GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Urodziny Spider-Mana w Orange VOD

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2020-08-12 15:14 - czytano: 210 razy - dodaj komentarz
Urodziny Spider-Mana w Orange VODNadchodzą urodziny jednego z największych superbohaterów w historii komiksu i kina – Petera Parkera, czyli kultowego Spider-Mana. Do 23 sierpnia w Orange VOD do obejrzenia najsłynniejsze produkcje o pajęczym bohaterze w obniżonych cenach. Spider-Man, czyli nastoletni Peter Parker, który został ukąszony przez radioaktywnego pająka i zyskał supermoce, to postać stworzona w sierpniu 1962 roku przez trio: Stan Lee, Steve Ditko i Jack Kirby.
REKLAMA
Bohater po raz pierwszy pojawił się na łamach komiksu „Amazing Fantasy vol. 1 #15”. Od tamtego czasu popularność Pajączka nie zmalała. Powstało mnóstwo serii opisujących perypetie bohatera, jego przyjaciół i śmiertelnych wrogów (takich, jak np.: Doktor Octopus, Zielony Goblin, Sandman czy Kingpin). Na podstawie komiksów stworzono kilka seriali animowanych i aktorskich, a także pełnometrażowe filmy telewizyjne oraz kinowe. Przez te wszystkie lata Spider-Man zarzucił swoją pajęczą sieć na miliony serc fanów.

W Orange VOD, w usłudze na dekoderach Telewizji Orange, do 23 sierpnia, będziecie mogli obejrzeć 5 pełnometrażowych produkcji o Peterze Parkerze, tj.: trylogię „Spider-Man”, w której zagrał Tobey Maguire oraz dwie części filmu „Niesamowity Spider-Man”, gdzie w główną rolę wcielił się Andrew Garfield.

Z kolei od 16 do 23 sierpnia w naszej ofercie znajdziecie dwa najnowsze filmy o superbohaterze, w których główną rolę zagrał Tom Holland, tj.: „Spider-Man Homecoming” oraz „Spider-Man: Daleko od domu”. W tych produkcjach młodemu aktorowi partnerują takie gwiazdy, jak: Robert Downey Jr., Michael Keaton, Jake Gyllenhaal i Samuel L. Jackson.

Od 16 sierpnia w promocji będą dostępne także: nagrodzona Oscarem®, rewelacyjna animacja „Spider-Man Uniwersum” oraz megahit z Tomem Hardym w roli głównej – „Venom”.
Źródło: Orange
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: