GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Poczta Polska: 2,4 mln znaczków pocztowych kupiono w 2019 roku na envelo.pl

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2020-03-04 11:46 - czytano: 320 razy - dodaj komentarz
Poczta Polska: 2,4 mln znaczków pocztowych kupiono w 2019 roku na envelo.plZ roku na rok coraz więcej Polaków robi zakupy w sklepach internetowych. Także coraz więcej osób korzysta z usług oferowanych przez Pocztę Polską na platformie Envelo.pl. Z danych za 2019 rok wynika, że klienci najchętniej kupowali w sieci znaczki pocztowe. Osoby lub firmy zainteresowane zakupem artykułów pocztowych bez wychodzenia z domu lub biura mogą skorzystać z usługi neoznaczek na www.envelo.pl, należącej do spółki Poczta Polska Usługi Cyfrowe z Grupy Poczty Polskiej.
REKLAMA
Okazuje się, że odwiedzający witrynę najczęściej decydują się na zakup znaczka pocztowego. W ubiegłym roku kupili w ten sposób blisko 2,4 mln sztuk.

- Dynamiczny rozwój rynku e-commerce sprawia, że klienci, zarówno biznesowi, jak i indywidualni, coraz więcej aktywności, także związanych z zakupem produktów pocztowych, przenoszą do internetu. Na Envelo.pl zainteresowani nabędą je w szybki i prosty sposób. Poświęcając chwilę, można na przykład kupić potrzebną liczbę znaczków – podsumowuje Artur Wikar, prezes spółki Poczta Polska Usługi Cyfrowe.

Planując zakup znaczka, nie trzeba więc odwiedzać placówki pocztowej, a wystarczy wejść na dedykowaną podstronę www.envelo.pl/znaczki-pocztowe/ . Na platformie dostępne są wszystkie rodzaje znaczków, przeznaczonych zarówno do wysyłki korespondencji krajowej, jak i zagranicznej. Za zakupy należy zapłacić online, dostępne metody płatności to przelew, karta płatnicza lub BLIK, a dla klientów umownych miesięczne rozliczenie na podstawie faktury. Po opłaceniu należności klient otrzymuje e-mail, w którym znajduje się link do pobrania znaczków i do konfiguratora wydruku. Znaczek można wydrukować na zwykłej kartce papieru, etykietach samoprzylepnych lub bezpośrednio na kopercie. Zachowuje on ważność przez rok od dnia zakupu.

Co ważne, zwłaszcza dla przedsiębiorców, znaczek kupiony przez internet można zindywidualizować. Użytkownicy zarejestrowani na platformie Envelo mogą bezpłatnie dodać do znaczka własną grafikę, prezentującą na przykład logo firmy. To ciekawy sposób na zareklamowanie swojego przedsiębiorstwa.
Źródło: Poczta Polska
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: