GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

T-Mobile udostępnia 60 darmowych minut w ramach Happy Fridays

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2020-10-01 14:52 - czytano: 594 razy - dodaj komentarz
T-Mobile udostępnia 60 darmowych minut w ramach Happy FridaysDla klientów, którzy cenią sobie częste rozmowy z bliskimi mieszkającymi nie tylko w Polsce, ale i na terenie UE, T-Mobile, w ramach cotygodniowej akcji Happy Fridays, przygotował prezent w postaci 60 darmowych minut, wymiennych na SMS-y. Bonus można aktywować w aplikacji „Mój T-Mobile” oraz przez SMS-a od 2 do 4 października. Pierwsze tygodnie pandemii przyniosły wyraźny wzrost liczby i długości połączeń realizowanych przez klientów T-Mobile.
REKLAMA
I choć w miarę upływu kolejnych miesięcy sytuacja powoli wracała do normy, to długość rozmów użytkowników nadal pozostaje na nieco wyższym poziomie. Dlatego tym razem w ramach akcji „Happy Fridays” T-Mobile przygotował dla swoich klientów pakiet 60 darmowych minut wymiennych na SMS-y.

Bonus jest skierowany do klientów indywidualnych, korzystających z abonamentu w T-Mobile (taryfa T) oraz użytkowników ofert MIX (taryfa Frii Mix) i na kartę (taryfy Frii, Hot, Nowy Tak Tak lub Happy). Prezent można odebrać wyłącznie w aplikacji „Mój T Mobile” od piątku 2 października do niedzieli 4 października do końca dnia. Aktywacja darmowych minut wymiennych na SMS-y nastąpi w ciągu 72 godzin od zlecenia uruchomienia pakietu. Każdy użytkownik z promocji może skorzystać tylko raz.

Dłuższe rozmowy – bądź częstsze SMS-y – będą możliwe aż przez 30 dni od momentu aktywacji na terenie strefy 1A Unii Europejskiej – zarówno dla użytkowników ofert MIX, na kartę, jak i abonentów.

W skład tego obszaru wchodzą kraje Unii Europejskiej oraz inne wybrane kraje i terytoria: Austria, Azory, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Gibraltar, Grecja, Gujana Francuska, Gwadelupa, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Madera, Malta, Martynika, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Reunion, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Watykan, Węgry, Wielka Brytania, Włochy, Wyspy Kanaryjskie.

Źródło: T-Mobile
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: