GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

LG Polska z dedykowaną osobą odpowiedzialną za sprzedaż produktów LED

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2020-09-16 15:23 - czytano: 150 razy - dodaj komentarz
LG Polska z dedykowaną osobą odpowiedzialną za sprzedaż produktów LED Łukasz Cyrwus, dotychczasowy Hospitality Vertical Account Manager ID w LG Electronics Polska Business Solutions został mianowany główną osobą odpowiedzialną za rozwój sprzedaży produktów LG LED w Polsce. Dedykowana osoba do sprzedaży produktów LED w polskim oddziale LG Electronics Business Solutions, to kolejne następstwo intensywnego rozwoju tej kategorii produktów w portfolio koreańskiego producenta.
REKLAMA
Robert Buława, szef działu Information Display w polskim oddziale LG Electronics Business Solutions, już wcześniej zapowiadał, że rozwiązania LED to dla LG przyszłość na rynku Digital Signage. Od tego czasu firma wprowadziła na rynek kilka nowych, pod wieloma względami przełomowych produktów wykonanych w technologii LED, jak seria LSAA o blokowej konstrukcji czy LG Magnit – pierwszy wyświetlacz Micro LED marki LG.

Nowe stanowisko Łukasza Cyrwusa to Hospitality & LED Vertical Account Manager ID. Nadal więc będzie zajmował się branżą hotelarską, jednak przy jednoczesnym działaniu na innych rynkach wertykalnych, budując świadomość przewagi rozwiązań LED nad tradycyjnymi technologiami.
Łukasz Cyrwus związany jest z branżą AV od 2015 roku.

LG Electronics Business Solutions to zaufany partner biznesowy oferujący innowacyjne produkty i rozwiązania dla firm na całym świecie. Bogata oferta LG Electronics dla biznesu obejmuje m.in monitory OLED i LED, telewizory hotelowe, pompy ciepła oraz rozwiązania solarne, klimatyzacyjne i IT. Jako lider innowacji, LG Electronics dąży do zapewnienia nie tylko najwyższej jakości produktów, ale także kompleksowych usług, obejmujących doradztwo, instalację, konserwację i wsparcie we współpracy z profesjonalnymi partnerami biznesowymi.
Źródło: LG
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: