GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Galaxy S20 w rękach zawodowej fotografki – Agnieszki Kuleszy

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2020-08-03 14:31 - czytano: 603 razy - tylko 1 komentarz
Galaxy S20 w rękach zawodowej fotografki – Agnieszki KuleszyAgnieszka Kulesza, znana fotografka mody i połowa artystycznego duetu Kulesza&Pik to kolejna twórczyni, której Samsung rzuci wyzwanie. Jej interpretacje fotograficznych zadań z * przez najbliższy miesiąc będą pojawiać się na profilu @SamsungPolska na Instagramie. W ramach kampanii Zmień Spojrzenie, promującej serię smartfonów Galaxy S20, kolejni twórcy pomagają odkryć na nowo znane nam rzeczy czy sytuacje.
REKLAMA
Pozornie proste zadania, z którymi się mierzą, zachęcają do kreatywności i zmiany perspektywy, np. kolor, ale na czarno-białym zdjęciu, czy miłość, ale nie romantyczna. Jak dotąd w akcji udział wzięli Krzysztof Gonciarz, Aleksander HashtagAlek Małachowski i Wojtek Sokół.

Jak Agnieszka Kulesza ocenia pierwsze tygodnie ze smartfonem Galaxy S20 Ultra u boku?
Smartfon daje mi dużą swobodę artystyczną, choćby dlatego, że zawsze mam go przy sobie, czego nie mogę powiedzieć o moim aparacie fotograficznym. W Galaxy S20 Ultra najbardziej spodobała mi się jego fotograficzna wszechstronność.

Jakie są Twoje 3 ulubione funkcje?

Bez wątpienia numerem jeden dla mnie jest Tryb Pro – możliwość kontroli ekspozycji, temperatury barwowej zdjęcia czy zapisu plików w formacie RAW. Z punktu widzenia zawodowego fotografa to bardzo ważne elementy. Dużo frajdy sprawił mi także Tryb Nocny, pozwalający uchwycić bardzo klimatyczne zdjęcia nawet w trudnych warunkach oświetleniowych, np. po zachodzie słońca.

 

Ostatnia funkcją, którą wyróżnię jest Space Zoom. Świetnie się sprawdza przy fotografowaniu oddalonych od nas przedmiotów lub wtedy, gdy chcemy zawęzić kadr i pokazać jakiś detal.

 

Jak zmienił się Twój workflow dzięki tym funkcjom?

 

– Dzięki Galaxy S20 Ultra, chętniej sięgam po smartfon jako aparat i mam więcej możliwości artystycznej ekspresji. Z punktu widzenia zawodowca, to świetny sprzęt – mniejszy i bardziej poręczny, zawsze pod ręką i ze sporym spektrum możliwości fotograficznych.
Źródło: Samsung
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
No telefon niczego sobie, sam Sokół go reklamuje, byle czego by nie brał :P, ale cena zabójcza, S10 zgarnąłem na promocji w media expert ciekaw jestem ile ten się uda obniżyć za kilka miesięcy...
2020-08-04 00:57
~Kurt
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: