GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Chatbot Santi odpowie na pytania klientów Santander Bank Polska

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2020-08-20 14:24 - czytano: 193 razy - dodaj komentarz
Chatbot Santi odpowie na pytania klientów Santander Bank PolskaKlienci oraz osoby zainteresowane ofertą Santander Bank Polska mogą już porozmawiać z chatbotem o imieniu Santi, o każdej porze dnia i nocy. Rozwiązanie odpowie na potrzeby osób, które chcą się skontaktować z bankiem szybko, w niestandardowych godzinach oraz w obecnych czasach wolą bankować zdalnie. Z badania przeprowadzonego przez Symetria UX wynika, że większość osób, które miały styczność z chatbotami, ma do nich pozytywny stosunek. 45 proc. respondentów
REKLAMA
wybiera rozmowę z botem, bo zależy im na natychmiastowym uzyskaniu odpowiedzi.Santander Bank Polska systematycznie wprowadza udogodnienia w swojej bankowości internetowej i mobilnej, aby były one jak najbardziej użyteczne dla klientów. Dzięki dodatkowemu kanałowi i automatyzacji komunikacji bank zwiększa dostępność Contact Center, a tym samym skraca czas oczekiwania na załatwienie sprawy. Wirtualny asystent Santandera w czasie rzeczywistym potrafi udzielać odpowiedzi na zadane pytania, sugeruje optymalne rozwiązania i pomaga dotrzeć do konkretnych źródeł informacji.

Porozmawiaj z Santim
Już teraz chatbot Santander Bank Polska odpowie m.in. na pytania o konta osobiste i karty kredytowe dostępne w banku. Ma również informacje na temat zmian, jakie wprowadzono w związku z epidemią koronawirusa. Santi podpowie także, jak można bankować z domu i co się zmieniło w obsłudze kart i ubezpieczeń.

Każda rozmowa z wirtualnym chatbotem ma znaczenie, ponieważ rozpoznaje on pewne wzorce i kataloguje informacje. Dzięki pytaniom, które zadadzą użytkownicy i odpowiednim algorytmom Santi cały czas się uczy i wykorzystuje zdobytą wiedzę tak, by w przyszłości nie można go było niczym zaskoczyć. Do tej pory najczęściej zadawane przez klientów banku pytania dotyczyły m.in.: otwartej bankowości, pakietu wielowalutowego, informacji o koncie dla dziecka oraz kwestii bezpieczeństwa.

- Rozmowa z botem przypomina dialog z prawdziwym człowiekiem, ponieważ został on zaprojektowany tak, by być partnerem i dawać realne wsparcie swoim użytkownikom. Z opinii klientów wynika, że jest to wygodne narzędzie do szybkiego uzyskania potrzebnych informacji – „W pełni uzyskałam informacje takie jakie były mi potrzebne. Dziękuję Santi” – komentuje jedna z rozmówczyń chatbota.

Od momentu uruchomienia nowej funkcjonalności z końcem czerwca, Santi poprowadził 2739 rozmów, odpowiedział na 9502 pytania, a średni czas kontaktu z botem wynosił 3 min 38 s.

W przypadku problemów ze zrozumieniem zapytania, Santi poprosi o jego doprecyzowanie, może też wyświetlać przydatne linki lub zaproponować tradycyjną rozmowę z konsultantem.

Interfejs bota jest wbudowany w stronę www banku: Santander.pl

W ostatnim czasie Santander Bank Polska wprowadził też dodatkowe rozwiązania w bankowości online, m.in. pakiet e-usług dla mikro i małych firm, możliwość zdalnego zakładania działalności gospodarczej, „Poradnik cenowy” dla klientów z Kontem Jakie Chcę i kartą Dopasowaną. W „Ustawieniach” udostępniona została również nowa sekcja „Bezpieczeństwo”, a Kantor Santander działa całodobowo. Klienci banku mogą też korzystać z usługi Santander open, która umożliwia dodawanie kont z innych banków do Santander Internet i Santander mobile.
Źródło: Santander Bank Polska S.A.
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: