GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Światłowód od T‑Mobile osobno i w pakietach z rozrywką

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2019-07-03 15:08 - czytano: 550 razy - tylko 1 komentarz
Światłowód od T‑Mobile osobno i w pakietach z rozrywkąZ końcem czerwca T‑Mobile wprowadził ofertę Magenta 1, na którą składają się abonament komórkowy, rozrywka i internet światłowodowy. Ten ostatni klienci mogą zakupić również jako osobną usługę lub w pakiecie 2 w 1 w ofercie Magenta Rozrywka. Prędkość przesyłu danych, stabilność łącza, bezpieczeństwo przesyłanych informacji – powodów, by wybrać internet światłowodowy jest wiele, ale jeden z pewnością przekona niejednego kinomana: ulubione filmy i seriale w najwyższej jakości.
REKLAMA
Światłowód w ofercie z Netflixem to propozycja, która sprawdzi się przez cały rok – zarówno na chłodne, jesienne wieczory, jak i na letnie, coraz gorętsze popołudnia. Wysoki komfort oglądania treści dostępnych na platformie Netflix, użytkownikom zapewni ultraszybkie pobieranie danych z prędkością nawet do 900 Mb/s i ich wysyłanie z szybkością do 100 Mb/s.

Z pakietu mogą skorzystać klienci znajdujący się w zasięgu infrastruktury światłowodowej jednego z partnerów T‑Mobile, czyli blisko 2,7 mln gospodarstw domowych w Polsce. Niezależnie od dostawcy usługi, proces będzie realizowany zawsze w dokładnie ten sam sposób odpowiadający jakości usług oferowanych przez T‑Mobile.

Klienci T‑Mobile mogą wybierać spośród trzech promowanych wariantów – S, M i L – które różnią się prędkością światłowodu, liczbą ekranów, na których można korzystać z usługi Netflix, oraz ceną. W każdym z wariantów użytkownicy mogą dokupić dekoder oraz zwiększyć prędkość światłowodu.

Dla klientów zainteresowanych wyłącznie internetem światłowodowym T‑Mobile przygotował trzy warianty oferty: do 100, 300 i 900 Mb/s. Każda oferta obejmuje router Wi-Fi w cenie abonamentu.

Klienci z pewnością zwrócą uwagę na wygodę instalacji usługi światłowodowej. Pracownik T‑Mobile sprawdzi uprzednio, czy w lokalizacji klienta partnerzy T‑Mobile oferują usługi światłowodowe. Cały proces jest nadzorowany przez T‑Mobile i niezależnie od tego, do którego z partnerów należy światłowód, instalacja zawsze przebiega tak samo, bez potrzeby angażowania klienta. Po instalacji klient otrzymuje gotowy do użycia router podłączonym do internetu.
Źródło: T-Mobile
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dla m,nie istotna jest mozlwiosc zmian predkosci a sam pomysł z połączeniem klasycznych ofert z dużym udziałme rozwrywki czyli Netflixem jest trafionym pomysłem.
2019-07-16 12:20
~PpP
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: