GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Cudna Cena Cloud'a i inne promocje NetiaNext

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2020-05-15 14:52 - czytano: 187 razy - dodaj komentarz
Cudna Cena Cloud'a i inne promocje NetiaNextWiele przedsiębiorstw przechodzi obecnie przyśpieszoną transformację cyfrową. Aby im ten proces ułatwić, Netia wprowadziła promocyjne warunki zakupu wybranych – najbardziej przydatnych w cyfrowym funkcjonowaniu - zaawansowanych rozwiązań ICT z linii NetiaNext dla średniego i dużego biznesu. Promocyjne warunki dotyczą rozwiązań ochrony danych: Netia Data Safe oraz Netia Data Protection; kompleksowego systemu do zarządzania elektronicznym obiegiem dokumentów Netia
REKLAMA
Paperless; wysokiej jakości wideokonferencji Netia Video Anywhere; oraz ochrony i zarządzania firmowymi urządzeniami mobilnymi Netia Endpoint Management.

- Pandemia nowego koronawirusa spowodowała wysyp promocyjnych ofert m.in. ze strony operatorów telekomunikacyjnych. Były to jednak głównie oferty dla klientów indywidualnych. W Netii zdecydowaliśmy się na wprowadzenie promocji również w segmencie B2B, który obsługuje średnie i duże firmy oraz instytucje. – powiedział Tomasz Orłowski, Kierownik Działu Rozwoju  Produktów ICT dla obszaru B2B w Netii.

- Promocyjne warunki dotyczą tych zaawansowanych rozwiązań ICT z linii NetiaNext, które są najbardziej potrzebne w firmach i instytucjach w czasie lawinowego wzrostu popularności pracy zdalnej i elektronicznego obiegu dokumentów. Nie mogło też zabraknąć atrakcyjnej oferty na usługę chmurową, której skalowalność jest najlepszą odpowiedzą wyzwania obecnych czasów – dodał Tomasz Orłowski.

W zależności od długości umowy, Netia proponuje na start nawet do 6 miesięcy świadczenia usług bez opłat i do 50 proc. rabatu w kolejnych miesiącach.

W kontekście pracy zdalnej warto również wspomnieć o najnowszej usłudze Netia IT Support, w ramach której Netia dostarcza w ramach jednej opłaty abonamentowej nowoczesne komputery wraz z pełnym profesjonalnym wsparciem IT.

Specjalna oferta została przygotowana również dla usług chmurowych Netia Compute. W ramach promocji Cudna Cena Cloud’a serwery wirtualne dostępne są już od 28 zł netto miesięcznie!

Promocyjne warunki dostępne są zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów biznesowych i instytucjonalnych Grupy Netia.
Źródło: Netia
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: