GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Światłowód do końca roku za darmo dla klientów T-Mobile

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2021-02-17 16:09 - czytano: 431 razy - dodaj komentarz
Światłowód do końca roku za darmo dla klientów T-MobileW T-Mobile nowy rok rozpoczęliśmy, oferując naszym nowym i obecnym klientom atrakcyjne oferty, tak aby 2021 rok był zdecydowanie lepszy od poprzedniego. Po ofercie z telefonem i abonamentem za 0 zł przez pół roku nadszedł czas na kampanię reklamową oferty z internetem światłowodowym za darmo do końca tego roku. Nowy spot reklamowy od dziś można zobaczyć w telewizji, radiu i internecie.
REKLAMA
Życie wielu z nas przeniosło się w dużej mierze do naszych „czterech kątów”, a zdalna nauka i praca stały się nową codziennością. Gdy w domu nie wszystko układa się tak, jak byśmy tego chcieli, a do tego po raz kolejny jest problem z łączem internetowym, to czas na zmiany! Co prawda nie zapanujemy nad wszystkim, co dzieje się w domach naszych klientów, ale na pewno możemy im zapewnić dobrą jakość internetu światłowodowego, dzięki której będą mogli realizować wszystkie swoje codzienne obowiązku i przyjemności.

Nasz najnowszy spot reklamowy możecie zobaczyć poniżej.


Światłowód za darmo do końca 2021
Nowa oferta skierowana jest zarówno do obecnych, jak i nowych klientów. Osoby, które mają abonament na usługi głosowe w T-Mobile lub go zakupią, mogą skorzystać z usługi internetu światłowodowego, nie ponosząc do końca roku żadnych opłat. Użytkownik może wybrać jedną z trzech prędkości: do 300, 600 lub 900 Mb/s. Umowa podpisywana jest na okres 24 miesięcy, a opłata miesięczna od 2022 roku będzie wynosić odpowiednio 59, 69 lub 89 zł miesięcznie.

Kampania promująca nową ofertę będzie prowadzona w telewizji, radiu i internecie (w tym w mediach społecznościowych) oraz w punktach sprzedaży. Kampanię przygotował Departament Zarządzania Marką T-Mobile wraz z agencją DDB Warszawa. Nad planowaniem i zakupem mediów czuwał dom mediowy Mindshare. Materiały BTL opracowała agencja Digitas Poland (ARC – Grupa Publicis), a działania w internecie i mediach społecznościowych poprowadzi VMLY&R oraz Starcom.
Źródło: T-Mobile
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: