GSMService.pl
 • nowości
 • artykuły
 • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Już jest w Orange Flex eSIM dla Apple Watch

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2019-12-18 15:26 - czytano: 1150 razy - komentowano: 2 razy
Już jest w Orange Flex eSIM dla Apple Watch Już dzisiaj w Orange Flex uruchamiamy eSIM – wirtualną kartę dla urządzeń Apple Watch serii 3,4 i 5 GPS + Cellular. Oznacza to, że ten sam numer telefonu będzie działał zarówno w zegarku Apple Watch jak i w Iphonie, Przypominamy, że w aplikacji Orange Flex z dodatkowej karty SIM (w tym eSIM dla Apple Watch) skorzystacie całkowicie za darmo.
REKLAMA
Aktywacji eSIM w Apple Watch można dokonać na dwa sposoby:
 • poprzez wybór dodatkowej karty SIM w „Moim profilu” na koncie w aplikacji Orange Flex
 • w aplikacji Watch, gdzie należy wybrać kategorię „Sieć komórkowa”, a następnie „Konfiguruj sieć komórkową”
Fani technologicznych nowinek na pewno docenią tę funkcjonalność. Na wszelki wypadek szybko przypomnę, co oferuje eSIM. Uruchomienie wirtualnej karty SIM z tym samym numerem telefonu w Apple Watch i w iPhonie pozwala korzystać z tego urządzenia, które w danej chwili masz pod ręką To bardzo przydatna opcja dla osób, które cenią sobie komfort i chcą być w kontakcie zawsze i wszędzie, nawet z dala od swojego iPhone`a, np. podczas treningu, Apple Watch z eSIM poradzi sobie ze streamowaniem muzyki (w ramach Music Pass aktywowanego na głównym koncie – bez zużywania pakietu danych), wyznaczaniem trasy i nawigowaniem, odświeżaniem informacji na temat pogody, dostarczaniem newsów oraz odbieraniem powiadomień z zainstalowanych aplikacji w czasie rzeczywistym.

Pamiętajcie że eSIM jest dostępny tylko w Orange.

Z usługi możecie skorzystać także w ofertach na abonament.
Źródło: Orange
 • Dodaj do Google Bookmarks
 • Dodaj na Śledzika
 • Dodaj na Twitter
 • Dodaj do Wykop
 • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Za 30 zł masz 30 GB i darmowy transfer w aplikacjach socialmedia. Korzystam od 4 miesięcy i oszczędzam. Jeśli chcesz dostać po miesiącu fizycznie 50 zł na konto zwrotu to przy rejestracji podaj mój kod: TOMASZPMSM Dzię ki i polecam jako zadowolony użytkownik
2020-01-10 22:01
~Antoni.Mazera
Orange Flex czyli: + jedyna oferta jak na razie z możliwością rezygnacji po miesiącu zawierająca eSim na Apple Watch + za 30 zł mamy 30GB i Social Pass a przy aktywacji z kodem 2 miesiące gratis ale (poniższe potwierdzone na chacie z konsultantem Orange Flex) - nie można wrócić z oferty Orange Flex z powrotem na żadną ofertę Orange - trzeba przejść do innej sieci i dopiero do Orange. - jeśli masz numer w Orange na kartę i przenosisz się do Flex niepotrzebna jest wymiana karty i przeniesienie następuje w momencie aktywowania nowego planu w aplikacji Orange Flex o czym nie jesteśmy informowani w aplikacji PS jeśli przechodzisz do Orange Flex wprowadź mój kod TOMASZTXL4 (na ekranie poprzedzającym aktywację, na górze, będzie link do wprowadzenia kodu) - otrzymasz 50 zł jak i ja - wynagrodzisz tym samym mój trud w pozyskaniu powyższych informacji ;)
2019-12-22 15:02
~Tomek
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
 • Twitter
 • Facebook
odwiedź nas na: