GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Telewizor LG OLED dopełnieniem wnętrza luksusowego apartamentu ZŁOTA 44

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2020-08-19 14:51 - czytano: 429 razy - tylko 1 komentarz
Telewizor LG OLED dopełnieniem wnętrza luksusowego apartamentu ZŁOTA 4477-calowy LG OLED został wybrany jako element wystroju luksusowego apartamentu w najwyższym mieszkalnym budynku w Unii Europejskiej, ZŁOTA 44. Telewizor okazał się idealnym dopełnieniem wnętrza, opartego na unikatowych rozwiązaniach, doskonałym wykończeniu i innowacyjnych technologiach. Pokazowy apartament o powierzchni 177 m2, w którym został umieszczony telewizor LG OLED to efekt współpracy ZŁOTA 44 z luksusową marką GO.CE Design.
REKLAMA
Łączy w sobie luksus z najwyższej jakości meblarstwem, rozwiązaniami proekologicznymi oraz innowacyjnymi technologiami. W znajdującym się na 43. piętrze apartamencie zadbano o maksymalizację komfortu i jakości życia mieszkańców, stosując wiele inteligentnych rozwiązań, podobnie jak w pozostałych apartamentach. Każdy z nich wyposażony został w Home Management System umożliwiający m.in. zdalne otwieranie i zamykanie paneli okiennych, korzystanie z rolet, ustawianie temperatury wnętrza, zarządzanie oświetleniem lub kontakt z concierge. Powietrze w każdym apartamencie jest filtrowane, a woda dodatkowo jest uzdatniana.

Telewizor LG OLED z najwyższej jakości ekranem, minimalistycznym designem oraz zaawansowaną technologią wykorzystującą algorytmy sztucznej inteligencji i uczącą się nawyków oraz preferencji domownika, perfekcyjnie dopasował się do wnętrza apartamentu. Sekretem wyjątkowej jakości obrazu są samoświecące diody OLED. W telewizorach LG OLED każda dioda (czyli każdy najmniejszy punkt na ekranie) może się zaświecić (oraz zgasnąć) samoistnie, bez konieczności dodatkowego podświetlenia. Przekłada się to na idealnie głęboką czerń oraz nieskończony kontrast. Mówiąc inaczej, na LG OLED będzie widoczna każda gwiazda na nocnym niebie.

Dzięki wbudowanemu w pilot mikrofonowi telewizory LG OLED można obsługiwać za pomocą komend głosowych. Co więcej sztuczna inteligencja rozpozna kontekst wypowiedzi dając użytkownikowi swobodę i nie ograniczając go do wyuczonych komend. Sztuczna inteligencja w telewizorach LG OLED zadba także o podwyższenie jakości wyświetlanych treści oraz dźwięku, zapewniając kinowe doznania podczas oglądania filmów i seriali. Funkcja AI Brightness dostosuje jasność wyświetlanych treści do warunków oświetleniowych pomieszczenia. Natomiast AI Acoustic Tuning, inteligentna i niezwykle prosta w obsłudze kalibracja dźwięku dopasuje go do akustyki apartamentu.

Telewizory LG OLED dostępne są w sprzedaży w Polsce w sklepie online LG, LG Brand Store w warszawskim Domu Mody Klif, a także u wybranych partnerów.
Źródło: LG
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 5.00
Też mam Oleda ale 55' z media expert, najładniejsze kolory ever
2020-09-08 10:49
~Kurt
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: