GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Philps Monitors partnerem zespołu FIFA Team Vitality

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2021-01-25 13:34 - czytano: 288 razy - dodaj komentarz
Philps Monitors partnerem zespołu FIFA Team VitalityMMD −producent monitorów marki Philips – zostaje wyłącznym dostawcą monitorów dla drużyny FIFA Team Vitality. Zespół będzie używał najwyżej pozycjonowanych modeli z serii Momentum. Logo Philips będzie obecne na koszulkach drużyny. MMD i Team Vitality będą pracować również nad ekskluzywnymi treściami. Monitory Philips Momentum zaprojektowano z myślą o jak najlepszym doświadczeniu w turniejowych grach konsolowych.
REKLAMA
Z modeli tej serii będą również korzystać twórcy treści Teamu Vitality i będą używane w ich siedzibie V.Hive w Paryżu.

Członkami zespołu FIFA Team Vitality są jedni z najbardziej utalentowanych zawodników na scenie, między innymi: Dylan „Dylo” Gozuacik i Corentin „RocKy” Chevrey. Trenerem jest natomiast długoletni członek zespołu Brian „Brian” Savary − były gracz i mistrz oraz aktualny trener reprezentacji Francji. Od momentu powstania w 2013 r. Team Vitality stał się globalnie rozpoznawalną marką z ponad 40 zawodnikami w siedmiu najważniejszych tytułach e-sportowych. Marka monitorów Philips dołącza do grona partnerów zespołu będących liderami w swoich dziedzinach.

Jesteśmy podekscytowani współpracą z Philips Monitors. Dzięki niej stworzymy naszej drużynie FIFA najlepsze warunki do współzawodnictwa. Dobrze mieć możliwość działania z partnerem, który jest w stanie dostarczyć rozwiązania na najwyższym poziomie. Team Vitality ma długie doświadczenie w rozgrywkach FIFA. Świetnie jest wchodzić w 2021 rok z takim partnerem jak Philips Monitors – mówi Fabien „Neo” Devide, prezes i współzałożyciel Teamu Vitality.
Stefan Sommer, dyrektor marketingu i zarządzania biznesem w MMD Philips Monitors dodaje:
Z radością ogłaszamy współpracę z Team Vitality. Naszym celem jest podniesienie poziomu rozgrywki konsolowej. Dywizja FIFA organizacji ma wspaniałą historię. Chcemy by wspólne działania i nasze wsparcie poprowadziły drużynę do jeszcze większych sukcesów w przyszłości. Dzięki temu, że monitory Philips Momentum znajdą się także w V.Hive, zespół będzie również miał ulepszone warunki do treningów.
Źródło: MMD
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: