GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Akumulatorowa lampa sterylizująca UV-C Huslog już dostępna w Biedronce

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2020-10-29 14:09 - czytano: 1742 razy - tylko 1 komentarz
Akumulatorowa lampa sterylizująca UV-C Huslog już dostępna w BiedronceNa rynku pojawiło się nowe, ciekawe urządzenie do walki z wirusami od marki Huslog. Mowa o Akumulatorowej lampie sterylizującą UV-C polecanej do dezynfekcji powierzchni pojazdów, ubrań i akcesoriów. Produkt dostępny jest w sklepach sieci Biedronka do 7 listopada br. w dobrej cenie 99 zł. Wirusy i zarazki stanowią zwiększone ryzyko chorób, zwłaszcza dla osób starszych, z chorobami współtowarzyszącymi i osłabionym układem odpornościowym.
REKLAMA
Jednym z dostępnych rozwiązań pozwalających zmniejszyć ryzyko zarażenia jest właśnie wykorzystanie lamp sterylizujących UV-C.

Akumulatorowa lampa UV-C Huslog o mocy 2,5 W to najnowszy produkt tej marki. Emitowane przez nią promieniowanie UV-C dezaktywuje bakterie, wirusy, pleśnie, grzyby oraz wszelkie inne drobnoustroje, gdy tylko powyższe znajdują się w zasięgu jej działania. Warto dodać, że lampy sterylizujące UV-C są najmocniejszym rodzajem urządzeń, które mają niwelować wirusy i bakterie znajdujące się w pomieszczeniu (na rynku dostępne są również słabsze: UV-A i UV-B).
Lampa Huslog wyposażona jest w akumulator Li-ion i jest odpowiednia do powierzchni 2 m^2. Jest bezprzewodowa, a ładuje się ją za pomocą kabla USB. Ogromnym atutem tego urządzenia jest automatyczne wyłączanie się po skończonym cyklu świecenia oraz zabezpieczenie przed przypadkowym włączeniem lampki.

Należy również wspomnieć o wydajności urządzenia – Akumulatorowa lampa sterylizująca
UV-C na jednym cyklu działania może świecić nawet do 30 minut. W tym czasie może dezynfekować różne powierzchnie: wnętrze auta, biurko, buty, maseczki, telefon, ubrania, sprzęt komputerowy, na których osadzają się wirusy emitowane podczas kaszlu lub mówienia. Częsta sterylizacja przedmiotów codziennego użytku w znaczący sposób zmniejsza ryzyko przenoszenia wirusów i zarazków.

Warto zwrócić uwagę również na stylistykę urządzenia. Wygląd lampy jest nowoczesny, a jednocześnie uniwersalny, dzięki czemu z powodzeniem dopasuje się do wnętrz utrzymanych w różnych stylach. Jej kompaktowy rozmiar oraz ergonomiczny kształt znacznie wpływają na komfortowe używanie i transportowanie. Urządzenie jest lekkie i wygodne.

Urządzenie przeszło pozytywną weryfikację jakości, funkcjonalności i łatwości obsługi niezależnej instytucji badawczej TUV, uzyskując certyfikat. Akumulatorowa lampa sterylizująca UV-C marki Huslog dostępna jest w ofercie wszystkich sklepów sieci Biedronka w Polsce, w cenie
99 zł/zestaw. Produkt od firmy mPTech Sp. z o.o. oferowany jest od 26 października do 7 listopada br. lub do wyczerpania zapasów.
Źródło: mPTech
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Tu jest film https://www.youtube.com/w atch?v=KB33ASQAY28
2020-11-05 14:53
~Majka
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: