GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Dostęp do Amazon Prime Video na 30 dni od T-Mobile

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2020-07-09 14:20 - czytano: 890 razy - dodaj komentarz
Dostęp do Amazon Prime Video na 30 dni od T-MobileOkres urlopowy za pasem, więc w najbliższym czasie będzie można nie tylko oddać się wakacyjnym wojażom, ale także nadrobić książkowe i serialowo-filmowe zaległości. Po te ostatnie najłatwiej sięgnąć dzięki wspólnej promocji Amazon Prime Video i T-Mobile – od 9 lipca operator udostępni obecnym i nowym klientom bezpłatny dostęp do tej platformy streamingowej na 30 dni.
REKLAMA
W ramach najnowszej promocji T-Mobile użytkownicy otrzymają bezpłatny dostęp do jednej z najbardziej popularnych platform streamingowych – Amazon Prime Video. Podczas wakacyjnej przerwy klienci operatora będą mogli zapoznać się różnorodnymi nowościami, w tym produkcjami oryginalnymi Amazona, takimi jak np. „The Grand Tour Presents: Seamen” z Jeremym Clarksonem, Richardem Hammondem i Jamesem May’em, thrillerem psychologicznym „Homecoming”, serialem science-fiction „Star Trek: Picard”, komediowym „Upload”, czy 8-odcinkowym, opartym na powieści, serialem obyczajowym „Little Fires Everywhere”. Serialoholicy odnajdą tam również wiele znanych już produkcji, m.in: „Modern Love”, „The Boys”, „Tom Clancy’s Jack Ryan”, czy „Wspaniałą Panią Maisel”.

Oferta T-Mobile skierowana jest do obecnych i nowych klientów indywidualnych, którzy posiadają abonament komórkowy z taryfą T, internet mobilny z taryfą T-DATA lub internet domowy. Promocję można aktywować od 9 lipca na trzy sposoby: w aplikacji „Mój T-Mobile", w serwisie mobilnym MiBOA lub na infolinii z pomocą konsultanta.

Elastyczny dostęp

Promocyjny, bezpłatny dostęp do Amazon Prime Video trwa 30 dni. Jeśli przed upływem tego okresu klient sam zrezygnuje z usługi (w taki sam sposób, w jaki aktywował usługę), nie poniesie żadnej opłaty. Po upływie 30 dni usługa automatycznie przedłuży się na kolejne 30 dni, a jej koszt będzie wynosił 26 zł miesięcznie. Klient może jednak wyłączyć usługę w dowolnym momencie – wówczas opłata przestanie być naliczana od następnego okresu rozliczeniowego.

Dekoder MagentaRozrywka Box
Aby klienci mogli jak najlepiej korzystać z dostępu do platformy streamingowej Amazon Prime Video oraz cieszyć się wciągającymi programami i serialami, T-Mobile oferuje im także dekoder oparty na platformie Android TV. Pozwala on na zintegrowanie w jednym miejscu najpopularniejszych aplikacji, dzięki czemu stanie się domowym centrum rozrywki. Ponadto, MagentaRozrywka Box umożliwia dostęp do 28 programów naziemnej telewizji cyfrowej za pośrednictwem anteny DVB-T. Co więcej, dzięki wbudowanej funkcji Chromecast dekoder umożliwia wyświetlanie filmów i zdjęć na ekranie telewizora.
Źródło: T-Mobile
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: