GSMService.pl
 • nowości
 • artykuły
 • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Nowa promocja na produkty Lenovo Yoga – do 500 złotych zwrotu na konto

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2020-05-06 13:53 - czytano: 1452 razy - komentowano: 4 razy
Nowa promocja na produkty Lenovo Yoga – do 500 złotych zwrotu na konto Firma Lenovo rozpoczyna dziś specjalną promocję dedykowaną serii urządzeń Lenovo Yoga, dzięki której wszyscy klienci mogą zyskać do 500 zł premii na swoje konto. Laptopy, które zostały objęte akcją promocyjną to modele z serii Lenovo Yoga C oraz S. Laptopy Lenovo Yoga to eleganckie urządzenia dedykowane dla osób, które szukają mobilnego i wydajnego sprzętu do pracy, nauki lub rozrywki. Laptopy z serii C to urządzenia konwertowalne, na których można pracować jak na klasycznym
REKLAMA
laptopie oraz  w trybie tabletu, a ich ekran obraca się o 360 stopni. Urządzenia z serii S to ulatrasmukłe laptopy charakteryzujące się wysoką jakością wykonania, minimalistycznym designem i zaawansowanymi funkcjami multimedialnymi. Flagowym przedstawicielem serii C jest model Lenovo Yoga C940 z ekranem w rozdzielczości do 4K oraz zaawansowanymi funkcjami sztucznej inteligencji. Laptop ten posiada również bardzo wytrzymałą baterią, opcją szybkiego ładowania Rapid Charge, która w ciągu godziny naładuje komputer do 80% i został wyposażony w inteligentny rysik do prac graficznych lub notatek. Flagowym modelem serii S jest laptop Lenovo Yoga S940, który charakteryzuje się ultrasmukłym designem, praktycznie bezramkowym ekranem wykonanym w technologii Contour Display oraz posiada wiele  inteligentnych funkcji przydatnych podczas codziennych zadań. Jedną z nich jest technologia Glance, śledząca ruch gałek ocznych i umożliwiająca przenoszenie plików między laptopem a zewnętrznym monitorem za pomocą wzroku. Wszystkie laptopy z serii Yoga cechują się również bardzo niską wagą, kompaktowym designem i świetnie sprawdzą się jako sprzęty do pracy zdalnej lub jako urządzenia do nauki bądź rozrywki w czasie podróży.

Jak skorzystać z promocji?

Akcja promocyjna rozpoczyna się dziś (6 maja) i potrwa do 30 czerwca 2020 r. Wszystkie osoby, które w tym czasie zakupią urządzenia z serii Lenovo Yoga C lub S otrzymają zwrot gotówki od 300 do 500 zł na swoje konto w zależności od zakupionego modelu:
 •     500 zł za zakup: Yoga C930, Yoga C940, Yoga S940
 •     300 zł za zakup: Yoga C740, Yoga S730, Yoga S740
Promocją objęte są produkty fabrycznie nowe, które zostały nabyte od następujących partnerów promocji: Delkom.pl, Komputronik.pl, X-kom.pl, Euro.com.pl, Mediaexpert.pl, Sferis.pl.

Promocja potrwa do 30 czerwca lub do wyczerpania zapasów.
Źródło: Lenovo
 • Dodaj do Google Bookmarks
 • Dodaj na Śledzika
 • Dodaj na Twitter
 • Dodaj do Wykop
 • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Super promocja, szczególnie, że zastanawiałem się nad zakupem nowego lapka. Szczególnie, że słyszałem dużo dobrego o tej firmie. Na pewno wpadnę do media expert, żeby zapytać się, który model będzie najlepszy dla mnie.
2020-05-07 11:44
~olek
Szczególnie, że promocja dotyczy produktów od lenovo, serio niezawodne i przetestowałem kilkakrotnie na sobie. Nie zawiodłem się i chyba córce kupię skoro jest na promocji.
2020-05-12 21:00
Lucjan6867
Kupiłem kiedyś lapoka lenovo w media expert. Czysto do pracy ale czasem też oglądam na nim seriale. Sprawuje się świetnie do dziś
2020-05-21 18:36
~Jacek
2020-08-01 18:43
~piter
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
 • Twitter
 • Facebook
odwiedź nas na: