GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Listopadowe atrakcje w TV Netii

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2019-11-07 14:34 - czytano: 348 razy - dodaj komentarz
Listopadowe atrakcje w TV NetiiListopad obfituje w nowe, różnorodne propozycje Netii w zakresie kanałów telewizyjnych. Również fani mieszanych sztuk walki (MMA) nie będą narzekać na brak atrakcji, które będą dostępne w ramach transmisji z gali KSW 51. Do końca listopada br. użytkownicy usług telewizyjnych Netii będą mogli, w ramach tzw. okna otwartego oglądać bez dodatkowych opłat kanały: BBC Brit, BBC Earth, National Geographic (wszystkie w HD) - które wchodzą w skład pakietu Wiedza i odkrycia –
REKLAMA
oraz BBC Lifestyle (HD) z pakietu Styl życia.

Jeszcze więcej kanałów TV
W skład jednego z podstawowych i najbardziej przekrojowych tematycznie pakietów TV w ofercie Netii (Rozrywka) dołączyły kanały: Polsat Viasat History, Polsat Viasat Nature i Polsat Viasat Explore (wszystkie w HD). Oprócz tego Netia powiększyła ofertę o kolejny kanał, którego adresatami są fani epickich opowieści serialowych – Epic Drama, który wzmocnił pakiet Seriale.

Kolejną, listopadową nowością w Netii jest podniesienie do HD sygnału kanału TVP Kultura (pakiet Na Start). Po zmianach Netia oferuje już łącznie 222 kanały TV, w tym aż 135 w HD.

Sobotni wieczór z KSW
Wielbiciele mieszanych sztuk walki już teraz mogą zamawiać na swoich Netia Playerach dostęp do zbliżającej się gali KSW 51, która odbędzie się 9 listopada w Chorwacji. W jej trakcie dojdzie do aż 10 pojedynków. W walce wieczoru spotkają się Mariusz Pudzianowski i Erko Jun, a w kategorii półśredniej Borys Mańkowski i Vaso Bakočević. Oprócz nich w karcie walk znajdą się też największe gwiazdy bałkańskiego MMA: Antun Račić, Filip Pejić oraz Aleksandar Ilić. Start gali zaplanowany jest na godz. 19.00 czasu polskiego, a specjalnie dla widzów przygotowane studio gali poprowadzi Mateusz Borek. Gospodarzami będą Paweł Wójcik i Waldemar Kasta.

Dostęp do transmisji z gali KSW 51 można zamówić poprzez aplikację PPV, która dostępna jest w menu głównym Netia Playera. Wydarzenie będzie można obejrzeć na kanale 500.

Koszt w przedsprzedaży (do godziny 23.59 w przeddzień Gali), to 34,90 zł, natomiast w dniu gali: 39,90 zł.
Źródło: Netia
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: