentarz
CINEBAR 11 – najpopularniejszy soundbar od Teufel Teufel prezentuje odświeżoną wersję swojego najpopularniejszego soundbara – CINEBAR 11. Cechuje się ona między innymi większą mocą, możliwością rozbudowy do systemu surround oraz wsparciem dla technologii wirtualnego dźwięku przestrzennego Dynamore. Nowy CINEBAR 11 dostępny jest w sprzedaży w tej samej cenie co poprzednia generacja – 1 749 zł. CINEBAR 11 to wszechstronny soundbar, który sprawdzi się podczas seansów filmowych, w grach oraz do słuchania muzyki.
REKLAMA
Urządzenie zostało wyposażone w zestaw głośników, na który składają się: dwa 20 milimetrowe głośniki wysokotonowe, sześć 45 milimetrowych głośników średniotonowych oraz osiem cyfrowych końcówek mocy. Dostępne są trzy tryby dźwięku: „normalny”, „nocny” oraz „głos”.
Najnowsza propozycja od Teufel występuje w zestawie z nowym modelem bezprzewodowego subwoofera T6. Poza wysoką jakością basów wyróżnia się on także kompaktowymi rozmiarami (42 x 42 x 12 cm) oraz możliwością ustawienia w pionie lub poziomie. Pozwala to łatwiej wkomponować subwoofer we wnętrze, a nawet całkowicie go ukryć na przykład pod kanapą.
Entuzjaści dźwięku przestrzennego docenią autorską technologię Dynamore oraz opcję bezprzewodowej rozbudowy o tylne głośniki EFFEKT.

Moduł Bluetooth 5.0 z aptX zapewnia transmisję dźwięku w jakości zbliżonej do muzyki odtwarzanej z płyt CD. Ulepszony został także port HDMI, który teraz, w wersji 2.0 z HDCP 2.2 obsługuje HDR. W CINEBAR 11 znajdują się też złącza ARC dla łatwego podłączenia kablowego i CEC do obsługi pilota TV.


Nowością jest też panel dotykowy do obsługi urządzenia oraz dwie wersje kolorystyczne – biała i czarna. Z przodu CINEBAR 11 zamontowano dyskretny, wygaszający się biały wyświetlacz.
Dzięki zintegrowanemu uchwytowi, soundbar w łatwy sposób można zamontować na ścianie.
W zestawie znajduje się również pilot.

Cena i dostępność
Teufel CINEBAR 11 jest dostępny w sprzedaży na stronie internetowej teufelaudio.pl w cenie 1 749 zł. Dla pierwszych nabywców przewidziany jest rabat w wysokości 200 zł, ważny do 22 marca 2021 roku. Zestaw 4.1 z dodatkowymi tylnymi głośnikami EFFEKT dostępny jest w cenie 3 149 zł.
Źródło: Teufel
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: