GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Popularność serii Galaxy Note10 w Polsce przerosła oczekiwania

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2019-08-20 15:12 - czytano: 270 razy - dodaj komentarz
Popularność serii Galaxy Note10 w Polsce przerosła oczekiwaniaTopowa wersja modelu Galaxy Note 10+ wyprzedała się w pierwszym tygodniu przedsprzedaży. Samsung Galaxy Note10+ – najnowszy smartfon klasy premium, który zadebiutuje na rynku 23 sierpnia, cieszy się ogromnym zainteresowaniem polskich użytkowników w przedsprzedaży. Rekordową popularność zyskał topowy model Galaxy Note10+ z 512GB pamięci. Zaledwie w pierwszym tygodniu przedsprzedaży model Galaxy Note10+ w wersji 512GB znalazł dużo szersze grono nabywców niż przewidywano,
REKLAMA
przebijając tym samym sukces poprzednika – Galaxy Note 9.

Ewoluująca pojemność miejsca na dane w smartfonach to trend, który nie omija polskiego rynku. Smartfony potrafią zaoferować dziś więcej wbudowanej pamięci niż niejeden dysk SSD w notebookach. Popularność modelu Galaxy Note10+ z 512GB pamięci pokazuje, że pojemność pamięci to istotny aspekt, który bierzemy pod uwagę przy wyborze smartfonu.

- Tak dobre przyjęcie nowej serii Note w Polsce to dla nas powód do dumy i dowód na to, że produkty klasy premium cieszą się popularnością na rodzimym rynku. Zainteresowanie modelem Galaxy Note10+ przerosło nasze najśmielsze oczekiwania – podsumowuje Arkadiusz Wójcik, VP Mobile, Samsung Electronics Polska.

Samsung Galaxy Note10 to najnowsza seria smartfonów klasy premium w skład której wchodzą po raz pierwszy dwa zróżnicowane pod względem rozmiaru i specyfikacji modele: Galaxy Note10 i Galaxy Note10+. Znakiem rozpoznawczym serii Note jest rysik S Pen, który został wyposażony w innowacyjne funkcje, takie jak obsługa gestów Air Actions. Ponadto seria Note 10 oferuje niemal bezramkowy ekran, najwyższej jakości nagradzany wyświetlacz Dynamic AMOLED, profesjonalny aparat, możliwość superszybkiego ładowania, oprogramowanie zwiększające efektywność i nowe, kreatywne funkcje, które pozwolą osiągnąć użytkownikom jeszcze więcej.

Przedsprzedaż smartfonów Galaxy Note 10 rozpoczęła się 7 sierpnia i potrwa do 22 sierpnia.

Największym powodzeniem wśród klientów, którzy zdecydowali się na zakup smartfonu z najnowszej linii Galaxy Note10 cieszyła się wersja kolorystyczna Aura Glow.

Podczas przedsprzedaży dostępna jest specjalna oferta Samsung Odkup, gdzie zainteresowani zakupem Galaxy Note10 mogą odsprzedać w rozliczeniu stary smartfon zyskując kod zwiększający jego wycenę o 400 zł.

Promocja obowiązuje od 07.08 do 22.08.2019 roku. Szczegóły na www.odkup.samsung.pl
Źródło: Samsung
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: