GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Nowy Dyrektor NASK PIB

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2020-02-26 11:43 - czytano: 184 razy - dodaj komentarz
 Nowy Dyrektor NASK PIBMinister cyfryzacji Marek Zagórski powołał dziś dra inż. Kamila Sitarskiego na stanowisko Dyrektora Państwowego Instytutu Badawczego NASK. Dyrektor NASK PIB dr inż. Kamil Sitarski jest doktorem nauk ekonomicznych w zakresie nauk o zarządzaniu – specjalizacja: zarządzanie wiedzą. Jest absolwentem Wydziału Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej na specjalności „Systemy informatyczne i zarządzanie przedsiębiorstwem”.
REKLAMA
- NASK jest instytucją, która realizuje strategiczne projekty w cyfryzacji Polski i kluczowe zadania w obszarze cyberbezpieczeństwa. Życzę Panu Dyrektorowi wielu sukcesów w wypełnianiu misji NASK. Jestem przekonany, że dotychczasowe doświadczenie naukowe i menedżerskie Pana Dyrektora przyczyni się do dalszego dynamicznego rozwoju Instytutu – powiedział podczas wręczania nominacji minister cyfryzacji Marek Zagórski.

Minister Marek Zagórski podziękował również dotychczasowemu dyrektorowi dr hab. Jackowi Leśkowowi za ponadroczną pracę na stanowisku dyrektora NASK.

- Nominację na stanowisko dyrektora NASK, który pełni wiele istotnych zadań publicznych, przyjmuję z ogromną satysfakcją i jednocześnie przekonaniem, że będziemy wspólnie intensywnie pracować na dalszy rozwój organizacji – mówi nowy dyrektor NASK dr inż. Kamil Sitarski

Informacja biograficzna:
Dyrektor NASK PIB dr inż. Kamil Sitarski jest doktorem nauk ekonomicznych w zakresie nauk o zarządzaniu – specjalizacja: zarządzanie wiedzą. Jest absolwentem Wydziału Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej na specjalności „Systemy informatyczne i zarządzanie przedsiębiorstwem”.

Dr inż. Kamil Sitarski aktywnie działa na Wydziale Zarządzania Politechniki Warszawskiej, gdzie zajmuje się zagadnieniami, związanymi z systemami informatycznymi zarządzania, paradygmatami gospodarki cyfrowej i zarządzaniem wiedzą (rozprawa doktorska poświęcona modelowi referencyjnemu informatycznego systemu zarządzania wiedzą). Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Informatycznego (obecnie zasiada w Zarządzie Oddziału Mazowieckiego PTI) oraz Naukowego Towarzystwa Informatyki Ekonomicznej.

Dr inż. Kamil Sitarski był prelegentem podczas licznych konferencji krajowych i zagranicznych. Posługuje się biegle językiem angielskim. Hobby: nowe technologie, podróże, fotografia, astronomia, popularyzacja nauki, literatura XIX i XX wieku.
Źródło: NASK
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: